Список форумов Загальна категорія Законопроекти Законопроект 3556 от 25.12.2008

Законопроект 3556 от 25.12.2008

Обговорення законопроектів та постанов уряду
Марина участник

Сообщения: 160
Предлагаю Вашему обсуждению еще одно "творение": Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо пенсійного забезпечення
Номер,дата реєстрації: 3556 від 25.12.2008
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/web ... 3511=34074

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

Марина писал(а):
Номер,дата реєстрації: 3556 від 25.12.2008
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/web ... 3511=34074
И когда же они будут понимать, что слова, используемые в быту, и
фразы, используемые в тексте закона в качестве терминов - очень даже разные вещи.
У всіх випадках, крім випадку, передбаченого абзацом другим частини першої цієї статті, період, за який враховується заробітна плата, не може бути меншим ніж 60 календарних місяців.”;

Сравним
с абз.3 ч.1 ст.40 писал(а):
За вибором особи, яка звернулася за пенсією, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключається період до 60 календарних місяців страхового стажу підряд за умови, що зазначений період становить не більше ніж 10 відсотків тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. У всіх випадках, крім випадку, передбаченого абзацом другим частини першої цієї статті, період, за який враховується заробітна плата, після виключення 10 відсотків тривалості страхового стажу, не може бути меншим ніж 60 календарних місяців. { Абзац третій частини першої статті 40 в редакції Закону N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 }

(Невыделенные после красного слова как бы и не являются обязательными).Выделенное красным цветом и подчеркиванием - это то же самое, что и выделенное синим цвето и подчеркиванием?
Фраза одна и та же.
Обозначим её (как в математике), например,
- А - період, за який враховується заробітна плата.
Получается, что из этого А можно исключить до 10% страхового стажа (60 месяцев я опускаю как редчайший случай).
Что получим после исключения? Конечно же, то, что называется именно А !
Но, поскольку это есть опять А, то из него можно исключить до 10% страхового стажа. В результате опять получим А.
И так до тех пор пока не получим величину, меньшую 60 месяцев.
А получив таковую, дополним её до 60 месяцев (т.е. немного откатим последнее исключение).
В результате всегда будем иметь для расчета заработка ровно 60 месяцев
(а когда не было ограничения в 60 месяцев, можно было доисключаться до едиственного месяца).
:o :cool: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :mrgreen:
Последний раз редактировалось Nickolas 15-01-2009, 10:34, всего редактировалось 1 раз.
-= Пенсионер - это профессия! =-

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Nickolas писал(а):
Марина писал(а):
Номер,дата реєстрації: 3556 від 25.12.2008
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/web ... 3511=34074
И когда же они будут понимать, что слова, используемые в быту, и
фразы, используемые в тексте закона в качестве терминов - очень даже разные вещи.
(а когда не было ограничения в 60 месяцев, можно было доисключаться до едиственного месяца).
:o :cool: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :mrgreen:

Гммм ...предлагается именно такой вариант (даже с "зашкалом" в минус???) :razz:
Я в таких Проектах….сразу читаю Порiвняльну таблицу
Вполне резонное изменение предлагает представитель ветеранов и инвалидов (сравните зеленое и синее :idea: ) :
Было:
1. абзац третій
За вибором особи, яка звернулася за пенсією, з періоду, заякий враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключається період до 60 календарних місяців страхового стажупідряд за умови, що зазначений період становить не більше ніж 10відсотків тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. У всіх випадках, крім випадку, передбаченого абзацом другим частини першої цієї статті, період, за який враховується заробітна плата, після виключення 10 відсотків тривалості страхового стажу, не може бути меншим ніж 60календарних місяців.
Стало: 1. абзац третій
За вибором особи, яка звернулася за пенсією, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключається період до 60 календарних місяців страхового стажу підряд за умови, що зазначений період становить не більше ніж 10 відсотків тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Крім цього, додатково за бажанням особи, можуть бути виключені періоди, за які особи підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до пунктів 8, 13, 14 статті 11 цього Закону. У всіх випадках, крім випадку, передбаченого абзацом другим частини першої цієї статті, період, за який враховується заробітна плата, не може бути меншим ніж 60 календарних місяців.”;

poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
По заявлению Горячей вчера на ВР в повестку дня на сегодня включен законопроект 3556 (ближе к концу дня).

Слава40 активист

Сообщения: 651
Только что прослушал по радио как приняли в ПЕРВОМ ЧТЕНИИ 3556 как красиво говорил ПАН БОНДАРЕНКО что закон улучшит получение пенсии ИТД ИТП и ни одного возражения ДАЖЕ ХВАЛЕНЫЕ КОМУНЯКИ ничего не возразили ДРУЖНО 290 голосов в ПЕРВОМ ЧТЕНИИ???!!!

Сообщение 15-01-2009, 20:36
vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Слава40 писал(а):
Только что прослушал по радио как приняли в ПЕРВОМ ЧТЕНИИ 3556 как красиво говорил ПАН БОНДАРЕНКО...

Законопроект рассмотрен и принят слугами народа за 10 мин (с 18.04 - до 18.14).
Стенограмма выступлений слуг народа
http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOG ... 903_67.htm
Какое убожество.
с надеждой на лучшее

Сообщение 15-01-2009, 21:18
Слава40 активист

Сообщения: 651
А есть ли надежда что президент наложит ВЕТО?? Положением о том что если Кз НЕ УМЕНЬШИТСЯ то только тогда пенсионеру можно пересчитать ПО ЗАРАБОТКУ практически 99.99% не смогут пересчитать. Разве что начальство, если нач цеха после назначения пенсии пойдет на 24мц не сторожем а ДИРЕКТОРОМ С ВЫСОКОЙ ЗАРПЛАТОЙ.... Не знаю как по интернету послать в канцелярию гаранта просьбу НАЛОжИТЬ ВЕТО...

Сообщение 15-01-2009, 21:41
Марина участник

Сообщения: 160
Слава40 писал(а):
А есть ли надежда что президент наложит ВЕТО?? .... Не знаю как по интернету послать в канцелярию гаранта просьбу НАЛОжИТЬ ВЕТО...


Не неистребима в русском человеке вера в доброго царя. Нужны мы ему.... У него "бедного" и без нас проблем хватает.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Слава40 писал(а):
Только что прослушал по радио как приняли в ПЕРВОМ ЧТЕНИИ 3556 как красиво говорил ПАН БОНДАРЕНКО что закон улучшит получение пенсии ИТД ИТП и ни одного возражения ДАЖЕ ХВАЛЕНЫЕ КОМУНЯКИ ничего не возразили ДРУЖНО 290 голосов в ПЕРВОМ ЧТЕНИИ???!!!


стенограмма 1 чтения писал(а):
Застосувати у 2009 році для призначення пенсій відповідно до Законів України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, про наукову і науково-технічну діяльність показник середньої заробітної плати, за врахуванням якого обчислювалася пенсія у 2008 році. У зв'язку з цим вноситься відповідне уточнення до статті 42 Закону України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Установити окремий порядок перерахування пенсій у разі збільшення прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність у період роботи пенсіонера. Законодавчо врегулювати Положення щодо вартості одного року страхового стражу на рівні 1 і 35 відсотки.

Законопроект дає можливість зберегти досягнутий реальний рівень соціальних стандартів, які були у 2008 році. З прийняттям законопроекту додатковий фінансовий ресурс в обсязі 6 мільярдів гривень дозволить разом з іншими заходами запобігти виникненню заборгованості…



Эксперты читают между строк(2-е чтение :cray: ) :
Головне науково-експертне управління, підтримуючи ідею щодо необхідності збереження фінансової стабільності системи пенсійного забезпечення в умовах кризи, водночас вважає за доцільне зазначити наступне.
На нашу думку, мають бути уточнені і переглянуті
запропоновані норми, що звужуватимуть, в порівнянні з існуючими, права пенсіонерів, які звертатимуться за пенсією в наступному році. Зокрема, це стосується змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та норм, що містяться у Розділі ІІ «Прикінцеві положення» законопроекту. якими пропонується:
- передбачити, що у разі збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, пенсія переглядатиметься тільки непрацюючим пенсіонерам або після звільнення працюючих пенсіонерів з роботи; - визначити показник середньої заробітної плати для обчислення в 2009 році «трудових», «військових» та «наукових» пенсій, на рівні показника 2007 року, а не року, що передує року призначення або перерахунку пенсії;
- перерахунок пенсій особам, які відпрацювали не менше ніж два роки після виходу на пенсію, здійснювати з урахуванням заробітної плати, яка враховується для призначення пенсії в році перерахунку. У даний час у таких випадках застосовується середня заробітна плата за календарний рік, що передує року звернення за перерахунком пенсії;
- не здійснювати підвищення пенсій з 1 березня 2009 року у разі зростання величини середньомісячної заробітної плати на коефіцієнт, який відповідає не менше ніж 20 відсоткам темпів зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні порівняно з попереднім роком.
Пунктом 7 «Прикінцевих положень» законопроекту пропонується поширити його дію також на пенсіонерів, які вийшли на пенсію до набрання чинності цим законом. На нашу думку, законопроект повинен передбачати, що при застосуванні норм цього закону їх пенсії не можуть бути зменшені.

Однако,безпредел :help: :
ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2009 року,

7. Установити, що дія цього Закону поширюється також на пенсіонерів, які вийшли на пенсію до набрання чинності цим Законом.

8. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.



:help:
Наглая ложь докладчика:
...Головне науково-експертне управління рекомендує законопроект прийняти за основу....
:no: :read:

Сообщение 16-01-2009, 08:23
poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
Вчера приняли 3556 в первом чтении. Ждем стенограмму. Негодяи высшей марки, как только исключили для ихних пенсий потолок, значит остальных можно обобрать.
Появилась стенограмма http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOG ... 903_67.htm

Законопроект включений до порядку денного.

Я оголошую до розгляду проект Закону № 3556 про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення. Доповідає народний депутат України Бондаренко, прошу, будь ласка.



18:04:02

БОНДАРЕНКО В.Д.

Шановні колеги, даним законопроектом пропонується внести зміни до кількох законів України, які пов’язані з пенсійним забезпеченням.

Мова йде про те, що за час, який пройшов після внесення останніх змін до цих законів відбулись певні фінансово-економічні події в країні, зокрема, криза і сьогодні головне питання, яке ставить цей законопроект на меті – це збалансування бюджету Пенсійного фонду і взагалі пенсійної системи.

Мова йде про те, що цим законом ми вносимо деякі зміни, які суттєво покращують фінансування окремих категорій населення через пенсійну систему, зокрема, мова йде перш за все про сезонних робітників, які згідно з цим законом мають можливість вибрати для себе систему пенсійного забезпечення, зокрема, можливість працюючи сезонно декілька місяців за списком, який затверджений Кабінетом Міністрів зараховувати д пенсійного забезпечення цілий робочий рік у зв’язку з цим вносяться зміни для того, щоб ці, люди цієї категорії мали можливість сплатити внесок і зарахувати до себе для себе цілий пенсійний рік.

Друге. Ми маємо сьогодні дивну ситуацію, коли жінки, які йдуть у декретну відпустку, маючи певний трудовий стаж до декретної відпустки, після неї, не можуть визначитися і взяти частинку трудового стажу до відпустки, після відпуски у зв’язку за доглядом за дитиною об’єднати їх в одне. Цей закон передбачає таку можливість, щоб жінка за своїм вибором могла визначатися і взяти ну найбільш продуктивну частину своєї роботи до відпустки, після відпустки і цим самим покращити пенсійне забезпечення.

Також пропонується встановити фіксований розмір страхових внесків для загальнообов’язкового державного пенсійного страхування для такої категорії громадян, які (фізичних осіб), які є суб’єктами підприємницької діяльності і які обрали особливий спосіб оподаткування. Тобто, фіксований податок, єдиний податок. Це дає можливість їм також визначитися з…



ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте, будь ласка.



БОНДАРЕНКО В.Д. ... з тим, щоби отримувати повноцінну пенсію. Є також інші позиції, які дають можливість зберегти фінансове пенсійне забезпечення категорій окремих категорій, зокрема військових пенсіонерів та інших. Прошу підтримати цей законопроект.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Сідайте, будь ласка.

Від комітету Микола Георгійович Кульчинський, будь ласка.



18:06:46

КУЛЬЧИНСЬКИЙ М.Г.

Шановні колеги, Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів на засіданні 25 грудня 2008 року розглянув проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення, внесений народним депутатом Бондаренком.

Законопроектом пропонується внести зміни до ряду законів, які регулюють питання пенсійного забезпечення з метою збереження стабільності і фінансування системи пенсійного забезпечення.

Передбачається вдосконалити порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам з урахуванням зарплати, одержаної після призначення пенсії.

Установити для платників фіксованого сільськогосподарського податку ставку збору на обов’язкове пенсійне страхування на загальних підставах у розмірі 33,2 від об’єкту оподаткування. Встановити фіксований розмір страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування для фізичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, фіксований податок або єдиний податок у сумі мінімального розміру внеску за кожну особу з врахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду.

Застосувати у 2009 році для призначення пенсій відповідно до Законів України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, про наукову і науково-технічну діяльність показник середньої заробітної плати, за врахуванням якого обчислювалася пенсія у 2008 році. У зв'язку з цим вноситься відповідне уточнення до статті 42 Закону України про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Установити окремий порядок перерахування пенсій у разі збільшення прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність у період роботи пенсіонера. Законодавчо врегулювати Положення щодо вартості одного року страхового стражу на рівні 1 і 35 відсотки.

Законопроект дає можливість зберегти досягнутий реальний рівень соціальних стандартів, які були у 2008 році. З прийняттям законопроекту додатковий фінансовий ресурс в обсязі 6 мільярдів гривень дозволить разом з іншими заходами запобігти виникненню заборгованості…



ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте, будь ласка, Миколо Георгійовичу.



КУЛЬЧИНСЬКИЙ М.Г. Комітетом підтримується комплекс заходів уряду щодо раціонального використання коштів Державного бюджету та бюджету Пенсійного фонду з метою збереження стабільності фінансування системи пенсійного забезпечення. Головне науково-експертне управління рекомендує законопроект прийняти за основу.

З огляду на зазначене комітет рекомендує Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення номер 3556 прийняти за основу і в цілому. Висновок Науково-експертного управління додається.

Від себе скажу, що маю певні зауваження до цього законопроекту і хотів би додати їх у другому читанні.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Прошу сідати. Будь ласка, записуємося на обговорення. Народний депутат Ляшко, будь ласка.



18:10:02

ЛЯШКО О.В.

Олег Ляшко, „Блок Юлії Тимошенко”.

Ми пропонуємо нашим колегам підтримати законопроект. Це надзвичайно актуальний в сьогоднішніх умовах законопроект, який дозволить стабілізувати і забезпечити безперебійне функціонування Пенсійного фонду України, який дозволить виплачувати нашим людям пенсії і гарантовано виплачувати ці пенсії, щоб наші люди були впевнені у тому, що завтра їм принесуть пенсії. В умовах фінансової кризи стабілізація роботи Пенсійного фонду надзвичайно важлива. Тому пропонуємо проголосувати цей законопроект у цілому так, як і пропонує профільний комітет.

Дякую.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Ляпіна, будь ласка.



18:10:55

ЛЯПІНА К.М.

Шановні колеги, Ксенія Ляпіна, група „За Україну”, „Наша Україна – Народна Самооборона”.

Хочу звернути увагу, ми тільки що разом з вами ухвалили Закон „Про єдиний соціальний внесок”. Цей закон також частково чіпляє порядок сплати внесків на пенсійне страхування. Його можна ухвалити за основу і до другого читання привести у відповідність з тільки що ухваленим Законом „Про єдиний соціальний внесок”. Інакше, вибачте, але ми знову поримо гарячку, а потім будемо розраховуватись за це от такими акціями , як сьогодні була. Не можна всліпу ухвалювати закони.

Хочу звернути увагу, що він також змінює порядок внесення внесків пдатниками фіксованого сільськогосподарського податку. Ми з вами всі переживаємо за село, а як треба його захищати, то тут навантаження на село збільшується. Тому я прошу підтримати за основу, але до другого читання доопрацювати його так, як слід.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Ващук Катерина Тимофіївна. Народний депутат Терещук, будь ласка.



ТЕРЕЩУК С.М.

Сергій Терещук, „Блок Литвина”.

Шановні колеги, я підтримую депутата Ляпіну, ми можемо підтримати цей законопроект лише з огляду на те, що сьогодні є великі проблеми в Пенсійному фонді, лише з огляду на це. Але разом з тим ми розуміємо, наскільки збільшується навантаження на село. Село таке навантаження не витримає.

Тому, шановні колеги, я звертаюсь до вас. Ми проголосуємо за цей законопроект в другому читанні, але з умовою, коли ми будемо голосувати законопроект про підтримку аграрного сектора, підтримайте, будь ласка, і нас. Дякую.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Герман Ганна Миколаївна, будь ласка.



18:12:55

ГЕРМАН Г.М.

Партія регіонів, звичайно, підтримає за основу цей законопроект. Але ми повинні розуміти, що уряд Тимошенко довів країну до того, що які б закони ми б тут не приймали, люди, на жаль, пенсій в повному обсязі отримувати не зможуть. Пенсійний фонд порожній, економіка загроблена, перерахувань Пенсійний фонд нема і це вина уряду Юлії Тимошенко.

На жаль, парламент, навіть підтримавши за основу цей законопроект, ту справи кардинально не поліпшить.



ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Обговорення завершено.

Я ставлю на голосування про прийняття у першому читанні проекту закону номер 3556 про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення. Прошу визначатися.



18:14:03

За-294

Рішення прийнято. Оскільки під час виступів народні депутати України вносили пропозиції щодо підготовки до другого читання, пропозицію комітету, на жаль, я поставити не можу, на жаль, я поставити не можу.

На цьому вечірнє пленарне засідання оголошую закритим

Сообщение 16-01-2009, 09:11
Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

poladich писал(а):
...
18:04:02 БОНДАРЕНКО В.Д.
... Мова йде про те, що цим законом ми вносимо деякі зміни, які суттєво покращують фінансування окремих категорій населення...
Ух-ты! "суттєво покращують" за счет экономии в 6 млрд. гривен :? :twisted: :bomb:

poladich писал(а):
...
18:06:46 КУЛЬЧИНСЬКИЙ М.Г.
... Установити окремий порядок перерахування пенсій у разі збільшення прожиткового мінімуму, ...
О каком "збільшенні прожиткового мінімуму" они поют?! Забыли, что его заморозили?! Или полагают, что народ не в курсе? :twisted:


PS. Рекомендую выступления в газетах, подобные такому
http://glavnoe.kharkov.ua/forum/viewtop ... p=718#p718
Можно и круче :wink:
Последний раз редактировалось Nickolas 16-01-2009, 12:47, всего редактировалось 1 раз.
-= Пенсионер - это профессия! =-

Vlad_mir участник

Сообщения: 165
Likvidator писал(а):
Однако,безпредел :help: :
ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2009 року,

7. Установити, що дія цього Закону поширюється також на пенсіонерів, які вийшли на пенсію до набрання чинності цим Законом.



Эт точно ! Ведь Закон не имеет обратной силы и если люди успели обратится и истечет срок в 10 дней (замечу, что календарных), то ПФУ обязан провести перерасчет на основании старой редакции ЗУ № 1058-IV и с учетом средней з/п за 2008 год :twisted:

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

Vlad_mir писал(а):
Likvidator писал(а):
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2009 року

Эт точно ! Ведь Закон не имеет обратной силы и если люди успели обратится и истечет срок в 10 дней (замечу, что календарных), то ПФУ обязан провести перерасчет на основании старой редакции ЗУ № 1058-IV и с учетом средней з/п за 2008 год :twisted:
Да не будет он введен с 1.1.2009 - нарушение процедуры ввода закона в действие.
Фраза осталась в первом чтении, т.к. при подаче законопроекта 25 декабре, который расчитывали принять до нового года, но не успели.
Ко второму чтению (полагаю - не раньше февраля) наверняка подкорректируют ...
-= Пенсионер - это профессия! =-

Сообщение 16-01-2009, 13:01
Vlad_mir участник

Сообщения: 165
Только что на сесии ВРУ огласили, что сегодня не будет рассматриваться во втором чтении порет ЗУ № 3556, а следующая неделя работа в комитетах, так что время еще есть !!!!!!!!

Сообщение 16-01-2009, 13:15
Vlad_mir участник

Сообщения: 165
И вот только что проголосовали вопрос "про розляд сьогодні у второму читанні законопроекту № 3556", який не набрав необхідної кількості голосів, тобто він буде розлядатись на наступному пленарному засіданні

Сообщение 16-01-2009, 13:40
poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
Сегодня около 13.00 ВР снова пыталась рассмотреть 3556 во втором чтении, пока провалили стараниями ПР и КПУ. Три раза Литвин пытался его протолкнуть.

Сообщение 16-01-2009, 13:53
atnest активист

Сообщения: 561
Откуда: Odessa
Кошмаров им на ночь
Изображение
Изображение
Изображение
Последний раз редактировалось atnest 16-01-2009, 15:57, всего редактировалось 1 раз.

Сообщение 16-01-2009, 15:10
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
atnest писал(а):
Кошмаров им на ночь

Денисова переадресовала кошмары всем пенсионерам... :ok:
Министр труда и социальной политики Людмила Денисова допускает задержку выплат пенсий в феврале. Об этом она сказала на заседании Рады.

«Сейчас пенсии выплачиваются в те сроки, которые установлены, к сожалению, в феврале может быть по-другому», - сказала она.

Денисова выразила такое предположение в связи с отказом депутатов рассмотреть на заседании Рады в пятницу во втором чтении проект закона 3556 «О внесении изменений в некоторые законы относительно пенсионного обеспечения».

Нужно ответить кошмаром:
Дружными рядами и коллонами на перерасчет и оформление пенсий в ПФУ(по средней за 2008)!!!.
Цель: До февраля увеличим размер пенсий на 6 миллиардов гривен!!! :victory:

Сообщение 16-01-2009, 15:40
poladich Аватара пользователя
активист

Сообщения: 653
Откуда: Харьков
Likvidator писал(а):
Денисова выразила такое предположение

Слушал в прямом эфире, эта "свидома" говорит на укр.языке на уровне Азарова, последний хоть старается, но не получается.

Сообщение 16-01-2009, 16:13
Марина участник

Сообщения: 160
Likvidator писал(а):
Министр труда и социальной политики Людмила Денисова допускает задержку выплат пенсий в феврале. Об этом она сказала на заседании Рады.

«Сейчас пенсии выплачиваются в те сроки, которые установлены, к сожалению, в феврале может быть по-другому», - сказала она


„На сьогодні немає проблем з надходженнями до Пенсійного фонду, не зважаючи на те, що перша декада січня – це, в основному, святкові та вихідні дні, що, відповідно, впливає на надходження до Пенсійного фонду”, - наголошує Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

Крім того, за словами Міністра, Державним бюджетом передбачено покриття тимчасових касових розривів, які виникають при виплаті пенсій, що гарантує вчасну виплату пенсій за будь-яких обставин. „Виплата пенсій здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця, і станом на 15 січня 2009 року пенсію вже отримали 68,3 % пенсіонерів”, - підкреслила Людмила Денісова,
http://mlsp.gov.ua/control/uk/publish/a ... t_id=34928
Что-же из вышеприведенного ПРАВДА?

:close_tema:

Сообщение 16-01-2009, 18:50
Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

Likvidator писал(а):
Цель: До февраля увеличим размер пенсий на 6 миллиардов гривен!!! :victory:

Что такое 6 миллиардов для Пенсионного фонда - 4% от его прошлогоднего бюджета ...
-= Пенсионер - это профессия! =-

Сообщение 17-01-2009, 10:52
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Nickolas писал(а):
Likvidator писал(а):
Цель: До февраля увеличим размер пенсий на 6 миллиардов гривен!!! :victory:

Что такое 6 миллиардов для Пенсионного фонда - 4% от его прошлогоднего бюджета ...
А разве...не в месяц???

Сообщение 17-01-2009, 12:12
Марина участник

Сообщения: 160
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою КМУ від 30 січня 2008 р. № 30

БЮДЖЕТ ПФУ на 2008 рік
Залишок коштів на початок року 4 330 844,8 тис.грн.

Доходи:
власні надходження, всього 101 836 147,8

усього власних доходів з урахуванням залишку 106 166 992,6

кошти Державного бюджету України, всього 34 823 744,6

Усього доходів 141 161 439

Видатки:
за рахунок власних надходжень, всього 108 384 271,4

Усього видатків - 141 161 439
http://pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publis ... t_id=94750

Сообщение 17-01-2009, 22:31
vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
Vlad_mir писал(а):
Только что на сесии ВРУ огласили, что сегодня не будет рассматриваться во втором чтении порет ЗУ № 3556, а следующая неделя работа в комитетах, так что время еще есть !!!!!!!!

Примут законопроект или не примут, но государственная политика будет - "не давать", законно или незаконно - это неважно. А ПФУ будет воплощать в жизнь эту политику и суды я думаю тоже. Если кто-то хочет получить свое, нужно готовиться к длительной судебной тяжбе, вплоть до Европейского суда по правам человека.
с надеждой на лучшее

Сообщение 18-01-2009, 21:35
Vlad_mir участник

Сообщения: 165
vic писал(а):
Vlad_mir писал(а):
Только что на сесии ВРУ огласили, что сегодня не будет рассматриваться во втором чтении порет ЗУ № 3556, а следующая неделя работа в комитетах, так что время еще есть !!!!!!!!

Примут законопроект или не примут, но государственная политика будет - "не давать", законно или незаконно - это неважно. А ПФУ будет воплощать в жизнь эту политику и суды я думаю тоже. Если кто-то хочет получить свое, нужно готовиться к длительной судебной тяжбе, вплоть до Европейского суда по правам человека.


Вот и нужно ее такую государственную политику пробовать менять (в данном случае подавать в суды) и чем больше людей это будет делать тем быстрее это произойдет :)

След.

Вернуться в Законопроекти