Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Vaevin писал(а):
https://www.oschadbank.ua/ua/sd
Фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде доступний для зняття після того, як субсидіант/пільговик отримає SMS у червні про надходження фінального залишку коштів за субсидією/пільгою на свій поточний рахунок. Фінальний залишок коштів буде доступний для отримання субсидіантом/пільговиком до 20 грудня, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України.

Я про віртуальний кабінет, там до 1 червня потрібно розпорядитися залишком. Може хтось хоче назад віддати..
Тут зацікавило інше:
По твоєму лінку
Кожного місяця, коли субсидіант/пільговик споживає комунальні послуги на суму, меншу за розмір субсидії/пільги, формується позитивний залишок. Невикористаний залишок за субсидією/пільгою зберігається в Ощадбанку для покриття спожитих комунальних послуг у наступному місяці.
Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ОЩАДно протягом всього опалюваного сезону, по його завершенні фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде перераховано на його поточний рахунок в Ощадбанку після 1 червня. Рахунок для перерахування фінального залишку коштів за субсидією/пільгою необхідно відкрити самостійно.


Vaevin писал(а):
пільговик отримає SMS у червні про надходження фінального залишку коштів за субсидією/пільгою на свій поточний рахунок. Фінальний залишок коштів буде доступний для отримання субсидіантом/пільговиком до 20 грудня, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України

Це що, навіть якщо фінальний залишок надійде на поточний рахунок, їх потрібно зняти до 20 грудня? Вони на рахунку що, будуть виділені в окрему суму? Чи звідки буде відомо, що за гроші я знімаю - за продукти чи залишок з комунальних?

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Прикольненько. Вот текст СМС:
Статус відправки: Відправлено
Дата відправки: 17/04/20 13:29:01
Текст СМС: Narah.pilga 0.00 Zalyshok 1377.02 Pilga pokryla vsi zareestrovanі v osobıstomu kabіnetі poslugy. Bilshe info oschadbank.ua/sd

ЭТО СМС о состоянии за МАРТ!

Получается, что если я оплачиваю коммунальные в 100% размере самостоятельно, то ПІЛЬГА = 0гр.

Т.е. в марте 2020 - Соц.захистом ничего не оплачено. Апреля нет вообще. Они рады, что я плачу сам. :bye:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea писал(а):
Прикольненько. Вот текст СМС:
Статус відправки: Відправлено
Дата відправки: 17/04/20 13:29:01
Текст СМС: Narah.pilga 0.00 Zalyshok 1377.02 Pilga pokryla vsi zareestrovanі v osobıstomu kabіnetі poslugy. Bilshe info oschadbank.ua/sd

ЭТО СМС о состоянии за МАРТ!

Получается, что если я оплачиваю коммунальные в 100% размере самостоятельно, то ПІЛЬГА = 0гр.

Т.е. в марте 2020 - Соц.захистом ничего не оплачено. Апреля нет вообще. Они рады, что я плачу сам. :bye:

В мене такі СМС ідуть з січня. Пільга 0 , бо я написав заяву і отримую готівкою. В тебе теж готівка? І навіщо платити , коли в кабінеті є гроші?

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Radcha писал(а):
В тебе теж готівка?

Так. Заява написана у березні.
Radcha писал(а):
і отримую готівкою

яким чином? Куди заходять кошти?
Бо є нюанси. З березня, на пенсійний рахунок Ощаду, у мене з’явилося нарахування у сумі 299гр.
Можливо, що тепер нарахування йдуть не до кабінету, а на загальний рахунок. Але, якщо раніше сума нарахування була 400гр. то тепер, чомусь, зменшилася на третину. (і це в опалювальний період!) А за квітень та травень мабуть буде нуль.
Є в мене таке відчуття, що це все плавне посилання пільговиків на три букви.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea писал(а):
Radcha писал(а):
В тебе теж готівка?

Так. Заява написана у березні.
Radcha писал(а):
і отримую готівкою

яким чином? Куди заходять кошти?
Бо є нюанси. З березня, на пенсійний рахунок Ощаду, у мене з’явилося нарахування у сумі 299гр.
Можливо, що тепер нарахування йдуть не до кабінету, а на загальний рахунок. Але, якщо раніше сума нарахування була 400гр. то тепер, чомусь, зменшилася на третину. (і це в опалювальний період!) А за квітень та травень мабуть буде нуль.
Є в мене таке відчуття, що це все плавне посилання пільговиків на три букви.

Якщо заява написана і в ощаді відкритий рахунок, то гроші будуть іти на нього. В мене
в ощаді є рахунок, туди йдуть виплати з УПСЗН ( продуктові,) От туди і заходять за комуналку. В кабінеті є залишок , накопичився до написання заяви на готівку. Я не спішу платити по рахунках, бо Ощад всерівно знімає з кабінета . Нарахування суттєво зменшилися , подешевшав газ. Сьогодні зайшли 828.50. це по нормі опалення до 15.04 + до кінця місяця по літнім . Перераховували 1967 , 1679 і т.д, щомісяця менша сума. В мене основне-газ, бо приватний сектор і опалення газове

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Поступили на картку (питания) Привата 738грн. - комуналка.
Почти половина ушло за газ (газовое отопление).
За апрель (впервые) не вложился в сумму.(бывали остатки, из-за тёплой зимы)
Доплатил ~ 50грн. :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Розписали за квітень. Це добре, хай беруть. А залишок по ідеї повинні на карточку кинути

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Нормально, зайшла пільга 0 , покрила всі комунальні і залишок солідний залишився. Цікаво, опалювальний сезон закрився, але ж літом теж є пільга і повинні заходити гроші. Значить кабінет залишається? Який тоді сенс знімати залишок після зими і кудись кидати, якщо вони вже зараховані , хай і на віртуальний рахунок? Аж і беріть далі, як брали

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Нормально, зайшла пільга 0 , покрила всі комунальні і залишок солідний залишився. Цікаво, опалювальний сезон закрився, але ж літом теж є пільга і повинні заходити гроші. Значить кабінет залишається? Який тоді сенс знімати залишок після зими і кудись кидати, якщо вони вже зараховані , хай і на віртуальний рахунок? Аж і беріть далі, як брали

Да,взяли и за апрель.Осталось ещё 758 гр.Radcha,так я не понял,ощад и далее за лето будет оплачивать или это твоё пожелание?Я к тому,что за май проплачивать самому в начале июня или ждать до 20 июня,а вдруг проплатит ощад??
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow, Це мені так хотілося б . По ідеї залишок коштів повинні кинути на рахунок в ощаді автоматом, кабінет обнулиться , але поставщики всерівно будуть фігурувати в ньому це забито в програму, а раптом пільговик перестане платити готівкою, то УПСЗН повинно перевести його на безготівкову форму .
По оплаті: все буде залежати від того, коли закриють зиму- до 1 червня прийматимуть заяви, а коли перекинуть гроші? Якщо до 18 червня не перекинуть-то знімуть за комунальні з кабінета, навіть якщо і проплатити на початку місяця. Думаю не спішити і в червні, дочекатися 18-19 числа. Думаю , не пізно, адже в ці дні якраз поставщики отримують по безготівковій

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Наверное,ты прав.Спешить тоже не буду.До 20 числа прояснится.У меня в ощаде счёта нет и писать на открытие не собираюсь,так что деньги там будут(во всяком случае должны).Благодарю за пояснения! :bye:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Наверное,ты прав.Спешить тоже не буду.До 20 числа прояснится.У меня в ощаде счёта нет и писать на открытие не собираюсь,так что деньги там будут(во всяком случае должны).Благодарю за пояснения! :bye:

На твоєму місці я б уточнив в ощаді як воно буде, бо на сайті банку таке:
Якщо субсидіант/пільговик споживав комунальні послуги ОЩАДно протягом всього опалюваного сезону, по його завершенні фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде перераховано на його поточний рахунок в Ощадбанку після 1 червня. Рахунок для перерахування фінального залишку коштів за субсидією/пільгою необхідно відкрити самостійно.
Інформацію про надходження фінального залишку коштів за субсидією/пільгою буде надано в SMS у червні. Якщо субсидіант/пільговик не отримав SMS, необхідно звернутись у контакт-центр Ощадбанку (0 800 210 800) для отримання інформації.
Фінальний залишок коштів за субсидією/пільгою буде доступний для зняття після того, як субсидіант/пільговик отримає SMS у червні про надходження фінального залишку коштів за субсидією/пільгою на свій поточний рахунок. Фінальний залишок коштів буде доступний для отримання субсидіантом/пільговиком до 20 грудня, після чого кошти буде повернуто до Міністерства соціальної політики України.


Я так розумію, після 1 червня залишок після опалювального періоду не буде доступний в віртуальному кабінеті. Почнуть заходити за червень тим , хто залишився на безготівковій формі. Нам перерахують готівку, і скоріше всього платити будемо самі. Потрібно тримати кабінет на контролі і чекати смс . А ти все-таки подзвони на вказаний номер

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Наверное,ты прав.Спешить тоже не буду.До 20 числа прояснится.У меня в ощаде счёта нет и писать на открытие не собираюсь,так что деньги там будут(во всяком случае должны).Благодарю за пояснения! :bye:

Оце вирішив подзвонити в Ощад . Ситуація така: з 1 червня залишок заблокують, розраховуватись можна буде в кабінеті новими надходженнями( не для нас) , то значить чекати 20 числа нема сенсу . Тобі до 20 грудня потрібно потрапити в Ощад і відкрити рахунок, бо після цієї дати гроші вернуться в мінсоцполітики. Не бачу причини тягнути до грудня - краще пустити на шашлик :mrgreen:
В мене рахунок відкритий і залишок кинуть на нього , мені до них іти не потрібно .

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Оце вирішив подзвонити в Ощад . Ситуація така: з 1 червня залишок заблокують, розраховуватись можна буде в кабінеті новими надходженнями( не для нас) , то значить чекати 20 числа нема сенсу . Тобі до 20 грудня потрібно потрапити в Ощад і відкрити рахунок, бо після цієї дати гроші вернуться в мінсоцполітики. Не бачу причини тягнути до грудня - краще пустити на шашлик :mrgreen:
В мене рахунок відкритий і залишок кинуть на нього , мені до них іти не потрібно .

Ну,вот,взял и все планы поломал! :mrgreen: Значит будем оплачивать сами,а с остатком посмотрим.Шашлык это хорошо,но в это время,тем паче у нас проблематично выстоять очереди в Ощаде.Там только одних переселенцев постоянно больше,чем надо.Придётся на шашлык с пенсии выделить.Благодарю за инфу!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
Оце вирішив подзвонити в Ощад . Ситуація така: з 1 червня залишок заблокують, розраховуватись можна буде в кабінеті новими надходженнями( не для нас) , то значить чекати 20 числа нема сенсу . Тобі до 20 грудня потрібно потрапити в Ощад і відкрити рахунок, бо після цієї дати гроші вернуться в мінсоцполітики. Не бачу причини тягнути до грудня - краще пустити на шашлик :mrgreen:
В мене рахунок відкритий і залишок кинуть на нього , мені до них іти не потрібно .

Як я зрозумів:
- заблокують залишок, що залишився після опалювального сезону;
- розрахунок за ком.послуги буде здійснюватися вже новими надходженнями коштів від мінсоцполітики;
- в кого є відкритий рахунок в Ощаді (пенсійний тощо), їм автоматом перерахують залишок заблокованих коштів, ніяких заяв нікуди не треба писати.
Правильно?
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Radcha писал(а):
Оце вирішив подзвонити в Ощад . Ситуація така: з 1 червня залишок заблокують, розраховуватись можна буде в кабінеті новими надходженнями( не для нас) , то значить чекати 20 числа нема сенсу . Тобі до 20 грудня потрібно потрапити в Ощад і відкрити рахунок, бо після цієї дати гроші вернуться в мінсоцполітики. Не бачу причини тягнути до грудня - краще пустити на шашлик :mrgreen:
В мене рахунок відкритий і залишок кинуть на нього , мені до них іти не потрібно .

Як я зрозумів:
- заблокують залишок, що залишився після опалювального сезону;
- розрахунок за ком.послуги буде здійснюватися вже новими надходженнями коштів від мінсоцполітики;
- в кого є відкритий рахунок в Ощаді (пенсійний тощо), їм автоматом перерахують залишок заблокованих коштів, ніяких заяв нікуди не треба писати.
Правильно?

Да.Так мені з гарячої лінії сказали.
P.S. Я так зрозумів, рахунок повинен бути соціальним.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha,ну что там с остатком денег в Ощаде?У меня остаток обнулился и куда они ушли не известно! Кто в курсе где их искать?
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

yurase посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Харьков

Ответ Ощадбанка на запрос чернобыльца по получению остатка по льготе

Шановний Клієнте!
Повідомляємо, що відповідно до Постанови КМУ №807 від 14.08.19 р. залишки субсидії/пільг, які сформувались станом на 01 червня виплачуються на поточні рахунки субсидіантів/пільговиків, відкриті в АТ «Ощадбанк».

Перерахування залишків субсидії/пільги, які сформуються в облікових записах одержувачів субсидії/пільговиків станом на 01.06.2020р. буде здійснено Банком автоматично протягом червня 2020р. Сума невикористаного залишку субсидії/пільги, яка утворилися на облікових записах одержувачів субсидії/пільговиків станом на 1 червня 2020р. та підлягає монетизації, залишається на рахунку клієнта до моменту перерахування та не враховується при подальших розрахунках з постачальниками послуг у неопалювальному сезоні.
Зазначимо, що у випадку вже наявного відкритого рахунку в Банку для отримання пенсійних, соціальних виплат або для отримання заробітної плати, перерахування залишку субсидії/пільги буде здійснюватися на даний рахунок. При цьому картковий рахунок та випущена до нього платіжна картка мають бути не заблоковані, не накладено арешт на картковий рахунок, не встановлено блокування операцій. Якщо статус рахунку чи картки відмінний – перерахунок залишку субсидії/пільги не здійснюється.
Звертаємо Вашу увагу, що якщо у Вас відсутні рахунки в Банку, то для подальшого перерахування залишків, Вам самостійно необхідно звернутися до будь-якого відділення Банку та відкрити рахунок в ТП «Мій рахунок». Для відкриття рахунку необхідно мати: паспорт та ідентифікаційний код Надавати довідка від УПСЗН, що підтверджує отримання субсидії/пільги не потрібно. Після відкриття карткового рахунку, Вам на наступний робочий день буде здійснено перерахунок залишку субсидії/пільги та відправлено СМС-повідомлення зарахування коштів на рахунок.
Якщо субсидіант/пільговик не відкриє картковий рахунок до 19.12.2020р. – залишок субсидії/пільги буде перераховано до Мінсоцполітики після 20.12.2020р. протягом 2-х робочих днів.
У випадку виникнення додаткових питань, детальну інформацію Ви можете також отримати звернувшись у зручний для Вас час до контакт-центру АТ «Ощадбанк» за номером телефону 0-800-210-800 (безкоштовний зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні) або +38-044-363-01-33 (для дзвінків із-за кордону).
Дякуємо за звернення.
З повагою,
контакт-центр АТ ‘Ощадбанк’.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha,ну что там с остатком денег в Ощаде?У меня остаток обнулился и куда они ушли не известно! Кто в курсе где их искать?

Вище вже виклали відповідь Ощадбанку. Я дзвонив сам, відповіли коротко: гроші переведені на транзитний рахунок і до кінця червня зайдуть на картковий рахунок. Хто немає рахунку, має півроку часу відкрити його в зручний для себе час.
Зайшла готівка на комунальні за травень. Доставка газу не врахована. Так що 600 грн. Підуть з зекономлених

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Доставка газа.
В УПСЗН пояснили компенсацию по доставки:
Последний раз редактировалось ВЛАДИМИР К. 08-06-2020, 07:14, всего редактировалось 1 раз.
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
yurase писал(а):
Якщо статус рахунку чи картки відмінний – перерахунок залишку субсидії/пільги не здійснюється.

контакт-центр АТ ‘Ощадбанк’.


Это как понять? Если статус отличный? Может имелось в виду негативний?

Глянул в свой кабинет. Тоже остатка средств уже нет на счету.
За май УТСЗН перечислили 722 грн.
Смерть рашистским оккупантам!

Natali_G посетитель

Сообщения: 29
mekena писал(а):
yurase писал(а):
Якщо статус рахунку чи картки відмінний – перерахунок залишку субсидії/пільги не здійснюється. контакт-центр АТ ‘Ощадбанк’.


Это как понять? Если статус отличный? Может имелось в виду негативний?

Глянул в свой кабинет. Тоже остатка средств уже нет на счету.
За май УТСЗН перечислили 722 грн.


наверное имелось ввиду: від'ємний = отрицательный

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Natali_G писал(а):

наверное имелось ввиду: від'ємний = отрицательный

Скорее всего, так.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
За май УТСЗН перечислили 722 грн.

722 в літній місяць? Нормально. Мені зайшло 273 :mrgreen:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Natali_G писал(а):

наверное имелось ввиду: від'ємний = отрицательный

Скорее всего, так.

Скоріше всього рахунок відмінний від гривневого- наприклад $ чи €.

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців

cron