Отмена Постановления КМУ

Боротьба за свої конституційні права.

Сообщение Likvidator » 03-11-2009, 15:46

atnest писал(а):Спасибо!!
открылась...
Это называется информационной войной с народом...
Чем меньше знает тем тем...лучше для него..

Воюющих,следует знать в лицо:
http://www.utr.tv/_img/news/big/shambir.jpg
директор департаменту пенсійного забезпечення Міністерства праці та соціальної політики України Микола Шамбір.

Як зазначив він, питання поліпшення пенсійного забезпечення всіх категорій осіб є для уряду одним із пріоритетних. "Починаючи з 2008 року, більш ніж утричі збільшено заробітну плату для обчислення пенсії, а саме: з 306,45 грн, яка враховувалася при перерахунку пенсії у 2004 році, до 928,81 грн. Підвищено й величину оцінки вартості одного року страхового стажу - до 1,35%", - сказав М.Шамбір.
Для підтвердження своїх слів Микола Шамбір повідомив, що з метою здійснення заходів щодо соціального захисту громадян та підтримання їх купівельної спроможності з урахуванням зростання цін Кабінетом Міністрів України 11 березня 2009 року прийнято постанову N 198 "Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян".

"Цією постановою встановлено поетапне підвищення розмірів пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, з 1 квітня - на 7,5 грн, з 1 липня - до 14,2 грн, з 1 жовтня - до 28,4 грн", - констатував директор департаменту Мінпраці.

Таке підвищення здійснюється непрацюючим особам незалежно від дати призначення (перерахунку) пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги, а особам, які одержують пенсію чи державну соціальну допомогу на дітей та/або на недієздатних осіб - незалежно від одержуваного доходу. Виплата підвищення проводиться понад встановлені мінімальні розміри пенсійних виплат та допомог, уточнив М.Шамбір.
Сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано проекти Законів України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу) (N 4694 від 23.06.09) яким, зокрема, передбачається удосконалити механізм перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, та "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам) (N 4217 від 17.03.09), яким, зокрема, пропонується враховувати заробітну плату після призначення пенсії тільки в тих випадках, якщо вона не призводить до зменшення індивідуального коефіцієнту заробітку.
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Пред.

Вернуться в Що робити, коли на нас наступають?

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |