Учет стажа

Трудовой, страховой, льготный, ...

Учет стажа

Сообщение ПеЛе » 04-11-2016, 16:14

При оформлении документов для пенсии, мною был предоставлен диплом об окончании ВУЗа, в котором отмечено, что защищал диплом и мне присвоена квалификация инженера-механика 07 февраля. Кроме того я предоставил справку из института, с "мокрой печатью" о том, что я зачислен на учебу с 01 сентября 1971 г. и отчислен из института, в связи с его окончанием 01 марта 1977 г. Пенсионный фонд при подсчета стажа берет во внимание только диплом и считает стаж учебы до 07 февраля, а не до 01 марта (что подтверждает справка ВУЗа), тем самым уменьшая на 1 месяц мой стаж. Справедливо ли это, и как доказать свою правоту (куда обращаться)?
ПеЛе
гость

Re: Учет стажа

Сообщение argon » 04-11-2016, 22:39

ПеЛе писал(а):При оформлении документов для пенсии, мною был предоставлен диплом об окончании ВУЗа, в котором отмечено, что защищал диплом и мне присвоена квалификация инженера-механика 07 февраля. Кроме того я предоставил справку из института, с "мокрой печатью" о том, что я зачислен на учебу с 01 сентября 1971 г. и отчислен из института, в связи с его окончанием 01 марта 1977 г. Пенсионный фонд при подсчета стажа берет во внимание только диплом и считает стаж учебы до 07 февраля, а не до 01 марта (что подтверждает справка ВУЗа), тем самым уменьшая на 1 месяц мой стаж. Справедливо ли это, и как доказать свою правоту (куда обращаться)?

Зверніться з письмовою заявою (як у кращих проявах бюрократії - у двох екземплярах, один з реєстрацією - Ваш) у відділ ПФУ,
отримайте письмову відповідь яка, можливо, прояснить Ваші наступні дії.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.
argon
активист

Сообщение gonor2010 » 05-11-2016, 22:57

ПеЛе писал(а):При оформлении документов для пенсии, мною был предоставлен диплом об окончании ВУЗа, в котором отмечено, что защищал диплом и мне присвоена квалификация инженера-механика 07 февраля. Кроме того я предоставил справку из института, с "мокрой печатью" о том, что я зачислен на учебу с 01 сентября 1971 г. и отчислен из института, в связи с его окончанием 01 марта 1977 г. Пенсионный фонд при подсчета стажа берет во внимание только диплом и считает стаж учебы до 07 февраля, а не до 01 марта (что подтверждает справка ВУЗа), тем самым уменьшая на 1 месяц мой стаж. Справедливо ли это, и как доказать свою правоту (куда обращаться)?

У мене була подібна ситуація: диплом видано 10 червня, вдірахований з числа студентів - 16 вересня (перебував на військових зборах). Записи є у трудовій книжці. Міг просто не подавати копію диплома. Але...дав. Прийшлося пройти суд і апеляцію. Тому послухайтесь аргона - і пряма дорога до суду, який, впевнений, виграєте. Цим упирям нічого не докажете без суду.
P.S.Пошукайте зразки заяв у всесв. павутині і зекономите на адвокатах.
gonor2010
посетитель

Сообщение ПеЛе » 24-11-2016, 00:01

Дякую.
ПеЛе
гость

Сообщение nana » 26-11-2016, 11:42

Порадьте, будь ласка, що можна зробити, щоб вийти мені на пенсію за вислугою років як вчителю вже зараз (поки її не відмінили). Станом на 01.01.2016 мені не вистачило педстажу (до 25 з половиною років) 1 місяць і 7 днів. Але знаю, що декретна відпустка враховується - мені б якраз вистачило. Але я родила якраз в день отримання диплому і, оскільки, ще ніде не працювала, то не оформила декрет, а тільки через півтора місяця!!! (якраз стільки не вистачає) - влаштувалась на роботу і взяла відпустку по догляду за дитиною. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОТАТИ ПЕРІОД ДЕКРЕТУ?
nana
посетитель

Сообщение МАН » 26-11-2016, 21:33

nana писал(а):Порадьте, будь ласка, що можна зробити, щоб вийти мені на пенсію за вислугою років як вчителю вже зараз (поки її не відмінили). Станом на 01.01.2016 мені не вистачило педстажу (до 25 з половиною років) 1 місяць і 7 днів. Але знаю, що декретна відпустка враховується - мені б якраз вистачило. Але я родила якраз в день отримання диплому і, оскільки, ще ніде не працювала, то не оформила декрет, а тільки через півтора місяця!!! (якраз стільки не вистачає) - влаштувалась на роботу і взяла відпустку по догляду за дитиною. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ДОТАТИ ПЕРІОД ДЕКРЕТУ?

Напишите в личку ~Jhellico, он работник пенсионного фонда - должен знать.
Найсправедливіші закони не врятують від беззаконня, коли до влади приходять мерзотники.
( Е. Севрус)
МАН
Эксперт

Вернуться в Учет Стажа