Список форумов Загальна категорія Загальні пенсійні питання Мінімальна пенсія і прожитковий мінімум

Мінімальна пенсія і прожитковий мінімум

Умови призначення пенсії, переведення, підготовка документів и т.і..
ruzam гость

Сообщения: 3
Откуда: Подольск
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Добрянської Я.І. ,за участі колегії суддів - Кузьменка В.А., Федорчука А.Б., у справі № 826/9514/16 від 01 березня 2017 року ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Зобов'язати Кабінет міністрів України внести до постанови Кабінету міністрів України від 26.03.2008 № 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян" зміни, в абзаці першому п. 2 слова і цифри "949 гривень" замінити словами "прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність".


Сообщения: 63
Откуда: Днепр
ruzam писал(а):
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Добрянської Я.І. ,за участі колегії суддів - Кузьменка В.А., Федорчука А.Б., у справі № 826/9514/16 від 01 березня 2017 року ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Зобов'язати Кабінет міністрів України внести до постанови Кабінету міністрів України від 26.03.2008 № 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян" зміни, в абзаці першому п. 2 слова і цифри "949 гривень" замінити словами "прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність".

Хорошее решение, но его нет в Реестре. Если возможно - выложите текст решения. Спасибо!
Цель определяет калибр.

ruzam гость

Сообщения: 3
Откуда: Подольск
В ЄДРСР дана Постанова є.
м. Київ. Окружний адміністративний суд міста Києва. Суддя Добрянська Я.І.. Справа № 826/9514/16


Сообщения: 63
Откуда: Днепр
ruzam писал(а):
В ЄДРСР дана Постанова є.
м. Київ. Окружний адміністративний суд міста Києва. Суддя Добрянська Я.І.. Справа № 826/9514/16

Да, вот оно:http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65036419
Вступило ли решение в законную силу? Кабмин не внёс изменений до постанови від 26.03.2008 № 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян"! И что теперь? Вопрос очень актуален, так как сейчас иск к ПФ по аналогичным обстоятельствам находится в суде первой инстанции.
Цель определяет калибр.

ruzam гость

Сообщения: 3
Откуда: Подольск
Вступило ли решение суда в законную силу ? Мне не известно.


Вернуться в Загальні пенсійні питання