Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Юридичний факт встановлено в судовому порядку.

Юридичний факт встановлено в судовому порядку.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
У ківтні 2015 року судом встановлено юридичний факт що довідка МСЕК належить позивачу якою його визнано інвалідом 1 групи пожиттєво з 16 років. Встановлювався факт по копії документу. Оригінал довідки МСЕК відсутній. Його було раніше відібрано на районній ЛКК, що суд також визнав.
Тепер питання. Якщо судом встановлений юридичний факт належності йому даного документу, то чи рішення суду при цьому підтверджує оригінальність даного документу? Чи можна дану копіїю довідки МСЕК разом з рішенням суду подавати до управління праці для призначення соціальної допомоги? Чи буде вважатися копія МСЕК за оригінал документу?. Чи тепер потрібно в судовому порядку копію визнавати оригіналом? Дублікати згідно чинного законодавства не видаються.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Нет. Это только факт, что справка, которой нет в наличии, принадлежит истцу....
Но самой справки нет. Чтобы подтвердить оригинальность копии - нужно решение суда. Надо было в одном иске просить это у суда.
Думаю, что УТСЗН может не взять копию, несмотря на решение суда, так как оно действует, согласно инструкциям и положениям, в которых четко сказано принимать оригиналы данных справок.
Но это только мое мнение, в УТСЗН могут и по другому решить (их юр.отдел). Сколько людей, столько и мнений (в т.ч. и юридических).
Да, надо вызнавать копию, но только не оригиналом (это не логично), а соответствующей оригиналу.
Или идти на МСЭК (подавать доки) для получения новой справки.
Смерть рашистским оккупантам!

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Большущее спасибо. На МСЕК бессполезно. Они утверждают что личное дело МСЕК отсутствует или утрачено. Может у вас есть пример такого иска? Очень буду благодарна.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Яка назва позову буде більш вірно відтворювати моє прохання ? :
1. ПРошу суду встановити факт відповідності копії МСЕК оригіналу документу.
2. Прошу суд встановити що копія довідки МСЕК має одинакову юридичну силу з первинним оригіналом даного документу.
3. Прошу суд встановити факт того що копія довідки МСЕК відповідає оригіналу документу та має одинакову юридичну силу.

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
laneta писал(а):
Большущее спасибо. На МСЕК бессполезно. Они утверждают что личное дело МСЕК отсутствует или утрачено. Может у вас есть пример такого иска? Очень буду благодарна.

А что мешает по новой пройти МСЭК?
Исков подобных нет.
Смерть рашистским оккупантам!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4659
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
laneta писал(а):
Яка назва позову буде більш вірно відтворювати моє прохання ? :
1. ПРошу суду встановити факт відповідності копії МСЕК оригіналу документу.
2. Прошу суд встановити що копія довідки МСЕК має одинакову юридичну силу з первинним оригіналом даного документу.
3. Прошу суд встановити факт того що копія довідки МСЕК відповідає оригіналу документу та має одинакову юридичну силу.

Думаю, скорее первое.
Второе вряд-ли возможно, так как это не прерогатива суда.
В третьем вторая часть - не прерогатива суда.
А если просить суд обязать МСЭК выдать дубликат справки на основании решения суда, о том, что копия аутентичная?
Но перед этим надо подать заявление в МСЭК (с приложением решения суда) и получить от нее аргументированный отказ.
Смерть рашистским оккупантам!

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую.
Тобто мені потрібно від імені сина звернутися до МСЕК і попросити щоб вони видали на бланку оригіналу дкублікат чи краще підтвердили копію пичаткою і підписом і направили в УПСЗН?
До речі Головне управління області УПСЗН після мого звернення в прокуратуру про те що районне УПСЗН населення вимагає оригінал МСЕК звернулося до МСЕК з проханням видати довідку МСЕК. Коли з рішенням суду та копією МСЕК я звернулася до УПСЗ про призначення соціальної допомоги в травні то у відривному талоні заяви працівники написали : подати до липня оригінал довідки МСЕК. Я звернулася до суду та попросила визнати протитправним вимагання оригіналу МСЕК так як судом встановлено що дана довідка була відібрана у 2005 році лікарями і на руках у нас оригінал відсутній. Суд тиждень назад виніс рішення що у суда відсутні підстави вважати що до УПСЗН подавалася довідка МСЕК видана згідно чинного законодавства. Подали апеляцію. Може попросити суд розтлумачити своє рішення що він мав на увазі коли писав що ми не надавали документи. Доказом того що документи були всі подані є письмова заява відправлена рекомендованим листом у якій перераховується перелік документів які були направлені до УПСЗН. Прочитавши дане рішення я цінним листом напрвили копію МСЕК та рішення суду до УПСЗН. Мені потрібно щоб так і вказав суд що потрібно надсилати оригінал і що довідка визнана в судовому порядку не має юридичної сили. Тоді можна встановити факт відповідності копії МСЕК оригіналу документу. Хоч можна і так. В УПСЗН мені повідомили, що таких випадків у них ще не було, як діяти не знають. Первісний документ із МСЕК не надходив, МСЕК повідомляє що особова справа МСЕК відсутня, оригінал МСЕК який видавався нам на руки відсутній, але справжність цього документу про надання 1 групи інвалідності пожиттєво встановлено в суді. МСЕК не хочу проходити, бо тоді видавши нове рішення МСЕК Ця довідка знівелюється і втратить свою силу. А мені потрібно щоб саме ця довідка була для призначення допомоги і пенсії по втраті годувальника.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Просити суд зобовязати МСЕК видати дублікат МСЕК справки згідно рішення суду мабудь не отримаю потрібного рішення. Перечитала багато рішень та постанов. Суд відмовляє у таких позовах бо МСЕК посилається на свої підзаконні і інші документи де чітко вказують що дублікат МСЕК не видається. Бо дублікат сам по собу замінить первісну копію документу так як це вже буде інший документ із своїми вихідними номерами і таке інше. А просити завірити копію також не можливо, бо для цього потрібна особова справа МСЕК а вона у них відсутня. Ну як то так:)

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
До речі голову МСЕК яка головувала 20 років у травні звільнили. ( є приказ голови обласної ради) Може тепер можна вказати що так як усі справи МСЕК тепер у нової ( в.о) голови МСЕК то вона не може знати про те де наша справа, ну тобто в звязку із зміною кадрів не можливо знайти тепер нашу справу, бо відповідальність за збереження нашої справи несла Минула голова МСЕК?

alinka-zoloto Аватара пользователя
гость

Сообщения: 4
laneta писал(а):
груминг До речі голову МСЕК яка головувала 20 років у травні звільнили. ( є приказ голови обласної ради) Може тепер можна вказати що так як усі справи МСЕК тепер у нової ( в.о) голови МСЕК то вона не може знати про те де наша справа, ну тобто в звязку із зміною кадрів не можливо знайти тепер нашу справу, бо відповідальність за збереження нашої справи несла Минула голова МСЕК?
Відповідальність несе посадова особа, а не конкретний громадянин. Якщо посалова особа змінилась, то відповідальність лежить на новій...


Вернуться в Питання Lanetы

cron