
Спасибо за ответ.~Jhellico писал(а):Нет
.sprinter писал(а):Если не входит - правильно ли будет, если он возьмет справку например за 40 месяцев до 1996 года и 20 месяцев после 1997 года
Смотрим:sprinter писал(а):Если не входит - правильно ли будет, если он возьмет справку например за 40 месяцев до 1996 года и 20 месяцев после 1997 года.
То, что не входит в стаж, и есть перерыв, а потому в "подряд" пропускается.ч.1 ст.40 ЗУ 1058-IV писал(а):Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 1 липня 2000 року, незалежно від перерв, та за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.
Так возможно, если последний из этих сорока является последним рабочим месяцем перед перерывом, а первый из тех двадцати - первым рабочим месяцем после перерыва.sprinter писал(а):Если не входит - правильно ли будет, если он возьмет справку например за 40 месяцев до 1996 года и 20 месяцев после 1997 года.
Именно так. До 2004 года стаж считается по трудовой книжке.sprinter писал(а):Человек работал на предприятии. 1996-1997 год, по его словам, находился в бесплатном отпуске. Предприятие соответственно не начисляло зарплату и не отчисляло сбор в ПФУ? ..
этот период все таки войдет в стаж?
Если входит - при начислении пенсии по справке, в которую входит этот период будет полтора года пустыми?
. До 2004 года стаж считается по трудовой книжке.
sprinter писал(а):1996-1997 год, по его словам, находился в бесплатном отпуске
poladich писал(а):Согласно КЗОТу можно просить отпуск без сохранения зарплаты 15 дней в году. Если человек 2 года в бесплатном отпуске это прогул, на который администрация закрыла глаза и не уволила его. Если по вине администрации он не получал зарплаты и не работал - возникает вопрос почему он не отсудил свое право.
Nickolas писал(а):А если бы он, например, находился в отпуске по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста?
poladich писал(а):Этот факт не отражен в трудовой книжке и поэтому он не может считаться перерывом в работе и его нельзя выбросить со справки о зарплате. Все варианты необходимо просчитать по МПР и принять решение.
sprinter писал(а):мпр - выкидывает период 1996-1997 год - берет период 1993-2000 год
Что значит "выкидывает" ?sprinter писал(а):мпр - выкидывает период 1996-1997 год - берет период 1993-2000 год
Nickolas писал(а):Не введен заработок[/i][/u] и заработок равен нулю разные ситуации. Одинаковыми их можно сделать, включив "расширенный поиск".
Различие этих ситуаций в том, что если заработок не введен, то его невозможно использовать, а значит и включать такой месяц в период для расчета.
Если же заработок введен (даже нулевой), то такой месяц уже можно включать в период для расчета.
Далее, если месяц входит в стаж, то его нельзя пропускать при выборе периода.
Вот конфликты ситуаций "надо включить в расчет" и "заработок не задан" и могут привести к выбору менее проблемного периода.
А почему бы и нет - если есть обоснование нулёвости заработков ...koks писал(а): Как Вы считаете, возможно ли начисление пенсии по ЗУ1058 исходя из заработка за 28 мес. до 2000 г., а ост. проставлено 0, далее по персонификации Спасибо!!!
Nickolas писал(а):А почему бы и нет - если есть обоснование нулёвости заработков ...
А на каком основании требуется обоснование "нульовости" :?:Nickolas писал(а):А почему бы и нет - если есть обоснование нулёвости заработков ...koks писал(а): Как Вы считаете, возможно ли начисление пенсии по ЗУ1058 исходя из заработка за 28 мес. до 2000 г., а ост. проставлено 0, далее по персонификации Спасибо!!!
ЗУ 1058 писал(а):Стаття 26. Умови призначення пенсії за віком
1. Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення чоловіками 60 років, жінками - 55 років та наявності страхового стажу не менше п'яти років. Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії
...У разі якщо страховий стаж становить менший період, ніж передбачено абзацом першим цієї частини, враховується заробітна плата (дохід) за фактичний страховий стаж.
Likvidator писал(а):А на каком основании требуется обоснование "нульовости" :?:
исключение 60-28=32 месяца с нульовыми заработками.За вибором особи, яка звернулася за пенсією, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключається період до 60 календарних місяців страхового стажу підряд за умови, що зазначений період становить не більше ніж 10 відсотків тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі.
Сбор в ПФУ в то время,как и нулевые заработки до 2000,согласно действующему сейчас Закону не учитываются при вычислении размера пенсии по ЗУ 1058:sprinter писал(а):всех приветствую. Такой нюанс. Человек работал на предприятии. 1996-1997 год, по его словам, находился в бесплатном отпуске.
Предприятие соответственно не начисляло зарплату и не отчисляло сбор в ПФУ?
[/quote]Законодавство,що діяло раніше писал(а):Перелік видів оплати
праці та інших виплат, на які не нараховуються страхові внески та
які не враховуються при визначенні середньомісячного заробітку для
обчислення пенсій"]
9. Заробітна плата за дні роботи без винагороди за працю (суботники, недільники тощо), яка перераховується до бюджету або на благодійні цілі.
[quote="З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про пенсійне забезпечення писал(а):
Стаття 8. Кошти на виплату пенсій. Звільнення пенсій від податків
...
Фінансування витрат на виплату пенсій провадиться по всій території України щомісячно незалежно від надходжень коштів та соціально-економічного стану конкретних регіонів за рахунок перерозподілу коштів Пенсійного фонду України в межах країни. Забороняється розрив у строках фінансування витрат на виплату
Стаття 19. Розміри пенсій за віком
Пенсії за віком призначаються в розмірі 55 процентів заробітку (стаття 64), але не нижче мінімального розміру пенсії.
Стаття 64. Обчислення пенсій у процентах до середньомісячного заробітку
Пенсії обчислюються за встановленими нормами у процентах до середньомісячного заробітку, що визначається відповідно до статей 65-67 цього Закону, який громадяни одержували перед зверненням за пенсією.
Стаття 65. Загальний порядок визначення середньомісячного заробітку для обчислення пенсій
У разі якщо особа, яка звернулася за пенсією, пропрацювала менший період, ніж передбачено частиною першою цієї статті, середньомісячний заробіток визначається [u]за фактичний період роботи шляхом ділення загальної суми заробітку за цей період на число місяців у ньому.[/u]
:nono:ЗУ 1058 писал(а):Ст.24
...
4. Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше, крім випадків, передбачених цим Законом.
Cт.40
...
Заробітна плата (дохід) за період страхового стажу до 1 липня 2000 року враховується для обчислення пенсії на підставі документів про [u]нараховану заробітну плату (дохід), виданих у порядку, встановленому законодавством[/u]
Владомир писал(а):Собираюсь выходить на пенсию. Завод с ноября 2006 года не перечисляет деньги в пенсионный фонд, (хотя с рабочих взносы удержаны). Войдет ли мне этот период (с ноября 2006 года по настоящее время) в общий стаж?
victoria писал(а):Например, если в одном месяце есть 15 дней страхового стажа, а в другом 27 дней страхового стажа. Что делать с этими днями? Если их складывать и делить на дни полного месяца, то сколько дней имеет полный месяц -- 28, 30 или 31?
victoria писал(а):Добрый день!
Прошу Вас сообщить, если кто-нибудь знает как подсчитывается страховой стаж при неполных месяцах.
Стаття 24. Періоди, з яких складається страховий стаж
1. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа
підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню
та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж
мінімальний страховий внесок.
3. Страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць
роботи, якщо застрахована особа підлягала загальнообов'язковому
державному пенсійному страхуванню або брала добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є
меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується
до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в
порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, відповідної
доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума
сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж
мінімальний страховий внесок.
У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до
страхового стажу зараховується період, визначений за кожний місяць
сплати страхових внесків за формулою:
ТП = Св : В, де:
ТП - тривалість періоду, що зараховується до страхового стажу
та визначається в місяцях;
Св - сума фактично сплачених страхових внесків за відповідний
місяць;
В - мінімальний страховий внесок за відповідний місяць.
Періоди роботи після призначення пенсії зараховуються до
страхового стажу на загальних підставах.
Страховий стаж враховується в одинарному розмірі, крім
випадків, передбачених цим Законом.
За кожний повний рік стажу роботи на підземних роботах, на
роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за
списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників
( 36-2003-п ), затвердженим Кабінетом Міністрів України,
зайнятість на яких давала та дає право на пенсію на пільгових
умовах, до страхового стажу додатково зараховується по одному
року. { Частину третю статті 24 доповнено абзацом десятим згідно
із Законом N 345-VI ( 345-17 ) від 02.09.2008 }
4. Періоди трудової діяльності та інші періоди, що
враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання
чинності цим Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку
і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше, крім
випадків, передбачених цим Законом. { Абзац перший частини
четвертої статті 24 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 345-VI ( 345-17 ) від 02.09.2008 }
По закону-ничего с днями не нужно делать-дни не входят в формулу расчета страхового стажа, при неполных месяцахvictoria писал(а):Например, если в одном месяце есть 15 дней страхового стажа, а в другом 27 дней страхового стажа. Что делать с этими днями?
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0
| |