Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Новости, события 2022г

Новости, события 2022г

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Где наш президент???
Moderator

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Где наш президент???

Він після ночі


Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Повідомлення кудись вставляє, бо сторінка заповнюється з 4 сторінки. Шукав куди тикає - не знайшов

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Где наш президент???

Зараз на СТБ в запису

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Просто През что-то знает после встречи с Блинкиным.
Пу блефует по полной. Не думаю, что он не понимает, что им мало не покажется. И последствия тоже.
Поэтому, я пока спокоен и документы не приготовил, как это было в 2014-м.
Хотя не исключаю, но даю мало процентов…

% ростуть? Пуйло визнав, тепер армія РФ там узаконена, вся та бронетехніка попід кордоном за пів дня може зайти в лугандон.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Radcha писал(а):
mekena писал(а):
Просто През что-то знает после встречи с Блинкиным.
Пу блефует по полной. Не думаю, что он не понимает, что им мало не покажется. И последствия тоже.
Поэтому, я пока спокоен и документы не приготовил, как это было в 2014-м.
Хотя не исключаю, но даю мало процентов…

% ростуть? Пуйло визнав, тепер армія РФ там узаконена, вся та бронетехніка попід кордоном за пів дня може зайти в лугандон.

Уже ((((
Moderator


Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
dog-fox писал(а):
Уже ((((

Капець. А Резніков все мантри читає, Президента щось з ночі нечутно

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Котирування нафти наближаються до 100 доларів за барель – уперше з 2014 року
Вартість нафти, провідного продукту російського експорту, зросла до максимуму за сім років, це сталося разом зі зростанням котирувань на всі сировинні ресурси. Попит на північноморський еталон Brent, російський Urals та інші сорти зростає на тлі російської агресії проти України та побоювань інвесторів щодо дефіциту постачання через це.

Котирування російського сорту нафти Urals у Середземноморʼї наблизилися до 100 доларів за барель. За даними міжнародне цінове агентство Argus, вперше це сталося ще 16 лютого. Той рівень був максимальним із 4 вересня 2014 року.

22 лютого ціна нафти Brent перевищила 99 доларів за барель уперше з вересня 2014 року.

Котирування нафти підвищуються в умовах високої геополітичної напруги у світі, а також через побоювання недостатньої пропозиції сировини внаслідок швидкого відновлення попиту, повідомило агентство.


США ввели санкції проти угруповань «ДНР» та «ЛНР»
Президент США Джо Байден ввів санкції щодо угруповань «ДНР» та «ЛНР». Як йдеться на сайті Білого дому, документ забороняє громадянам США будь-які інвестиції в економіку так званих «республік», пряме або непряме ввезення будь-яких товарів і технологій з цих територій та експорт туди товарів із США. Також указ дає можливість накладати санкції на будь-яку особу, яка вирішить працювати та діяти на території, контрольованій так званими «ДНР» та «ЛНР».

Майно, яке перебуває у США або надалі потрапляє до Сплучних Штатів, яке належать пов’язаним із псевдореспубліками людям, буде блокуватися, йдеться в тексті указу.

«Визнання Російською Федерацією так званих «Донецької народної республіки» («ДНР») або «Луганської народної республіки» («ЛНР»), які є регіонами України, суперечить зобов’язанням Росії за Мінськими угодами та ще більше загрожує миру, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності України», – йдеться в указі.
У тексті додано, що це є «надзвичайною загрозою національній безпеці та зовнішній політиці США»
.


Все вірно, санкції проти Лугандона лупонуть по Пуйлу . Загарбає всю Україну- США введуть санкції проти всієї України.


Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Україна розглядає можливість розірвання дипломатичних відносин з Росією, - Зеленський.
"Ми бачимо з вами наступ на суверенітет і територіальну цілісність України. Це точно. До мене надійшов запит від МЗС, щоб я розглянув питання розриву дипломатичних відносин між Україною і РФ. Я одразу після нашої пресконференції зараз буду дивитися прокачувати це питання. І не тільки це питання, а наші дієві кроки щодо ескалації з боку РФ. Ми вважаємо, що це був крок ескалаційний", - зазначив глава держави.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Radcha писал(а):
mekena писал(а):
Просто През что-то знает после встречи с Блинкиным.
Пу блефует по полной. Не думаю, что он не понимает, что им мало не покажется. И последствия тоже.
Поэтому, я пока спокоен и документы не приготовил, как это было в 2014-м.
Хотя не исключаю, но даю мало процентов…

% ростуть? Пуйло визнав, тепер армія РФ там узаконена, вся та бронетехніка попід кордоном за пів дня може зайти в лугандон.

Короче, по инфе из госдуры рф, признаны фактические территории ордло.
Пушилин на вопрос о границах в интервью рос тв сказал, что по их конституциям республики в границах областей. Но как будет дальше еще не понятно. Не утверждал, что будут отвоевывать остальное. Пока так. Если останется, как есть - это пол беды.
Смерть рашистским оккупантам!

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Где главнокомандующий ??? :angry:
Moderator

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
dog-fox писал(а):
Где главнокомандующий ??? :oops:

В смысле? На работе.
Или он должен каждый день лицом торговать в телевизоре?
У него сейчас хватает дел.
Смерть рашистским оккупантам!

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
mekena писал(а):
dog-fox писал(а):
Где главнокомандующий ??? :oops:

В смысле? На работе.
Или он должен каждый день лицом торговать в телевизоре?
У него сейчас хватает дел.

Если вы не поняли, где его действия??? Он же заявлял, что страна готова к ЛЮБЫМ действиям агрессора. В моем понимании, - это все должно было быть расписано по шагам и буквально на все случаи. Посмотрите, как действует мордор, каждое событие происходит в определенной последовательности и с их точки зрения, хорошо продумано.
Moderator

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Какие действиям? Все расписано. Или этот план надо обнародовать?
Военными действиями занимается ГШ, а не през, и не МО.
Все на месте.
През занимается своей работой, международная дипломатия, рассмотрение вопроса разрыва дип отношений и тд и тп.
Собаки лают …. Каждый делает свое дело.
Главное сейчас не искать черную кошку в темной комнате. Там ее нет.
И да, я вас всех ненавистников Зе понимаю. Вы даже в этой ситуации ищите у него пылинку в глазу. Гасло знаю - стране нужен Порох!
Смерть рашистским оккупантам!

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Извините, но стране сейчас нужен мужик!
Moderator

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Согласен. Но это не Порох.
У Зе оказались яйца более железными.
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
mekena писал(а):
Какие действиям? Все расписано. Или этот план надо обнародовать?
Военными действиями занимается ГШ, а не през, и не МО.
Все на месте.
През занимается своей работой, международная дипломатия, рассмотрение вопроса разрыва дип отношений и тд и тп.
Собаки лают …. Каждый делает свое дело.
Главное сейчас не искать черную кошку в темной комнате. Там ее нет.
И да, я вас всех ненавистников Зе понимаю. Вы даже в этой ситуации ищите у него пылинку в глазу. Гасло знаю - стране нужен Порох!

Зря тут про любов чи ненависть. Яка може бути любов? І яка ненависть? Він шо, дівка? Людину вибрали президентом, на один строк.Так? То хай працює .Якщо виникають питання, то кожен має право їх озвучити . В когось ейфорія від нового відкриття- а хтось скептично до такого ставиться. Тут є кримінал? Пуйло може топтати всі мислимі і немислимі міжнародні правила , а наш президент до вчорашнього дня хотів в його очі глянути. Сьогодні вже не знаю, перехотів чи ні. Якісна міжнародна робота якби велася , то не було б визнання лугандона і військ рф навкруги. А вже були б миротворці ООН. Зеленський міжнародну роботу почав коли? Місяць тому? Це я виразив ненависть чи питання до президента? До його роботи? Я здається говорив- не стоїть западати на людину, яка отримала посаду через вибори методом аби не порошенко . До речі, порох пропонує ввести санкції проти пуйла . Розумію, коли був він президентом то чогось же не вводив. То хай зараз вводять.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны.
Ш.Руставели
Смерть рашистским оккупантам!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Руставелі сила, не спорю. Але всерівно про любов і ненависть хотілося б тему закрити.
Також факти про більш залізні яйця хотілося б почути. Спорити , що президент повинен займатися міжнародними відносинами і бути гарантом не буду- це аксіома. Те, що США почало свою гру ? Чи де факти?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Єврокомісія запропонує ухвалити обмеження проти депутатів російської Держдуми, які підтримали рішення про окупацію Росією окремих районів Луганської і Донецької областей.

Про це повідомляє німецьке видання Spiegel із посиланням на дипломатичні джерела.

Йдеться про обмеження щодо 350 представників Держдуми РФ. Крім того, будуть санкції щодо російського бізнесу. А ще – правила вільної торгівлі ЄС з Україною більше не повинні поширюватися на території на сході держави.

Якщо людей, організації та компанії внесуть до санкційного списку ЄС, усі їхні активи в ЄС будуть заморожені. Крім того, перерахованим особам більше не дозволять в’їжджати до ЄС. Також з тими, кого це стосується, більше не можна вести бізнес.

Нагадаємо, ЄС може вже сьогодні, 22 лютого, ввести антиросійські санкції. Зокрема, на 17:00 за київським часом заплановане проведення позачергового засідання Євроради, яка й повинна остаточно затвердити санкції проти РФ.
Смерть рашистским оккупантам!

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
"Имеют стратегическое значение для Кремля": Великобритания вводит санкции против пяти российских банков
Сегодня Великобритания вводит санкции в отношении пяти российских банков: Банк Россия, ИС Банк, Генеральный Банк (General Bank), Промсвязьбанк и Черноморский банк, а также трех физических лиц - Геннадия Тимченко, Бориса Роттенберга и Игоря Роттенберга”, — сказал премьер Великобритании.
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Пред.След.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор

cron