Список форумов Загальна категорія Підприємці та пенсії Перерахунок пенсій підприємцям?

Перерахунок пенсій підприємцям?

Страхові внески, стаж, заробіток, ...
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Приватний підприємець, Сумська обл.

- Я підприємець, працюю вже 4 роки. Я робила перерахунок пенсії, але мені зробили так, що навіть відняли той коефіцієнт, з яким я йшла на пенсію. Як мені бути? Відрахування у мене йдуть.- Тобто Ви працюючий пенсіонер?- Так. У мене відрахування ідуть із патента. Я сплачую патент – 20 грн. Також сплачую ринковий збір. За місце я сплачую 80 грн. Я працюю на ринку, займаюся роздрібною торгівлею.- Вам пенсійні внески на патент точно не можуть нараховувати. Вам на прибуток нараховують пенсійні. На жаль, сьогоднішнє пенсійне законодавство є таким, що якщо пенсіонер працює, він отримує пенсію, і це зрозуміло. Але як людина, яка працює, він все-одно сплячує внески до пенсійного фонду. Ми сьогодні підготували законопроект, який врегулює питання пенсіонерів, що працюють, і зокрема – пенсіонерів-підприємців.- Я вже хотіла припинити свою підприємницьку діяльність. Звернулася з цим питанням до нашої держадміністрації. Мені сказали сплатити за те, що у мене немає печатки, йти до нотаріуса, щоб все це завірити. Це питання також потрібно якось відрегулювати.- Це все врегульовано. Органи реєстрації в даному випадку чинять незаконно, тому що для приватних підприємців процедура ліквідації є спрощеною. Тому печатки, якої у Вас немає, від Вас вимагати не мають права. Це порушення. Звертайтесь до нас, і ми дамо офіційне роз’яснення.- Стосовно статистики щодо малого і середнього бізнесу.

На сьогодні в Україні працює близько 300 тис. малих підприємств, понад 40 тис. підприємців-фермерів, більше 2,2 млн. фізичних осіб-підприємців.

На контролюючі органи зараз надходить набагато менше скарг. Це результат політики керівництва держави, яке вимагає від контролюючих та інших державних органів толерантного ставлення до підприємців, дотримання законів.

Люди перестають боятися йти у бізнес, і правила гри стають більш цивілізованими. Я вважаю, що у цьому напрямі потрібно працювати й надалі. З кожним роком зростає частка малих підприємств у виробництві валового внутрішнього продукту. Поступово наближаємося до тієї ситуації, яка існує у країнах Європейського союзу, де малий і середній бізнес є одним із основних виробників валового внутрішнього прибутку.

На сьогодні для нас завдання №1 – впровадження закону „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” Це революційний законопроект, який був прийнятий у вересні минулого року. В повному обсязі цей закон ввійде в дію з 5 жовтня 2006 року. Нагадаю, що згідно закону мають існувати лише ті дозволи, які прямо передбачені законодавством, а всі відомчі й інші просто мають відпасти, якщо вони не будуть узаконені. 5 жовтня – кінцевий термін, відповідно до якого міністерства, відомства, місцеві органи влади мають або привести свої дозволи у відповідність до законодавства, або просто їх скасувати. Скажімо, такий поширений дозвіл, як дозвіл на розміщення об’єкта торгівлі незаконний. Він жодним законом прямо непередбачений. Сьогодні він ще зберігається як ініціатива місцевої влади, але з 5 жовтня перестане бути чинним.

Ми здійснюємо повну ревізію всіх дозволів, які існують в державі.. І ми поступово рухаємося в цьому плані з тим, щоб люди, які хочуть займатися підприємництвом не мали для цього серйозних проблем.

Нам вдалося деякі підходи закласти і у попередній проект коаліційної угоди, і зараз, я думаю, що ми знайдемо порозуміння і з цим форматом коаліції щодо прийняття першочергових законопроектів і тих питань підприємництва, які має вирішувати парламент.

У нас є досвід. Коли ми пропонуємо ті законопроекти, які стосуються поліпшення стосунків між владою і бізнесом, які не мають ніякого політичного чи ідеологічного забарвлення, ми завжди знаходимо підтримку. І вже згадуваний дозвільний закон був прийнятий у першому читанні конституційною більшістю голосів. Голосували і комуністи, і Наша Україна, і БЮТ, і Регіони. Така ж картина була і щодо внесення змін до закону „Про державну реєстрацію”, що стосувалося єдиного реєстраційного вікна. Це нам дає надію, що наші проблеми будуть знаходити розуміння незалежно від формату коаліції, від того, хто і які буде займати посади в комітетах Верховної Ради. Головне робити якісні законопроекти. Тому перелік першочергових ініціатив ми обов’язково будемо презентувати, коли сформується наш профільний комітет з питань промислової політики і регуляторної політики та підприємництва.

. Планується, що він буде виконувати приблизно таку ж функцію, яку Держпідприємництво виконує у виконавчих структурах влади, коли погоджуються всі проекти регуляторних актів, даються відповідні висновки. Так само буде відбуватися і з депутатськими законопроектами. Це робитиме цей профільний парламентський комітет, що суттєво поліпшить якість тих законопроектів і регулювань, які приймаються як закони і стосуються підприємців.*****************************************
Питання:що змінилося з 5 жовтня???

Сообщение 30-11-2006, 10:49
~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

А что должно измениться? По крайней мере, по данной теме ("Перерахунок пенсій підприємцям") - ничего...
И вот это:
Вам пенсійні внески на патент точно не можуть нараховувати. Вам на прибуток нараховують пенсійні.

тоже истине не соответствует. Часть платы за патент, единого налога и т.п. идет в ПФ, засчитывается как взносы (и предприниматель об этом говорит в начале; а вот его собеседник, видать, не в курсе :razz: ), и соответственно, за этот период учитывается стаж и заработок. Само собой, суммы там весьма незначительные. Потому и "відняли той коефіцієнт, з яким я йшла на пенсію".


Вернуться в Підприємці та пенсії