Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Має право чи не має право на пенсію учень вечірньої школи.

Має право чи не має право на пенсію учень вечірньої школи.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
пенсію по втраті годувальника призначають дітям померлого старші 18 років, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та профе-
сійно-технічних нав-чальних закладах.
Пенсію призначають незалежно від того,чи були вони на утриманні померлого.
З 1 січня 2004 року не мають права на призначення пенсії у зв”язку із втратою годувальника діти померлого у віці старші за 18 років, які навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації з вечірньою та заочною формою навчання, навіть за умови, що в цей період вони не працюють.
Дану інформацію мною взято з сайту ірпінської міської ради.

Питання: Син з 01.09. 2006 року по 20 червня 2008 рік навчався в Карлівській вечірній (змінній) школі Полтавської області. У травні 2007 року звернувся до УПФУ та подав довідку МСЕК видану у травні 2007 року дійсну по травень 2008 рік.
Листом начальник УПФУ перенаправив дану довідку до управління праці та написав (в звязку з тим що він не має права на пенсію)

Питання: Ну тепер чому немає права на пенсію мені відомо, тому що навчання у вечірній школі не дає такого права. Але цікавить питання яку пенсію тоді ми отримували у пенсійному фонді з 2006 року по 2008 рік. По протоколам пенсія по втраті годувальника. Може соціальна? Що за протоколи про виплату пенсії по втраті годувальника?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Але цікавить питання яку пенсію тоді ми отримували у пенсійному фонді з 2006 року по 2008 рік. По протоколам пенсія по втраті годувальника.

Якщо ви майже нічого не розумієте з протоколів і розпоряджень, навіщо вони вам взагалі?...
По травень 2007 була пенсія по втраті годувальника дитині до 18 років, далі (можливо, з перервою - з наявних у мене копій не можу сказати з певністю) - інваліду з дитинства 3 групи.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
То що тоді означає - (в звязку з тим що він не має права на пенсію) На пенсію по інвалідності? так ми і не зверталися за нею, але вона була призначена ще у 1996 році але не виплачувалася. зазначено у справі ( рахунок закрито через непроходження медичного огяду. Ну я вам вже говорила, що в суді встановлений факт проходження мною мед. огляду. На даний час звернулася від імені сина в управління праці щоб продовжили виплату пенсії по втраті годувальника з 1997 року враховуючи рішення суду. (Посмотримс)

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Дякую за відповідь. Але питання у слідуючому. У 1998 році була призначена пенсія по втраті годуівальника до 31.05.2007 року. Згідно закону вона повинна була виплатитися і за травень 2007 року включно. Але коли сину виповнилося 06.05.2007 року 18 років, пенсію пенсійний фонд перестав виплачувати, і за травень 2007 року мій син не отримав ані копійки. Звичайно я відразу звернулася до пенсійного з вимогою виплатити за травень 2007 року, на що мені була надана відповідь що вечірня школа не дає права на виплату пенсії.
Мене цікавить питання. Пенсія була призначена по закону 1788. Останній протокол з зазначенням номеру закону ( 151) зазначений у протоколі від 11.04.2002 року про перерахунок пенсії відповідно до КМУ № 279 від 13.03.2002 року. Далі в протоколі від 2003 року про перерахунок по КМУ № 544 від 15.04.2003 р. і все. У 2004 році у протоколах вже зазначена інша дата закінчення виплати замість 31.05.2007 рік зазначена 01.06.2007 рік .
З виповненням 16 річного віку продовжено виплату знову стоїть дата по 31.05.2007 рік.
Питання : положення закону № 1788 віджповідно до якого була призначена пенсія по втраті давала право учням вечірньої школи на пенсію по втраті?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
за травень 2007 року мій син не отримав ані копійки.

Не може бути. Коли (точно) ви отримали останню виплату?

У 2004 році у протоколах вже зазначена інша дата закінчення виплати замість 31.05.2007 рік зазначена 01.06.2007 рік .
З виповненням 16 річного віку продовжено виплату знову стоїть дата по 31.05.2007 рік.

Мені самому знайти своє попереднє пояснення про таку різницю чи ви все ж якось самостійно?

Питання : положення закону № 1788 віджповідно до якого була призначена пенсія по втраті давала право учням вечірньої школи на пенсію по втраті?

Так.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
останю виплату пенсії по втраті годувальника отримали 19 квітня 2007 року ( є поштові відомості)

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Тоді звертайтесь до УПФУ (з конкретним питанням щодо пенсії за травень, а не з розлогими міркуваннями про всесвітні змови).

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Я ж вам писала, що зверталася. У мене звернень ну десь приблизно 150 оформлені письмово. І не тільки до районного пенсійного. Я їх тормошу з 2007 року. Ну ніяк пенсійний фонд не признається який вид пенсії відповідно до якої статті призначав і чи призначав її взагалі. Бо схоже що він виплачує соціальні виплати які призначалася раніше і які пенсійний фонд виплачує з 01.01.2005 року.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Якщо є можливість, цікаво було б глянути відповідь.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Я вам напишу. Самій цікаво. Завтра на прокуратуру напишу що немає відповіді. Попідганяю їх. Знаєте у рішенні суду зазначено. ( крім того представник зацікавленої особи пояснила, що перепелиця С.М. офіційно не зверталася після 1997 року до управління праці з приводу оформлень соц.виплат та пенсій.) Ось так. А як же мої заяви про призначення соціальної допомоги?


Вернуться в Питання Lanetы