Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 19-11-2017, 12:40

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 26-10-2009, 18:10 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 13-10-2009, 12:18
Сообщения: 6
Уважаемые форумчане!
Подскажите, пожалуйста.
С 1986 по 1989 год находился в длительной загранкоммандировке.
В 2005 году, при оформлении пенсии, предоставил справки организации, направившей меня, о сроках пребывания и о ежемесячном заработке в инвалютных рублях (инвалютный рубль=советскому рублю).
В УПФ справку о сроке пребывания учли для начисления стажа, а о заработке нет.
Правильно ли это?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 26-10-2009, 19:42 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8387
vasili4 писал(а):
Уважаемые форумчане!
Подскажите, пожалуйста.
С 1986 по 1989 год находился в длительной загранкоммандировке.
В 2005 году, при оформлении пенсии, предоставил справки организации, направившей меня, о сроках пребывания и о ежемесячном заработке в инвалютных рублях (инвалютный рубль=советскому рублю).
В УПФ справку о сроке пребывания учли для начисления стажа, а о заработке нет.
Правильно ли это?
А какой заработок начислили за эти 3 года стажа???
Цитата:
Статтею 72 Закону України "Про пенсійне забезпечення" визначено, що при обчисленні середньомісячного заробітку працівникам за роботу за межами України враховується заробітна плата, яку вони одержували перед виїздом або, за їх вибором, заробіток, що визначається відповідно до статті 7 цього Закону, а саме обчислюється в розрахунку середньомісячного заробітку працівників відповідної професії та кваліфікації в Україні на час призначення пенсії (за даними відповідної профспілки), а за умови сплати за цей період внесків до Пенсійного фонду України - на загальних підставах. Відповідно до листа Пенсійного фонду України № 7164/15-1 від 26.03.04 при визначені середньомісячного заробітку робітникам і службовцям, які працювали за кордоном, частина заробітної плати, яка виплачувалась в іноземній валюті, не враховується.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 27-10-2009, 09:47 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 13-10-2009, 12:18
Сообщения: 6
[quote]А какой заработок начислили за эти 3 года стажа???
    Ежемесячно около 400 инвалютных рублей. И на предприятии платили 70% прежнего заработка.
[quote]Статтею 72 Закону України "Про пенсійне забезпечення" визначено, що при обчисленні середньомісячного заробітку працівникам за роботу за межами України враховується заробітна плата, яку вони одержували перед виїздом або, за їх вибором, заробіток, що визначається відповідно до статті 7 цього Закону, а саме обчислюється в розрахунку середньомісячного заробітку працівників відповідної професії та кваліфікації в Україні на час призначення пенсії (за даними відповідної профспілки), а за умови сплати за цей період внесків до Пенсійного фонду України - на загальних підставах. Відповідно до листа Пенсійного фонду України № 7164/15-1 від 26.03.04 при визначені середньомісячного заробітку робітникам і службовцям, які працювали за кордоном, частина заробітної плати, яка виплачувалась в іноземній валюті, не враховується.
    Это по старому закону?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 27-10-2009, 16:19 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8387
vasili4 писал(а):
Цитата:
А какой заработок начислили за эти 3 года стажа???
    Ежемесячно около 400 инвалютных рублей. И на предприятии платили 70% прежнего заработка.
Цитата:
Статтею 72 Закону України "Про пенсійне забезпечення" визначено, що при обчисленні середньомісячного заробітку працівникам за роботу за межами України враховується заробітна плата, яку вони одержували перед виїздом або, за їх вибором, заробіток, що визначається відповідно до статті 7 цього Закону, ...

    Это по старому закону?

Новый закон...обратной силы во времени не имеет(на заработки 1986-1989 года повлиять не может):
Цитата:
Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для
обчислення пенсії
Заробітна плата (дохід) за період страхового стажу до 1 липня
2000 року враховується для обчислення пенсії на підставі
документів про нараховану заробітну плату (дохід), виданих у порядку, встановленому законодавством, а за період страхового
стажу починаючи з 1 липня 2000 року - за даними, що містяться в
системі персоніфікованого обліку.
... ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.

Законодавство= старому закону :idea:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 27-10-2009, 17:12 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 13-10-2009, 12:18
Сообщения: 6
Likvidator писал(а):
vasili4 писал(а):
Цитата:
А какой заработок начислили за эти 3 года стажа???
    Ежемесячно около 400 инвалютных рублей. И на предприятии платили 70% прежнего заработка.
Цитата:
Статтею 72 Закону України "Про пенсійне забезпечення" визначено, що при обчисленні середньомісячного заробітку працівникам за роботу за межами України враховується заробітна плата, яку вони одержували перед виїздом або, за їх вибором, заробіток, що визначається відповідно до статті 7 цього Закону, ...

    Это по старому закону?

Новый закон...обратной силы во времени не имеет(на заработки 1986-1989 года повлиять не может):
Цитата:
Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для
обчислення пенсії
Заробітна плата (дохід) за період страхового стажу до 1 липня
2000 року враховується для обчислення пенсії на підставі
документів про нараховану заробітну плату (дохід), виданих у порядку, встановленому законодавством, а за період страхового
стажу починаючи з 1 липня 2000 року - за даними, що містяться в
системі персоніфікованого обліку.
... ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.

Законодавство= старому закону :idea:

    Понятно. Спасибо за консультацию


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
РейСРёРЅРі@Mail.ru
Создать форум

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB