Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 17-11-2019, 05:39

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06-12-2008, 06:54 
Не в сети
участник

Зарегистрирован: 25-07-2008, 14:19
Сообщения: 181
Кузьма писал(а):
Марина вы уверены? Льготный же стаж по трудовой не назначается,а только по уточняющим справкам

Интересно какую уточняющую справку можно предоставить о службе в армии? :sad:
Николай Иванович давал неоднократные разьяснения по Вашему вопросу, не сочтите за труд, ознакомьтесь: http://pension-ua.flyfolder.ru/topic590.html


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07-12-2008, 23:28 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 04-12-2008, 17:57
Сообщения: 8
Марина ,требуется уточняющая справка,выданная на основании первичных документов, перед службой в армии,а не за период службы в армии,а в этом письме от апреля 2008 г ничего про зачет армии в льготный стаж не оговаривается


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 08-12-2008, 07:59 
Не в сети
участник

Зарегистрирован: 25-07-2008, 14:19
Сообщения: 181
Так, відповідно до статті 56 Закону України "Про пенсійне забезпечення" ( 1788-12 ) , передбачено, що у стаж роботи, що дає право на трудову пенсію, зараховується військова служба і перебування в партизанських загонах і з'єднаннях, служба в органах державної безпеки і органах внутрішніх справ, незалежно від місця проходження служби.
Відповідно до статті 2 Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" ( 2232-12 ) час проходження військової служби зараховується громадянам до загального стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
Стаття 8 Закону України "Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей" ( 2011-12 ) передбачає, що час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх загального і безперервного трудового стажу, а також до стажу роботи за спеціальністю. Статтею 2 цього Закону ( 2011-12 ) передбачено, що ніхто не вправі обмежувати військовослужбовців та членів їх сімей у правах і свободах, визначених законодавством України.
Частиною третьою статті 8 цього ж Закону ( 2011-12 ) визначено, що за військовослужбовцями строкової служби, які до призову працювали на підприємствах, в установах і рганізаціях, незалежно від форм власності і господарювання, зберігається при звільненні з військової служби право на працевлаштування їх в тримісячний строк на те ж підприємство, в установу чи організацію, або їх правонаступники на посаду, не нижчу за ту, яку вони займали до призову на військову службу. Їм надається матеріальна допомога в розмірі місячної заробітної плати за рахунок коштів державного бюджету. Вони користуються за інших рівних умов переважним правом на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці протягом двох років з дня звільнення з військової служби. Військова служба у Збройних Силах України та інших військових формуваннях є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров'я і віком громадян України, пов'язаній з захистом Вітчизни.
Зазначені положення застосовуються і до громадян, які проходили строкову військову службу до прийняття зазначених законів України. Оскільки проходження строкової військової служби за призовом було і є обов'язком громадянина, ухилення від якого тягне за собою відповідальність у встановленому чинним законодавством порядку, то будь-які обмеження трудових прав особи, пов'язані з проходженням такої служби, недопустимі.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... 1406760-08

Ведь Вам была приведена конкретная ссылка, неужели этого мало, чтобы понять, что в Вашем случае служба в СА входит в льготный стаж
:cry:


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16-03-2009, 12:29 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 16-03-2009, 12:07
Сообщения: 6
Подскажите входит ли служба по контракту, то есть прапорщиком, в льготный стаж если до и после службы работал в шахте.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16-03-2009, 16:31 
Не в сети
активист

Зарегистрирован: 06-07-2008, 10:32
Сообщения: 796
Нет.Так как входит только тем кто работал в Советские времена.Разве что у Вас контракт 80-х годов?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16-03-2009, 19:05 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 16-03-2009, 12:07
Сообщения: 6
Контракт 85-91гг. до распада СССР.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 31 ]  На страницу Пред.  1, 2

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB