Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Пенсія чорнобильцям

Пенсія чорнобильцям

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Дмитрий Исаев Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1016
Откуда: Запорожская-обл.
dog-fox писал(а):
МАН писал(а):
Как такое может быть?

Может, может. Если ваше дело передали, все таки, в ап.суд, то оно может просто лежать в общей "куче". Если дело регистрируют, то его распределяют конкретно к судье и его помощник и секрктарь берут ваше дело в обработку и через 1-2 месяца его рассмотрят. А сейчас в ап.судах находятся десятки тысяч дел и их регистрируют перед рассмотрением. Так что оно может спокойно лежать в "куче до зеленых веников".


Если разговор идёт о Днепропетровском А.А.суде, то успокойтесь, всё в рамках приличия. За 9 месяцев пока мое дело там лежит, то на мои заявления(письменные) они вообще не отвечали, а на телефонные звонки , ответ был один- ПОЗВОНИТЕ ЧЕРЕЗ ПАРУ НЕДЕЛЬ, А ЛУЧШЕ ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ. И вот наконец, что-то прояснилось. После моего очередного звонка( в середине Июля) и традиционного -ДЕЛО НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНО, я вдруг получаю от них письмо и мне сообщают, что дело оказывается зарегистрировано ещё в марте этого года, назначен судья Но так-как судей мало, а дел много, то они вынужденны нарушать нормативы КАСУ по срокам рассмотрения. и смогут уделить внимание моему делу не раньше, чем в конце Февраля 2012 года. И если ничего не случится, то при наличии средств они мне перед рассмотрением пришлют необходимые документы, для ознакомления. А если не будет такой возможности, то не обессудьте.
Вот и один вопрос не касающийся этой темы- Как мне через принтер научиться вставлять документы в переписку( я смог бы сейчас показать это письмо) А то я не умею и как не пробовал-НЕ ПОЛУЧАЕТСЯ. ЕСЛИ кто умеет НАУЧИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Дмитрий Исаев писал(а):
dog-fox писал(а):
МАН писал(а):
Как такое может быть?

Может, может. Если ваше дело передали, все таки, в ап.суд, то оно может просто лежать в общей "куче". Если дело регистрируют, то его распределяют конкретно к судье и его помощник и секрктарь берут ваше дело в обработку и через 1-2 месяца его рассмотрят. А сейчас в ап.судах находятся десятки тысяч дел и их регистрируют перед рассмотрением. Так что оно может спокойно лежать в "куче до зеленых веников".


Если разговор идёт о Днепропетровском А.А.суде, то успокойтесь, всё в рамках приличия. За 9 месяцев пока мое дело там лежит, то на мои заявления(письменные) они вообще не отвечали, а на телефонные звонки , ответ был один- ПОЗВОНИТЕ ЧЕРЕЗ ПАРУ НЕДЕЛЬ, А ЛУЧШЕ ЧЕРЕЗ МЕСЯЦ. И вот наконец, что-то прояснилось. После моего очередного звонка( в середине Июля) и традиционного -ДЕЛО НЕ ЗАРЕГИСТРИРОВАНО, я вдруг получаю от них письмо и мне сообщают, что дело оказывается зарегистрировано ещё в марте этого года, назначен судья Но так-как судей мало, а дел много, то они вынужденны нарушать нормативы КАСУ по срокам рассмотрения. и смогут уделить внимание моему делу не раньше, чем в конце Февраля 2012 года. И если ничего не случится, то при наличии средств они мне перед рассмотрением пришлют необходимые документы, для ознакомления. А если не будет такой возможности, то не обессудьте.
Вот и один вопрос не касающийся этой темы- Как мне через принтер научиться вставлять документы в переписку( я смог бы сейчас показать это письмо) А то я не умею и как не пробовал-НЕ ПОЛУЧАЕТСЯ. ЕСЛИ кто умеет НАУЧИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА.

Как это через принтер? У Вас сканер есть? Если есть сканер, тогда без проблем, а мне такое письмо прислали с Днепр ААС по оздоровлению за 2010 год, но на конец января.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Виктор888 участник

Сообщения: 119
Откуда: г.Каховка

Уважаемые коллеги, пытаюсь сделать перерасчет пенсии по п.3 ст.57 Закона №796-ХІІ. У меня есть почти все документы но, я боюсь, что когда дело дойдет до подсчета заработка во время ликвидации, могут возникнуть трудности. Дело в том, что в архивных справках МО Украины (у меня их две - в одной указано с какого и по какое время я участвовал в ликвидации, а в другой указанно позонно к-во дней, где и в какой зоне) четко написано, что продолжительность рабочего дня не указана, также не указано к-во отработанных часов. Я был призван из запаса на военные сборы и отправлен на ликвидацию. Когда я повторно обратился в Архив МО Украины, они мне ответили, что такой информацией( продолжительность рабочего дня), они не обладают. Что делать? Получается, я был военным, спал 8 часов, остальное время - в Зоне( да, собственно, дислоцировалась в/ч 44316 в самой 30-ти км Зоне, кто был, тот знает, хотя в документах сказано - Старые Соколы), но нигде об этом не сказано. Как мне быть? Как доказывать, что я там не просто был, но и работал, конкретное время? Кто предоставит такую информацию( продолжительность рабочего дня в Зоне военнослужащего, призванного из запаса на военные сборы для ликвидации последствий аварии на ЧАЕС)?

Юрий2009 участник

Сообщения: 452
Откуда: Черниговская область
Виктор888 писал(а):
Кто предоставит такую информацию( продолжительность рабочего дня в Зоне военнослужащего, призванного из запаса на военные сборы для ликвидации последствий аварии на ЧАЕС)?

НИКТО. Делал те же самые попытки - бесполезно. Есть вроде бы мнение что надо давать запрос в МО на предоставлении информации о том каким образом у военнослужащих из числа солдат, сержантов срочной службы и призванных из запаса, исчисляется время (срок) службы, а так же время отведенное для выполнения специальных заданий по приказу командира в/ч. уже потом на основании этих документов можно судится.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
Виктор888 писал(а):
Уважаемые коллеги, пытаюсь сделать перерасчет пенсии по п.3 ст.57 Закона №796-ХІІ. У меня есть почти все документы но, я боюсь, что когда дело дойдет до подсчета заработка во время ликвидации, могут возникнуть трудности. Дело в том, что в архивных справках МО Украины (у меня их две - в одной указано с какого и по какое время я участвовал в ликвидации, а в другой указанно позонно к-во дней, где и в какой зоне) четко написано, что продолжительность рабочего дня не указана, также не указано к-во отработанных часов. Я был призван из запаса на военные сборы и отправлен на ликвидацию. Когда я повторно обратился в Архив МО Украины, они мне ответили, что такой информацией( продолжительность рабочего дня), они не обладают. Что делать? Получается, я был военным, спал 8 часов, остальное время - в Зоне( да, собственно, дислоцировалась в/ч 44316 в самой 30-ти км Зоне, кто был, тот знает, хотя в документах сказано - Старые Соколы), но нигде об этом не сказано. Как мне быть? Как доказывать, что я там не просто был, но и работал, конкретное время? Кто предоставит такую информацию( продолжительность рабочего дня в Зоне военнослужащего, призванного из запаса на военные сборы для ликвидации последствий аварии на ЧАЕС)?

Да наверное никто, я посылал запрос в мае, пришел ответ -такая самая архивная справка только с и по "Зона повышенной радиации ЧАЭС", без зон, без часов.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
Есть 1 вариант - если работы по ликвидации производились на самой станции, т.е. вы поступали в распоряжение специалистов из ЧАЭС, то вашу работу (службу) может подтвердить сама ЧАЭС, там тоже есть архивы на лиц, которые были заняты в работах непосредственно на станции. Посмотрите по этому адресу, созвонитесь, или напишите запрос http://www.chnpp.gov.ua/faq.php?lng=ru
Иначе вопрос такого характера как время работы (службы) никто не подтвердит, так как это является нарушением, и в добавок за это внеурочное время вам обязаны заплатить (как за внеурочное). Что то вроде этого.
Ребята подавали иск в ЕС на нарушение их прав, дак им ЕС расчитал их полученную дозу по 8- часовому рабочему дню (хотя об этом они справок не предоставляли), а мы и сами знаем какие у нас были рабочие дни- то в минутах исчислялись, то сутками приходилось работать.
Вот так. Я думаю никто тогда не писал, что люди работали по 3 смены. Может в некоторых случаях (если люди важные) :) .
Если же вы были не на самой станции, скорее всего придет стандартный ответ- с такого по такое число (а рабочий день военнослужащего прописан в уставе, вот по этому они и будут ориентироваться).

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Viktor3031 писал(а):
Ребята подавали иск в ЕС на нарушение их прав, дак им ЕС расчитал их полученную дозу по 8- часовому рабочему дню (хотя об этом они справок не предоставляли), а мы и сами знаем какие у нас были рабочие дни- то в минутах исчислялись, то сутками приходилось работать.

Справки выданные в в/ч которые предъявляли на оплату, на предприятии расчитывались как 8 - часовой рабочий день, не учитывали при расчёте
выходные и праздники.

Сообщение 19-08-2011, 18:19
Дуняша посетитель

Сообщения: 17
До какого числа можно подавать заявление в суд на доплату к пенсии чернобыльцам?

Сообщение 19-08-2011, 18:21
Дуняша посетитель

Сообщения: 17
До какого числа можно подавать заявление в суд на доплату к пенсии чернобыльцам?

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
Дуняша писал(а):
До какого числа можно подавать заявление в суд на доплату к пенсии чернобыльцам?

Что вы имеете ввиду под "числом подачи заявления??? :unknown:
Moderator

Дуняша посетитель

Сообщения: 17
dog-fox писал(а):
Дуняша писал(а):
До какого числа можно подавать заявление в суд на доплату к пенсии чернобыльцам?

Что вы имеете ввиду под "числом подачи заявления??? :unknown:

Имеется в виду исковое заявление.

Эфиоп Аватара пользователя
активист

Сообщения: 615
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Viktor3031 писал(а):
Ребята подавали иск в ЕС на нарушение их прав, дак им ЕС расчитал их полученную дозу по 8- часовому рабочему дню (хотя об этом они справок не предоставляли), а мы и сами знаем какие у нас были рабочие дни- то в минутах исчислялись, то сутками приходилось работать.

Справки выданные в в/ч которые предъявляли на оплату, на предприятии расчитывались как 8 - часовой рабочий день, не учитывали при расчёте
выходные и праздники.

Вообще то для тех кто работал в ЗО был установлен 6-и часовый рабочий день, при 36 часовой рабочей неделе:hi:

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
Дуняша писал(а):
Имеется в виду исковое заявление

А почему вы решили, что есть какие то ограничения по срокам???
Moderator

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
ngeology писал(а):
Я боровся за виконання ст.56 (до пенсії 1% заробітку за рік понадстажу). Випадково зустрівся з юристкою нашого ПФУ - сказала, що в нашому районі це перший зразок звернення з цього приводу.
Щира подяка Likvidator, від якого я почув про цю ідею ще три роки тому, і MAN, який надав впевненість в тому, що це реальна річ, а не гра поняттями. Без їхньої участі не спромігся б судитися..

Шкода одного. Суддя розглянула ситуацію, як оскарження розміру пенсії і її перерахунку. В зв'язку з цим присудила доплату тільки з 12.2011.
А я, власне, оскаржував перерахунок пенсії за 2009-2010 роки (разову дію), який виконано ПФУ в березні 2011 року. Мабуть, щось не так пояснив як в позові, так і в Заяві на додаткове рішення.
Спробую зробити це в апеляції...
Чи не ризикувати?

Шановні! Терміново потрібна Ваша допомога. Написав апеляцію на рішення, про яке йшла мова в цьому пості.
Не знаю, наскільки вона "адекватна".
Будь які поради приймаються із задоволенням!
До Київського апеляційного адміністративного суду
ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, який мешкає
за адресою: _______________________________
у справі 2А-3427/2011 (Оболонський районний у м. Києві
суд) за моїм позовом до Управління Пенсійного фонду
України в Оболонському р-ні м. Києва про визнання
неправомірними дій посадових осіб цього Управління
при розрахунку розміру пенсії та суми, що має бути
виплачена відповідно до постанови Оболонського
районного суду в м. Києві за справою 2-а-3498/2009 р.
АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
Додатковою постановою Оболонського районного суду м. Києва від 08 серпня 2011 року було задоволено мій позов до управляння Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва (надалі Відповідач) щодо перерахунку пенсії.
У відповідності до ч.5 ст. 186 КАСУ я, __________________________, подаю апеляційну скаргу на Додаткову постанову Оболонського районного суду м. Києва у справі 2А-3427/2011.
З рішенням суду в цілому я погоджуюсь.. Суд правильно визначив, що Відповідач порушує мої права, не враховуючи при нарахуванні мені пенсії пільг по обчисленню стажу роботи та збільшення пенсії для постраждалих від Чорнобильської катастрофи 2-ої категорії (ч.2 ст.56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи") і визнав дії Відповідача неправомірними.
Предметом оскарження є період, за який має бути здійснена виплата неправомірно не донарахованого збільшення пенсії.
Згідно з п.3 резолютивної частини Додаткової постанови нарахування мені згаданого вище збільшення пенсії передбачено лише з 01.12.2010.
На мій погляд, воно має бути виконане починаючи з 01.01.2009 р.
В процесі дослідження доказів суд не звернув увагу, на те, що оскаржується разова дія Відповідача, яка відбулась в квітні 2011 року, і при виконанні якої було порушено Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
Ймовірно, саме тому було неправомірно застосовано п.2 ст.99 КАС про строки звернення до суду в плані застосування шестимісячного строку, протягом якого особа має право на звернення до суду для захисту своїх прав, свобод та інтересів.

Для прояснення суті справи мені доведеться трохи заглибитись в історію.

12 листопада 2009 року Оболонський районний суд м. Києва визнав незаконним перерахунок пенсії, здійснений Управлінням пенсійного фонду України в Оболонському р-ні м. Києва за показником 2007 р., і зобов’язав Управління пенсійного фонду України в Оболонському р-ні м. Києва здійснити перерахунок пенсії з січня 2009 року по середній зарплаті по Україні за 2008 рік.
Після оскарження цього рішення в апеляційному суді м. Києва під головуванням Желепи прийнято Ухвалу від 16.03.2011р (копія Ухвали додається). Апеляційну скаргу ПФУ було відхилено, а постанову Оболонського районного суду м. Києва від 12 листопада 2009 р. залишено без змін.
06.04.2011 р. я подав в Відповідачу Заяву (копія Заяви додається), в якій просив при виконанні постанови Оболонського районного суду в м. Києві за справою 2-а-3498/2009 р. і розрахунку належного мені розміру пенсії врахувати той факт, що я є ліквідатором наслідків Чорнобильської катастрофи категорії 2А, на якого поширюються дії ст.ст. 49, 51, 55, 56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".
В квітні 2011 року (відповідно до постанови суду від 12.09.2009 р.) Відповідач провів перерахунок пенсії та виплату недоотриманої протягом 2009-2011 років частини пенсії. Але, незважаючи на мою Заяву, протиправно про¬ігно¬ру¬вав ст.ст.51, 56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" №796-12 (копія відповіді ПФУ додається). До дій Відповідача в квітні 2011 р. я не міг знати, чи виконає він вимоги Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", чи ні.
В травні 2011 року я отримав перераховану за рішенням суду пенсію і дізнався про порушення моїх прав і матеріальну шкоду, завдану внаслідок неповного нарахування пенсії. Згідно зі ст. 99 КАС України відлік шестимісячного строку, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Тому саме в травні 2012 року має починатись шестимісячний термін на звернення до суду відповідно до ч.2 ст.99 КАС України.
01.06.2011 року я звернувся до Оболонського районного суду з адміністративним позовом про визнання неправомірними дій посадових осіб Управління ПФУ в Оболонському р-ні м. Києва при проведенні перерахунку розміру пенсії та суми, що має бути виплачена відповідно до постанови Оболонського районного суду в м. Києві за справою 2-а-3498/2009 р. (копія позову у справі 2А-3427/2011 додається).
Таким чином термін за ст.99 КАС України не було пропущено.
08 серпня 2011 року Оболонський районний суд у м.Києві розглянув у порядку скороченого провадження мою Заяву про ухвалення додаткового рішення у справі 2А-3427/2011 (копія Заяви про ухвалення додаткового рішення додається).
В Додатковій постанові від 08 серпня 2011 року у цій справі Оболонський районний суд в м. Києві визнав, що я є особою, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 2А категорії і отримую пенсію за віком. Відповідно на мене поширюється дія ч.2 ст. 56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", згідно з якою право на пенсію в повному розмірі мають громадяни, віднесені до категорій 2 за умови стажу роботи не менш, як: чоловіки 20 років, жінки – 15 років, із збільшенням пенсії на один процент заробітку за кожний рік роботи понад встановлений цим пунктом стаж, але не вище 75% заробітку.
Відповідно до цього суд ПОСТАНОВИВ
Заяву _________ _______ _______ про ухвалення додаткового рішення у справі за адміністративним позовом _______ _________ __________ до управління Пенсійного Фонду України в Оболонському районі м. Києва про визнання дій суб’єкта владних повноважень протиправними та зобов’язання здійснити перерахунок та виплату пенсії – задовольнити.
Визнати протиправними дії Управління Пенсійного Фонду України в Оболонському районі м. Києва щодо ненарахування ________ _________ ___________ відповідно до ст.56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років.
Зобов’язати управління Пенсійного Фонду України в Оболонському районі м. Києва здійснити нарахування ________ _________ ___________ відповідно до ч.2 ст.56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.12.2010 року, з урахуванням раніше здійснених виплат.

В пункті 3 резолютивної частини Додаткової постанови від 08 серпня 2011 року у справі 2А-3427/2011 суд постановив відшкодувати нанесену мені шкоду лише частково, а саме – з 01.12.2010 р.
Вважаю це рішення неправомірним і прошу:
- Змінити пункт 3 резолютивної частини Додаткової постанови від 08 серпня 2011 року Оболонського районного у м.Києві суду у справі 2А-3427/2011, а саме:
Зобов’язати управління Пенсійного Фонду України в Оболонському районі м. Києва здійснити нарахування та виплату ________ _________ ___________ відповідно до ч.2 ст.56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.01.2009 року, з урахуванням раніше здійснених виплат.


Додатки: 1. Копія Постанови у справі 2а-3498/2009р. Оболонського районного суду м. Києва
2. Копія Ухвали апеляційного суду м. Києва.
3. Копія Заяви в ПФУ про виконання постанови суду
4. Копія відповіді ПФУ на мій лист.
5. Копія позову до Оболонського районного суду у м. Києві у справі
2А-3427/2011.
6. Копія Заяви про ухвалення додаткового рішення.
7. Копія Додаткової постанови Оболонського районного у м.Києві суду у
справі 2А-3427/2011
8. Копія Чорнобильського посвідчення категорія 2 серія А № 208500.



“______” серпня 2011 р. _________ ________ ___________

Чи прозорим виглядають вимоги та обгрунтування?
Чи треба перед вимогою писати чарівні слова "згідно зі ст..........."? Якщо треба - то чи достатньо посилань на статті КАС?

Чи варто додавати приблизний алгоритм розрахунку величини збільшення пенсії за 56 ст. - чи це тільки напустить туману в позов?

І взагалі, чи можливий перегляд рішення суду 1 інстанції з повною відмовою мені в перерахунку збільшення пенсії за цією статтею?

Буду щиро вдячний за допомогу.

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2234
Откуда: Dnipro
ngeology писал(а):
Чи варто додавати приблизний алгоритм розрахунку величини збільшення пенсії за 56 ст. - чи це тільки напустить туману в позов?

Цього не треба робити, бо як мені написав суддя - це прерогатива ПФ, а в цілому вимоги нормальні, тільки як зараз суд зреагує, на якого суддю попаде позов.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

koks активист

Сообщения: 1078
2.08. отправил отправил в архив МО Белоруссии запрос. Сегодня! получил заказным письмом ответ!!!
А кто- то на бацьку бочку катит.

Эфиоп Аватара пользователя
активист

Сообщения: 615
koks писал(а):
2.08. отправил отправил в архив МО Белоруссии запрос. Сегодня! получил заказным письмом ответ!!!
А кто- то на бацьку бочку катит.
Ну и чем порадовали подчиненные Григорьевича?

koks активист

Сообщения: 1078
Эфиоп писал(а):
Ну и чем порадовали подчиненные Григорьевича?

Получил ответы на все поставленные вопросы (на 3- х стр.) в пределах возможностей архива и с советами куда ещё можно обратиться. СУПЕР!!!
С Киевского архива (полчаса езды) ответ пришёл через 3 мес.

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
koks писал(а):
Эфиоп писал(а):
Ну и чем порадовали подчиненные Григорьевича?

Получил ответы на все поставленные вопросы (на 3- х стр.) в пределах возможностей архива и с советами куда ещё можно обратиться. СУПЕР!!!
С Киевского архива (полчаса езды) ответ пришёл через 3 мес.


Ваша часть была Белорусской, или Вы базировались на территории БР (тогда?).

koks активист

Сообщения: 1078
Viktor3031 писал(а):
koks писал(а):
Ваша часть была Белорусской, или Вы базировались на территории БР (тогда?).

Во время ЛПА на ЧАЭС от каждого округа бывшего СССР были созданы из числа резервистов полки химзащиты. В августе 86 я был направлен в командировку в полки от Белорусского и Ленинградского ВО. Работал служащим СА в в/ч 44011 (сейчас ЦПИ МО Украины) в должности нач. изыскательского отряда.

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.
koks писал(а):
Viktor3031 писал(а):
koks писал(а):
Ваша часть была Белорусской, или Вы базировались на территории БР (тогда?).

Во время ЛПА на ЧАЭС от каждого округа бывшего СССР были созданы из числа резервистов полки химзащиты. В августе 86 я был направлен в командировку в полки от Белорусского и Ленинградского ВО. Работал служащим СА в в/ч 44011 (сейчас ЦПИ МО Украины) в должности нач. изыскательского отряда.


Понятно, спасибо. Наша в/ч 3031 охраняла 10-ку и саму станцию, после пребывании на станции дослуживали в зоне (охраняли 10-ку, жили в 30-ке). Наша часть и сейчас охраняет станцию, только уже как 3041. Когда писал запрос - пришли бумаги с 3041, но есть неточности. Мы стояли в Белоруссии больше года- вот я и подумал- не написать ли мне туда в архив.
Теперь понял, что это надо делать тем, у кого часть была Белорусская.

koks активист

Сообщения: 1078
Viktor3031 писал(а):
Понятно, спасибо. Наша в/ч 3031 охраняла 10-ку и саму станцию, после пребывании на станции дослуживали в зоне (охраняли 10-ку, жили в 30-ке). Наша часть и сейчас охраняет станцию, только уже как 3041. Когда писал запрос - пришли бумаги с 3041, но есть неточности. Мы стояли в Белоруссии больше года- вот я и подумал- не написать ли мне туда в архив.
Теперь понял, что это надо делать тем, у кого часть была Белорусская.

Может Вам поможет информация, кот. неоднократно выставлял на сайте: http://lawrussia.ru/texts/legal_703/doc703a418x524.htm

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
МАН писал(а):
ngeology писал(а):
Чи варто додавати приблизний алгоритм розрахунку величини збільшення пенсії за 56 ст. - чи це тільки напустить туману в позов?

Цього не треба робити, бо як мені написав суддя - це прерогатива ПФ,
А мені державний виконавець відмовив,тому- що немає певної суми :mda:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ngeology писал(а):
[
До Київського апеляційного адміністративного суду
ХХХХХ ХХХХХ ХХХХХ, який мешкає
за адресою: _______________________________
у справі 2А-3427/2011 (Оболонський районний у м. Києві
суд) за моїм позовом до Управління Пенсійного фонду
України в Оболонському р-ні м. Києва про визнання
неправомірними дій посадових осіб цього Управління
при розрахунку розміру пенсії та суми, що має бути
виплачена відповідно до постанови Оболонського
районного суду в м. Києві за справою 2-а-3498/2009 р.
АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
В травні 2011 року я отримав перераховану за рішенням суду пенсію і дізнався про порушення моїх прав і матеріальну шкоду, завдану внаслідок неповного нарахування пенсії. Згідно зі ст. 99 КАС України відлік шестимісячного строку, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Тому саме в травні 2012 року має починатись шестимісячний термін на звернення до суду відповідно до ч.2 ст.99 КАС України.
...
Таким чином термін за ст.99 КАС України не було пропущено.



В пункті 3 резолютивної частини Додаткової постанови від 08 серпня 2011 року у справі 2А-3427/2011 суд постановив відшкодувати нанесену мені шкоду лише частково, а саме – з 01.12.2010 р.
Вважаю це рішення неправомірним і прошу:
- Змінити пункт 3 резолютивної частини Додаткової постанови від 08 серпня 2011 року Оболонського районного у м.Києві суду у справі 2А-3427/2011, а саме:
Зобов’язати управління Пенсійного Фонду України в Оболонському районі м. Києва здійснити нарахування та виплату ________ _________ ___________ відповідно до ч.2 ст.56 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які пост¬раждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" доплати до пенсії за понаднормовий стаж роботи на один процент заробітку за кожний рік роботи понад 20 років, починаючи з 01.01.2009 року, з урахуванням раніше здійснених виплат.

Печерський суд так не думає:
При цьому, суд звертає увагу, що оскільки чинним законодавством не встановлена строковість чи обмеження в часі щомісячних пенсійних виплат при проведенні перерахунку пенсії, ці виплати здійснюються на постійній основі один раз на місяць, протягом невизначеного періоду часу, то виплату пенсії позивачеві слід здійснювати з урахуванням проведеного перерахунку до настання обставин, які передбачають підстави для здійснення нового перерахунку.

Щодо застосування ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України, яка визначає, що адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами; для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів, то суд зазначає, що, визначений вказаною статтею шестимісячний строк це саме строк протягом якого позивач має право на звернення до суду за захистом своїх прав свобод та інтересів.

Як вбачається з матеріалів справи, позивач дізнався про порушення свого права з відповіді Управління ПФУ в Печерському районі м. Києва від 07.04.2011 року, а з позовом до суду позивач звернувся 01.06.2011 року (згідно відмітки поштового відділення на конверті), отже, позивачем не пропущено шестимісячний строк на звернення до адміністративного суду.

Крім того, суд звертає увагу, що визначений ст. 99 Кодексу адміністративного судочинства України строк, не є строком позовної давності. Дана стаття не визначає період за який може бути задоволено позовні вимоги. Крім того, до спорів фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг чинним законодавством не визначено строку позовної давності.
:nono:

koks активист

Сообщения: 1078
Likvidator писал(а):
Печерський суд так не думає: :nono:

Получается, суды неправильно трактуют ст.99?

Пред.След.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців