Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Пенсія чорнобильцям

Пенсія чорнобильцям

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
Yurias писал(а):
Або індивідуальна монетарна перевірка,або індивідуальний монетарний перерахунок.Не гарантую,це здогадки.А в якому розділі допис?

Там, де розрахунок пенсії, перед Адресою. Розділ «Особливості» мілким шрифтом. Зробила скрін, але добавляти не вмію.
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Олдыш участник

Сообщения: 397
Goldfish писал(а):
В кабінеті з‘явився запис:
Кандидат на ІМП з 01.12.2022 р.
Що таке ІМП? Це індивидуальний перерахунок? Ні? Що значить літера М в тій абревіатурі?

З 1.12. 2022 р підняли мінімальну пенсію. Як варіант - індексація мінімальної пенсії

Олдыш участник

Сообщения: 397
:bye:
Последний раз редактировалось Олдыш 04-12-2022, 13:32, всего редактировалось 2 раз(а).

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
Слухала виступ директора департаменту ПФУ… Каже, що пенсії по з/п в зоні відчуження будуть перераховані всім з 1 грудня. Терпіння))
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
https://youtu.be/tHgHHV2EoKs
З 2 хв 20 сек
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Yurias посетитель

Сообщения: 60
Откуда: Киевская
Олдыш писал(а):
Yurias писал(а):
А чому?Я розумію,що якщо декілька виїздів ,то маніпулювали зарплатнею.В нас в пенсійному займалася цими питаннями зам.керівника.Дуже розумна,але все по букві закону.Скільки прокльонів у її сторону було.Вона справки під лупу роздивлялася.Книжки по зарплаті також(з підприємств).Але якщо все правильно,то отримуй.Я спілкувався з багатьма з інших районів,то нікому не рахували з/плату за квітень-травень по зонах,тільки через суд.А в нас без питань.Все грає людський фактор.Але потрібно боротись.Все буде добре.

Виїзди в 1986 р . 35 , всі в Прип'ять. В Архівній довідці виїзди також вказані тільки в 3 зону,в Прип'ять. А в довідці про отриману зарплату фігурують дні 2х кратності , на фоні їздили в Білорусь. В довідці- без вказування населених пунктів за 2х кратність. І її не взяли для нарахування пенсії, по ній коефіцієнт 4.7. А відправили на комісію по відновленню зар.плати, яка розглядає справи в разі ліквідації підприємства без правонаступника і відсутності архівів. А вони нарахували так, що коефіцієнт 3.5. А це 5000 різниця по пенсії. Це вже два кожфіцієнтів. Третій віртуальний 2.9 . В пенсійному для приколу можуть порахувати по першій, потім по другій, типа помилилися- це ж можливо . Така маленька помства мабуть :mrgreen:. Я знаю це і не западаю, навчений,чекаю просто що буде далі. Хоч якась розвага :D

А чому Припять в двойному?Вони повинні були перерахувати в чотирьохкратному з розрахунку часової ставки за відроблені години.Припять була в подвійному до введення по зонах.Якщо є довідка що відпрацьовано в Припять скільки днів по скільки годин.Кожну зарплату якщо є довідка перераховує пенсіний .Якщо підприємство подало довідку нараховану неправильно,пенсійний перераховував згідно закону.Чи більше чи менше.Через мої руки пройшло скільки справок,що я цю всю кухню добре знаю.

Олдыш участник

Сообщения: 397
Yurias писал(а):
А чому Припять в двойному?Вони повинні були перерахувати в чотирьохкратному з розрахунку часової ставки за відроблені години.Припять була в подвійному до введення по зонах.Якщо є довідка що відпрацьовано в Припять скільки днів по скільки годин.Кожну зарплату якщо є довідка перераховує пенсіний .Якщо підприємство подало довідку нараховану неправильно,пенсійний перераховував згідно закону.Чи більше чи менше.Через мої руки пройшло скільки справок,що я цю всю кухню добре знаю.

Ви не зрозуміли. В довідці написано: Прип'ять- виїзди по днях, оплата 5 кратна, по місяцях, за кожен місяць і загальна сума. Нижче- написано: оплата 2х кратна, числа, кількість днів, яка сума. Але не вказаний населений пункт. В самому низу- "Из указанных выше сумм один оклад выплачен по месту жительства" Пфу відмовився брати цю довідку для розрахунку пенсії, бо непонятно ,що за 2х кратність.вибирати дні тільки за виїзди в Прип'ять також відмовилися, мовляв це не їхня робота і вообще довідка складена не такої форми. Пиши , шукай , хай складають як потрібно, по формі . Але вже на той момент (не пам'ятаю ,який рік вже був,десь 2005) кінці знайти не змогли, в архівах саме за 1986 рік "денежные документы не поступали".Тому і сварилися, тому і любов така
Последний раз редактировалось Олдыш 04-12-2022, 00:08, всего редактировалось 1 раз.

Олдыш участник

Сообщения: 397
Goldfish писал(а):
В кабінеті з‘явився запис:
Кандидат на ІМП з 01.12.2022 р.
Що таке ІМП? Це індивидуальний перерахунок? Ні? Що значить літера М в тій абревіатурі?

Ні , не мінімальної. Краще звучить кандидат індексації максимальної пенсії

Олдыш участник

Сообщения: 397
Рибка, оце глянув у себе, пенсія перерахована, "Вид перерахунку " - "індивідуальний (масовий) перерахунок" :D Абревіатура буде ІМП. Не знаю, як зв'язати індивідуальність і масовість ... Маємо ,що маємо

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
Олдыш писал(а):
Рибка, оце глянув у себе, пенсія перерахована, "Вид перерахунку " - "індивідуальний (масовий) перерахунок" :D Абревіатура буде ІМП. Не знаю, як зв'язати індивідуальність і масовість ... Маємо ,що маємо

Ну, мабуть, індивідуальний тому що у кожного різна зарплата (це ж не з 5-кратки), а масовий - бо всім…
Най буде.
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Yurias посетитель

Сообщения: 60
Откуда: Киевская
Індивідуальний масовий в мене в графі вид перерахунку,а у вас особливості.Напевно кожний ПФ заповнює по своєму реквізіти форми.Склоняюсь до індивідуальний масовий перерахунок.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2235
Откуда: Dnipro
Олдыш писал(а):
Рибка, оце глянув у себе, пенсія перерахована, "Вид перерахунку " - "індивідуальний (масовий) перерахунок" :D Абревіатура буде ІМП. Не знаю, як зв'язати індивідуальність і масовість ... Маємо ,що маємо

Точно так "індивідуальний (масовий) перерахунок, 22.11.2022.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Олдыш участник

Сообщения: 397
Змінилися "терміни виплати". "Місяць останньої виплати -грудень 2022, сума виплати - старий розмір пенсії.
Дата наступної виплати- 04.01.2023р. , сума виплати перерахована .
Так що мабуть можна суму збільшення ділити на 2? Бо перерахунок все-таки з 1 грудня

Yurias посетитель

Сообщения: 60
Откуда: Киевская
Доплатять.В мене за грудень по новому і заплановано на січень також по новому.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Yurias писал(а):
Доплатять.В мене за грудень по новому і заплановано на січень також по новому.


В личном кабинете:
За грудень пенсия начислена по новому, сегодня изменили, последняя выплата за декабрь по старому.
Финансовый год закрывается ранее календарного года , доплата к пенсии за декабрь в январе 2023г. :unknown:
За январь начисленно по новому. :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Олдыш участник

Сообщения: 397
За січень теж буде в грудні, але до того ще 26 днів , багато чого може змінитися

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Олдыш писал(а):
За січень теж буде в грудні, але до того ще 26 днів , багато чого може змінитися

:ok:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3879
Откуда: Запоріжжя
:victory:
dog-fox писал(а):
...этот переход может много крови попить...

Процесс пития крови пошёл!!! :D
Сегодня был в ПФ нашего района. Там визуально всё поменялось. Последний раз был лет 5 тому назад. Попадаешь сразу в отдел работы с гражданами. В кабинке сидит девушка и занимается решением несложных вопросов (прием документов для начисления пенсии, консультации и т.д.) На мой вопрос: почему мне как чернобыльцу не пересчитали пенсию?, после проверки информации в компьютере был дан ответ: у вас все в порядке...))) индексация из-за увеличения прож. мин. произведена. После нескольких своих аргументов со ссылками на законодательные акты мадам впадает в ступор... Записывает номера постанов, согласно которым должен был быть проведен перерасчёт идёт консультироваться к начальнику отдела назначения пенсий. Возвращается и говорит: "Пока ничего не понятно, начальник не в курсе этого вопроса. Ему надо время, чтобы изучить эти изменения. А вообще нам никто с верху не говорил, что необходимо делать данный перерасчёт." :shok:
Пошёл я к начальнику, долго спорили. Она мне всё пыталась рассказать, что мне не выгодно переходить на пенсию по ПКМУ 1210, так как будет ещё учтён Кзп, но уже после 2004 года, а так как он у меня маленький (0,35), то пенсия будет меньше, чем по 5-и кратки (типа пенсия по двухскладовой формуле). Попросила время для изучения изменений в законодательстве и взяла мой номер телефона. На этом общение закончилось.
Ну я и поехал домой, вдруг звонок буквально через пол часа, звонит начальник и говорит: "Вы пока никуда не ходите и не поднимайте шум, нам пришли какие-то документы по чернобыльцам, я их прочитаю, изучу и перезвоню вам"
Вот такие дела, так что если у вас тихо с перерасчётом, идите и узнавайте.
Вечером подумаю, как подготовиться к новой встрече с ПФ и напишу. Думаю надо собрать все необходимые постановы КМУ, распечатать и если что, идти с ними в ПФ. На приёме у них сейчас сидят молодые, знаний по нашему вопросу нет совсем. А ещё на ПФ скинули обязанность рассчитывать субсидии. Да и народу у них маловато. Сегодня слышал, как начальница напутствовал работников, чтобы они делали работу и за тех, кто в "эмиграции". И кабинетов пустых много. Видно из-за того, что Запорожье стал прифронтовым городом. Бомбят каждую ночь. ((
Moderator

Олдыш участник

Сообщения: 397
dog-fox писал(а):
Процесс пития крови пошёл!!! :D ....
"Пока ничего не понятно, начальник не в курсе этого вопроса. Ему надо время, чтобы изучить эти изменения....

Добре, якщо нові і правда не в курсі. А от коли як у нас сидять зубри, які вже років 15 ведуть бойові дії проти чорнобильців, пройшли суди , відбиваються всіма способами , апеляціями і т.д . , які знають назубок наші закони в пенсійному забезпеченні , знають як відшити і послати любого заявника .... Думаю це набагато гірше.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3879
Откуда: Запоріжжя
Олдыш писал(а):
Добре, якщо нові і правда не в курсі.

Нет, ну так тоже не должно быть. Должны же у них быть какие-то сообщения от областных управлений, на предмет ознакомления изменений в законодательстве. Не должно же быть так, что пенсионер сообщает им, что необходимо делать.
Конечно есть одна очень важная причина - война. Через Запорожье сейчас проходит огромное количество беженцев. В ОщадБанк невозможно попасть, все беженцы (переселенцы) переоформляют, получают карточки.
Moderator

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3879
Откуда: Запоріжжя
Только что лично перезвонила замначальника ПФ и сообщила, что мою пенсию пересчитали по ПКМУ √1210, из зароботка в зоне, но на портале ПФ висит по прежнему старый расчет.
Так что шевелите ПФУ.
Moderator

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
dog-fox писал(а):
Только что лично перезвонила замначальника ПФ и сообщила, что мою пенсию пересчитали по ПКМУ √1210, из зароботка в зоне, но на портале ПФ висит по прежнему старый расчет.
Так что шевелите ПФУ.

Зайшла в кабінет на порталі.
Вже є запис, що пенсія перерахована індивідуально… Але розмір пенсії не змінився.
По моїм розрахункам, з заробітку в зоні відчуження пенсія має бути більша 10 мінімальних…
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3879
Откуда: Запоріжжя
Ну дай боже, щоб все склалося і всім перерахували, але виникає інше питання - коли виплатять недоплачені суми за грудень? У мене була подібна ситуація, борг виплатили роки за два... :yes:
Moderator

Goldfish Аватара пользователя
активист

Сообщения: 884
Откуда: Кропивницький
dog-fox писал(а):
Ну дай боже, щоб все склалося і всім перерахували, але виникає інше питання - коли виплатять недоплачені суми за грудень? У мене була подібна ситуація, борг виплатили роки за два... :yes:

Я про недоплачені поки що не думаю... треба спочатку вияснити, чому в ПФУ при перерахунку пенсія не змінилася (або вийшла нижча, ніж з 5-кратки... такого бути не може).
"Никогда не бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже"(Тувим)

Олдыш участник

Сообщения: 397
Зараз писатимуть в протоколах все приблизно , аби зменшити потік ходоків в святая-святих. Перерахунок все таки проводять вручну. А багато людей в ПФУ знають, як це повинно бути? Перестраховуються, виплатили старі пенсії , щоб не влетіти в переплату. Перерахують і виплатять , якщо не буде форс.мажору. почекати залишилося небагато. 4 число - середа. Можуть виплатити і 4. А можуть і 30-31 грудня, щоб фінанси не піднімати .

Пред.След.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців

cron