Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Пенсія чорнобильцям

Пенсія чорнобильцям

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Василий Владимирович писал(а):
В горПФУ сегодня по поводу 56 ст. вааще разговаривать со мной отказались - я пришел с ее распечаткой: там в заглавии про льготы, вот вы в УТЗН и обращайтесь, а тут пенсию начисляют.
И постоянные ссылки, что рассчитывает все программа, а они белые и пушистые.

О льготах в первой части.А во второй- о праве на пенсию и ее ограничении 75-85% заробітку:
2. Право на пенсію в повному розмірі мають громадяни, віднесені до категорій 1, 2, 3, 4,....із збільшенням...не вище 75 процентів заробітку, а громадянам, які відпрацювали за списком N 1, чоловіки - 10 років і більше, жінки - 7 років 6 місяців і більше - не вище 85 процентів заробітку.
:nono:

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
Богдан писал(а):
Viktor3031 писал(а):
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
пенсії зростають у 2012 році для інвалідів
Будем жить - увидим :mda:
Владимир, на это надеяться- самого себя дурить
:yes:

Viktor3031, А навіщо тоді все це? Навіщо ми спілкуємось на цьому форумі ? Навіщо 20 вересня, 14 жовтня ? Це як рулетка - шанс мізерний, але ж він є.
ЗАКОН НА НАШОМУ БОЦІ, як би влада його не "коцала". Трохи оптимізму всім нам не завадить.


Не, не - шанс конечно не отбрасываем. И оптимизм есть. Я хотел сказать, что не верю ни единому слову избранников. И на них я не надеюсь, больше на нас. А общение- это великая сила, и сайт хороший.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Viktor3031 писал(а):
Не, не - шанс конечно не отбрасываем. И оптимизм есть. Я хотел сказать, что не верю ни единому слову избранников. И на них я не надеюсь, больше на нас. А общение- это великая сила, и сайт хороший.

І МИ ВЕЛИКА СИЛА. Якщо разом, якщо зусилля спрямовані в одне русло.
Тепер є так, все так не буде !

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Об этом Сергей Тигипко сказал на заседании Верховной Рады во время Часа вопросов к Кабинету Министров, - сообщает агентство "Українські Новини".
Помимо этого он сообщил, что планируется поэтапный пересмотр показателя заработной платы за работу в зоне отчуждения и приведение его в соответствие с современными условиями.

Как сообщало агентство, 30 сентября Кабмин и общественные организации воинов-афганцев и чернобыльцев договорились создать консультационные советы по урегулированию вопросов социальной защиты этих категорий граждан.

Не понятно, планируется осовременивание пенсий или новая формула начисления пенсии по показателю заработной платы за работу в зоне отчуждения с современными условиями.
Тигипко обещает инвалидам-чернобыльцам пенсию до 3 тыс. гривен

Ссылки о работе консультационных советов не видно, работают видимо без отчётов о проделанной ежедневной работе.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ А глянь на предыдущей странице этой темы я выложил цитату стенограммы его выступления в ВР с ссылкой на оригинал. Там все подробно из первых уст, как говорится...
:yes:

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
mekena писал(а):
А глянь на предыдущей странице этой темы я выложил цитату стенограммы его выступления в ВР с ссылкой на оригинал. Там все подробно из первых уст, как говорится...

http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/07101109_16.htm :ok:

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
mekena писал(а):
А глянь на предыдущей странице этой темы я выложил цитату стенограммы его выступления в ВР с ссылкой на оригинал. Там все подробно из первых уст, как говорится...

http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/07101109_16.htm :ok:


Я не можу коментувати як представник виконавчої гілки влади, наскільки цей законопроект конституційний чи ні. Якщо буде така потреба і буде звернення народних депутатів, то це зможе прокоментувати Конституційний Суд. Але відносно суті, то необхідно зазначити, що протягом усіх років незалежності України, на жаль, приймалися законодавчі акти, які не мали відповідного економічного обґрунтування. І якщо подивитися на цифру, яка складається зі всіх цих пільг, які ми повинні були б забезпечити, то ця цифра на сьогоднішній день складає 160 мільярдів гривень, 160. Зведений бюджет 2011 року складає 377 мільярдів, 160 нам просто не вистачає


Это ответ министра...

Після консультації з представниками громадських організацій ми домовились, що другу частину законопроекту ми, уряд підтримувати не буде і буде звертатися до Верховної Ради, щоб вона не розглядалася. Але хочу сказати, що при цьому ні в якому разі ніхто ніколи не говорив, що соціальні стандарти через цей закон повинні були би зменшуватись. Якщо ви подивитесь проект бюджету на 2012 рік, то ви побачите, що всі практично соціальні стандарти - передбачається по всім збільшення. І хочу підкреслити, що такий законопроект по бюджет був внесений вам ще до того, як прийшли громадські організації до Верховної Ради


Они все время говорят и отталкиваются от льгот, назначенных нам КМУ! И ни единого слова о выплатах назначенных по судам! Опять какие то недоговорки.

Вкотре хочу це підкреслити, законопроект передбачав механізм, коли бюджет затверджується у Верховній Раді і по затвердженим статтям бюджету, після цього Кабінет Міністрів приймає відповідні рішення. Практично так діє практика на сьогоднішній день і до останнього часу.


А вот и ответ- все выплаты в ручном режиме. Власть стоит на своем.
И то- по постановам КМУ еще ничего не повысили, а зачесались они и начали говорить о повышении только после штурма дворца, таким образом они и уменьшат эти выплаты. Да и пенсии то- мизер по постанове № 745.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Якщо ж говорити про конкретні цифри, то наступного року планується підвищення пенсій по інвалідності на 25%. Заплановано також уже тепер почати підготовку документів про осучаснення заробітної плати ліквідаторам, які працювали в зоні відчуження в 1986 - 1990 роках. Адже їхній заробіток впродовж останніх років не перераховувався. Як наслідок виплати по інвалідності стали настільки низькими, що більшість відмовилася від чорнобильських пенсій і перейшла на пенсію за віком або на військову пенсію.
Чорнобильці знаходяться на 16-му місці за рівнем своїх пенсій - Юрій Андреєв
Треба робити, а планувати можна роками.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Якщо ж говорити про конкретні цифри, то наступного року планується підвищення пенсій по інвалідності на 25%. Заплановано також уже тепер почати підготовку документів про осучаснення заробітної плати ліквідаторам, які працювали в зоні відчуження в 1986 - 1990 роках. Адже їхній заробіток впродовж останніх років не перераховувався. Як наслідок виплати по інвалідності стали настільки низькими, що більшість відмовилася від чорнобильських пенсій і перейшла на пенсію за віком або на військову пенсію.
Чорнобильці знаходяться на 16-му місці за рівнем своїх пенсій - Юрій Андреєв
Треба робити, а планувати можна роками.

Там є ще одна цікава фраза :
Скажу лише, що судиться зазвичай доволі привілейована група інвалідів-чорнобильців. Хто відсудив собі пенсію у 7-8 тис. грн, а хто разом із відшкодуванням збитків добився виплат у 400 тис. грн.

У чому ж привілей ? Відсудити пенсію, яка належиться по закону ?
Тепер є так, все так не буде !

Дмитрий Исаев Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1016
Откуда: Запорожская-обл.
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Треба робити, а планувати можна роками.


Вот если убрать всё наносное и не реальное, то вот такой лозунг, как предлагает Владимир Ковалёв может, да и должен стать основным. Его ,лично я, поддерживаю на все 100%. Хватит планировать и разробатывать, что-то, необходимы действия. И именно их ждут от властей --Все.!

lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Чорнобильці знаходяться на 16-му місці за рівнем своїх пенсій - Юрій Андреєв...

Что-то я уже перестал доверять Юрию Борисовичу...
даже на сайте СЧУ разместили письмо от инвалида и не удосужились сверить фамилию...

"Президенту ВГО «Союз Чорнобиль України» Андреєву Ю. Б.
Від Литвинова Сергія Миколайовича
Проживаючого за адресою
С. м. т. Лужни, вул.. Р.Люксембург 8 кв. 1
Житомирської обл..
Тел. 9-18-41
...Заява
Я, Литвинюк Сергій М. інвалід 2 групи...
...Велике людське спасибі усім Вам.
Литвинюк С. М."
http://www.souzchernobyl.org/?section=&id=991

Я понимаю, что могут быть опечатки в виде одной-двух букв, но чтобы автор ошибся в своей фамилии?..., а в народе говорят, что маленькая ложь вызывает БОЛЬШОЕ недоверие к остальному...
Сегодня хорошо, а будет ещё хуже.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
lyezan писал(а):
Я понимаю, что могут быть опечатки в виде одной-двух букв, но чтобы автор ошибся в своей фамилии?..., а в народе говорят, что маленькая ложь вызывает БОЛЬШОЕ недоверие к остальному...

Звичайний піар.
Тепер є так, все так не буде !

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Сегодня товарищ забрал решение суда по пенсии - суд вынес решение без ограничения срока. Иск подавался 22 июня.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
mekena писал(а):
Сегодня товарищ забрал решение суда по пенсии - суд вынес решение без ограничения срока. Иск подавался 22 июня.

Просто суддя елементарно виніс рішення відповідно до вимог ЗАКОНУ. Тепер товаришу надіятись, що і суддя апеляційної інстанції виявиться порядною людиною.
Тепер є так, все так не буде !

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Богдан писал(а):
Тепер товаришу надіятись, що і суддя апеляційної інстанції виявиться порядною людиною.

Да, посмотрим, в ПФ сказали, что обязательно теперь будут подавать апелляцию (раньше почти не подавали).

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2235
Откуда: Dnipro
mekena писал(а):
Богдан писал(а):
Тепер товаришу надіятись, що і суддя апеляційної інстанції виявиться порядною людиною.

Да, посмотрим, в ПФ сказали, что обязательно теперь будут подавать апелляцию (раньше почти не подавали).

А у нас на каждый иск подают и затяжка на года!
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
МАН писал(а):
mekena писал(а):
Богдан писал(а):
Тепер товаришу надіятись, що і суддя апеляційної інстанції виявиться порядною людиною.

Да, посмотрим, в ПФ сказали, что обязательно теперь будут подавать апелляцию (раньше почти не подавали).

А у нас на каждый иск подают и затяжка на года!

У Львові (і області) аналогічно - по кожній справі апеляція та касація в обов`язковому порядку.
Тепер є так, все так не буде !

Лука19

"Богдан"
І МИ ВЕЛИКА СИЛА. Якщо разом, якщо зусилля спрямовані в одне русло


Приведу яркий пример таких усилий - цитата председателя Луганской организации СЧ от 10.08.11 г. на прессконференции:
"...Следующую акцию планировали провести 24 августа 2011 года. Вчера на заседании лидеры чернобыльцев Луганщины единогласно решили не принимать в ней участие....Чернобыльцы Луганщины никогда не торговали своими принципами...Мы будем участвовать в любой акции, которую поддержит или инициирует Луганский областной Совет (!!!!) — заявили активисты общественной организации, демонстрируя таким образом доверие к депутатам... И сегодня 4000 из 4200 инвалидов-чернобыльцев, проживающих на Луганщине, получают пенсии, назначенные в соответствии с решением судов. ...На сегодняшний день средняя пенсия по Луганской области у инвалидов Чернобыля первой группы составляет 7720 гривен, второй группы – 7106 гривен, третьей – 4134 гривни....Люди хотят только одного — спокойно и стабильно прожить остаток жизни"
(Луганские чернобыльцы протестовать в Киеве не будут. Но бороться за свои права продолжат. Вместе с облсоветом)

Разве удивительны после таких публичных заявлений на всю страну сегодняшние события? Хотели для себя спокойно, а будет наоборот, но стабильно :lol:
Последний раз редактировалось Лука19 10-10-2011, 14:10, всего редактировалось 1 раз.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Лука19 писал(а):
"Богдан"
І МИ ВЕЛИКА СИЛА. Якщо разом, якщо зусилля спрямовані в одне русло

Приведу яркий пример таких усилий - цитата председателя Луганской организации СЧ от 10.08.11 г. на прессконференции:
"...Следующую акцию планировали провести 24 августа 2011 года. Вчера на заседании лидеры чернобыльцев Луганщины единогласно решили не принимать в ней участие....Чернобыльцы Луганщины никогда не торговали своими принципами...Мы будем участвовать в любой акции, которую поддержит или инициирует Луганский областной Совет (!!!!) — заявили активисты общественной организации, демонстрируя таким образом доверие к депутатам... И сегодня 4000 из 4200 инвалидов-чернобыльцев, проживающих на Луганщине, получают пенсии, назначенные в соответствии с решением судов. ...На сегодняшний день средняя пенсия по Луганской области у инвалидов Чернобыля первой группы составляет 7720 гривен, второй группы – 7106 гривен, третьей – 4134 гривни...."
(Луганские чернобыльцы протестовать в Киеве не будут. Но бороться за свои права продолжат. Вместе с облсоветом)


Разве удивительны после таких публичных заявлений на всю страну сегодняшние события?

Так, але якщо УЛНА на Львівщині виявились не такими організованими - це тільки наша вина, що аж ніяк "не умаляет" одностайність і згуртованість чорнобильців з Луганщини.
Рік тому мені навіть пропонували поміняти прописку на Донецьку і гарантували, що суд я виграю .
Тепер є так, все так не буде !

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Лука19 писал(а):
Разве удивительны после таких публичных заявлений сегодняшние события?

Решили пенсионные вопросы на уровне региона с помощью Губернатора, Депутатов - МОЛОДЦЫ, что не скажешь о Днепропетровской области, судимся сами по себе, нет организованности, поддержки региональной власти :sad2:

Лука19

"Богдан"
Так, але якщо УЛНА на Львівщині виявились не такими організованими - це тільки наша вина, що аж ніяк "не умаляет" одностайність і згуртованість чорнобильців з Луганщини.
Рік тому мені навіть пропонували поміняти прописку на Донецьку і гарантували, що суд я виграю .


Такое региональное единство и привело к одинаковому результату для всех - и для львовских и для луганских.Разница только в масштабах потерь. Когда перекрывали кислород в Ив.-Фр. области, в Луганской думали, что их не коснется. А оказалось не совсем так. Вернее совсем не так. Может забыли лозунг пролетариев :lol: ?

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Лука19 писал(а):
"Богдан"
Так, але якщо УЛНА на Львівщині виявились не такими організованими - це тільки наша вина, що аж ніяк "не умаляет" одностайність і згуртованість чорнобильців з Луганщини.
Рік тому мені навіть пропонували поміняти прописку на Донецьку і гарантували, що суд я виграю .


Такое региональное единство и привело к одинаковому результату для всех - и для львовских и для луганских.Разница только в масштабах потерь. Когда перекрывали кислород в Ив.-Фр. области, в Луганской думали, что их не коснется. А оказалось не совсем так.

Так, ЗАГАЛЬНОЇ позиції і конструктиву не було і не має. Виглядає так, що і надалі не буде . Відстоювання регіональної "сиюминутной выгоды" колись було виправданим, зараз тільки на шкоду.
Последний раз редактировалось Богдан 11-10-2011, 03:37, всего редактировалось 1 раз.
Тепер є так, все так не буде !

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Богдан писал(а):
Так, але якщо УЛНА на Львівщині виявились не такими організованими - це тільки наша вина, що аж ніяк "не умаляет" одностайність і згуртованість чорнобильців з Луганщини.

Одностайність і згуртованість є також у чорнобильців з Донецької та Харковської областях. В 2005 году Донецкие инвалиды-чернобыльцы
первыми объявили и начали голодовку у стен Облгосадминистрации.

Богдан Аватара пользователя
активист

Сообщения: 969
Откуда: Львів
Щось я "призабув":
ст.2 розділу ІІ ЗУ "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" встановлено
2. Обмеження пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) максимальним розміром, встановленим цим Законом, не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія (щомісячне довічне грошове утримання) призначена до набрання чинності цим Законом.

Чому ПРИЗНАЧЕНІ чорнобильські пенсії не там, в ст.2 ?! Яка стаття, якого закону скасувала цю норму для чорнобильців ?
Освіжіть пам`ять, please ...
Тепер є так, все так не буде !

Лука19

Богдан писал(а):
Щось я "призабув":
ст.2 розділу ІІ ЗУ "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" встановлено
2. Обмеження пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) максимальним розміром, встановленим цим Законом, не поширюється на пенсіонерів, яким пенсія (щомісячне довічне грошове утримання) призначена до набрання чинності цим Законом.

Чому ПРИЗНАЧЕНІ чорнобильські пенсії не там, в ст.2 ?! Яка стаття, якого закону скасувала цю норму для чорнобильців ?
Освіжіть пам`ять, please ...


Бо пенсії чорнобильцям, яким призначено пенсію по рішенню судів, вони вважають незаконними

Пред.След.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців