Список форумов Проблеми чорнобильців Пенсії та судові справи чорнобильців Cудебная практика (по чернобыльцам)

Cудебная практика (по чернобыльцам)

Пенсії за Законом № 796-XII Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Сообщение 31-03-2011, 21:09
irogka гость

Сообщения: 2
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
irogka писал(а):
.сначала передали документы на 2 месяца в исполнительную службу...


Исполнительная служба занимается только ИСПОЛНИТЕЛЬНЫМ ЛИСТОМ
по административному делу.

С кем судились с Пенсионным фондом или УПСЗН ( собес)? Не понял.
В любом случае у судебного исполнителя есть сроки выполнения
исполнительного листа.

Исполнительная служба передала документы в СОБОЕ 4 марта...а СОБЕС обещает их рассотреть к ИЮЛЮ,,такое может быть...как можно ускорить процесс??есть нормы или взятку давать?????

Сообщение 01-04-2011, 07:40
ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3112
Сбрасываю ЗУ "Про виконавче впровадження"
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... reg=606-14
http://ua.urzona.com/index.php?option=c ... 9&Itemid=2
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Сообщение 01-04-2011, 14:28
gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
Nik писал(а):
Юстас писал(а):
Я ТЕБЕ, ПОПОЗЖЕ, постараюсь дать розпорядження Минтруда о том, что при реорганизации департамент берёт на себя все функции УТСЗН, то есть - является правоприёмником. Посмотри сам - на сайте облдержадминистрации должно быть розп. главы и ссылка министерство. Не найдёшь - напиши. Можно на мыло.

Привет Всем! Нужна эта тема на завтра в суд :help:

К сожалению, только сегодня увидел этот пост. Актуально еще?

Сообщение 01-04-2011, 20:23
Nik гость

Сообщения: 5
gor писал(а):
Актуально еще?

Да, перенесли на 18.

Сообщение 02-04-2011, 02:45
Житель посетитель

Сообщения: 35
Откуда: Донецк

Помогите! 4 апреля последний день подачи аппеляционной жалобы на решение суда первой инстанции (перерасчет пенсии за 2005-2006 год ) по постановления 894 и 1293. У кого есть образец "скарги" сбросьте barda76@gmail.com Искал по форумам- безрезультатно.
Всегда

Сообщение 02-04-2011, 08:53
Юрий2009 участник

Сообщения: 452
Откуда: Черниговская область
Житель писал(а):
Помогите! 4 апреля последний день подачи аппеляционной жалобы на решение суда первой инстанции (перерасчет пенсии за 2005-2006 год ) по постановления 894 и 1293. У кого есть образец "скарги" сбросьте barda76@gmail.com Искал по форумам- безрезультатно.


Выкладываю образец апелляцион жалобы на постановление суда первой инстанции по пенсиям ст.50 ст.54 может кому пригодится.

До Київського апеляційного адміністративного
Суду через ...........ський районний суд.

Позивач: П.И.П
Дата народження 00.00.0000 року
Паспорт ХХ 000000 від 00.00.0000 року.
Виданий ...............ським РВ УМВС України
В ................ський області, іден № 0000000000
11000 вул. Нова буд 58 м. ...............ка
..............ка область. Тел. 0-00-00 дом.

який подав адміністративний позов

Про визнання неправомірними дій по
відмові у відновленні нарахування пенсії,
зобов’язання відновити виплату пенсії .

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України
в м. ............ка .....................ськой області
11000 вул. Червона площа буд. 49
м. ...........ка тел. (0000) 0-00-00
Адміністративний позов був поданий
« 25 » Жовтня 2010 року

На Постанову ............кого районного суду
...............кої області по справі № 00000/2010р.
Від „ 09 ” листопада 2010 р.


Апеляційна скарга

25 жовтня 2010 року, мною, П.И.П, до ...............ого районного суду був поданий адміністративний позов « Про визнання неправомірними дій по відмові у відновленні нарахування пенсії, зобов’язання відновити виплату пенсії»
до Управління Пенсійного фонду України в м. .........ка .....................кой області у якому я просив суд:
Визнати дії УПфУ в м. .............ка ................кої області щодо відмови у відновленні виплати пенсії у разі збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до ст..67 та 54 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю відповідно до ст..50 у розмірі 75 процентів мінімальної пенсії за віком з 23.07.2010 року неправомірними.
Зобов’язати відповідача діяти за конституційними нормами, виходячи з пріоритетності законів над підзаконними актами при встановленні, перерахуванні, визначенні розміру та періоду виплати пенсії позивачу, з метою недопущення істотного звуження обсягу встановлених законом моїх прав .
З дня винесення рішення суду зобов’язати відповідача поновити мої порушені права, визначені ст.ст. 49, 50, ч.4 ст.54, 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (796-12), шляхом встановлення та перерахунку протиправно зниженого розміру моєї пенсії у відповідності до вказаного закону, з дотриманням вимог статей 28, 31, 34, 46 Закону України « про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», виходячи виключно із законодавчо визначеного розміру мінімальної пенсії за віком.
09 Листопада 2010 року за результатами розгляду у порядку скороченого провадження за зазначеним позовом , суддя ...................кого районного суду встановив наступне:
Ухвалою судді було відкрито скорочене провадження за адміністративним позовом вищезазначеного позивача до вказаного відповідача,зміст яких зводиться до того ,що позивач просить суд визнати протиправними рішення відповідача про відмову у перерахунку та виплаті йому пенсій у розмірах відповідно до ст..54,ст..50 закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» і зобов’язати відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсій по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, у розмірах згідно статусу позивача та у відповідності до вимог вказаних статей матеріального закону. Оцінкою повідомлених позивачем та відповідачем обставин факти порушення прав позивача у майбутньому відсутні.
З огляду на це а також керуючись ч.2 ст.19. ч.ч.1,2 ст.46, ч.2ст.152 Конституції України, ст..ст.49,50,54, ч.3 ст.67 закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи», ч.1ст.28 закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Рішенням Конституційного Суду України № 10-рп/2008 від 22 травня 2008 року, ст..ст.2,3,7,9,11,17,18,19,71,183-2,256 Кодексу адміністративного судочинства України та рішенням Конституційного Суду України від 09 вересня 2010 року № 19-рп/2010, суддя постановив :
Адміністративний позов П.И.П. до Управління Пенсійного фонду України в м. .............вка .................кої області про визнання протиправним рішення про відмову у перерахунку пенсії та зобов’язання здійснити перерахунок пенсій відповідно до законодавства щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофі – задовольнити частково.
Вважаю, Постанову .............кого районного суду необґрунтованою та такою, яка не відповідає вимогам адміністративного позову в частині зобов’язання Управління Пенсійного фонду України в м. ............вка ................кої області здійснити перерахунок та виплату основної пенсії згідно ст.54 закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» за період часу з 23 липня по 07 жовтня 2010 року, та додаткової пенсії згідно ст..50 закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» за період часу з 23 липня по 07 жовтня 2010 року з наступних підстав:
- Суддя в Постанові від 09.11.2010 року прийшов до висновку, що зміст мого адміністративного позову зводиться до визнання протиправними рішення відповідача про відмову у перерахунку та виплаті мені пенсій у розмірах відповідно до ст..54,ст..50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» і зобов’язати відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсій по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, у розмірах, згідно статусу позивача та у відповідності до вимог вказаних статей матеріального закону.
Вважаю цей висновок хибним, оскільки в моєму позові чітко визначені вимоги щодо визнання неправомірними дій по відмові у відновленні нарахування пенсії, зобов’язання відновити виплату пенсії, оскільки саме відмова УПФ України у відновленні нарахування пенсії стала приводом до звернення до суду. 28 вересня 2010 року я звернувся до УПФУ ...............кому районі з заявою № 1888/03 в якій просив припинити дії, які порушують мої права, внаслідок чого суттєво знижено розмір пенсійних виплат, гарантованих мені Конституцією України, Законом України №796-XII "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Згідно довідки УПФУ № 468 від 29.09.2010 р, саме з 23.07.2010 року Управління пенсійного фонду України в ..............кому районі припинило нарахування та виплату мені пенсії в розмірах, передбачених діючим законодавством, а саме 8 мінімальних пенсій за віком, та 75 процентів мінімальної пенсії за віком. Не зрозуміло, згідно яких законодавчих актів ПФУ в ....................кому районі припинив нарахування мені пенсійних виплат у зазначених вище розмірах з 23.07. 2010 року, оскільки мені відомо, не Уряд України, не Верховна Рада України, не Конституційний Суд не припиняли дію закону №796-XII у 2010 році. Закон України від 28.02.1991 р. №796-XII «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» згідно Рішень Конституційного Суду України (№ 6-рп/2007 від 09.07.2007 г. та від 22.05.2008 р. № 10-рп/2008) є діючим на даний час. В своїй відповіді № 1808/05 від 07.10.2010 року УПФУ в ...............кому районі посилається на постанову Кабінету Міністрів України № 654 від 16.07.2008 р.
Також вважаю, що суддя .................кого районного суду, зобов’язуючи Управління пенсійного фонду України в .................кому районі ......................кої області здійснити перерахунок та виплату основної пенсії згідно ст.54, та додаткової пенсії згідно ст..50 закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи» безпідставно та необґрунтовано встановлює період часу, якій обмежується 07 жовтня 2010 року, по якій потрібно здійснити виплату пенсій, тим самим виходить за межі мого адміністративного позову, створюючи тлумачення того, що Закон України №796-XII «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» діє лише до 07 жовтня 2010 року.
Виходячи з Постанови .................кого районного суду, Суддя не звернув уваги на те, що я вже звертався до суду раніше - 22 липня 2010 року ...............ький районний суд .................кої області розглянув цивільну справу № 000000/2010 за моїм позовом, «про визнання права на отримання пенсійних виплат, спонукання до розрахунку розмірів виплат згідно законодавства та до виплати недоплачених сум», яку своїм рішенням від 22.07.2010 року задовольнив частково, та в якій визнав неправомірними дії Управління Пенсійного Фонду України в ....................кому районі ........................кої області щодо відмови П.И.П. у проведенні розрахунку та виплаті щомісячної державної та додаткової щомісячної пенсії, відповідно до розмірів, встановлених ст. ст. 50, 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", та зобов’язав привести належні мені пенсійні виплати у розміри, встановлені діючим законодавством, але при цьому суд також, не враховуючи позовних вимог, необґрунтовано встановив період часу, по якій потрібно здійснити виплату пенсій, якій обмежив 22 липня 2010 року. В наслідок чого УПФУ в ...................кому районі, нарахувавши та сплативши мені заборгованість, яка виникла на час винесення судом рішення 22.07. 2010 р., в подальшому припинило мені пенсійні виплати, передбачені Законом України №796-XII "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та надалі продовжує порушувати діюче законодавство.
Окрім того, суддею проігноровані вимоги, визначені Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», а саме Статтею 34, де чітко визначено період, на який призначається пенсія по інвалідності - Пенсія по інвалідності призначається на весь строк встановлення інвалідності. Оскільки 2 група інвалідності мені призначена безстроково – відповідно, безстроково, мають бути призначені пенсійні виплати. Виходячи з того, що нарахування мені пенсійних виплат має здійснюватись згідно до розмірів, встановлених ст. ст. 50, 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", відповідно пенсійні виплати повинні нараховуватись мені в повному обсязі доки є чинними вищезазначені положення даного закону.
У відповідності ч.2 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства що Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, і не може виходити за межі позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог тільки в разі, якщо це необхідно для повного захисту прав, свобод та інтересів сторін чи третіх осіб, про захист яких вони просять. Це означає, що принцип диспозитивності покладає на суд обов'язок вирішувати лише ті питання, за вирішенням яких позивач звернувся до адміністративного суду. Отже, суд позбавлений можливості ініціювати судове провадження. Суд вирішує лише ті вимоги по суті спору, про вирішення яких вказано в моєму позові, і він не повинен виходити за межі цих вимог . На даний час я отримую пенсійні виплати в значно меншому розмірі, ніж передбачені Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", без обмеження періоду часу , по якій здійснюються ці виплати. Тому вважаю, що Постанова судді ......................кого районного суду підлягає скасуванню,як така що не відповідає вимогам позивача та виходить за межі адміністративного позову, через прийняття нової Постанови Апеляційним Судом, з задоволенням вимог даної апеляційної скарги в повному обсязі. На підставі вищевикладеного, керуючись ч.2 ст.8, ч.2 ст.19. ч.2 ст.55 Конституції України ст.185, ст..187,п.3.ст.198. ст..202 КАС України –


ПРОШУ СУД:


1. Прийняти апеляційну скаргу до розгляду.
2. Скасувати Постанову .....кого районного суду від 09листопада2010 року у справі №00000/2010 щодо визнання протиправним рішення про відмову у перерахунку пенсії та зобов’язання здійснити перерахунок пенсій, відповідно до законодавства щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофі та прийняти нову Постанову в якій
- Визнати дії УПфУ в м. ......вка .............кої області, щодо відмови у відновленні виплати пенсії у разі збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, відповідно до ст..67 та 54 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров'ю відповідно до ст..50 у розмірі 75 процентів мінімальної пенсії за віком. з 23.07.2010 року неправомірними.
- Зобов’язати відповідача діяти за конституційними нормами, виходячи з пріоритетності законів над підзаконними актами при встановленні, перерахуванні, визначенні розміру та періоду виплати пенсії позивачу, з метою недопущення істотного звуження обсягу встановлених законом моїх прав .
- З дня винесення рішення суду, зобов’язати відповідача поновити мої порушені права, визначені ст.ст. 49, 50, ч.4 ст.54, 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (796-12), шляхом встановлення протиправно зниженого розміру моєї пенсії у відповідності до вказаного закону, з дотриманням вимог статей 28, 31, 34, 46 Закону України « про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», виходячи виключно із законодавчо визначеного розміру мінімальної пенсії за віком.
3. Прошу суд розглянути справу без моєї участі.





18 листопада 2010 року /П.И.П./

Сообщение 02-04-2011, 10:59
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3885
Откуда: Запоріжжя
Житель писал(а):
Помогите! 4 апреля последний день подачи аппеляционной жалобы на решение суда первой инстанции (перерасчет пенсии за 2005-2006 год ) по постановления 894 и 1293. У кого есть образец "скарги" сбросьте barda76@gmail.com Искал по форумам- безрезультатно.

Да нет стандартного образца, а тем более по ПКМУ 894 и 1293.
Moderator

Сообщение 02-04-2011, 14:24
Feliks Аватара пользователя
гость

Сообщения: 6
Откуда: сумы
с у
Последний раз редактировалось Feliks 22-04-2011, 07:34, всего редактировалось 2 раз(а).
Феликс

Сообщение 03-04-2011, 20:11

Сообщения: 236
Откуда: Днепропетровск
Форумчане , дорогие! Поясните - имею ли я право истребовать в ПФУ пенсионное дело моего мужа( есть доверенность, согласно которой я его защищаю) и на какой срок? если можно указать согласно какого документа? Благодарю. :help:

Сообщение 03-04-2011, 22:57
koks активист

Сообщения: 1078
ЗУ 1058
Стаття 16. Права та обов'язки застрахованої особи
5) звертатися із заявою до територіального органу Пенсійного
фонду про уточнення відомостей, внесених до персональної облікової
картки в системі персоніфікованого обліку;
4) отримувати безоплатно у виконавчих органах Пенсійного
фонду відомості, внесені до її персональної облікової картки в
системі персоніфікованого обліку, в тому числі інформацію про
пенсійні активи, що обліковуються на її накопичувальному
пенсійному рахунку, та про призначення і здійснення пенсійних
виплат за формою, встановленою правлінням Пенсійного фонду, та в
порядку, визначеному цим Законом;

Сообщение 04-04-2011, 02:16

Сообщения: 236
Откуда: Днепропетровск
koks
Спасибо. :поздравляю:

Сообщение 05-04-2011, 12:30
gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
Nik писал(а):
gor писал(а):
Актуально еще?

Да, перенесли на 18.

Nik, посмотрите личку.

Сообщение 06-04-2011, 17:49
голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Если судья применяет ст.99 КАС (річний строк в ред.від 06.07.2005р.),то в каких изменениях (шестимісячний строк звернення до суду)? :?: :unknown:

Сообщение 06-04-2011, 18:01
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
голубятник писал(а):
то в каких изменениях (шестимісячний строк звернення до суду)?

последние действующие изменения.
Смерть рашистским оккупантам!

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
mekena писал(а):
голубятник писал(а):
то в каких изменениях (шестимісячний строк звернення до суду)?

последние действующие изменения.
А изменения от 2010 г.,или..? :?: Потому,что судья в январе 2011г. применял (один рік від 2005г.)?
Последний раз редактировалось голубятник 08-05-2011, 10:25, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 06-04-2011, 19:36
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4676
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
голубятник писал(а):
А изменения от 2010 г.,или..? Question Потому,что судья в январе 2011г. применял (один рік від 2005г.)?

да, от 09.09.2010, что там судья применил - ему только известно, надо читать, так отдельными фразами хрен что можно понять... :unknown:

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
mekena писал(а):
голубятник писал(а):
А изменения от 2010 г.,или..? Question Потому,что судья в январе 2011г. применял (один рік від 2005г.)?

да, от 09.09.2010, что там судья применил - ему только известно, надо читать, так отдельными фразами хрен что можно понять... :unknown:
Ну вот у меня по ст.50,54 в конце октября 2010 г.(по пенсии) судья берет применение ст.99 КАС и ст. 100 ч.1 от2005 ,может не ознакомился с изменениями от 09.09. 2010г. Но в январе 2011г. по соц. выпл. снова применил от 2005г.КАС? Может судья сильно "правильный". И теперь если просить (поновлення строку) за 2008г. и2009г. ,то может применяться КАС в редакции от 2005г. :?:
Последний раз редактировалось голубятник 08-05-2011, 10:24, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 23-04-2011, 23:48
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
голубятник писал(а):
Если судья применяет ст.99 КАС (річний строк в ред.від 06.07.2005р.),то в каких изменениях (шестимісячний строк звернення до суду)? :?: :unknown:

Бред о 12 или 6 месяцах -не законный:
18 лютого 2011 року м. Ізюм
...
відновити його порушене право та зобов’язання Управління здійснити розрахунок та виплатити йому державну пенсію та додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю внаслідок Чорнобильської катастрофи, за період з 1.01.2006 року по цей час у розмірі 174175 грн. 50 коп
...
Стосовно позовних вимог щодо здійснення позивачу перерахунку пенсії по інвалідності та додаткової щомісячної пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю за 2006 рік, починаючи з 1 січня 2006 року по 31 грудня 2006 року, суд вважає їх підлягаючими задоволенню, з таких підстав. ...
Стосовно позовних вимог щодо здійснення позивачу перерахунку пенсії по інвалідності та додаткової щомісячної пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, за 2007 рік з 1 січня 2007 року по 31 грудня 2007 року, суд вважає їх підлягаючими задоволенню, з таких підстав. ...
Стосовно позовних вимог щодо здійснення позивачу перерахунку пенсії по інвалідності та додаткової щомісячної пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю за 2008 рік з 1 січня 2008 року по 31 грудня 2008 року, суд вважає їх частково підлягаючими задоволенню, починаючи з 22 травня 2008 року, з таких підстав.
...
Стосовно позовних вимог щодо здійснення позивачу перерахунку пенсії по інвалідності та додаткової щомісячної пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю за 2009 рік і за 2010 рік, починаючи з 1 січня 2009 року суд вважає їх підлягаючими задоволенню, з таких підстав.
...
суд вважає за необхідне прийняти рішення щодо зобов’язання управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області здійснити перерахунок та виплати пенсії ОСОБА_1 за період: з 1 січня 2006 року по 31 грудня 2007 року, з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2010 року, починаючи з 1.01.2006 року відповідно до вимог статей 50, 54 Закону № 796-ХІІ у розмірі 6 мінімальних пенсій за віком та додаткової пенсії у розмірі 50% мінімальної пенсії за віком, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, визначений частиною 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Наявність такого права у позивача є визначальною для вирішення вказаного спору. Крім того, це право гарантується частиною другою статті 46 Конституцією України.

Враховуючи те, що відповідачем не надано суду доказів щодо вчинення будь-яких дій для забезпечення виконання покладеного на нього обов'язку щодо нарахування та виплати позивачу щомісячної пенсії та призначеної щомісячної додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю інвалідам 3 групи за 2006 рік, за 2007 рік, за 2008 рік з 22.05.2008 року по 31.12.2008 року, за 2009 рік, за 2010 рік в належному розмірі, суд вважає за необхідне визнати протиправною бездіяльність Управління ПФУ по не виконанню приписів статей 50, 54 Закону № 796-ХІІ у розмірі 6 мінімальних пенсій за віком та додаткової пенсії у розмірі 50% мінімальної пенсії за віком, виходячи з розміру мінімальної пенсії за віком, визначений частиною 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», яка призвела до порушення прав позивача на своєчасне нарахування і отримання щомісячної пенсії та призначеної щомісячної додаткової пенсії у цей період.

Частиною третьою статті 159 КАС визначено, що обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з’ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Суд відхиляє доводи відповідача про наявність підстав для відмови в задоволенні позову через пропущення позивачем строку звернення до адміністративного суду з позовом.

Відповідно до частини 2 статті 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення»суми пенсії, не одержані своєчасно з вини органу, що призначає або виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком. Також, позивач –людина похилого віку, не повинна стежити за внесенням будь-яких змін в діючому законодавстві, відповідно, перевіряти правомірність дій суб’єкта владних повноважень при виконанні ним своїх обов’язків, покладених державою, в даному випадку суд не повинен при розгляді даного спору відмовляти в задоволенні позовних вимог у зв’язку з пропуском строку звернення до суду з даним позовом, передбаченому статтями 99, 100 КАС України.
..
Оцените повність і всебічність Постановы на 13 листах :good: :
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/13859902

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Ну и как после 26апреля у когото сдвинулась (ускорелась)апеляция или в судах первой инстанции ,чтото осознали? :?:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
голубятник писал(а):
Ну и как после 26апреля у когото сдвинулась (ускорелась)апеляция или в судах первой инстанции ,чтото осознали? :?:
Отаке осознаніє і "ускорєніє":
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/15106418
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого –судді Межевича М.В., суддів Борисюк Л.П та Губської О.А.,розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області на постанову Тальнівського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2010 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області про визнання дій суб’єкта владних повноважень незаконними, його зобов’язання до перерахунку державної і додаткової пенсій та до щомісячного їх нарахування і виплати відповідно до закону, -

В С Т А Н О В И Л А:
Суд першої інстанції дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з 26.04.2011 року по 26.10.2010 рік. З таким висновком суду не можна не погодитися, виходячи з наступного.
:shock:

МАН Аватара пользователя
активист

Сообщения: 2236
Откуда: Dnipro
Likvidator писал(а):
Суд першої інстанції дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з 26.04.2011 року по 26.10.2010 рік. З таким висновком суду не можна не погодитися, виходячи з наступного.

Это вообще круто! Ха-Ха-Ха.Обратный порядок...
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)

голубятник Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1206
Откуда: Кривой Рог
Likvidator писал(а):
голубятник писал(а):
Ну и как после 26апреля у когото сдвинулась (ускорелась)апеляция или в судах первой инстанции ,чтото осознали? :?:
Отаке осознаніє і "ускорєніє":
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/15106418
Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого –судді Межевича М.В., суддів Борисюк Л.П та Губської О.А.,розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області на постанову Тальнівського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2010 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області про визнання дій суб’єкта владних повноважень незаконними, його зобов’язання до перерахунку державної і додаткової пенсій та до щомісячного їх нарахування і виплати відповідно до закону, -

В С Т А Н О В И Л А:
Суд першої інстанції дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з 26.04.2011 року по 26.10.2010 рік. З таким висновком суду не можна не погодитися, виходячи з наступного.
:shock:
Это как правильно называть :ИЗВРАЩЕНЦЫ или ПЕРЕВЕРТЫШИ? :?: :bomb: А по простому КУШАЙТЕ ВЧЕРА! :yes:

Magnit Аватара пользователя
участник

Сообщения: 118
Откуда: Мариуполь
Ещё не все судьи продались!? http://alder.pp.ua/2012/05/blog-post_3860.html

Даже если есть такое решение, сомневаюсь, что оно будет исполняться, так как ПФУ имеет от КС разрешительное резюме о выплате пенсии в пределах финансовых возможностей Госбюджета.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Magnit писал(а):
Ещё не все судьи продались!? http://alder.pp.ua/2012/05/blog-post_3860.html

Продались :
http://reyestr.court.gov.ua/Review/23624591
21 березня 2012 року справа №2а-12721/11/1211
Постанову Краснолуцького міського суду Луганської області від 16 вересня 2011 р. у справі № 2а-12721/11/1211 -скасувати.

У задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 -відмовити.

Постанова суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду набирає законної сили через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів після набрання законної сили.

Колегія суддів: Г.М.Міронова

І.В.Юрко

А.А.Блохін

Купились ?:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/23625021
16 березня 2012 року справа №2а-1307/11/0544

Зобов'язати Управління Пенсійного Фонду України в м. Слов'янську та Словьянському районі Донецької області перерахувати та виплачувати ОСОБА_2 основну пенсію відповідно до ст. 54, 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» із розрахунку шести мінімальних пенсій за віком - прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність, з 01.02.2010 року, з урахуванням виплачених сум.

Зобов'язати Управління Пенсійного Фонду України в м. Слов'янську та Словьянському районі Донецької області перерахувати та виплатити ОСОБА_2 додаткову пенсію відповідно до ст. 50, 67 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» із розрахунку 50 відсотків від мінімальної пенсії за віком - прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність з 01.02.2010 року по 23.07.2011 року, з урахуванням виплачених сум.
Головуючий суддя Міронова Г.М.

Судді Блохін А.А.


Юрко І.В.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3885
Откуда: Запоріжжя
Magnit писал(а):
Ещё не все судьи продались!? http://alder.pp.ua/2012/05/blog-post_3860.html


Тут скорее хорошо адвокат "поработал", дело пошло по ускоренной технологии (скорочене провадження, негайне виконання).
Да и аргументы ДонААС слабенькие (я так думаю)
З таким висновком колегія суддів погодитись не може на підставі наступного.
У відповідності до абзацу 1 частини 9 статті 267 КАС України (в редакції з 31.12.2011 року) особа - позивач, на користь якої ухвалено постанову суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такої постанови суду або порушення прав позивача, підтверджених такою постановою суду.
Суть спору полягає в тому, що відповідачем з 01.11.2011 року порушується право позивача на отримання у встановлених судовим рішенням розмірах державної та додаткової пенсії.
Призначені судовим рішенням виплати є пенсією, яка призначається особі довічно. Перерахунок вказаної державної та додаткової пенсії повинен проводиться пенсійним органом тільки на підставі розпоряджень цього органу та у відповідності до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у зв'язку зі зміною розмір) мінімальної пенсії за віком.
З матеріалів справи вбачається, що 01.11.2011 року будь-яких розпоряджень управління Пенсійного фонду України в м. Слов'янську та Слов'янському районі Донецької області стосовно перерахунку пенсії не виносило, а тому дії відповідача щодо виплати з цього часу позивачу державної та додаткової пенсії в розмірі, меншому, ніж встановлено судовим рішенням, є протиправними.
Законом України від 14 червня 2011 року № 3491-6 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» доповнені прикінцеві положення пункту 4 певним змістом, яким серед іншого установлено, що у 2011 році норми і положення Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету Пенсійного фонду України на 2011 рік.
На виконання п. 7 Закону України від 14 червня 2011 року № 3491-6, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 745 від 06.07.2011 року «Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету», відповідно до п. З установлено, що у всіх випадках розміри пенсій для інвалідів, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, і пенсій у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, не можуть бути нижче і зазначена певна сума. Дана постанова набрала чинності 23.07.2011 року та діяла до 01.01.2012 року. І якщо розмір додаткової пенсії дійсно був визначений вищевказаною постановою, то розмір основної пенсі, як такий, не зменшувався.
Тому посилання відповідача постанову КМУ № 745 є безпідставним. Колегія суддів вважає, що у першої інстанції допустив невідповідність висновків обставинам справи при вирішенні заяви, порушив норми матеріального і процесуального права, шо призвело до прийняття помилкового рішення, тому постанова суду першої інстанції підлягає скасуванню з постановою нового рішення про задоволення вимог заяви.
Moderator

Пред.След.

Вернуться в Пенсії та судові справи чорнобильців

cron