Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство Судова практика працюючих пенсіонерів

Судова практика працюючих пенсіонерів

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
toshaj писал(а):
koks писал(а):
toshaj писал(а):
Скиньте еще решения Макарчук В. В. , пожалуйста!!! Прошу, прошу!!!
Проси, проси!!! Только почему- то не дают?

Вышлите ПОСТАНОВУ Макарчук, где она удовлетворила иск, пожалуйста!!!

Хоча б тут, але позов задоволено частково - тільки по 22.07.2011 ...
Гляньте в Реєстрі самі - там для судді Макарчук по КАСУ всього 99 постанов ...
Тепер є так, все так не буде !

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
koks писал(а):
toshaj писал(а):
Вышлите ПОСТАНОВУ Макарчук, где она удовлетворила иск, пожалуйста!!!

Я имел в виду ухвалу Макарчук, а не постанову!!!
А сейчас, ради, Вашего интереса, скину и постанову не помню какого судьи.

Меня интересует пол.решение именно МАРЧУК, Я в реестре не нашла положительного решения (ПОСТАНОВИ) по перерахунку пенсии раб. пенсионеру судьи МАКАРЧУК, Если случайно найдете, вышлите, пожалуйста!!!

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Богдан писал(а):
toshaj писал(а):
koks писал(а):
toshaj писал(а):
Скиньте еще решения Макарчук В. В. , пожалуйста!!! Прошу, прошу!!!
Проси, проси!!! Только почему- то не дают?

Вышлите ПОСТАНОВУ Макарчук, где она удовлетворила иск, пожалуйста!!!

Хоча б тут, але позов задоволено частково - тільки по 22.07.2011 ...
Гляньте в Реєстрі самі - там для судді Макарчук по КАСУ всього 99 постанов ...

Богдан. Макарчук - суддья суда днепровского р-ну г. Киева!!!

koks активист

Сообщения: 1078
toshaj писал(а):
Богдан. Макарчук - суддья суда днепровского р-ну г. Киева!!!

Я не сомневаюсь, изначально, по сути решения по ухвале судьи Макарчук. Этот прецедент очень похвальный с точки зрения обывателя!!! Я имел в виду постановление по перерасчёту пенсии (положительное) и не помню, каким судьёй было вынесено. Меня эта тема лично не касалась. Завтра посмотрю, дам ссылку. Тем не менее, честь и хвала тем судьям, кот. честь имеют!

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
toshaj писал(а):
Хоча б тут, але позов задоволено частково - тільки по 22.07.2011 ...
Гляньте в Реєстрі самі - там для судді Макарчук по КАСУ всього 99 постанов ...
Богдан. Макарчук - суддья суда днепровского р-ну г. Киева!!!

toshaj, моя ссилка і посилається якраз на постанову судді Дніпровського району м.Києва Макарчук В.В.
"30" листопада 2011 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Макарчук В.В., ...
Тепер є так, все так не буде !

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Богдан писал(а):
Хоча б тут, але позов задоволено частково - тільки по 22.07.2011 ...
Гляньте в Реєстрі самі - там для судді Макарчук по КАСУ всього 99 постанов ...
Богдан. Макарчук - суддья суда днепровского р-ну г. Киева!!!

toshaj, моя ссилка і посилається якраз на постанову судді Дніпровського району м.Києва Макарчук В.В.
"30" листопада 2011 р. суддя Дніпровського районного суду міста Києва Макарчук В.В., ...


А мне нужна постанова (где иск удовлетворен) МАКАРЧУК по перерасчету пенсии раб. пенсионера, а не" дети войны"

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
toshaj писал(а):
Как вам такое:
Отже, в контексті пункту 4 частини першої статті 268 ЦК України позовна давність не поширюється на відшкодування шкоди при перерахуванні і призначенні та виплат пенсій і соціальних виплат, якщо таке нарахування або виплата здійснювалася на підставі нормативно-правового акту визнаного незаконним.
.... (зазначене підтверджується висновками Вищого адміністративного суду України, викладеними в ухвалі від 8 червня 2010 року №К-48011/09, копія додається).
Таким чином, виходячи з аналізу зазначених норм, можна зробити висновок, що на вимоги щодо перерахунку пенсії строки позовної давності не поширюються та шестимісячний строк звернення до адміністративного суду не застосовується.

Суд ,на практике,как правило, такоетупо отклоняетет:
Також безпідставними є обґрунтування позивачем вимог про непоширення на спірні виплати позовної давності з посиланням ст. ст. 268, 1175 ЦК України, оскільки вказані норми закону не поширюються на правовідносини щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення пенсійних та соціальних виплат.

Позивач про порушення свого права, якщо він вважає його порушеним, повинен був дізнатися при виплаті йому відповідачем щомісячно пенсії.

З огляду на викладене, підстави для поновлення позивачу строку для звернення до суду за захистом порушеного права за період з 01.01.2006 р. по 05.11.2010 р. відсутні, в зв’язку з чим позовні вимоги в цій частині слід залишити без розгляду.

Далее поможет,исключительно "Товарищ Маузер"
:mda:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
toshaj писал(а):

А мне нужна постанова (где иск удовлетворен) МАКАРЧУК по перерасчету пенсии раб. пенсионера, а не" дети войны"

Макарчук В.В.,узурпируя исключительное право КСУ на толкование законов Украины,штампует следующий арифметический бред:
Суд вважає, що обчислення включає в себе призначення та перерахунок пенсії, однак це не тотожні поняття, вони мають різний правовий зміст, при цьому формула обчислення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії (призначення та перерахунку) визначається ч.2 ст.40 Закону №1058-IV, з тією відмінністю, що середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення визначається один раз при призначенні пенсії, і в подальшому використовується як постійна величина для пенсіонера, на відміну від інших показників, а саме суми –коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за кожний місяць та кількості місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти заробітної плати (доходу) застрахованої особи.

Отже, підстави для задоволення позову відсутні.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/18687716
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18687710
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18687709
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18687706
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18687705
http://reyestr.court.gov.ua/Review/18800594
Добавляя такой:
Перерахунок пенсії з більш високого заробітку передбачений ст.69 Закону №1788-12, відповідно до якої пенсіонерам, які пропрацювали після призначення пенсії, у тому числі за віком, не менш як два роки з більш високим заробітком, ніж той, з якого було обчислено пенсію, встановлюється за заявою пенсіонера новий розмір пенсії виходячи з більш високого заробітку, який визначається за два роки роботи підряд для призначення пенсії відповідно до ст.ст.64-67 цього Закону. У разі дальшого зростання заробітку пенсіонера провадиться за його заявою новий перерахунок пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш ніж через два роки після попереднього перерахунку.

З урахуванням зазначеного, підстави для перерахунку пенсії позивача із застосуванням показника середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні відсутні.


http://reyestr.court.gov.ua/Review/18800594
Читайте Ящука и Бистріка:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/19485384
Головуючий у 1-й інстанції: Ящук Т.І.

Суддя-доповідач: Бистрик Г.М.
"18" листопада 2011 р. м. Київ

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого судді: Бистрик Г.М.,

суддів: Собківа Я.М., Борисюк Л.П.

розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу відповідача Управління Пенсійного фонду України в Дарницькому районі м. Києва на постанову Дарницького районного суду м. Києва від 29 грудня 2010 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_3 до Управління Пенсійного фонду України в Дарницькому районі м. Києва про визнання дій протиправними та зобов’язання провести перерахунок пенсії, -
Відповідачем перерахунок пенсії проводиться відповідно до пп. 3 п. 11 постанови КМ України від 28.05.2008 року № 530 «Про деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян», тобто із застосуванням показника заробітної плати (доходу) в середньому на одну особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески, та яка відповідно до Закону враховується для обчислення пенсії за 2007 рік (1197,91 грн.).

В свою чергу, вказаною постановою не визначено, що для перерахунку пенсії застосовується, зокрема, середня заробітна плата в галузях національної економіки за 2007 рік, а передбачено застосування середньої заробітної плати в галузях національної економіки за рік, що передує року перерахунку пенсії, тобто даною постановою фактично продубльовано положення статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Виходячи із зазначеної законодавчої норми та змісту постанови КМ України від 28.05.2008 року № 530 «Про деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян»для перерахунку пенсії позивача повинен застосовуватися показник середньої заробітної плати в галузях економіки України за 2009 рік (1650,43 грн.).

Доводи апеляційної скарги не дають підстав для висновку, що судом першої інстанції при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, які передбачені ст. ст. 201 –204 КАС України.

Оскаржуване судове рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права.

Керуючись ст.ст. 122, 158, 183-2, 197, 198, 200, 205, 206, 211, 254 КАС України, колегія суддів,

У Х В А Л И Л А :

Апеляційну скаргу відповідача Управління Пенсійного фонду України в Дарницькому районі м. Києва - залишити без задоволення .

Постанову Дарницького районного суду м. Києва від 29 грудня 2010 року - залишити без змін .

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та подальшому оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя: Бистрик Г.М.

Судді: Собків Я.М.

Борисюк Л.П.

:?:
Последний раз редактировалось Likvidator 12-01-2012, 15:55, всего редактировалось 4 раз(а).

koks активист

Сообщения: 1078
toshaj писал(а):
Богдан. Макарчук - суддья суда днепровского р-ну г. Киева!!!

Нашёл то решение по Днепровскому суду:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18681063

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
koks писал(а):
toshaj писал(а):
Богдан. Макарчук - суддья суда днепровского р-ну г. Киева!!!

Нашёл то решение по Днепровскому суду:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18681063

Да уж,закон для Л.О. изменчив :?:
"27" грудня 2011 р. Дніпровський районний суд м. Києва

у складі: головуючої судді Антиповій Л. О

при секретарі П’ятаченко Г. В

розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м. Києва про зобов’язання провести перерахунок та виплату пенсії, -

в с т а н о в и в :

Позивач 15.09.2011 року звернулася до суду з адміністративним позовом до відповідача та просить суд зобов’язати відповідача провести перерахунок пенсії за віком у відповідності до вимог частин 1, 2 ст. 40 та ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», застосувавши показник середньої заробітної плати за 2010 рік (1982,63грн.), починаючи з 26.01.2011 року, тобто з дати виникнення права на перерахунок пенсії.
Також суд вважає за необхідне звернути увагу на те, що обчислення включає в себе призначення та перерахунок пенсії. Разом з цим це не є тотожні поняття, вони мають різний правовий зміст та правове навантаження. При цьому формула обчислення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії (призначення та перерахунку) визначається частиною 2 статті 40 Закону України №1058, з тією тільки різницею, що середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення визначається один раз при призначенні пенсії, і в подальшому використовується як постійна величина для пенсіонера, на відміну від інших показників, а саме суми коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за кожний місяць та кількості місяців страхового стажу, за які розраховано коефіцієнти заробітної плати (доходу) застрахованої особи. Таким чином, суд приходить до висновку, що позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м. Києва про зобов’язання провести перерахунок та виплату пенсії є необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню в повному обсязі..

Причина измены
Последний раз редактировалось Likvidator 12-01-2012, 16:09, всего редактировалось 1 раз.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Likvidator писал(а):
Позивач про порушення свого права, якщо він вважає його порушеним, повинен був дізнатися при виплаті йому відповідачем щомісячно пенсії.
Маразм ..
Тепер є так, все так не буде !

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Богдан писал(а):
Likvidator писал(а):
Позивач про порушення свого права, якщо він вважає його порушеним, повинен був дізнатися при виплаті йому відповідачем щомісячно пенсії.
Маразм ..

Чому :?: Прожив на виплачену пенсію менше місяця,зрозумів що право на достатній життєвий рівень та на доступність медичного обслуговування, порушене:
Стаття 48. Кожен має право на достатній життєвий рівень для
себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.

Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну
допомогу та медичне страхування.


Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням
відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і
оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх
громадян медичного обслуговування.
У державних і комунальних
закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно;
існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена
,, мерщій до суду :twisted:[/u]
Последний раз редактировалось Likvidator 12-01-2012, 16:24, всего редактировалось 1 раз.

koks активист

Сообщения: 1078
Богдан писал(а):
Маразм ..

Я случайно увидел эту постанову. Она единственная положительная, по крайней мере, за последние месяца 3. Эта тема меня не касается (пока).
Ради интереса, можете посмотреть реестр по Днепровскому суду Киева в том диапазоне времени.

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
koks писал(а):
Нашёл то решение по Днепровскому суду:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/18681063

Это решение АНТИПОВОЙ, а я просила положительное решение МАКАРЧУК В.В.!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
toshaj писал(а):
я просила положительное решение МАКАРЧУК В.В.!!!
Если такие были,то они удалены или не были опубликованы в реестре :evil:

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Likvidator писал(а):
Позивач про порушення свого права, якщо він вважає його порушеним, повинен був дізнатися при виплаті йому відповідачем щомісячно пенсії.
Чому :?: Прожив на виплачену пенсію менше місяця,зрозумів що право на достатній життєвий рівень та на доступність медичного обслуговування, порушене:
Стаття 48...
,, мерщій до суду :twisted:

Ваш сарказм неуместен в данной теме. Я тоже узнала о неправильном перерасчете пенсии в 2009г. только в сентябре 2011г .
Когда я получила пенсию в 2009 году после перерасчета - она значительно увеличилась, и как я могла узнать, что ее неправильно пересчитали. О законе 1058 я ничего не знала и не должна была знать, правомерность начисления пенсии возложено на УПФ.
А когда в 2011 году я получила пенсию после 3-го перерасчета - она увеличилась на сумму вдвое меньшую, чем в 2009 году , хотя мои зароботки увеличивались примерно одинаково по сравнению с предыдущем перерасчетом. И вот тогда у меня возникла мысль о неправильном перерасчете и я написала заявление в УПФ, чтобы они мне объяснили причину такого перерасчета. И вот тут я узнала о "ПОРУШЕННІ СВОЇХ ПРАВ"!!! Многие пенсионеры до сих пор не знают что их обманули!!!

koks активист

Сообщения: 1078
toshaj писал(а):
Ваш сарказм неуместен в данной теме. Я тоже узнала о неправильном перерасчете пенсии в 2009г. только в сентябре 2011г .
Когда я получила пенсию в 2009 году после перерасчета - она значительно увеличилась, и как я могла узнать, что ее неправильно пересчитали. О законе 1058 я ничего не знала и не должна была знать, правомерность начисления пенсии возложено на УПФ.
А когда в 2011 году я получила пенсию после 3-го перерасчета - она увеличилась на сумму вдвое меньшую, чем в 2009 году , хотя мои зароботки увеличивались примерно одинаково по сравнению с предыдущем перерасчетом. И вот тогда у меня возникла мысль о неправильном перерасчете и я написала заявление в УПФ, чтобы они мне объяснили причину такого перерасчета. И вот тут я узнала о "ПОРУШЕННІ СВОЇХ ПРАВ"!!! Многие пенсионеры до сих пор не знают что их обманули!!!

Причём здесь сарказм?
На этом форуме общаются точно такие же люди, как Вы, обиженные государством (если так его можно назвать).
Почему Вас интересует именно положительное решение Макарчук?
Всё- равно ПФ подаёт апелляцию. А там сами посмотрите решения по реестру...

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
koks писал(а):
Причём здесь сарказм?
На этом форуме общаются точно такие же люди, как Вы, обиженные государством (если так его можно назвать).
Почему Вас интересует именно положительное решение Макарчук?
Всё- равно ПФ подаёт апелляцию. А там сами посмотрите решения по реестру...

У меня суд 17.01.2012, судья МАКАРЧУК и я читала ее Постановы с отказами по перерасчету пенсии раб. пенсионеру!
Я приду 17.01.2012 с заявлением, в котором попрошу суд ответить, почему у меня в 2005 Зс=Зс=2004, в 2007 - Зс=2006, в 2011 - Зс=2007?
Последний раз редактировалось toshaj 12-01-2012, 23:38, всего редактировалось 1 раз.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
toshaj писал(а):
koks писал(а):
Причём здесь сарказм?
На этом форуме общаются точно такие же люди, как Вы, обиженные государством (если так его можно назвать).
Почему Вас интересует именно положительное решение Макарчук?
Всё- равно ПФ подаёт апелляцию. А там сами посмотрите решения по реестру...

У меня суд 17.01.2012, судья МАКАРЧУК и я читала ее Постановы с отказами по перерасчету пенсии раб. пенсионеру!

toshaj, не переймайтесь дарма, таких постанов сьогодні 99 із 100 ... А може й більше ...
Тепер є так, все так не буде !

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
Богдан писал(а):
toshaj, не переймайтесь дарма, таких постанов сьогодні 99 із 100 ... А може й більше ...

Привет, Богдан! Я не волнуюсь, но буду бороться до конца!!!
Уже 23-38, а мы не спим, с чем и поздравляю!!!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
toshaj писал(а):
И вот тогда у меня возникла мысль о неправильном перерасчете и я написала заявление в УПФ, чтобы они мне объяснили причину такого перерасчета. И вот тут я узнала о "ПОРУШЕННІ СВОЇХ ПРАВ"!!! Многие пенсионеры до сих пор не знают что их обманули!!!
Еще один сарказм КСУ,предусматривает,что Вам нужно было писать не заявление,а жалобу:
КАСУ писал(а):
Глава 8
СТРОКИ

Стаття 99. Строк звернення до адміністративного суду
4. Якщо законом передбачена можливість досудового порядку
вирішення спору
і позивач скористався цим порядком, то для
звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк,
який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення
суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги
на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень.
{ Частина четверта статті 99 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010 }
{ Положення частини четвертої статті 99 щодо скорочення
процесуальних строків звернення громадян до суду визнано
конституційним згідно з Рішенням Конституційного Суду N 17-рп/2011
( v017p710-11 ) від 13.12.2011
}

1.Читаем закон:
Стаття 105. Порядок оскарження дій страхувальників,
виконавчих органів Пенсійного фонду

1. Застраховані особи та члени їхніх сімей мають право на
оскарження дій (бездіяльності)
страхувальників, виконавчих органів
Пенсійного фонду та їх посадових осіб відповідно до законодавства
про звернення громадян
, а також у судовому порядку

2.Пишем жалобу начальнику УПФУ,в которой требуем вернуть пенсию с 2004 года.
3.В случае отказа, в месячный срок обжалуем тот же самый вопрос(вернуть пенсию с 2004 года) в суд.Сроки ч.4 ст 99 КАСУ-соблюдены :idea:
Последний раз редактировалось Likvidator 12-01-2012, 23:48, всего редактировалось 1 раз.

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
koks писал(а):
причем зесь сарказм?
На этом форуме общаются точно такие же люди, как Вы, обиженные государством (если так его можно назвать).
Почему Вас интересует именно положительное решение Макарчук?
Всё- равно ПФ подаёт апелляцию. А там сами посмотрите решения по реестру...

Я знаю, спасибо за участие!!!

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
toshaj писал(а):
Likvidator писал(а):
Еще один сарказм КСУ,предусматривает,что Вам нужно было писать не заявление,а жалобу:
КАСУ писал(а):
Глава 8
СТРОКИ

Стаття 99. Строк звернення до адміністративного суду
4. Якщо законом передбачена можливість досудового порядку
вирішення спору
і позивач скористався цим порядком, то для
звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк,
який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення
суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги
на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень.
{ Частина четверта статті 99 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 2453-VI ( 2453-17 ) від 07.07.2010 }
{ Положення частини четвертої статті 99 щодо скорочення
процесуальних строків звернення громадян до суду визнано
конституційним згідно з Рішенням Конституційного Суду N 17-рп/2011
( v017p710-11 ) від 13.12.2011
}

1.Читаем закон:
Стаття 105. Порядок оскарження дій страхувальників,
виконавчих органів Пенсійного фонду

1. Застраховані особи та члени їхніх сімей мають право на
оскарження дій (бездіяльності)
страхувальників, виконавчих органів
Пенсійного фонду та їх посадових осіб відповідно до законодавства
про звернення громадян
, а також у судовому порядку

2.Пишем жалобу начальнику УПФУ,в которой требуем вернуть пенсию с 2004 года.
3.В случае отказа, в месячный срок обжалуем тот же самый вопрос(вернуть пенсию с 2004 года) в суд.Сроки ч.4 ст 99 КАСУ-соблюдены :idea:

Вы не правильно поняли меня. Я оформила пенсию 09.01.2005 г. . УПФ применило Зс за 2004г. Через 24 месяця в марте 2007 года - второй перерасчет. УПФ применило Зс за 2006 год. А уже в 2009 та 2011годах - Зс за 2007 год.
Я узнала об этом и сразу подала заявление п УПФ и получив ответ, 10.06.2011г. подала адм. позов в суд. 05.08.2011 - положительное решение. УПФ - на аппеляцию.
Почему я не подала за 2009 год - так посоветовали адвокаты "Надія".
Затем я написала опять заявление в УПФи получив ответ, 14.10.2011 года поала новый иск с дополнением доказательной базы по совету Форума и источников из интернета. До сих пор мне не выслали повестку. Я написала письмо в Суд, и мне ответили, сто суд состоится 17.01.2012г., судья МАКАРЧУК В.В.

toshaj посетитель

Сообщения: 61
Откуда: м. КИЇВ
В ІПЦ (Волинська область) дослідили питання "перерахунок пенсії працюючому пенсіонеру" і вияснили що:
Згідно ч.1 ст. 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.
Ч. 1 п.5. ст. 268 Цивільного Кодексу встановлено, що термін позовної давності на вимогу страхувальника (застрахованої особи) до страховика про здійснення страхової виплати (страхового відшкодування) не поширюється.
Відповідно до ч.1 ст.105 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" застраховані особи та члени їхніх сімей мають право на оскарження дій (бездіяльності) страхувальників, виконавчих органів Пенсійного фонду та їх посадових осіб відповідно до законодавства про звернення громадян, а також у судовому порядку.
Висновок: в даному випадку підлягають застосуванню вимоги ст. 46 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та ст.87 Закону України "Про пенсійне забезпечення" , відповідно до яких суми пенсії, не отриманні своєчасно з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачується за минулий час без обмеження та без застосування будь-якого строку давності.
Виходячи з наведених норм законодавства, виходить що приписи ч. 2 ст. 99 КАС України щодо обмеження 6-ти місячним строком звернення до суду, до правовідносин, пов`язаних з забезпеченням відповідачем нарахування та виплати пенсії, не застосовуються.
Тож мною не пропущено встановлений законом шестимісячний строк позовної давності, з тих підстав, що у відповідності до ч.2 ст.46 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" на нараховані суми пенсії, що не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком. http://www.civicua.org/news/view.html?q=1739588

atnest активист

Сообщения: 561
Откуда: Odessa
Виходячи з наведених норм законодавства, виходить що приписи ч. 2 ст. 99 КАС України щодо обмеження 6-ти місячним строком звернення до суду, до правовідносин, пов`язаних з забезпеченням відповідачем нарахування та виплати пенсії, не застосовуються

Вот-вот и Вы подавайте иск на основе ч1 ст99 Касу=за иншими законами!
Правовідносини спірни у вас по 1058 и подавайте по ст46 + еще
Відповідно до чинного пункту 9 ч.1 ст.16 ЗУ № 1058 застрахована особа має право на отримання пенсійних виплат на умовах і в порядку, передбачених цим Законом.
Відповідно до чинного пункту 6 ч.2 ст.5 ЗУ 1058 виключно цим Законом визначаються умови набуття права та порядок визначення розмірів пенсійних виплат.
Відповідно до чинної ч.4 ст.42 ЗУ № 1058, у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, провадиться перерахунок пенсії з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.
Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через два роки після попереднього перерахунку з урахуванням страхового стажу після призначення пенсії.
Перерахунок пенсії здійснюється із заробітної плати (доходу), з якої була обчислена пенсія, або за періоди страхового стажу зазначені в частині першій статті 40 цього закону.
Відповідно до чинної ч.1, ч.2 ст. 40 ЗУ № 1058 для обчислення пенсії застосовується середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, за календарний рік, що передує року звернення за перерахунком пенсії.

Як вбачається з Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», на час проведення відповідачем перерахунку пенсії позивачу іншого порядку та показників перерахунку, ніж встановлений чинними ст.ст.40, 42 цього Закону нема.
*****
В розпорядженні відповідача були всі належні документи необхідні для перерахунку, призначення і виплати вірної пенсії нарахованної законом № 1058 і лише з вини відповідача було визначено невірний розмір пенсії позивачу.

Згідно до ч. 2 ст. 46 ЗУ № 1058 нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів. Компенсація втрати частини пенсії у зв'язку з порушенням строків її виплати пенсіонерам здійснюється згідно із законом.
*****


Удачи вам.
Может улібнется...

Пред.След.

Вернуться в Суди та судочинство

cron