Список форумов Пенсії та види пенсій Шахтарські пенсії Переход со ст.14 на ст.13 ЗУ Про пенсійне забезпечення

Переход со ст.14 на ст.13 ЗУ Про пенсійне забезпечення

Облік стажу та заработку, пенсії, регрес ...
АЯ50 Аватара пользователя
участник

Сообщения: 96
Откуда: Днепропетровская обл.
Отработав 20 лет по основной специальности (гроз,проходчик,МГВМ) , в соответствии с ЗУ "Про пенсійне забезпечення"
ст.14 Особливості пенсійного забезпечення працівників, зайнятих на підземних і відкритих гірничих роботах та в металургії
Шахтёр имеет право на пенсию незалежно від віку. Практически эта пенсия зависит от отработанного стажа , и является пенсией по выслуге лет. (но в ПФ утверждают что это пенсия по возрасту !!! )
В соответствии со ст. 13. Пенсії за віком на пільгових умовах
Після досягнення 50 років шахтёр имеет право на пенсию по возрасту : На пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно
від місця останньої роботи.

Нигде не встречал информации о "переходе" на пенсию по ст.13.
Хотелось бы услышать советы , рекомендации , прогноз.
Последний раз редактировалось АЯ50 01-10-2017, 15:19, всего редактировалось 1 раз.
.. - А кому сейчас легко ?

АЯ50 Аватара пользователя
участник

Сообщения: 96
Откуда: Днепропетровская обл.
Написал заявление в ПФ

З А Я В А
З Вашого листа , від 02 серпня 2017 року, я дізнався про те , що відповідно до ст.14 Закону України «Про пенсійне забезпечення», з 17 червня 2014 року , мені виплачується пенсія за віком .
У тому ж листі , Ви не обгрунтовано відмовили мені в призначенні пенсії за віком , на пільговіх умовах відповідно до п."а" ст. 13 того ж Закону.

Прошу дати роз'яснення до Вашого листа :

1) З якого віку на Вашу думку , відповідно до зазначеної Вами статті ( ст.14 Закону України «Про пенсійне забезпечення» ) , у шахтарів настає "пенсійний вік" ?

2) Яке на Вашу думку відношення , ст.14 (Закону України «Про пенсійне забезпечення») має до поняття вік , якщо в тій же самій статті зазначено - незалежно від віку ?
.. - А кому сейчас легко ?


Вернуться в Шахтарські пенсії

cron