Заробітні плати чиновників ПФУ

Місцеві органи ПФУ, Списки № 1 и № 2, инваліди, пенсії військовослужбовцям, достроковий вихід на пенсію и т.і.

Заробітні плати чиновників ПФУ

Сообщение Flyer » 30-06-2022, 23:19

Чиновники Пенсійного Фонду жирують на наших пенсіях, ні в чому собі не відмовляють, нараховують собі премії, заохочення, на оздоровлення, тощо … і все це з пенсійних внесків … жізнь удалась ... паразитують на пенсійних внесках і ніякого за ними контролю ...
ПФУ постійно порушує права авіапрацівників на зароблені ними пенсії. Відрахування страхових внесків працівників ЦА значно перевищують відрахування щодо працівників всіх інших галузей України. Страхові внески до ПФ з доходу пілотів складають 5% + відрахування з фонду оплати праці підприємств – 42% (32% в інших). Отримані страхові внески перекривають виплати працівникам ЦА та більшість іде на пенсії інших пенсіонерів і на неадекватні заробітні плати чиновників ПФ.
Лише одною судовою справою, щоб не виконувати судове рішення та й надалі красти пенсію в пенсіонера-пілота ЦА - задіяно 20 чиновників ПФУ та ГУ ПФУ у Львівській області, а саме:
ПФУ - Мастюгіна Г.І., С. Петрушко; ГУ ПФУ в Львівській області: керівник Недзельська Г. В.;заст. нач. ГУ Іванкова Р. Я.; Сивч О. Ю.; Левицька Г. І., М. Білецька та їх підлеглі: Кричун І.І., О. Вакарук; Г. Стеців; О. Почапська; Г. Цуняк; О. Незнановська; Г. Стеців ; Г. Цуняк; О. Страхоцька; Т. Андрус; М. Анісімова; О.Василів; Н. Гайдар. Премії, заохочення, «на оздоровлення», тощо чиновників ПФ значно перевищують недоплачену пенсію.
Зазначений персонал ПФ для отримання премій і заохочень, замість виконання безпосередніх обов’язків по нарахуваннях та виплаті пенсій працівникам ЦА, - навмисно не виконують законодавство про нарахування та виплатах пенсій та судове рішення з метою незаконного обмеження у виплатах пенсій працівникам ЦА та брешуть у відписках – вся їх робота.
Вільна профспілка ІТП ДАП «Львівські авіалінії» (36545333) звернулась із запитами, з яких фондів чиновникам ПФ виплачують зарплати, премії, заохочення, на оздоровлення, тощо, за яку таку шкідливу роботу??? ПФУ повідомив, що виплати здійснюються виключно з пенсійних внесків. Самі собі встановили зарплатки чиновників ПФ в 30-50 разів вищі за пенсії злиднів-пенсіонерів.
Львівські чиновники ПФ вирішили утаємничити, як вони жирують на наші пенсійні внески. Поки що відмовляються надати відомості про їх зарплатки …
Виплати Мастюгіній Г.І.: https://ibb.co/569KnVn

Пенсійний фонд регулярно робить помилки при нарахуванні та перерахунках пенсій, причому не на користь пенсіонерів - юрист
https://zn.ua/ukr/WORLD/pensijnij-fond- ... Efl_MYhM1w
Аватара пользователя
Flyer
посетитель
 
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 07-08-2010, 12:49

Вернуться в Пенсійний фонд, МінПраці та пенсіонери

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |

cron