Список форумов Загальна категорія Що робити, коли на нас наступають? Вычеты из ранее начисленной пенсии

Вычеты из ранее начисленной пенсии

Боротьба за свої конституційні права.

Сообщения: 2
Здравствуйте,

Моя мама, 1938 года рождения, на пенсии с 1993 года, не работает с 2008 года.
11.01.2016 года была вызвана районным отделением пенсионного фонда в Великом Бурлуке
Харьковской области.
Сотрудница отделения сообщила о неправильном начислении индексации в течении 5 лет, с 2010 года,
и предложила выплатить деньги в размере ранее начисленной суммы (в размере около 900 грн) в кассу отделения.
В противном случае будет установлен ежемесячный вычет в размере 20% пенсии до погашения указанной суммы.

Прошу разъяснить, является ли это требование законным, и посоветовать, что можно сделать для предотвращения
вычетов из пенсии в этом случае.

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3857
Откуда: Запоріжжя
Владимир Пироженко писал(а):
Прошу разъяснить, является ли это требование законным, и посоветовать, что можно сделать для предотвращения
вычетов из пенсии в этом случае.

ЗУ 1058 писал(а):
Стаття 50. Утримання надміру виплачених сум пенсій. Відрахування з пенсій

1. Суми пенсій, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, можуть бути повернуті пенсіонером добровільно або стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду чи в судовому порядку.

2. Відрахування з пенсії провадяться в установленому законом порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків (щодо майнових стягнень), виконавчих написів нотаріусів та інших рішень і постанов, виконання яких відповідно до закону провадиться в порядку, встановленому для виконання судових рішень.

Розмір відрахування з пенсії обчислюється з суми, що належить пенсіонерові до виплати.

З пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру: на утримання членів сім'ї (аліменти), на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також у зв'язку зі смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.

З усіх інших видів стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії.

"Что упало, то пропало!"
Попросите работника ПФ письменно сформулировать претенизии, с расшифровкой в цифрах, пусть с юридической точки обоснуют свои претензии. Если из ответа не будет понятно по чьей вине это произошло, напишите им в ответ, с просьбой ПФ указать, по чьей вине это произошло. Дальше я думаю они поймут, что не правы.
Moderator


Сообщения: 2
Большое спасибо за ответ. Удачи Вам и всего наилучшего.


Вернуться в Що робити, коли на нас наступають?