Пенсии и Законы

Приватный форум Nickolas'а
Текущее время: 16-11-2019, 02:14

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: зарахування до стажу
СообщениеДобавлено: 11-07-2016, 17:54 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 16-05-2016, 22:14
Сообщения: 3
Откуда: днепр.обл
Добрый день! Подскажите действителен ли на данный момент ст. 56 Закона 1788 от 05.11.1991 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/page3 з) період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, але не більше 10 років. Имеется ввиду засчитывается ли этот период к страховому стажу/30лет/ если его не хватает? Так как в пенсионном фонде этого не обещают


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: зарахування до стажу
СообщениеДобавлено: 11-07-2016, 20:19 
Не в сети
активист
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20-01-2011, 01:38
Сообщения: 1626
Откуда: Київ
utex писал(а):
Добрый день! Подскажите действителен ли на данный момент ст. 56 Закона 1788 от 05.11.1991 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/page3 з) період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, але не більше 10 років. Имеется ввиду засчитывается ли этот период к страховому стажу/30лет/ если его не хватает? Так как в пенсионном фонде этого не обещают

Документ 1788-12, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.01.2016, підстава 911-19

_________________
Снайпер, куди попав - туди і цілився.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: зарахування до стажу
СообщениеДобавлено: 12-07-2016, 12:25 
Не в сети
эксперт

Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44
Сообщения: 8578
argon писал(а):
utex писал(а):
Добрый день! Подскажите действителен ли на данный момент ст. 56 Закона 1788 от 05.11.1991 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1788-12/page3 з) період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю, але не більше 10 років. Имеется ввиду засчитывается ли этот период к страховому стажу/30лет/ если его не хватает? Так как в пенсионном фонде этого не обещают

Документ 1788-12, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.01.2016, підстава 911-19

С точки зрения ПФУ , УПФУ должны выполнять его в частині визначення права на пенсію за
віком на пільгових умовах
і за вислугу років :

Положення Закону України "Про пенсійне забезпечення"
застосовуються в частині визначення права на пенсію за
віком на пільгових умовах
і за вислугу років згідно із
Законом N 3108-IV ( 3108-15 ) від 17.11.2005, ВВР,
2006, N 1, ст.18 }

Статья 56 Закона 1788 относится к стажу роботи (а не страхового стажу ) для назначения несуществующих с 17.11.2015 "трудових пенсій":
Цитата:
ОБЧИСЛЕННЯ СТАЖУ РОБОТИ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ТРУДОВИХ ПЕНСІЙ

Стаття 56. Види трудової діяльності, що зараховується до
стажу роботи, який дає право на трудову пенсію

Однако , согласно ст. 24 действующего ЗУ 1058-15, стаття 56 Закона 1788 есть: законодавство, що діяло до набрання чинності цим Законом :
Цитата:
СТРАХОВИЙ СТАЖ У СОЛІДАРНІЙ СИСТЕМІ

Стаття 24. Періоди, з яких складається страховий стаж

1. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок....
2. Страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку - на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом.
4. Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше, крім випадків, передбачених цим Законом.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: зарахування до стажу
СообщениеДобавлено: 15-07-2016, 18:39 
Не в сети
гость

Зарегистрирован: 16-05-2016, 22:14
Сообщения: 3
Откуда: днепр.обл
Уточните пожалуйста...Женщина выходит на пенсию по возрасту 57.6 лет.До нормативного стажа 30 лет и минимальной пенсии 1.130 грн. не хватает около 2-х лет.Можно ли сюда добавить стаж из статьи ст. 56 Закона 1788 от 05.11.1991-"період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю..." В пенсионном говорят что этот стаж можно добавить только к минимальному стажу/15лет/...Хотя в 2004-05 людям этот стаж зачисляли кому не хватало 20 лет стажа по тем законам.Скажите где найти в законе почитать что этот период можно зачислять только к минимальному стажу 15 лет?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  

| |

Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB