Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Монетизація пільг: оплата ЖКГ

Крім пенсійних
Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Вище вже виклали відповідь Ощадбанку. Я дзвонив сам, відповіли коротко: гроші переведені на транзитний рахунок і до кінця червня зайдуть на картковий рахунок. Хто немає рахунку, має півроку часу відкрити його в зручний для себе час.
Зайшла готівка на комунальні за травень. Доставка газу не врахована. Так що 600 грн. Підуть з зекономлених

Понял,спасибо друзья!Одним словом без посещения Ощада никак,если не имеешь там карту или счёт!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
А мне в марте, апреле и мае сумма зачислений в кабинет - ноль гр. :shok:
Заявление на монетизацию написано, счет в Ошаде имеется. Оплачивал все услуги в 100% объеме, через Приват24. Видимо это глобальная ошибка.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Нема тут помилки. В мене з січня зарахування не було в кабінет. Залишок набіг з зекономлених до нового року плюс подвійна оплата- я проплатив зразу, як тільки комунальні зайшли на карту. Але постачальники з кабінету нікуди не ділися . Заявку на списання оплати за комунальні вони подають на початку місяця.І пройшла подвійна оплата. Звідси і залишок. Я перестав платити готівкою, постачальники всерівно знімали в кабінеті.

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Radcha писал(а):
Нема тут помилки. В мене з січня зарахування не було в кабінет. Залишок набіг з зекономлених до нового року плюс подвійна оплата- я проплатив зразу, як тільки комунальні зайшли на карту. Але постачальники з кабінету нікуди не ділися . Заявку на списання оплати за комунальні вони подають на початку місяця. І пройшла подвійна оплата. Звідси і залишок. Я перестав платити готівкою, постачальники всерівно знімали в кабінеті.

Може я не ясно висловився. Спробую написати ясніше. По пунктах:
1) За березень, квітень та травень Соц Зах. мені нічого не зарахував. Тобто, в стовбчику
Профінансовано Мінсоцполітики (грн.) пусто.
Перевіряємо це за номером горячої лінії ощаду. Достукатися туди неможливо. Замовляю зворотній дзвінок. Чекав не довго ... 4 години.
:mrgreen:
2) Пані з горячої лінії Ощаду сказали, що залишок коштів 1200гр. Ця сума співпадає з сумою попередніх нарахуваннь за жовтень, листопад, грудень 2019р., плюс за січень та лютий 2020 року, минус те, що забрали постачальники. Ще пані пообіцяли, що грощі перекинуть на основний рахунок до кінця червня.
3) З того я роблю висновок, що Соц.Зах. скрисив мої пільгові грощі за березень, квітень та травень 2020р.
Чи може Чернобільскі пільги в теплу пору року вже відмінили? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea писал(а):
А мне в марте, апреле и мае сумма зачислений в кабинет - ноль гр. :shok:
Заявление на монетизацию написано, счет в Ошаде имеется.

Вам не заходили кошти за березень, квітень , і травень на карту? Я так розумію, заява написана в лютому? То в кабінеті і повинен бути 0 зарахування.

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Radcha писал(а):
Black Sea писал(а):
А мне в марте, апреле и мае сумма зачислений в кабинет - ноль гр. :shok:
Заявление на монетизацию написано, счет в Ошаде имеется.

Вам не заходили кошти за березень, квітень , і травень на карту? Я так розумію, заява написана в лютому? То в кабінеті і повинен бути 0 зарахування.


Гроші не заходили на особистий кабінет пільговика Ощаду. Може вони заходили на основний пенсійний рахунок Ощаду? Якщо так, то треба дивитися всі нарахування по СМС банкінгу, а потім знову спілкуватися з Ощад_пані.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Black Sea писал(а):

Гроші не заходили на особистий кабінет пільговика Ощаду. Може вони заходили на основний пенсійний рахунок Ощаду? Якщо так, то треба дивитися всі нарахування по СМС банкінгу, а потім знову спілкуватися з Ощад_пані.

Все вірно, якщо заява написана, гроші заходять на картковий рахунок. Відкрийте Ощад 24/7 і там побачите всі зарахування. Там є і найменування - за що саме готівка: продукти, пенсія , пільга

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Спасибо. Разобрался.
Есть еще нюанс. С непонятного перепуга мне считают льготу исходя из площади 36м.кв. По паспорту на дом, жилая, отапливаемая часть = 76м.кв.
Отсюда вопрос:
сумму начисления льготы считают из фактического потребления газа по счетчику или из нормы на площадь?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Black Sea писал(а):
Спасибо. Разобрался.
Есть еще нюанс. С непонятного перепуга мне считают льготу исходя из площади 36м.кв. По паспорту на дом, жилая, отапливаемая часть = 76м.кв.
Отсюда вопрос:
сумму начисления льготы считают из фактического потребления газа по счетчику или из нормы на площадь?


опалювана площа (об'єм) квартири (будинку садибного типу) - загальна площа (об'єм) квартири, а також будинку садибного типу без урахування площі лоджій, балконів, терас;


2. Установити соціальну норму житла, в межах якої держава надає громадянам пільги на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком для:

1) оплати житлової послуги - послуги з управління багатоквартирним будинком; витрат на управління багатоквартирним будинком - 21 кв. метр загальної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю;

2) оплати комунальних послуг - послуг з постачання теплової енергії для потреб централізованого або автономного опалення, з постачання та розподілу природного газу або постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення незалежно від джерела та виду енергії - 21 кв. метр опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

Для сімей ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, що складаються лише з непрацездатних осіб (статті 12, 13, 14 і 15 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та статті 6-1, 6-2, 6-3, 6-4 Закону України “Про жертви нацистських переслідувань”), у разі користування газопостачанням зазначена норма становить 42 кв. метри опалюваної площі на одну особу, яка має право на знижку плати, та додатково 21 кв. метр на сім’ю.

{Пункт 2 в редакції Постанови КМ № 807 від 14.08.2019}
...3.....
у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4 куб. метри природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення - 30 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Для громадян, які використовують теплову енергію (для потреб централізованого або автономного опалення), природний газ або електричну енергію (для індивідуального опалення), опалювальний період для надання пільг та субсидій установлюється з 16 жовтня до 15 квітня включно.
За наявності окремого обліку споживання електричної енергії за періодами часу соціальний норматив використання електричної енергії розподіляється таким чином:

за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 67 відсотків об’єму спожитої електричної енергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години) та 33 відсотки об’єму спожитої електричної енергії за тарифом в інші години доби;

за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 21 відсоток об’єму спожитої електричної енергії за тарифом в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї до 11-ї години і з 20-ї до 22-ї години), 33 відсотки об’єму спожитої електричної енергії за тарифом у напівпіковий період (з 7-ї до 8-ї години, з 11-ї до 20-ї години, з 22-ї до 23-ї години) і 46 відсотків об’єму спожитої електричної енергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї до 7-ї години);

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Благодарю. Как я понимаю, то для частного дома с газовым отоплением, руководствуемся пунктом:
Likvidator писал(а):
{Пункт 2 в редакції Постанови КМ № 807 від 14.08.2019}
...3.....
у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4 куб. метри природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;


Площадь берем из технического паспорта на дом. Конкретно из пункта: "опалювальна площа".
Практически - делаем копию тех. паспорта и пишем письмо на местный отдел Соц.Защ. с требованием пересчитать норму согласно данным техн. паспорта.

Так?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Black Sea писал(а):
Благодарю. Как я понимаю, то для частного дома с газовым отоплением, руководствуемся пунктом:
Likvidator писал(а):
{Пункт 2 в редакції Постанови КМ № 807 від 14.08.2019}
...3.....
у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4 куб. метри природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;


Площадь берем из технического паспорта на дом. Конкретно из пункта: "опалювальна площа".
Практически - делаем копию тех. паспорта и пишем письмо на местный отдел Соц.Защ. с требованием пересчитать норму согласно данным техн. паспорта.

Так?

Сомневаюсь что Вы найдете "опалювальну площу" в техническом паспорте на дом :mda:
Правильно следует требовать отдел Соц.Защ. на основании тех. паспорта и действующих с 2019 года нормативов вычесть из загальної площі площу неопалюваних приміщень:
неопалюване приміщення - приміщення у будівлі, яка забезпечується тепловою енергією від централізованого або автономного джерела теплопостачання та у якому не нормується температура внутрішнього повітря і відсутні опалювальні прилади будь-якого типу та трубопроводи внутрішньобудинкової системи теплопостачання та постачання гарячої води;

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Likvidator писал(а):
Правильно следует требовать отдел Соц.Защ. на основании тех. паспорта и действующих с 2019 года нормативов вычесть из загальної площі площу неопалюваних приміщень:

Благодарю.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Зайшов залишок на рахунок

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Зайшов залишок на рахунок

Сегодня проверил,да деньги перевели на карту,шашлык уже закуплен! :boast:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

yurase посетитель

Сообщения: 21
Откуда: Харьков

Мне еще не перевели. Сумма приличная 5400, поэтому обратился в ощад через чат. Понял что общаюсь с ботом, поставил вопрос и заказал обратный звонок. Вот сижу жду.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
yurase писал(а):
Мне еще не перевели. Сумма приличная 5400, поэтому обратился в ощад через чат. Понял что общаюсь с ботом, поставил вопрос и заказал обратный звонок. Вот сижу жду.

Я думал я один такой. :bye:
Тоже не перечислили, хотя в городе многим, которых знаю, уже зашли деньги.
Ни контакт-центр, ни чат по вайберу, ни обратная связь внятного ответа не дают...
На этом я наверное прекращу с Ощадом сотрудничество по безналичной монетизации и напишу заяву о получении компенсации на карту Приват. Сам буду платить... Так надежнее.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Повинні були перерахувати до 30 червня. Залишок в кабінеті сформовано все таки з "живих" грошей, які перерахувало туди УПСЗН. Як їх там вже назвали- віртуальні чи ще якось- не міняє саму суть появи їх там. Це гроші. І якщо є відкритий рахунок (СОЦІАЛЬНИЙ!) в Ощадбанку, я не бачу причини затримання проведення операції перерахунку. Вже почався липень.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Так, вже липень, строк виплати до уінця червня. Сьогодні відповідь з кол-центру: чекайте і передзвоніть через декілька днів. Що там робиться і чому не перерахували - не відомо.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
На этом я наверное прекращу с Ощадом сотрудничество по безналичной монетизации и напишу заяву о получении компенсации на карту Приват. Сам буду платить... Так надежнее.

Так, так краще. Перераховують в перших числах , 5-6-7. Є одне але- бардак на відомчих сайтах. На 104 висить як борг цілий місяць те, що проплачено ще 9 числа. В приват 24 в платежах за газ і його доставку теж старі суми. Вирішив не спішити, оплачую після 15 числа. Чомусь вода і електрика можуть оперативно оновити суму до сплати, а в облгазі потрібно ще йти і відкривати меню зверху справа, бо на головній сторінці стара інфа. Це конешно дрібниця, але вже і такі дрібниці не дають спокійно жити :mrgreen:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Так, вже липень, строк виплати до уінця червня. Сьогодні відповідь з кол-центру: чекайте і передзвоніть через декілька днів. Що там робиться і чому не перерахували - не відомо.

В нас перераховано і тим , хто отримував готівкою( я) , але був залишок , і тим, хто користувався кабінетом

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
... Що там робиться і чому не перерахували - не відомо.

Голова НБУ пішов . Тепер ще і $ почне важчати...
Але ж по ідеї це робить програма, не вручну ж вони кожному пишуть

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
По Ощаду я заметил еще одну "странность". Интересным образом пропадают незначительные суммы. Так, при зачислении мне суммы компенсации 1353,25гр к остатку 950,49, на карточке оказалось 2285,21. Исчезло 18,49.
Просчитал весь СМС банкинг за месяц. Нашел еще одну "пропажу" на операции: 3660,49-300,00 = 3360,49
у Ощада это равно =1250,49 имеем -110,00
:mrgreen:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Black Sea писал(а):
По Ощаду я заметил еще одну "странность". Интересным образом пропадают незначительные суммы. Так, при зачислении мне суммы компенсации 1353,25гр к остатку 950,49, на карточке оказалось 2285,21. Исчезло 18,49.
Просчитал весь СМС банкинг за месяц. Нашел еще одну "пропажу" на операции: 3660,49-300,00 = 3360,49
у Ощада это равно =1250,49 имеем -110,00
:mrgreen:

На сайте Ощада:
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 сума субсидії/пільги у грошовій безготівковій формі збільшується на розмір комісійної винагороди АТ «Ощадбанк», що становить 0,7% такої суми, тобто Міністерство соціальної політики України перераховує субсидію/пільгу з урахуванням комісії Ощадбанку, який у момент перерахування суми на комунальне підприємство стягує з суми комісію в розмірі 0,7%.

Black Sea посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Херсон
Likvidator писал(а):
що становить 0,7% такої суми,

0,7% от 1353,25 составляют 9,47гр. но не 18,49

на операции 3660,49 - 300гр через банкомат ищезли 110гр. Даже если предположить комиссию,
то 30% впечатляют.
:mrgreen:

Natali_G посетитель

Сообщения: 29
Black Sea писал(а):
0,7% от 1353,25 составляют 9,47гр. но не 18,49
на операции 3660,49 - 300гр через банкомат ищезли 110гр.
Даже если предположить комиссию, то 30% впечатляют.
:mrgreen:


вопросы-лидеры к Ощаду :
"Не пришла выплата остатка по субсидии." и "Почему снимаете деньги непонятно за что?".

Ощадбанк. Відгуки та Питання
https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/review/
https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/hotline/

Пред.След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців