Список форумов Різне Про пенсії в інтернеті - ресурси Ссылки на ресурсы о пенсиях

Ссылки на ресурсы о пенсиях

Посилання на форуми та інші ресурси в интернеті на пенсійну тематику
Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

Обнаружил в сети такой ресурс "Перша Пенсійна Консультація".
О себе говорят
Наше підприємство є першою спеціалізованою організацією в місті, що надає консультації з усіх питань застосування діючого пенсійного законодавства України.


PS. Похоже, ресурс не сетевой ...
Интересны отзывы воспользовавшихся.
-= Пенсионер - это профессия! =-

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Nickolas писал(а):
Обнаружил в сети такой ресурс "Перша Пенсійна Консультація".
О себе говорят
Наше підприємство є першою спеціалізованою організацією в місті, що надає консультації з усіх питань застосування діючого пенсійного законодавства України.


PS. Похоже, ресурс не сетевой ...
Интересны отзывы воспользовавшихся.

Cчасс...протестируем из паутины:.... :mrgreen:
Вопрос :
Почему,для работающих пенсионеров ПФ Бобруйска ежегодно отказывается выполнять следующее требование статьи 28 ЗУ 1058?:
"За кожний повний рік страхового стажу понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більше ніж на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини. "
отправил на предложенный E-Mail: ask@pensija.com.ua
Получил....ответ:
Ошибка при отправлении: Domain does not exist or accept mail
:???:

poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
Там цветочки и яблочки по сезону, чует моя душа все платное, то что сайт под интернет эксплорер говорит, что это под какой-то организацией, а не от аматоров.

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

poladich писал(а):
Там цветочки и яблочки по сезону, чует моя душа все платное, то что сайт под интернет эксплорер говорит, что это под какой-то организацией, а не от аматоров.
Может и от аматоров. Но коммерция явная.
Более того, похоже, туда надо ножками ходить (схема проезда приведена), а не пальцами по клавишам ...
(интересно - какой программой пользуются? :wink: )
-= Пенсионер - это профессия! =-

poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
А вот еще американский ресурс
http://www.ulf.com.ua/clinic5.asp
действительно похоже на клинику

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
poladich писал(а):
действительно похоже на клинику

А здесь:
http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/xf ... 511&page=0
палата №6:
:shock:
Дата: 16 квiтня 2008 10:35
#92129

Олег (відповідей: 1)


скажіть будь ласка, мій батько вийде на пенсію в червні цього року.


Працівник пенсійного фонду повідомила що потрібна довідка з місць роботи за роки до 2000р.з яких і буде нарахована пенсія. На запитання мого батька, чому не враховуються роки з 2000-2008, працівник відповіла ,- томущо тоді у вас буде велика пенсія.

Дата: 10 серпня 2008 22:22
#96201

vova

а в бухгалтериях нашего родного ПФУ творится ужас-если бы хотя часть всего этого сплыла-был бы грандиозный цунами-но в нашем государстве наверное намного хуже-так что до этого никому нет дела-а жаль-)



В Вашем рассказе о себе кроется, насколько я понял, одна для Вас коварная вещь: Вы думаете, что расчет берется только за периоды, когда Вы работали.... Ан НЕТ! В расчет пенсии берется ВЕСЬ период с июля 2000г подряд без исключений. Это значит, что те месяцы, что Вы не работали тоже входит в расчет!

Я понимаю, что Законы у нас часто не столько вводят порядок во взаимодействии объектов и субъектов в обществе, сколько своей неоднозначностью разрушают этот порядок и даже создают иногда накал в обществе. Но в данном случае, когда мне говорят, что период до 2000г. не оптимизируется, я спрашиваю "в лоб": где это написано?
Пока я не получил ответа....

Председатель Пенсионного фонда Украины своим письмом отменил все судебные решения,которые выносились по иску участников боевых действий по доплате к основной пенсии за участие в боевых действиях. Привожу выдержку из его письма в областные управления пенсионного фонда Украины:
"Під час перерахунку всі підвищення та надбавки до пенсій, додаткові пенсії цільові грошові допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інші доплати до пенсій (у тому числі, розміри яких встановлено згідно рішень суду до 01.01.2007 р.), що приймалися по відношенню до силових міністерств та відомств, привести у відповідність до чинного законодавства."


Моїй мамі при перерахунку була начислена дуже мала пенсія, хоча зарплата була досить високою. Це визвало сумнів в вірності розрахунків. Мама працювала на "Укркінохроніці" і оформила пенсію в 1992 році ( максимальну). Зараз підприємство на її прохання видало довідку про розмір її зарплатні на той період. ПФ прийняло довідку до розгляду і через деякий час відмовило в перерахунку пенсії по цій довідці, посилаючись на те, що дані, вказані в ній, суттєво вищі, ніж ті дані, що вказані в довідці , наданій "Укркінохронікою" до ПФ за той самий період під час оформлення пенсіі у 1992 р. Відмова надана в усній формі.

Привіт! Скажіть, чи мені чекати від вас відповідь? Чи я не туді потрапив? І чому не працює - лист адміністратору? А також не працює - допомога, захист прав пенсіонерів? Спасибі.


Вернуться в Про пенсії в інтернеті - ресурси

cron