Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Чернобыльцы на защите ЗУ 796-XII

Чернобыльцы на защите ЗУ 796-XII

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
20.08.2015 г. Киев. Акция протеста чернобыльцев-продолжение ( видео ч-2)

http://veteranychernobyl.org/p20-08-201 ... video-ch-2

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... -TyBPvRky4

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ZqJZ0YAxGo
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Makar Аватара пользователя
активист

Сообщения: 521
Откуда: Луганда
:bye:
Последний раз редактировалось Makar 13-10-2015, 18:29, всего редактировалось 1 раз.
Слава СЧУ!!!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Makar писал(а):
ВЛАДИМИР К. писал(а):
20.08.2015 г. Киев. Акция протеста чернобыльцев-продолжение ( видео ч-2)

http://veteranychernobyl.org/p20-08-201 ... video-ch-2

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... -TyBPvRky4

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ZqJZ0YAxGo

Володя,а Вам это не напоминает шоу для чернобыльцев? :mrgreen: А то какое то странное сочетание творческой активности,без политических требований,в аккурат перед выборами.....Почему не в апреле?Почему не в декабре или на Пасху?
Всем здоровья и хорошего настроения!!!



Язык без костей. :mrgreen:
Политика в стороне , при требовании от сегодняшней власти, выполнения в полном объёме некоторых статей ЗУ 796-XII.
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Makar Аватара пользователя
активист

Сообщения: 521
Откуда: Луганда
:bye:
Последний раз редактировалось Makar 13-10-2015, 18:29, всего редактировалось 1 раз.
Слава СЧУ!!!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Стоп геноциду чорнобильців | ПравдаТут

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... MdbNLNgS1c

С каждым прошедшим годом всё дальше отодвигаемся на задний план в истории страны. :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Про акцію в Кіровограді 21.08.2015 року та про реакцію підконтрольних, напевно, владі ЗМІ

Изображение
Враховуючи законодавчі ініціативи Уряду, які знайшли підтримку в Парламенті та схвалені й підписані Президентом України, враховуючи також, що ці ініціативи призвели до погіршення матеріального стану сімей постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, до фактично фізичного вимирання, через фінансову неможливість отримати повноцінну медичну допомогу, через зростання цін на товари і тарифи на комунальні послуги, через невиконання чинного українського законодавства та неможливість навіть у судових органах захистити свої конституційні, соціальні та пенсійні права, через невиконання рішень суду, які підписані ІМЕНЕМ УКРАЇНИ та набрали законної сили, через проведення політики, направленої на байдужість та забуття подвигу ГЕРОЇВ-ЛІКВІДАТОРІВ, 21 серпня 2015 року в місті Кіровограді розпочалася безстрокова акція, направлена на привернення уваги органів влади всіх рівнів до проблем чорнобильців.

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Etw-TgkRMA

23 Август, 2015
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
23.08.2015 р. Кіровоград. Продовження акції. Чорнобильці провели мовчазний пікет

Сьогодні, 23 серпня 2015 року, в День Державного Прапора України, на передодні Дня незалежності України, кіровоградські чорнобильці-ліквідатори та дружини померлих чорнобильців-ліквідаторів знову вийшли на акцію, щодо привернення уваги органів влади до своїх проблем.

Під час зустрічі Голова ОДА декілька разів наголошував про воєний стан в країні, про необхідність пам’ятати подвиг Героїв АТО, завдяки якому ліквідатори мають можливість отримувати пільги, які вони насьогодні мають, та що він не готовий обговорювати тему, стосовно необхідності не віддавати пошану Героям АТО.

Знову є намагання показати Героя-ліквідатора, як “жирного кота” який обїдає українців, у скрутний (воєнний) для них час. Що саме ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС зі своїми пільгами (не з соціальними гарантіями та компенсаціями) є причиною відсутності коштів у бюджеті.


ВИДЕО
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Відеозвернення чорнобильців з прес-центру редакції сайту "Український вибір"

28 серпня 2015 року в Києві у громадському прес-центрі редакції сайту «Український вибір» відбулося зібрання ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Метою зустрічі став запис відеозвернення до представників влади з приводу акції протесту чорнобильців, що відбулася в столиці біля будівлі Кабінету Міністрів України 20 серпня 2015 року.

Учасниками засідання стали Анатолій Колядін, президент Всеукраїнської громадської організації «Чорнобиль-86», Володимир Бєрєзін, президент Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль — Україна», та Павло Шевчук, заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Ветерани Чорнобиля».


28 серпня 2015 р


Зупинити геноцид чорнобильців
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... 43I8I9r7_0

С 11,14 минуты по 14,50минуты :good:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Makar Аватара пользователя
активист

Сообщения: 521
Откуда: Луганда
:bye:
Последний раз редактировалось Makar 13-10-2015, 18:28, всего редактировалось 1 раз.
Слава СЧУ!!!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
До барєру Чорнобильці Четвертий випуск

На заметку участникам АТО :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Q70ZdW3VsQ :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Maikl участник

Сообщения: 281
Откуда: Днепропетровск
Зустріч в Мінсоцполітики 17.09.2015 р. http://www.chernobyl.kh.ua/%D0%BD%D0%BE ... 15-%D1%80/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Протокол встречи с представителями всеукраинских обoественных организаций

6 Октябрь, 2015 :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Чорнобильські ліквідатори вимагають від держави справедливих пенсій

Хвиля протестів чорнобильців триває.


ВИДЕО
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Министерство социальной политики 20.10.2015г.

21 Октябрь, 2015
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Увага, увага!!! Всім чорнонобильцям!

В черговий раз Міністр соціальної політики Розенко П.В обдурив чорнобильців!!!

На засіданні Уряду 21.10.15р. не виносилося питання поліпшення пенсійного забезпечення чорнобильців.

Готуємося до акції 29.10.15р.

Разом ми переможемо!

Як тільки що повідомили з міністерства соціальної політики, Розенко П.В. постанова про поліпшення забеспечення чорнобильців передана Яценюку А.П., який обіцяв винести ії розгляд на наступне засідання кабміну на 28,10,2015.
Чекаємо результатів


2015-10-21
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Ответ заместителю Министра социальной политики Ярошенко В.С.

Приближaeтся 30 гoдoвщинa сo дня Чeрнoбыльскoй трaгeдии. Сoздaeтся впeчaтлeниe, чтo чинoвники дeлaют всe, чтoбы дoтянуть дo этoй дaты, и сбрoсить с плeч груз oтвeтствeннoсти за социальную защиту чернобыльцев, как таковую. Оставили без внимания Постановление Верховной Рады принятое к 30 годовщине катастрофы. А ведь это Постановление, в частности, требует заложить необходимые суммы для повышения пенсий чернобыльцам в бюджет 2016 года. Где был, и чем занимался Министр Розенко П.В. при подготовке Закона о госбюджете на 2016 год? Почему не добился выделения необходимых сумм?

Сегодня, 27.01.2016, в Министерстве Социальной защиты состоялось очередное совещание. Обсуждался законопроект, который призван привести размер пенсий чернобыльцев к уровню, который был прописан в нашем законе ранее, до того, как закон пересмотрели в 2008 году. По мнению ряда участников — данное совещание превратилось в уже привычную пустую говорильню. Никакой конкретики.

Естественно, что чиновникам хочется не критики, а восхвалений. Работайте! Решайте проблемы людей! Будут вам и оды и панегирики. А пока извините, раз уж вы ведете страну в Европу, то и критику учитесь воспринимать по европейски!


27.01.2016
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
27.01.2015 г. ПЕРЕГОВОРЫ В МИНСОЦПОЛИТИКЕ

ВИДЕО
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Чорнобильці в Міністерстві соціальної політики (Повна версія відео)

Відео надано Віктором Виноградовим :mda:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Чорнобильці в Міністерстві соціальної політики (Повна версія відео)

Відео надано Віктором Виноградовим :mda:

Очередной пустоговорильный базар-вокзал...
Смерть рашистским оккупантам!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
Трохи про соціальну справедливість

Изображение

неділя, січня 31, 2016
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Патриот Аватара пользователя
участник

Сообщения: 409
ВЛАДИМИР К. писал(а):
Трохи про соціальну справедливість

Изображение

неділя, січня 31, 2016

Автор полный дебил. Слава Богу, что в свое время перешел на пенсию по общему Закону. Только, жаль, что за вредность полученную от Чернобыля получаю копейки. А так хочется послать всех со своим чернобыльским законом и их пенсиями по этому закону. Если уже про справедливость говорить, то должна пенсия за вредность быть у всех одинакова плюс пенсия которую ты заработал за жизнь.

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
СПИСОК РАБОЧЕЙ ГРУППЫ ПРИ МИНСОЦПОЛОИТИКИ. УТВЕРЖДЕННЫЙ
27-01-2016 ГОДА


ВОЙТОВ ---"СЧУ."

КОВАЛЬЧУК0 --"ПОЖАРНЫЕ ЧЕРНОБЫЛЯ".

ШЕВЧУК-- "ВОВЧ".

МАКАРЧУК--"ЭВАКУИРОВАННЫЕ".

ЮЩЕНКО---"ЭВАКУИРОВАННЫЕ".


вторник, февраля 02, 2016



Протокол засідання узгоджувальної наради в Мінсоцполітики 27.01.2016р. о 10.00, на виконання протоколу №1 засідання Урядового комітету з питань гуманітарного розвитку та соціальної політики від 12.01.2016р.

2 Февраль, 2016
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Ну понятно. Раз "вовремя" подключились эвакуированные, то проект от минсоцполитики хер пройдет, так как на всех все равно денег не хватит.
Надо было бы их отмежевывать от ликвидаторов, иначе успеха не видать.
Смерть рашистским оккупантам!

mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Законопроект 2093 завалили, не проголосовали.
Хотя там и так о повышении пенсий ни хрена не было. Но было: "пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.".
Отакі вони сьогоднішні патріоти України!
Ганьба!
Смерть рашистским оккупантам!

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
mekena писал(а):
Законопроект 2093 завалили, не проголосовали.
Хотя там и так о повышении пенсий ни хрена не было. Но было: "пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається незалежно від причинного зв’язку смерті з Чорнобильською катастрофою.".
Отакі вони сьогоднішні патріоти України!
Ганьба!


На сегодня АТО на первом месте ,
ЛПА на ЧАЭС второстепенные, уж прошло почти 30 лет.
Последний раз редактировалось ВЛАДИМИР К. 04-02-2016, 14:37, всего редактировалось 1 раз.
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Пред.След.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор

cron