Список форумов Загальна категорія Суди та судочинство После какой инстанции подать жалобу в ЕСПЧ.

После какой инстанции подать жалобу в ЕСПЧ.

Суди, підсудність, виконавче провадження. Судочинство.
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4689
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Lord1K писал(а):
Но все же понятия в твердой сумме это что?

Это конкретный материальный ущерб (недоплата или невыплата), рассчитанный за конкретный период времени в гривневом эквиваленте.
Смерть рашистским оккупантам!

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
mekena писал(а):
Lord1K писал(а):
Но все же понятия в твердой сумме это что?

Это конкретный материальный ущерб (недоплата или невыплата), рассчитанный за конкретный период времени в гривневом эквиваленте.

Это(748 640(сімсот сорок вісім тисяч шістсот сорок) гривень)и (24 000 000 (двадцяти чотири мільйони) гривень))- твердые суммы?:
- матеріальна шкода на користь позивача ОСОБА_1 на сьогодення у сумі: 748 640(сімсот сорок вісім тисяч шістсот сорок) гривень, у повному обсязі, (ч. 1 ст. 230, ч. 1 ст. 231, ст. 1166 ЦК України, ч. 2 ст. 85, ст. 56 Конституції України);

- моральна шкода на користь позивача ОСОБА_1 на сьогодення у сумі: не менше - 24 000 000 (двадцяти чотирьох мільйонів) гривень.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/57560848
беззаперечно рішенням суду повернути у повному обсязі всі незаконно утримані суми грошових коштів з пенсії інваліда і пенсіонера, позивача - ОСОБА_1, на особистий пенсійний рахунок позивача - ОСОБА_1, які були завідомо незаконно утримані з його пенсії, як суми грошових коштів, незаконно, безпідставно здертих з його пенсії сум ніби то виконавчого збору від 01 травня 2015 року, та всіх інших сум так званого виконавчого провадження але до не існуючого «боргу», які незаконно, безпідставно здираються з пенсії інваліда ІІ-ї групи, пенсіонера по хворобі і за віком ОСОБА_1 до існуючого часу, що потрібно зробити за офіційним перерахунком Пенсійного Фонду України, відповідно до вимог ст. 56 Конституції України, з урахуванням вимог ст.ст. 230, 231 ЦК України ч. 1 ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», відповідно до вимог існуючого позову до адміністративного суду, у визначених позивачами сумах відшкодування матеріальної і моральної шкоди:

Пред.

Вернуться в Суди та судочинство