Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Про "Союз Чернобыль Украины"

Про "Союз Чернобыль Украины"

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Проект Постанови Кабінету Міністрів України

2) Виплата щомісячної державної адресної допомоги до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів не являється обов'язковим платежем, оскільки державна адресна допомога на відміну від пенсій не відноситься до захищених статей бюджету.



http://www.souzchernobyl.org/?section=3&id=2757
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Головам обласних організацій ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

Шановні колеги !

Багато наших побратимів-чорнобильців, які проживають у Донецькій та Луганській областях, перебувають зараз в складному становищі. Вони не можуть отримати пенсії, залишилися без житла, необхідних ліків, медичної допомоги тощо.
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» не може стояти осторонь цих проблем. Пропонуємо нашим обласним та районним організаціям активно долучитися до реалізації недержавної програми«Дорога життя», яка сприяєнаданню конкретної допомоги мешканцям в Донецькій і Луганській областях.
Вважаємо за необхідне створити в кожній області створити опорні пункти для збору життєво необхідного для мешканців цих областей. В першу чергу необхідні ліки, засоби гігієни для інвалідів, які не можуть пересуватися, продукти харчування тощо. Можливо в когось є бажання та можливість прийняти до себе на проживання біженців з цих регіонів.
Обласні та районні організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» у Донецькій та Луганській областях просимо ретельно вивчати потребинаселення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, та з конкретними пропозиціями про необхідну допомогу звертатися до центрального офісу ВГОІ «Союз Чорнобиль України».
Координацію дій просимо здійснювати через електронну адресу ВГОІ «Союз Чорнобиль України» schuorg@souzchernobyl.orgта за телефонами: (044) 272-65-51, (044) 272-11-46.

З повагою,
т.в.о. Президента ВГОІ
«Союз Чорнобиль України» В.О. Березін
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Звернення членів Президії ВГОІ „Союз Чорнобиль України” до чорнобильців та чорнобильських організацій України.

Шановні побратими підтримуючі ініціативу Вінніцької обласної організації „Союз Чорнобиль України” звертаємося до Вас з пропозицією відмовитися у 2014 році від оздоровлення у санаторно-курортних закладах України та прийняти відповідні рішення на обласному рівні. Від областей пропонуємо залишити оздоровлення дітей та інвалідів з числа чорнобильців, які потребують оздоровлення по життевим показникам.
Вивільнені кошти пропонуємо направити для організації тимчасового перебування та оздоровлення в санаторних закладах наших побратимів-чорнобильців з числа інвалідів, жінок та дітей (крім працездатних чоловіків) Донецької, Луганської області та біженців з Криму.

За дорученням членів Президії,
l т.в.о.Президента ВГОІ
«Союз Чорнобиль України» В. Березін
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

ir участник

Сообщения: 375
Откуда: Киев
Мне очень стыдно. Я могу передать только очередь на оздоровление. При этом, я хочу знать этого чернобыльца из Луганска или Донецка (областей). Хочу знать, что этот человек существует, что ему дали возможность подлечиться-оздоровиться. Я напишу заявление, только если буду знать конкретно кому. Далее буду следить и требовать отчета о выделении путевки лично этому инвалиду. Кто у нас из этих областей? Мекена, по-моему Вы? У меня очередь на лечение органов дыхания. Может кто-нить захочет .

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
......
Последний раз редактировалось mekena 10-09-2014, 20:19, всего редактировалось 1 раз.
Смерть рашистским оккупантам!

Юрий2009 участник

Сообщения: 452
Откуда: Черниговская область
С удовольствием передам свою очередь на оздоровление - главное чтобы была возможность такой передачи на уровне УПСЗН.

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Юрий2009 писал(а):
С удовольствием передам свою очередь на оздоровление - главное чтобы была возможность такой передачи на уровне УПСЗН.

И я поддерживаю. Но правда ни разу никуда не ездил и ни в каких очередях не состою .

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ir писал(а):
Мне очень стыдно. Я могу передать только очередь на оздоровление.
А я готов передать положенные 2 категории бесплатные лекарства и ежегодное пособие,за которые,может быть, станет стыдно на уровне Денисовой :evil:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606

Зараз найбільш гостро стоїть питання виконання норм
ст. 54 цього Закону щодо належного пенсійного забезпечення ліквідаторів, інвалідів, а також інших категорій постраждалих.

"Пестня о исключительности УЛПА категории 1" предидущего руководства СЧУ,начинается снова,или ,другими словами:
какие такие інші категорії УЛПА, кроме категории 1 в не конституционном тексте части 3 ст. 54 :?:

Стаття 54. Державна пенсія особам, віднесеним до категорії 1
................... Частина третя статті 54 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 3108-IV ( 3108-15 ) від 17.11.2005; в редакції Закону N 107-VI
( 107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано неконституційною згідно
з Рішенням Конституційного Суду N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від
22.05.2008 } .

ir участник

Сообщения: 375
Откуда: Киев
Я регулярно ношу рекомендации врачей. Честно. Оздравливались по путевке матери-ребенок. Ребенок у меня рожден после 1986 г. В определенный год предлагали сыну оздоровление с бабушкой . Даже так , что письмом в санаторий, главврачу - сопровождающий ребенка - бабушка, Мы отказались. В райадминистрации - а что ребенок на асфальте лето проведет? Нет, на даче. А вот с тех пор как сын вырос - очередь. Правда теперь и мэр Киева другой. Ну я все-ж жду. Ребята, смотрите, буду требовать. для Вас.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

konchak участник

Сообщения: 166
Откуда: Львівщина
http://www.chernobyl.kh.ua/%D0%BD%D0%BE ... %B8%D0%B8/

Якщо выдкриється - почитаєте. Одним словом, обрали президентом Березіна, при відсутності кворуму. Але Лігун із компанією досвіду сепаратистів не мають і нормально перешкодити цьому не зуміли, хоч представники 12 обласних організацій і пробували щось змінити у цьому болоті. Думаю, документи та фото зявляться найближчим часом. Виступити не дали, зате побачив Труханів острів, де й відбулось це дійство. Краще було потрачені гроші вислати Мекені, хоч би не шкода було :) . А так прокатався без толку. Працюємо в автономному режимі.

А-117 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 554
Откуда: Киевская обл.
"Все будет так, как должно быть, даже если будет иначе!"

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Конференция ВООИ "Союз Чернобыль Украины" зашла в тупик
http://chernobil.org.ua/node/316

Viktor3031 Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1661
Откуда: Днепропетровская обл.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606

Избрание террористами -станционщиками президента вместо трагически погибшего :?: :mda:
Терористы-станционщики захватили власть, нарушая свой же устав.



Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Патриот Аватара пользователя
участник

Сообщения: 409

Ничего не было до войны, а сейчас когда война тем более. http://www.chernobyl.kh.ua/%d0%bd%d0%be ... %b8/22564/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Президенту України Порошенку П.О. "Про подальші заходи щодо поліпшення пенсійного забезпечення чорнобильців" 04 вересня 2014 року

Серед першочергових визначено, зокрема, завдання «узгоджено з іншими громадськими чорнобильськими організаціями добиватися здійснення подальших кроків щодо поетапного відновлення у повному обсязі статті 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в редакції, що діяла до 2008 року».


Началась деятельность нового Президента ВГОІ «Союз Чорнобиль України» :mda:

04 вересня 2014 року
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Пред.След.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор

cron