Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Пенсія чорнобильцям

Пенсія чорнобильцям

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Олдыш участник

Сообщения: 397
dog-fox писал(а):
До 4-го числа ещё есть время.

Пенсія завтра, 2 грудня, бо 4 неділля

Олдыш участник

Сообщения: 397
Yurias писал(а):
З заробітку за травень 1986 року.Коефіцієнт 4.Зарплатня перераховувалась при здачі документів.

Так 9.8 чи 4?

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Олдыш писал(а):
mekena писал(а):
YURARAZ писал(а):
Нарахували 30297.57, на выплату 20930гр.

Теж евакуація Припяті? :bye:

Найкращий варіант -1 день в 1986 р до червня місяця. Водії автобусів мали непогану зарплату, поїздка в Прип'ять записана в путівці. ПФУ розраховує по одному дню чи по 3 годинах місяць. Звідси і коефіцієнти. Як мені сказали в пфу , краще б в мене був 1 день в Прип'ять, а не 35 . Бо в довідці вписана 2х кратність без вказання населеного пункту. І їм пох, що 2х кратність в зоні не платили, її нам платили в вч. Записано в одній довідці- і її до розгляду не взяли.

Зрозуміло. Питань немає.
Смерть рашистским оккупантам!

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
Кратність 4.З трьох годин і пенсія буде ніяка.По 12 годин працювали.Водіям розписували по населених пуктах. Хто працював на організаціїї евакуаціїї писали по 12 годин,хоча фактично цілодобово.В травні не було зон,кратності .Платили подвійний середній.А при здачі документів на пенсію робили перерахунок з врахуванням зони і кратності .Фізично ці гроші ми не бачили і не тримали .Ви з цим ее чтикались,бо у Вас військова.З трьох законів.Трішки більша максимальної.Все через суд.А нам все що дадуть без суда.Але будем судитись за те що урізали по максимальці,хоча пенсія до 2012 року.Якось так товариші військові 87-88 року "ліквідатори".

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3884
Откуда: Запоріжжя
Олдыш писал(а):
dog-fox писал(а):
До 4-го числа ещё есть время.

Пенсія завтра, 2 грудня, бо 4 неділля

Вполне могут и в январе пересчитать с доплатой за декабрь. Это же надо подымать личные пенсионные дела, проверять есть ли в них справки о зарплате "из зоны". Уже было что-то подобное.
Moderator

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Yurias писал(а):
Кратність 4.З трьох годин і пенсія буде ніяка.По 12 годин працювали.Водіям розписували по населених пуктах. Хто працював на організаціїї евакуаціїї писали по 12 годин,хоча фактично цілодобово.В травні не було зон,кратності .Платили подвійний середній.А при здачі документів на пенсію робили перерахунок з врахуванням зони і кратності .Фізично ці гроші ми не бачили і не тримали .Ви з цим ее чтикались,бо у Вас військова.З трьох законів.Трішки більша максимальної.Все через суд.А нам все що дадуть без суда.Але будем судитись за те що урізали по максимальці,хоча пенсія до 2012 року.Якось так товариші військові 87-88 року "ліквідатори".

Зрозуміло.
Урізання максималки відсуджується. Вже є рішення.
Військові ліквідатори разом з цивільними працювали вже з травня 1986-го біля реактора.
Смерть рашистским оккупантам!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Зашла пенсия на карточку по старому.
В электронном портале ПФ, личном кабинете, пенсия пересчитана с средней зарплаты за 14,15,16г.г., Зср.= 3764 с
индексациями,
с датой выплаты 04.12.2022г.
:mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3884
Откуда: Запоріжжя
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Зашла пенсия на карточку по старому.
В электронном портале ПФ, личном кабинете, пенсия пересчитана с средней зарплаты за 14,15,16г.г., Зср.= 3764 с
индексациями,
с датой выплаты 04.12.2022г.
:mda:

Т.е. вам пересчитали по ПКМУ √1210, а выплатили по старой формуле?
Если так, то ждите отдельно доплату. ))
Moderator

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3884
Откуда: Запоріжжя
Зашла пенсия... старая. :angry:
На портале так же висит старый расчет :sad2:
В понедельник пойду в ПФ, узнаю почему.
Moderator

Олдыш участник

Сообщения: 397
Yurias писал(а):
Кратність 4.З трьох годин і пенсія буде ніяка.По 12 годин працювали.Водіям розписували по населених пуктах. Хто працював на організаціїї евакуаціїї писали по 12 годин,хоча фактично цілодобово.В травні не було зон,кратності .Платили подвійний середній.А при здачі документів на пенсію робили перерахунок з врахуванням зони і кратності .Фізично ці гроші ми не бачили і не тримали .Ви з цим ее чтикались,бо у Вас військова.З трьох законів.Трішки більша максимальної.Все через суд.А нам все що дадуть без суда.Але будем судитись за те що урізали по максимальці,хоча пенсія до 2012 року.Якось так товариші військові 87-88 року "ліквідатори".

По перше, навіть всякі там перевіряючі і совбези- пфу в лапки ліквідаторів не беруть. Зрозуміло? По друге не 87- 88, а 86. По третє пост про водіїв автобусів я так зрозумів вас не торкаєься ніяким боком - чого така реакція? Хоча і водям автобусів нараховано згідно закону, в пості привів як приклад. Ви пояснили , хто ви і чим займалися - тепер і ми знаємо. Не місце для обіди, тим більше ніхто вам тут зла не бажає

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
Це касалося не Вас.Попередній товариш написав як можна було отримувати більше чим ліквідаторів ЧАЕС при евакуації Припяті.Тобто,хто приймав участь в перші дні в евакуації жителів Припяті не учасники ліквідації.За такою логікою ніхто не ліквідатор,а тільки хто?А до водіїв маю пряме відношення-все життя в АТП.Один запис в трудовій.А реакція нормальна.Не я почав насміхатися.Почитайте попередні пости.Дай Бог Вам усім миру і здоровя.Я закінчив.

Олдыш участник

Сообщения: 397
Yurias писал(а):
... товариш написав як можна було отримувати більше чим ліквідаторів ЧАЕС при евакуації Припяті.Тобто,хто приймав участь в перші дні в евакуації жителів Припяті не учасники ліквідації...

Ті, хто приймав участь в евакуації жителів Прип'яті - теж ліквідатори. Одного знаю з 1977 року. Він працював водієм автобуса в Києві . В нього була одна ходка в Прип'ять. Я не кажу , що він не ліквідатор, тому , що згідно закону достатньо одного дня до червня місяця наче. Мова про недосконалість законів стосовно тих , в кого виїздів на сімох вистачить, та ще й не дай Бог в різні зони. І в довідці з архіву є виїзди, є навіть доза, а "денежные документы на хранение не поступали" . Про це була мова. А комісія з відновлення самі розумієте, як розраховуючи. Добре, проїхали.
І Вам здоров'я і всіх благ

Олдыш участник

Сообщения: 397
Пенсія зайшла в старому розмірі. В кабінеті одночасно з зарахування пенсії появився перерахунок з осучаснення. Нарахування з Зср 28857.95000 . Вид перерахунку-індивідуальний. А це значить ще провірятиме обл.пфу . Так що про остаточний розмір пенсії говорити рано, тим більше, взяли зарплату з довідки яку раніше категорично відкидали. По тій, що брали раніше, Зср десь 22000. Але душа трохи пораділа, зробив скрин, роздрукую і вставлю в рамку :D

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
За грудень +13.20 )))
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
Олдыш писал(а):
Пенсія зайшла в старому розмірі. В кабінеті одночасно з зарахування пенсії появився перерахунок з осучаснення. Нарахування з Зср 28857.95000 . Вид перерахунку-індивідуальний. А це значить ще провірятиме обл.пфу . Так що про остаточний розмір пенсії говорити рано, тим більше, взяли зарплату з довідки яку раніше категорично відкидали. По тій, що брали раніше, Зср десь 22000. Але душа трохи пораділа, зробив скрин, роздрукую і вставлю в рамку :D

А тепер 28857 помножте на процент втрати працездатності,і отримаєте нову пенсію.Наприклад,якщо 80%-то буде 23085 +доплати.Але заплатять 20930.У Вас коефіцієнт десь 4з копійками.Лінь рахувати.В мене також індивідуальний,але отримав нову пенсію,не стару.Вже зробив запит через кабінет на основі яких законів обмеження пенсії.Взяв довідку за 5 років в пенсійному по нарахуванню пенсії.І був в адвоката.Будем боротись.

Олдыш участник

Сообщения: 397
Yurias писал(а):
А тепер 28857 помножте на процент втрати працездатності,і отримаєте нову пенсію.Наприклад,якщо 80%-то буде 23085 +доплати.Але заплатять 20930.У Вас коефіцієнт десь 4з копійками.Лінь рахувати.В мене також індивідуальний,але отримав нову пенсію,не стару.Вже зробив запит через кабінет на основі яких законів обмеження пенсії.Взяв довідку за 5 років в пенсійному по нарахуванню пенсії.І був в адвоката.Будем боротись.

По новому протоколу коефіцієнт 4.7 . Але тут інше- в мене ну дуже "полюбовні" відношення з пфу , колись були моменти. І чомусь мені здається, що взяли довідку про зарплату ту, яку не приміняли до розрахунку пенсії, хоча з мокрою печаткою і в пенсійній справі з 1991 р.знаходиться. Спеціально, щоб допекти. А в понеділок протокол змінять , візьмуть ту, по якій Зср буде 22000. І я не тішу себе надіями :) Все-таки 31 рік на групі, всяке бувало з пфу

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
По новому протоколу, Версія: 1.6.78.1., Кз увеличился на 1,269
Соответственно увеличились:
Среднемесячный заработок;
Основной размер пенсии от
среднего заработка.
Жду окончательного расчета.
Может быть ошибка в расчёте.
unsure
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
ВЛАДИМИР К. писал(а):
По новому протоколу, Версія: 1.6.78.1., Кз увеличился на 1,269
Соответственно увеличились:
Среднемесячный заработок;
Основной размер пенсии от
среднего заработка.
Жду окончательного расчета.
Может быть ошибка в расчёте.
unsure

А як може збільшитись коеф.з/п?Я як рахував ще до введення 1210 свій коефіцієнт і друзів,так і залишилось і на даний час.В мене зарплата в кабінеті з тим самим коефіцієнтом що і був.Ви знаєте що на що множити і отримав все до копійки.А версія,я так розумію,це програма перерахунку по новим параметрам.Поміняли середню з індексацією.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Коэффициент у меня постоянный с 1995г.
Не раз переходил на другие виды пенсий Кз оставался неизменным.
Видимо ошибка ПФ
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3884
Откуда: Запоріжжя
В нашем случае, при переходе на пенсию по ПКМУ √1210, инспектор ПФ возьмёт ваше личное, пенсионное дело, найдет все необходимые справки, выберет из них все необходимые данные, внесёт их, тыкая пальчиком, в программный комплекс ПФУ. И вот, насколько этот инспектор компетентен в законодательстве и будет зависеть размеры всех наших коэффициентов. Потом вышестоящее начальство проверит правильность всех данных, введенных в программный комплекс ПФУ и данные пойдут в расчет пенсии. Возможна куча ошибок даже если Кзп (например) из зоны уже неоднократно применялся в расчетах. Я уверен на 100%, что его считают заново при каждом, новом его использовании. Никто не будет рыться в вашем пенсионном деле и искать какой у вас был Кзп при предыдущем его использовании. Конкретной цифры может и не быть в вашем пенс.деле, если только эта цифра не всплывала в какой нибудь переписке вас с ПФ. А шерстить все запросы и ответы между вами и ПФ инспектор думаю не будет. Поэтому этот переход может много крови попить, правда не у всех. :yes: (ИМХО)
Moderator

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
Так,це можливо.Але в кого вже нараховувалось по 1210 ,то вже є коефіцієнт.І при нарахуванні перший раз пенсії вибирають найбільшу з/плату.В першу чергу це залежить від бухгалтера на підприємстві.Працівник ПФ оперує наданими даними.Хоча при першій здачі документів,ПФ перевіряє надану документацію по первинним документам нарахування.Надану,роблю наголос.Бо можливо бути декілька виїздів і вибирали найбільшу з/п.Все залежало від бухгалтера по з/платі.Що надасть.Через що робили копії первинних бух.документів нарахування.

Олдыш участник

Сообщения: 397
Yurias писал(а):
Так,це можливо.Але в кого вже нараховувалось по 1210 ,то вже є коефіцієнт...

По 1210 в мене вже третій коефіцієнт (включаючи і віртуальний 2.9) Путі пфу незвідані :mrgreen: Думаю через тиждень- два прошерстять, перевірять, доплюсують- змінусують і будуть чекати або на мовчання, або на рішення судів

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
А чому?Я розумію,що якщо декілька виїздів ,то маніпулювали зарплатнею.В нас в пенсійному займалася цими питаннями зам.керівника.Дуже розумна,але все по букві закону.Скільки прокльонів у її сторону було.Вона справки під лупу роздивлялася.Книжки по зарплаті також(з підприємств).Але якщо все правильно,то отримуй.Я спілкувався з багатьма з інших районів,то нікому не рахували з/плату за квітень-травень по зонах,тільки через суд.А в нас без питань.Все грає людський фактор.Але потрібно боротись.Все буде добре.

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
В кабінеті з‘явився запис:
Кандидат на ІМП з 01.12.2022 р.
Що таке ІМП? Це індивидуальний перерахунок? Ні? Що значить літера М в тій абревіатурі?
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Yurias посетитель

Сообщения: 61
Откуда: Киевская
Або індивідуальна монетарна перевірка,або індивідуальний монетарний перерахунок.Не гарантую,це здогадки.А в якому розділі допис?

Пред.След.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців