Список форумов Загальна категорія Загальні пенсійні питання Призначення пенсії онлайн

Призначення пенсії онлайн

Умови призначення пенсії, переведення, підготовка документів и т.і..
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4689
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Онлайн подача заяви на призначення пенсії, після якої застрахованій особі достатньо буде лише один раз відвідати відділення ПФУ для отримання свого пенсійного посвідчення.

Опис послуги
Послуга дає можливість застрахованій особі (далі - заявнику) самостійно подавати заяву та скан-копії всіх необхідних документів з метою подальшого постійного отримання того чи іншого, запитуваного заявником, виду пенсії.

У заяві на призначення пенсії заявник повинен вибрати територіально найближче від нього відділення ПФУ, де він має намір оформити пенсію, а також відзначити потрібний йому вид своєї майбутньої пенсії, вказати адресу місця проживання та надати відомості про свій паспорт.

Також в цій заяві застрахована особа може вказати свою електронну пошту та номер телефону для того, щоб потім вона могла відстежувати хід виконання своєї заявки.

Далі заявник мусить прикріпити підготовлені їм скан- копії документів, а також вказати банківський рахунок та інші банківські реквізити тієї пластикової картки, на яку буде перераховуватися майбутня пенсія.

Слід мати на увазі, що для кожного виду пенсії є свій перелік документів, необхідних для її оформлення. Якщо людина виходить на пенсію за віком, то набір документів простий - паспорт, ідентифікаційний код та трудова книжка.

Якщо ж, наприклад, пенсія призначається по інвалідності, то повинні додаватися документи для обґрунтування цієї інвалідності.

Заявник повинен заздалегідь зробити скан-копії всіх необхідних йому документів для призначення того чи іншого виду пенсії. Потрібно пам'ятати, що розмір кожного файлу з сканованим документом не повинен перевищувати 1 Мб.

У разі призначення пенсії за віком відповідна заява може бути подана заявником не раніше ніж за місяць до досягнення ним пенсійного віку.

Для подання заявки необхідно також врахувати, що:

Пенсія за віком призначається з дня, наступного за днем досягнення пенсійного віку.
Пенсія по інвалідності призначається з дня встановлення інвалідності.
Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається з дня, наступного за днем смерті годувальника.

Подати заяву онлайн:
https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/Default

Спосіб електронної ідентифікації: Кваліфікований електронний підпис, Логін та пароль (можна скористатися лише після попереднього відвідування того чи іншого відділення ПФУ з метою отримання там реєстраційного коду).

Як отримати послугу
Подати заяву та відповідний (необхідний для отримання того чи іншого виду пенсії) перелік документів через портал Пенсійного фонду України. https://portal.pfu.gov.ua/ .

Строки надання послуги
Рішення щодо надання пенсійного забезпечення приймається протягом 10-ти робочих днів впродовж яких співробітниками відділення ПФУ надсилається заявникові СМС-повідомлення про призначення пенсії або ж про необхідність уточнення даних.

Вартість послуг
Безоплатно

Результат послуги
Надання заявникові відповідного пенсійного забезпечення згідно того чи іншого (запитуваного ним) виду пенсії.
Смерть рашистским оккупантам!

Вернуться в Загальні пенсійні питання