Диспропорции и осовременивание пенсий

Новини ПФУ, МінПраці, КабМіну и т.і..,

Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Likvidator » 08-09-2008, 13:40

http://www.intersocium.com/index.php?id=1502
Як засвідчили результати аналізу, здійснення багаторазових перерахунків пенсій протягом року суттєво не впливає на підвищення їх розмірів і, водночас, створює значне навантаження на працівників органів Пенсійного фонду. Впродовж 2007 року ними проведено 44 перерахунки пенсій, з них сім масових. У першому кварталі 2008 року – відповідно, 23 та два перерахунки.

За результатами перерахунку пенсій у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, середній розмір пенсії за віком перевищував її мінімальний розмір на початок 2006 року більш ніж на 16 відсотків, 2007 року – майже на 26 відсотків та 2008 року – майже на 60 відсотків.

Однак такі перерахунки не завжди є виправданими.
Аналіз пенсійних справ пенсіонерів міста Києва показав, що зміна прожиткового мінімуму з 1 липня 2008 року порівняно з 1 квітня 2008 року на одну гривню (до 482 гривень) зумовить зростання доплат до пенсій, в середньому, на 75 копійок.

Разом з тим, встановлений на 2008 рік розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, є заниженим. Враховуючи, що цей показник є основою для встановлення мінімального розміру пенсій за віком, невідповідність затвердженого показника його фактичному розміру призводить до заниження розмірів пенсій у солідарній системі.

Як зазначають фахівці Рахункової палати, існуюче пенсійне законодавство не уніфіковане і не приведене до єдиних принципів, визначених Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. На сьогодні пенсійне забезпечення регулюється 28 законодавчими актами, якими визначені, зокрема, норми та порядок пенсійного забезпечення за галузевим принципом. Законодавство, що регулює умови пенсійного забезпечення громадян у солідарній системі, є нестабільним.

За відсутності чіткої довгострокової перспективи, питання запровадження тих чи інших доплат і перерахунків регулюються в межах одного бюджетного року, як правило, законами про бюджет, виходячи з фінансових можливостей Пенсійного фонду.

Як наслідок, виникла проблема осучаснення пенсій, призначених у минулі роки.

В першу чергу, це стосується пенсій, призначених у солідарній системі.

Перерахунки пенсій, що проводилися впродовж 2005-2007 років, у розмірах менше рівня зростання середньої заробітної плати працівників в економіці не забезпечували осучаснення розмірів раніше призначених пенсій та призвели до утворення диспропорцій.

Лише механізм перерахунків, запроваджений у 2008 році законом про державний бюджет, дає можливість реально ліквідувати диспропорції у розмірах пенсій, призначених у минулі роки. Проте зазначені перерахунки носили разовий характер, оскільки відповідні зміни до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” не внесені.
:?: :idea: :?:
За діючих умов призначення пенсій, визначених цим Законом, уже через рік диспропорції знову відновляться.
Перерахунками пенсій з 1 січня 2008 року було охоплено понад 12 мільйонів осіб або майже 98 відсотків загальної чисельності пенсіонерів, які отримували пенсії відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” на кінець 2007 року.

При цьому понад 81 відсоток осіб, яким проведені перерахунки, отримали підвищення до пенсій від 10 до 300 гривень, з них у трьох мільйонів осіб розмір підвищення склав 10 -50 гривень, у 3,5 мільйона – 51-100 гривень, у 2,2 мільйонів – 101-200 гривень та у 1,2 мільйонів осіб – 201-300 гривень.

З 1 січня 2007 року на Пенсійний фонд покладено функцію з призначення і виплати пенсій військовослужбовцям. Покладання функцій з пенсійного забезпечення всіх категорій пенсіонерів на єдиний орган – Пенсійний фонд, є кроком на шляху реалізації пенсійної реформи, спрямованої на уніфікацію пенсійного забезпечення в Україні.

Водночас неналежне виконання силовими міністерствами функції щодо підготовки та подання до Пенсійного фонду документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій військовим пенсіонерам, спричинили, в окремих випадках, несвоєчасні перерахунки та виплату пенсій.

Це, у свою чергу, призвело до відстрочення реалізації громадянами права на пенсійне забезпечення.

Результати аналізу показали, що виконання бюджету Пенсійного фонду у 2007 році та у першому півріччі 2008 року було напруженим. Незважаючи на перевиконання надходжень до Пенсійного фонду, існує потреба у тимчасовому залученні позичок з державного бюджету для виплати пенсій.

Залишок непогашених позичок має тенденцію до зростання. Станом на 1 січня 2008 року він становив 2,4 мільярда гривень, а на 1 червня 2008 року зріс до 6,7 мільярда гривень.
Фахівці Рахункової палати наголошують, що подальше збільшення пенсійних виплат у солідарній системі можливе лише за рахунок підвищення розмірів заробітної плати та розширення кола платників – це призведе до збільшення надходжень страхових внесків до Пенсійного фонду.


Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Nickolas » 11-09-2008, 14:07

...Перерахунки пенсій, що проводилися впродовж 2005-2007 років, у розмірах менше рівня зростання середньої заробітної плати працівників в економіці не забезпечували осучаснення розмірів раніше призначених пенсій та призвели до утворення диспропорцій.
Лише механізм перерахунків, запроваджений у 2008 році законом про державний бюджет, дає можливість реально ліквідувати диспропорції у розмірах пенсій, призначених у минулі роки. Проте зазначені перерахунки носили разовий характер, оскільки відповідні зміни до Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” не внесені.
:?: :idea: :?:
За діючих умов призначення пенсій, визначених цим Законом, уже через рік диспропорції знову відновляться.


В 2003-м, при принятии закона № 1058-IV была, видимо, одна цель - вписаться в бюджет 2004 года.
Потому о диспропорциях не думали и в пенсионную формулу заработка для расчета пенсии
Зп = Зс х Кз
впечатали замораживающую норму:
ч.2 ст.40 писал(а):Зс - середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях
економіки України, за календарний рік, що передує року звернення
за призначенням пенсії;

К диспропорциям привели не перерасчеты, а искажение идеи разработчиков проекта закона - в проекте были предусмотрены соответствующие нормы, регулярно осовременивающие размеры пенсий. В законе от них остались разве лишь утешительные 20% ...
Кто не на словах, а на деле обеспокоен упоминаемыми диспропорциями,
тот в первую очередь будет добиваться замены этой фиксируещей нормы:
"за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії".
Такая фиксация года может дать лишь одноразовое осовременивание (осучаснення) пенсии - на момент ее назначения (да, еще и с опозданием на год).
Уравнивание в правах на современный размер пенсии законодательно может быть достигнуто лишь снятием этого искусственного фиксатора и
введением нормы, ежегодно осовременивающей этот показатель (Зс) на более свежий, современный -
за календарний рік, що передує року виплати пенсії.
При этом станет не нужной (неграмотно сформулированная) норма ч.2 ст.42 о повышении на утешительные 20% темпов роста (фактически повышали на 20% темпа прироста). Либо эта норма должна быть заменена на требование перерасчета с использованием нового значения (Зс - за предыдущий год, точнее - за год, предшествующий перерасчету).
В любом случае, зависимость размера пенсии от года ее назначения или перерасчета, тем более фиксация, должны быть вычищены из текста закона как не соответствующие никаким человеческим нормам ни моральным, ни социальным, вообще никаким нормам цивилизованного человеческого сообщества!

PS. Это не новая идея, а хорошо спрятанная старая. :wink:
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3226
Зарегистрирован: 19-10-2006, 18:34
Откуда: Харьков

Сообщение Makcim » 11-09-2008, 21:13

введением нормы, ежегодно осовременивающей этот показатель (Зс) на более свежий, современный -
за календарний рік, що передує року виплати пенсії.


Ваши бы слова, да в Закон! Вот это бы было большое дело.
С уважением, Максим.
Makcim
участник
 
Сообщения: 109
Зарегистрирован: 23-10-2006, 08:14

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Слава40 » 01-10-2011, 12:11

Янукович также обратился к соотечественникам по случаю Международного дня людей преклонного возраста и Дня ветерана. По его словам, защита и поддержка граждан пожилого возраста является приоритетным направлением и главной обязанностью государства и общества.


"Для достижения цели нами выбран курс на проведение системных реформ, которые будут способствовать повышению социальных стандартов и улучшению благосостояния наших соотечественников", - заявил президент.

"Первые сложные шаги уже сделаны. Актуально - введение на законодательном уровне действенного механизма осовременивания пенсий, что позволит нам значительно повысить их размер и усилить социальную защиту ветеранов и пенсионеров", - сказал он.

Янукович пообещал, что "эти актуальные и непростые вопросы" и впредь будут находиться под его личным контролем. Неужели будет закон о осовременивании а не разовая подачка? ?
Слава40
активист
 
Сообщения: 651
Зарегистрирован: 06-07-2008, 11:32

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение ВЛАДИМИР К. » 01-10-2011, 12:47

Слава40 писал(а):"Первые сложные шаги уже сделаны. Актуально - введение на законодательном уровне действенного механизма осовременивания пенсий, что позволит нам значительно повысить их размер и усилить социальную защиту ветеранов и пенсионеров", - сказал он.Янукович пообещал, что "эти актуальные и непростые вопросы" и впредь будут находиться под его личным контролем. Неужели будет закон о осовременивании а не разовая подачка? ?

Ну, если под личным контролем - верится, с трудом :unknown:
Аватара пользователя
ВЛАДИМИР К.
Эксперт
 
Сообщения: 2929
Зарегистрирован: 06-03-2011, 22:21

Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение ngeology » 02-10-2011, 00:28

Слава40 писал(а):Янукович пообещал, что "эти актуальные и непростые вопросы" и впредь будут находиться под его личным контролем. Неужели будет закон о осовременивании а не разовая подачка? ?


Мабуть, буде. Але там буде чарівна фраза - "враховуючи можливості бюджету".
А потім пвде реальне осучаснення. В 2012 (вибори Ради) - до рівня 2007 (середня зарплата 2005-2007 року, за новим законом). Потім, в рік президентських виборів особисто Янукович рішуче виступить проти зажравшихся бюрократів, які забули про нещасний народ - і під його тиском відбудеться осучаснення по 2008 року (Зс за 2006-2008 роки). І так, років за 15, ми підійдемо до осучаснення пенсій на рівні 2011 року ( приблизно 1980 грн).
Аватара пользователя
ngeology
участник
 
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 18-08-2009, 21:09
Откуда: Київ

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение vic » 02-10-2011, 13:14

ngeology писал(а):
Слава40 писал(а):Янукович пообещал, что "эти актуальные и непростые вопросы" и впредь будут находиться под его личным контролем. Неужели будет закон о осовременивании а не разовая подачка? ?
Мабуть, буде...

Для этого надо проводить не псевдореформы, а настоящие реформы. И не только пенсионные, но и налоговые, и экономические, и социальные, которые бы способствовали, в частности, росту рабочих мест, производительности труда, и, следовательно, увеличению поступлений в ПФ. Страна должна развиваться по принципу увеличения благосостояния КАЖДОГО ее гражданина, а не по принципу увеличения состояния отдельной кучки особей, приближенных к правителям, за счет остального народа.
с надеждой на лучшее
Аватара пользователя
vic
активист
 
Сообщения: 1221
Зарегистрирован: 15-11-2006, 21:27
Откуда: ХАРЬКОВ

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение ВЛАДИМИР К. » 02-10-2011, 16:42

vic писал(а):Для этого надо проводить не псевдореформы, а настоящие реформы. И не только пенсионные, но и налоговые, и экономические, и социальные, которые бы способствовали, в частности, росту рабочих мест, производительности труда, и, следовательно, увеличению поступлений в ПФ. Страна должна развиваться по принципу увеличения благосостояния КАЖДОГО ее гражданина, а не по принципу увеличения состояния отдельной кучки особей, приближенных к правителям, за счет остального народа.

Настоящие реформы - рост экономики страны, соответственно рост увеличения благосостояния КАЖДОГО ее гражданина,
при этом страна должна быть не с Диктаторским , а с Демократическим уклоном развития, чего не имеем на данное время :mda:
Аватара пользователя
ВЛАДИМИР К.
Эксперт
 
Сообщения: 2929
Зарегистрирован: 06-03-2011, 22:21

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение vic » 02-10-2011, 20:18

ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):... при этом страна должна быть не с Диктаторским , а с Демократическим уклоном развития, чего не имеем на данное время :mda:

... и все предыдущее время не имели тоже...
с надеждой на лучшее
Аватара пользователя
vic
активист
 
Сообщения: 1221
Зарегистрирован: 15-11-2006, 21:27
Откуда: ХАРЬКОВ

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Likvidator » 03-10-2011, 15:37

Слава40 писал(а): Янукович пообещал, что "эти актуальные и непростые вопросы" и впредь будут находиться под его личным контролем. Неужели будет закон о осовременивании а не разовая подачка? ?

Неужели до сих пор не ясно,что то, о чем обещает Янукович-не будет выполнено никогда, а то ,что под контролем-будет урезано в пользу олигархов ПР :?:
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Слава40 » 03-10-2011, 17:43

Likvidator писал(а):
Слава40 писал(а): Янукович пообещал, что "эти актуальные и непростые вопросы" и впредь будут находиться под его личным контролем. Неужели будет закон о осовременивании а не разовая подачка? ?
Неужели до сих пор не ясно,что то, о чем обещает Янукович-не будет выполнено никогда, а то ,что под контролем-будет урезано в пользу олигархов ПР :?:
Да!Вы правы! Я совсем забыл что ему даже суд разрешил не выполнять его обещания...
Слава40
активист
 
Сообщения: 651
Зарегистрирован: 06-07-2008, 11:32

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Likvidator » 08-10-2011, 22:08

Nickolas писал(а):Кто не на словах, а на деле обеспокоен упоминаемыми диспропорциями,
тот в первую очередь будет добиваться замены этой фиксируещей нормы:
"за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії".
Где в законе узаконена одноразовість призначення щомісячної страхової пенсійної виплати , и почему, например Зарудний считает иначе:
“ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Л И С Т
23.03.2006 N 3495/02-50
Всеукраїнській молодіжній
організації
"Молодь проти корупції"
Пенсійний фонд України розглянув ваше звернення від 06.02.2006 N 03к-06/02, що надійшло від народного депутата України
Марченка О.В., і повідомляє.

Одночасно повідомляємо, що при перерахунку пенсій відповідно
до п. 4 ст. 42 застосовується середня заробітна плата працівників,
зайнятих у галузях економіки України, за рік, що передує року
звернення за перерахунком.


Заступник Голови правління О.Зарудний”

:?:
Пенсії масового ураження
http://www.galychyna.if.ua/index.php?id ... &tx_ttnews[tt_news]=16997&tx_ttnews[backPid]=14&cHash=02c9a9c9b4
Домагаючись ухвалення «пенсійного» закону, його ідеолог С. Тігіпко не втомлювався нагадувати суспільству про основну «лякалку» — мовляв, біда держави в тому, що сьогодні вже практично кожному українцеві доводиться утримувати не лише себе і родину, а й пенсіонера.
Ситуація, якщо, не задумуючись сприймати цю «лякалку», й справді нібито катастрофічна. Та якщо поглянути тверезо, а ще — подумати з олівцем у руках, то нічого надзвичайного у ній, навіть попри справді складну демографічну ситуацію в Україні, немає. Фактично твердження урядовця про те, що кожний працюючий «тягне на плечах» одного пенсіонера, означає, що кожний з нас за роки праці має сам заробити собі на пенсію.
Що виходить, якщо порахувати, відштовхуючись від цієї простої і зрозумілої тези?
Як пояснюють фахівці Пенсійного фонду, за законом С. Тігіпка, людина заробляючи в середньому на місяць 2 000 гр., має право отримати 1 080 грн. пенсії. І це за умови, що легально відпрацює 40 років. Додамо, що, за словами директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України (ПФУ) Владислава Машкіна, з нарахованої зарплати орієнтовно 35 відсотків ми сплачуємо до Пенсійного фонду. Тобто нескладно підрахувати, що за чотири десятиліття праці українець перекаже на рахунок ПФУ 336 тис. грн. Суму цілком достатню, щоб після виходу на заслужений відпочинок фонд йому з його ж грошей платив пенсію впродовж ще майже 26 років. Та, як відомо, велика кількість українців до такої глибокої старості й не доживає.
Простий розрахунок свідчить про те, що, працюючи впродовж життя, кожний з нас спроможний заробити на власну пенсію. І нікому сторонньому нас на старості «тягнути» не потрібно.
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение МАН » 08-10-2011, 22:16

Likvidator писал(а):Та, як відомо, велика кількість українців до такої глибокої старості й не доживає.
Простий розрахунок свідчить про те, що, працюючи впродовж життя, кожний з нас спроможний заробити на власну пенсію. І нікому сторонньому нас на старості «тягнути» не потрібно.

А може Тігіпко доживе, та буде як і ми пенсію отримувати? Мабуть він на майбутнє...
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)
Аватара пользователя
МАН
активист
 
Сообщения: 2174
Зарегистрирован: 16-10-2009, 02:41
Откуда: Dnipro

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Nickolas » 08-10-2011, 22:37

Likvidator писал(а):
Nickolas писал(а):в первую очередь будет добиваться замены этой фиксируещей нормы:
"за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії"
Где в законе узаконена одноразовість призначення щомісячної страхової пенсійної виплати , и почему, например Зарудний считает иначе:
“ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Л И С Т
23.03.2006 N 3495/02-50
Всеукраїнській молодіжній
організації
"Молодь проти корупції"
Пенсійний фонд України розглянув ваше звернення від 06.02.2006 N 03к-06/02, що надійшло від народного депутата України
Марченка О.В., і повідомляє.

Одночасно повідомляємо, що при перерахунку пенсій відповідно
до п. 4 ст. 42 застосовується середня заробітна плата працівників,
зайнятих у галузях економіки України, за рік, що передує року
звернення за перерахунком.


Заступник Голови правління О.Зарудний”

:?:

Ну, и к чему здесь эти возражения мне?
Вы возражаете против того, что при внесении в закон изменений упоминаемой нормы в виде "за календарний рік, що передує року здійснення розрахунку (нарахуванню) пенсії" основания применения устаревших показателей отпадут?

Или Вы считаете, что в виду наличия процитированного письма проблемы не существует и достаточно каждому в своем управлении ПФУ напомнить приведенное письмо и будет сделан перерасчет с применением показателя среднеукраинского заработка за предыдущий год, а если какое-нибудь УПФУ вдруг и применит другой (более старый показатель), то любой суд бесспорно обяжет его (УПФУ) применить как указано в письме - "за рік, що передує року звернення за перерахунком" и проигнорирует вказивку ВАСУ?
"Блажен, кто верует" ...

А вот если бы удалось каким-либо образом добиться соответствующих изменений в тексте закона (явного указания на применение при расчете (любом!), или даже при каждом начислении, показателя за прошлый год (що передує здійснення розрахунку (нарахуванню)",
тогда бы больше никому ничего доказывать уже не требовалось бы.
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3226
Зарегистрирован: 19-10-2006, 18:34
Откуда: Харьков

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Слава40 » 09-10-2011, 09:30

Полностью с Вами Николай Иванович согласен. Необходимо добиться принятия в законе нормы о ежегодном перерасчете и причем такой нормы чтобы не допускала двойного толкования. Пусть даже уж была бы норма за 3 года предшествующих.Но у нас и законодатели принимают все законы так что можно толковать кому как захочется. А вот как добиться того чтобы все 13.5 миллиона пенсионеров стали добиваться ежегодного осовременивания а "слуги народа" приняли такую норму не знаю.
Слава40
активист
 
Сообщения: 651
Зарегистрирован: 06-07-2008, 11:32

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Nickolas » 09-10-2011, 09:42

Слава40 писал(а): А вот как добиться того чтобы все 13.5 миллиона пенсионеров стали добиваться ежегодного осовременивания а "слуги народа" приняли такую норму не знаю.

Включить одним из пунктов требований митингующих (14 октября)...

PS. У афганцев и чернобыльцев есть родственники, на которые льготы не распространяются, да и им самим еще это понадобится, только не было бы поздно ...
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3226
Зарегистрирован: 19-10-2006, 18:34
Откуда: Харьков

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Likvidator » 10-10-2011, 16:09

Nickolas писал(а):Ну, и к чему здесь эти возражения мне?
Вы возражаете против того, что при внесении в закон изменений упоминаемой нормы в виде "за календарний рік, що передує року здійснення розрахунку (нарахуванню) пенсії" основания применения устаревших показателей отпадут?

А когда "овощевод" Азаров и "кидала" Тигипко ,управляя статистикой, сделают современные показатели меньше устаревших , будем желать "отката" закона :?:
Принципы страхования, в том числе и пенсионного, требуют,чтобы
страховые выплаты были оговорены на момент заключения договора о страховании,а не на момент его окончания:
Стаття 1. Визначення термінів
застрахована особа - фізична особа, яка відповідно до цього Закону підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню
Стаття 5. Сфера дії Закону
1. Цей Закон регулює відносини, що виникають між суб'єктами системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.
Стаття 7. Принципи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування
1. Загальнообов'язкове державне пенсійне страхування здійснюється за принципами:
рівноправності застрахованих осіб щодо отримання пенсійних виплат та виконання обов'язків стосовно сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування;
диференціації розмірів пенсій залежно від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати (доходу);
державних гарантій реалізації застрахованими особами своїх прав, передбачених цим Законом;
Последний раз редактировалось Likvidator 10-10-2011, 16:23, всего редактировалось 1 раз.
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Nickolas » 10-10-2011, 16:15

Likvidator писал(а):
Nickolas писал(а):Ну, и к чему здесь эти возражения мне?
Вы возражаете против того, что при внесении в закон изменений упоминаемой нормы в виде "за календарний рік, що передує року здійснення розрахунку (нарахуванню) пенсії" основания применения устаревших показателей отпадут?

А когда "овощевод" Азаров и "кидала" Тигипко ,управляя статистикой, сделают современные показатели меньше устаревших , будем желать "отката" закона :?:

Поднимая другие вопросы, Вы пытаетесь уйти от существа обсуждаемого вопроса ...
При таком подходе мне здесь делать нечего!
-= Пенсионер - это профессия! =-
Аватара пользователя
Nickolas
Site Admin
 
Сообщения: 3226
Зарегистрирован: 19-10-2006, 18:34
Откуда: Харьков

Re: Диспропорции и осовременивание пенсий

Сообщение Likvidator » 10-10-2011, 16:35

Nickolas писал(а):
Likvidator писал(а):
Nickolas писал(а):Ну, и к чему здесь эти возражения мне?
Вы возражаете против того, что при внесении в закон изменений упоминаемой нормы в виде "за календарний рік, що передує року здійснення розрахунку (нарахуванню) пенсії" основания применения устаревших показателей отпадут?

А когда "овощевод" Азаров и "кидала" Тигипко ,управляя статистикой, сделают современные показатели меньше устаревших , будем желать "отката" закона :?:

Поднимая другие вопросы, Вы пытаетесь уйти от существа обсуждаемого вопроса ...
При таком подходе мне здесь делать нечего!
Я спорю о существе заявленной Вами "фиксирующей нормы", которая не применялась на законных основаниях, до "изобретения" жителей аппеляционного суда Донбасса , запатентованного ВАСУ:
Nickolas писал(а):Кто не на словах, а на деле обеспокоен упоминаемыми диспропорциями,
тот в первую очередь будет добиваться замены этой фиксируещей нормы:
"за календарний рік, що передує року звернення за призначенням пенсії".
:mda:
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44


Вернуться в Новини, події, коментарі

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |