Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство Судова практика працюючих пенсіонерів

Судова практика працюючих пенсіонерів

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
Герман гость

Сообщения: 3
Откуда: г.Золочев
я же интересовался, есть смысл идти дальше, чтобы получить позитивный результат

Герман гость

Сообщения: 3
Откуда: г.Золочев
я же интересовался, есть смысл идти дальше, чтобы получить позитивный результат при таком раскладе

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Likvidator писал(а):
В ПІ Києва, трішки не так:
Цитата: пришел ответ из канцелярии о том, что мой позов принят 17.10.2011г. и передан суддье Макарчук В.В.. О дальшем ходе справи обрайщайтесь к суддье.
Нормально. Далі написати клопотання на ім`я судді, який буде розглядати справу в письмовому провадженні
Тепер є так, все так не буде !

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Likvidator писал(а):
Богдан писал(а):
Ні. Цей лист - це відповідь апеляційного адміністративного суду на запит щодо надання інформації відповідно до положень ЗУ "Про доступ до публічної інформації", яка стосується особи :
Стаття 1. Публічна інформація

І стаття 183-2 КАСУ тут ні при чому - позивач не просить взяти участь в розгляді справи за процедурою скороченого провадження, позивач тільки просить надати інформацію щодо дати такого розгляду.
У нас, у Львові, принаймі так - і в судах ПІ, і в судах АІ ...

В ПІ Києва, трішки не так:
пришел ответ из канцелярии о том, что мой позов принят 17.10.2011г. и передан суддье Макарчук В.В.. О дальшем ходе справи обрайщайтесь к суддье.
:?:


НЕТ НЕ ТАК, По первому позову, который я подала 10.06.2011 по перерасчету с 01.03.2011 г. в днепрвский суд, мне пришло письмо из суда с Ухвалой о "Відкриття провадження" и дату, когда будет суд. И попросили явиться в суд и написать заявление о том, что на заседании не буду присуствовать. Нас біло трое раб. пенсіонеров.
А затем через две недели я пришла в суд в неприемный день и по заявлению мне дали ознакомиться с делом, где я увидела, что ПФ подал аппеляцию.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
toshaj писал(а):
НЕТ НЕ ТАК, По первому позову, который я подала 10.06.2011 по перерасчету с 01.03.2011 г. в днепрвский суд, мне пришло письмо из суда с Ухвалой о "Відкриття провадження" и дату, когда будет суд. И попросили явиться в суд и написать заявление о том, что на заседании не буду присуствовать. Нас біло трое раб. пенсіонеров.
А затем через две недели я пришла в суд в неприемный день и по заявлению мне дали ознакомиться с делом, где я увидела, что ПФ подал аппеляцию.

Якщо запропонували написати заяву "о том, что на заседании не буду присуствовать" - значить в позовній заяві Ви не просили суд про розгляд справи в порядку скороченого провадження.
Відносно подання апеляції - це право КОЖНОЇ сторони, яка бере участь у справі, - і позивача, і відповідача ...
Тепер є так, все так не буде !

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Богдан писал(а):
Якщо запропонували написати заяву "о том, что на заседании не буду присуствовать" - значить в позовній заяві Ви не просили суд про розгляд справи в порядку скороченого провадження.
Проси-не проси,порядок провадження визначає суддя та Упфу:
У разі недостатності повідомлених
позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого
відповідачем заперечення
суд прийде до висновку про неможливість
ухвалення законного судового рішення без проведення судового
засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд
розглядає справу за загальними правилами цього Кодекс
у, про що
постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.
{ Частина четверта статті 183-2 в редакції Закону N 4054-VI
( 4054-17 ) від 17.11.2011 }
Азаров своего добилcя:
Азаров пропонує Раді ускладнити отримання пенсії через суд
Також документ передбачає надання можливості позивачу або відповідачу подати клопотання про розгляд справи щодо нарахування, призначення, перерахунку пенсій, здійснення, надання, отримання пенсійних виплат за загальними правилами Кодексу адміністративного судочинства.

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Ув. Likvidator!
17/01/2012р. на открытом заседании суда судья Макарчук .В.В. ухвалила поновлення с поважних причин процесуальний строк (позовні вімоги: с 01.03.2009 по 28.02.2011г. )
Через неделю - суд по суті позивних вимог. Попросили написать заявление, что я не буду участвовать в судебном процессе).
Значит мою просьбу не виполнили:4 5.Адміністративну справу розглянути в порядку скороченого провадження, без моєї участі, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, на підставі матеріалів, наявних у справі, оскільки фізичною особою оскаржуються дії суб’єкта владних повноважень щодо призначення (перерахунку) пенсійних виплат і ці вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов’язків третіх осіб.
5.4.Звернути рішення суду до негайного виконання в частині стягнення всієї суми боргу.
Правильно Я поняла?
Надежду на Постанову не имею.
С ув., toshaj

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
toshaj писал(а):
Ув. Likvidator!
17/01/2012р. на открытом заседании суда судья Макарчук .В.В. ухвалила поновлення с поважних причин процесуальний строк (позовні вімоги: с 01.03.2009 по 28.02.2011г. )
Через неделю - суд по суті позивних вимог. Попросили написать заявление, что я не буду участвовать в судебном процессе).
Значит мою просьбу не виполнили:4 5.Адміністративну справу розглянути в порядку скороченого провадження, без моєї участі, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, на підставі матеріалів, наявних у справі, оскільки фізичною особою оскаржуються дії суб’єкта владних повноважень щодо призначення (перерахунку) пенсійних виплат і ці вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов’язків третіх осіб.
5.4.Звернути рішення суду до негайного виконання в частині стягнення всієї суми боргу.
Правильно Я поняла?
Надежду на Постанову не имею.
С ув., toshaj

якщо рішення суду буде на Вашу користь - можете звернутись з заявою звернути рішення до НЕГАЙНОГО ВИКОНАННЯ. Суд може винести таке рішення (ухвалу?) і видати Вам виконавчий лист - без ніякого зв'язку із скороченим провадженням. Але терміном на 1 місяць - остання редакція КАСУ не дозволяє негайного виконання по повному обсягу недоплаченої пенсії.
Дай Вам Боже успіху!

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
ngeology писал(а):
Якщо рішення суду буде на Вашу користь - можете звернутись з заявою звернути рішення до НЕГАЙНОГО ВИКОНАННЯ. Суд може винести таке рішення (ухвалу?) і видати Вам виконавчий лист - без ніякого зв'язку із скороченим провадженням. Але терміном на 1 місяць - остання редакція КАСУ не дозволяє негайного виконання по повному обсягу недоплаченої пенсії.
Дай Вам Боже успіху!
Спасибо за внимание!!! Скажите, когда и каким документом были введены эти изменения?

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
toshaj писал(а):
Спасибо за внимание!!! Скажите, когда и каким документом были введены эти изменения?

Шановна toshaj, схоже, я помилився. Неуважно прочитав статті 183-2 та 256 КАСУ. З тексту частини 2 ст. 256 діючого кодексу випливає, що суд може звернути до негайного виконання присудження виплати пенсії в повному обсязі! Але про це має бути винесена ухвала. В третій частині розписано, що треба для цього зробити.
Так що бажаю успіху!

КАСУ писал(а):
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно

1. Негайно виконуються постанови суду про:
1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць;
2) присудження виплати заробітної плати, іншого грошового утримання у відносинах публічної служби - у межах суми стягнення за один місяць;
3) ...
4) ...
9)
Негайно також виконуються постанови суду, прийняті в порядку скороченого провадження у адміністративних справах, передбачених пунктами 1, 3, 4 частини першої статті 183-2 цього Кодексу.
{ Частину першу статті 256 доповнено абзацом дев'ятим згідно із
Законом N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010; із змінами,
внесеними згідно із Законом N 4054-VI ( 4054-17 ) від 17.11.2011 }
2. Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи може ухвалою в порядку письмового провадження або зазначаючи про це в постанові звернути до негайного виконання постанову: { Абзац перший частини другої статті 256 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4054-VI ( 4054-17 ) від 17.11.2011 }
1) у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні
платежів, визначених пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті;

3. Суд розглядає заяву про звернення постанови до негайного виконання в триденний строк у судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду.
4. Ухвала суду за результатами розгляду заяви про звернення постанови до негайного виконання набирає законної сили з моменту проголошення, однак її може бути оскаржено у загальному порядку.
{ Частина четверта статті 256 в редакції Закону N 2453-VI
( 2453-17 ) від 07.07.2010 }

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
ngeology писал(а):
КАСУ писал(а):
Стаття 256. Постанови суду, які виконуються негайно

1. Негайно виконуються постанови суду про:
1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць;
2).....- 9)
2. Суд, який прийняв постанову, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи може ухвалою в порядку письмового провадження або зазначаючи про це в постанові звернути до негайного виконання постанову: { Абзац перший частини другої статті 256 із змінами, внесеними згідно із Законом N 4054-VI ( 4054-17 ) від 17.11.2011 }
1) у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні
платежів, визначених пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті;

3. Суд розглядає заяву про звернення постанови до негайного виконання в триденний строк у судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду.

Ув.Geology, в якому вигляді потрібно писати заяву?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
toshaj писал(а):
Ув. Likvidator!
17/01/2012р. на открытом заседании суда судья Макарчук .В.В. ухвалила поновлення с поважних причин процесуальний строк (позовні вімоги: с 01.03.2009 по 28.02.2011г. )
Через неделю - суд по суті позивних вимог. Попросили написать заявление, что я не буду участвовать в судебном процессе).

Это Ваше право,а не обязанность.Даже если писали заяву-всегда можете написать обратную и явиться на слушанье по сути Ваших требований,где спросите у ответчика: На каком основании он изменил правила перерасчета,если КСУ восстановил прежнюю редакцию ст.ст. 40,42, которую ответчик исполнял без суда ,до 2008 года :?:
toshaj писал(а):
Значит мою просьбу не виполнили:4 5.Адміністративну справу розглянути в порядку скороченого провадження, без моєї участі, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, на підставі матеріалів, наявних у справі, оскільки фізичною особою оскаржуються дії суб’єкта владних повноважень щодо призначення (перерахунку) пенсійних виплат і ці вимоги не стосуються прав, свобод, інтересів та обов’язків третіх осіб.
5.4.Звернути рішення суду до негайного виконання в частині стягнення всієї суми боргу.
Правильно Я поняла?
Надежду на Постанову не имею.
Не известно. п. 5.4 предусмотрен в обычном производстве ст.256 КАСУ.Раз было заседание,и поновлення строку-это не сокращенное производство.Попробуйте написать заявление "Прошу ознакомить с материалами дела" и посмотреть(сфотографировать все материалы)

Larhen гость

Сообщения: 3
Дніпропетровський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу УПФУ в м.Павлоград . а мені відмовив в моєму позові за такими мотивами:


1. Зміни до ст.ст. 40, 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»внесені Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2007 року № 107-VI визнаних такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року № 10-рп/2008.

2. Зогляду на неконституційність положень ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо застування показника середньої заробітної плати попереднього року перед зверненням за перерахунком пенсії, позові вимого мої є безпідставними.

3.Посилання на Постанову КМУ №530 від 28.05.2008року «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян є необґрунтованими виходячи із загальних засад пріоритетності законів над підзаконними актами.

Дуже прошу допоможіть написати заяву до Вищого адміністративного суду України на оскарження постанови.
моя адреса:
Larisa.urkowa@i.ua або rayproekt@netplus.dp.ua

Larhen гость

Сообщения: 3
Дніпропетровський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу УПФУ в м.Павлоград . а мені відмовив в моєму позові на перерахунок пенсії, як працюючому пенсіонеру, за такими мотивами:


1. Зміни до ст.ст. 40, 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»внесені Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2007 року № 107-VI визнаних такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 року № 10-рп/2008.

2. Зогляду на неконституційність положень ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо застування показника середньої заробітної плати попереднього року перед зверненням за перерахунком пенсії, позові вимого мої є безпідставними.

3.Посилання на Постанову КМУ №530 від 28.05.2008року «Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян є необґрунтованими виходячи із загальних засад пріоритетності законів над підзаконними актами.

Дуже прошу допоможіть написати заяву до Вищого адміністративного суду України на оскарження постанови.

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Larhen писал(а):
Дуже прошу допоможіть написати заяву до Вищого адміністративного суду України на оскарження постанови.

Что-то не очень быстро реагируют експерты на даннувю просьбу. А Larhen обратилась за помощью "ТЕРМІНОВЕ".

leo Аватара пользователя
активист

Сообщения: 679
Larhen писал(а):
Дуже прошу допоможіть написати заяву до Вищого адміністративного суду України на оскарження постанови.

Likvidator дал образец в теме "Касация"
Вищий адміністративний суд України

Особа, яка подає касаційну скаргу:
______________________________,
адреса________________________
______________________________
(позивач по справі)

Особи, які беруть участь у справі:

Відповідач: ________________
адреса:_______________________




Касаційна скарга
на рішення ___________ апеляційного адміністративного суду від _______., прийняте за результатами перегляду рішення ________________ районного суду від ________ у справі за позовом ________ до _______________________________________________ про __________________________________________________________
(суддя: _______________________).


Шановний суд!

ХХ.ХХ.2012р._____________ районним судом (суддя: _______) було ухвалено рішення у справі за позовом ________________ до ________________ про _____________________________________________________________ _____________________________________________________________ _____________________________________________________________
суддя: __________.), яким було задоволено у позові. Апеляційною інстанцією це рішення було скасовано.
Вважаю це рішення незаконним і необґрунтованим з наступних підстав.
_________________________________________________________
__________________________________________________________
_______________________________________________________
На підставі вищенаведеного і керуючись ст.226 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ПРОШУ ШАНОВНИЙ СУД:
Скасувати судові рішення суду апеляційної інстанції та залишити
рішення _______________районного суду від _______ без змін.

Додатки:

1. Копії касаційної скарги для осіб, які беруть участь у справі.
2. Квитанція про сплату судового збору.

Підпис_______________
Дата_________________


Підстави:
Цитата:

Конституційний Суд України своїм Рішенням № 19-рп/2009 від 08.09.2009 року визнав неконституційним лише п. 10 Зазначеної Постанови КМУ № 530 щодо встановлення максимальних розмірів пенсій, п.п. 3 п. 11 Постанови неконституційним не визнано, тому доводи апелянта про те, що внаслідок визнання зазначених змін неконституційними виникла правова колізія, яка полягає в тому , що норми ст.ст. 40, 42 Закону втратили чинність, а рішення щодо відновлення дії попередньої редакції означених норм не приймалося, не можуть бути прийняті колегією суддів до уваги, як такі, що не ґрунтуються на нормах діючого законодавства.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі і в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Як свідчить позиція ЄС у справі Yvonne van Duyn v. Home Office (Case 41/74 van Duyn v. Home Office) принцип юридичної визначеності означає, що зацікавлені особи повинні мати змогу покладатися на зобов’язання, взяті державою, навіть якщо такі зобов’язання містяться у законодавчому акті, який загалом не має автоматичної прямої дії. Така дія зазначеного принципу пов’язана з іншим принципом –відповідальності держави, який полягає у тому, що держава не може посилатися на власне порушення зобов’язань для запобігання відповідальності. При цьому, якщо держава чи орган публічної влади схвалили певну концепцію, в даному випадку це визначений державою розмір пенсії, така держава чи орган вважатимуться такими, що діють протиправно, якщо вони відступлять від такої політики чи поведінки, зокрема, щодо фізичних осіб без завчасного повідомлення про зміни в такій політиці чи поведінці, оскільки схвалення такої політики чи поведінки дало підстави для виникнення обґрунтованих сподівань у фізичних осіб стосовно додержання державою чи органом публічної влади такої політики чи поведінки.

Відповідно до ст. 22 Конституції України конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Як зазначено у Рішенні Конституційного Суду України від 11 жовтня 2005 року № 8-рп/2005 (справа про рівень пенсії і щомісячного довічного грошового утримання) зміст прав і свобод людини - це умови і засоби, які визначають матеріальні та духовні можливості людини, необхідні для задоволення потреб її існування і розвитку. Обсяг прав людини - це кількісні показники відповідних можливостей, які характеризують його множинність, величину, інтенсивність і ступінь прояву та виражені у певних одиницях виміру.

Звуження змісту прав і свобод означає зменшення ознак, змістовних характеристик можливостей людини, які відображаються відповідними правами та свободами, тобто якісних характеристик права. Звуження обсягу прав і свобод - це зменшення кола суб'єктів, розміру території, часу, розміру або кількості благ чи будь-яких інших кількісно вимірюваних показників використання прав і свобод, тобто їх кількісної характеристики.

Частиною 3 статті 46 Конституції України встановлено, що пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Іншими словами, пенсії та інші види соціальних виплат, що є єдиним джерелом існування, не можуть бути нижче від прожиткового мінімуму, який встановлюється законом.

Ст. 71 КАС України передбачено , що кожна сторона повинна довести ті обставини , на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення . Якщо відповідач , суб”єкт владних повноважень заперечує проти адміністративного позову , то обов”язок щодо доказування правомірності свого рішення покладається на нього .

Відповідач не надав апеляційному суду достатніх беззаперечних доказів в обґрунтування правомірності своїх дій бездіяльності.

Larhen гость

Сообщения: 3
Большое спасибо.

Гардемарин посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Украина, Мелитополь
У мене рішення суду першої інстанції( скорочене провадження) , по перерахунку пенсії працюючому пенсіонеру набуло законної сили в грудні 2010року, чинну постанову суду мною надано до УПФУ для виконання в грудні 2010року. В січні 2011р. підрозділом примусового виконання рішень відкрито виконавче провадження за рішенням суду першої інстанції. В лютому 2011р. УПФУ подало апеляційну скаргу (через 51 день після отримання постанови суду від мене ( є посвідчений печаткою УПФУ доказ отримання Управлінням ПФУ саме в грудні 2010рокуцієї постанови суду) без клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження. В скарзі зазначено, що УПФУ отримало постанову суду від суду у січні 2011р. Але не надано доказів отримання. Згідно ст. 183-2 КАСУ :Строк для подання апеляційної скарги стороною або іншою особою, яка брала участь у справі, обчислюється з моменту отримання копії постанови.
Судом апеляційної інстанції в березні 2011р. відкрито провадження та призначено розгляд справи у вересні 2011р. в порядку письмового провадження. Підрозділом ніяких дій в строк, наданий ЗУ "Про виконавче провадження" не здійснено. Проте, у серпні 2011р. підрозділом винесено постанову про повернення вик. листа в порядку ч.1 ст. 48 ЗУ "Про виконавче провадження", що наразі оскаржується мною у суді. Тобто, суд апеляційної інстанції, відкривши провадження, не враховує ,що постанова суду першої інстанції, яка набула законної сили ,не оскаржена в наданий за КАСУ строк, що відсутне клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, та, що рішення суду 1-ої інстанції. якщо не оскаржено в строк, згідно ст. 183-2 КАСУ, є остаточним. А підрозділ примусових виконань повернув виконавчий лист до суду без виконання. Але , за ст. 48 ЗУ "Про виконавче провадження" : виконавчий документ , прийнятий державним виконавцем до виконання .повертається до суду, який його видав, у разі відновлення судом строку для подання апеляційної скарги на рішення , за яким видано виконавчий документ, та прийняття такої апеляційної скарги до розгляду). Тобто, за двома умовами разом.
Також, на момент винесення рішення суду 1-ої інстанції у листопалі 2010 року, за імперативною нормою ст. 256 КАСУ :Негайно також виконуються постанови суду, прийняті в порядку скороченого провадження.( Частину першу статті 256 доповнено абзацом дев'ятим згідно із Законом N 2453-VI від 07.07.2010 )
Але, державний виконавець не дотримується КАСУ, та вважає, що суд повинен був зазначити про негайне виконання в виконавчому листі. В такому випадку суд повинен був би зазначати в рішенні багато статей КАСУ (наприклад, ст. 14 КАСУ щодо обов'язкового виконання рішення суду) та інші.


Сообщения: 1
05.05.11 Подаю исковое заявление в Киевский районный суд г.Симферополя.
Прошу обязать Пенсионный фонд (ПФ) произвести перерасчет пенсии:
- по заявлению от 19.02.09 с применением показателя 2008 г. и выплатить
недоплаченные суммы
- по заявлению 24.02.11 с применением показателя 2010 г. и выплачивать
новый размер пенсии пожизненно.

30.05.11 Суд постановил: иск удовлетворить частично, сделать перерасчет по заявлению
24.02.11 с применением показателя 2010 г.
В остальном – отказать.

В течение 10 дн. После решения суда ПФ подает апелляционную жалобу и просит отказать в моем иске полностью.

09.06.11 Подаю апелляционную жалобу и прошу удовлетворить мой иск в полном
объёме.
15.12.11 Постановление Севастопольского апелляционного административного суда:
- апелляционную жалобу ПФ удовлетворить
- постановление суда от 30.05.11 отменить.

Получаю постановление по почте 18.01.12.

27.01.12 Подаю кассационную жалобу в Киевский Высший апелляционный
административный суд с просьбой отменить решение Севастопольского
суда и удовлетворить мой иск в суд первой инстанции.

Юрист, составлявший мне кассационную жалобу предупреждает, что решения ждать не раньше чем через год и будет опять отказ потому, что апелляционным судам дано указание (кем дано - никто не знает ) пенсионерам в пересчете отказывать.

Существует ли какое-либо объединение граждан попавших в подобную ситуацию?

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3878
Откуда: Запоріжжя
НадеждаНаПенсию писал(а):
Существует ли какое-либо объединение граждан попавших в подобную ситуацию?

А вы где разместили свое сообщение??? Тут сейчас почти все в такой ситуации. :yes:
Moderator

Ася участник

Сообщения: 213
Откуда: Киев
НадеждаНаПенсию писал(а):
Юрист, составлявший мне кассационную жалобу предупреждает, что решения ждать не раньше чем через год и будет опять отказ потому, что апелляционным судам дано указание (кем дано - никто не знает ) пенсионерам в пересчете отказывать.


Юрист не может сказать вам то, что знают все, кого коснулась эта проблема. Указание дано главой нынешнего правительства и подтверждено письмом ВАСУ от 19 июля 2011 года. Здесь, на этом форуме, вы можете с этим ознакомиться более подробно. Почитайте темы, где упоминается это письмо ВАСУ.

Алла посетитель

Сообщения: 11
Одно из последних решений ВАСУ
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/21104290
"При цьому колегія суддів зазначає, що термін “обчислення пенсії” у правовому розумінні тотожний терміну “призначення пенсії”, а не перерахунку."

VictorVA прохожий

Сообщения: 1
Аргументи Київського апп. адмін. суду: <Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік ...» було внесено зміни до ст.ст. 40, 42 Закону України 1058 та змінено порядок здійснення перерахунку пенсії. Згідно внесених змін, ч. 4 ст. 42 ... За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із ... із застосуванням показника середньої заробітної плати ... по Україні, ... яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії. Згідно пп. З п. 11 Постанови КМ України № 530 від 28 травня 2008 року .. (цитується цей пункт). Рішенням КСУ від 22 травня 2008 року зміни, внесені Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 рік...» були визнані неконституційними і ... втратили чинність з дня ухвалення КСУ. Згідно п. 5 рішення КСУ положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік ...» втрачають чинність з дня ухвалення КСУ цього Рішення. Відповідно, з 22 травня 2008 року відновлено дію ст.ст. 40, 42 Закону України «Про загальнообов ’язкове пенсійне страхування» у редакції, що існувала до прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та ... ». Положення ч. 4 ст. 42 у редакції, що були відновлені з 22 травня 2008 року, передбачають, що ... Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу, зазначені вч. 1 ст. 40 цього Закону. Разом з тим, у ч. 4 ст. 42 у відновленій редакції не передбачено застосування під час перерахунку пенсії ні показника середньої заробітної плати працівників ... по Україні, ... яка відповідно до Закону враховується для обчислення пенсії, за календарний рік, що передує року перерахунку пенсії (який був передбачений Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» у редакції від 28 грудня 2007 року та постанова КМ України № 530 від 28 травня 2008 року), ні показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії (який враховується при визначенні заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії згідно ч. 2 ст. 40 вищевказаного Закону). Також слід звернути увагу на те, що в ч. 2 ст. 40 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» у відновленій редакції у формулі визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії зазначено, що показник Зс - це середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії. На вказаний показник є посилання лише у формулі, передбаченій для визначення заробітної плати (доходу) для призначення пенсії. Посилання на нього у статті, яка передбачає порядок та підстави перерахунку пенсії, — відсутні.>
Я составил кассационную жалобу в ВАСУ. Буду признателен, если кто-нибудь согласиться её просмотреть и, при необходимости, откорректировать. onischuk@proline.in.ua, onischuk@kinr.kiev.ua

..

Al418 активист

Сообщения: 959
Откуда: Запорожская обл.
VictorVA писал(а):
...
Я составил кассационную жалобу в ВАСУ. Буду признателен, если кто-нибудь согласиться её просмотреть и, при необходимости, откорректировать. ... ..
Корректировать - значит взять на себя какие-то обязательства по успешному решению Вашего вопроса, на что далеко не каждый решится, особенно в свете последних событий. Мое видение можете посмотреть здесь: http://nih-soft.narod.ru/Documtens/ZayavaDoVSU.doc

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Алла писал(а):
Одно из последних решений ВАСУ
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/21104290
"При цьому колегія суддів зазначає, що термін “обчислення пенсії” у правовому розумінні тотожний терміну “призначення пенсії”, а не перерахунку."

Осталось задать вопросы:
1.Який термін "обчислення №2 пенсії",у правовому розумінні ВАСУ , тотожний терміну перерахунку пенсії :?:
2. На яких правових підставах ВАСУ взяв на себе повноваження тлумачення термінів,не визначених законодавцем :?:

Пред.След.

Вернуться в Суди та судочинство

cron