Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы перерахунок пенсії з 12.01.2005 року

перерахунок пенсії з 12.01.2005 року

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
З 12.01.2005 року було перераховано пенсію по втраті годувальника відповідно до ст. 27 яка становила після перерахунку 181 грн.67 коп. ( В довідці атестату саме ця сума вказана і коефіцієнт індексації зазначений 1.12400.) Згідно цього перерахунку чомусь змінилася і дата закінчення виплати пенсії з 31.05.2007 рік на 01.06.2007 рік. Потім моя заява від 25.07.2005 року і виплату пенсії по втраті годувальника припинено в звязку з призначенням соціальної допомоги.

І лише з 01.01.2006 року знову поновлено виплату пенсії по втраті годувальника з датою до 31.06.2007 року.

Питання чи може бути так що з 01.01.2005 року була поновлена соціальна пенсія на яку син також мав право і яка згідно реформування законодавства була переведена всоціальну допомогу?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
чомусь змінилася і дата закінчення виплати пенсії з 31.05.2007 рік на 01.06.2007 рік

Про це я раніше писав; якщо забули, знайдіть і перечитайте.

чи може бути так що з 01.01.2005 року була поновлена соціальна пенсія

Звичайно, ні.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А може була розпочата виплата трудової пенсії на яку він мав право але не виплачували так як отримував якусь іншу виплату ну наприклад пенсію по інвалідності чи соціальну пенсію по інвалідності як дитина інвалід з надбавкою на догляд. В атестаті про припинення виплати раніше призначеної пенсії зазначена саме призначена пенсія відповідно до закону 171.
Також працівники управління праці у поясненні прокуроро зазначили що справа по втраті годувальника № 125231 після внесення змін до законодавства було переоформлено на справу № 636466 ( соціальна допомога в УПСЗН. І що це одна і таж справа. Ну виходить що соціальна пенсія по інвалідності у соціальну допомогу.
До тогож на титульному листку справи№ 636466 спочатку були зазначені моє призвіще та імя і підписано одержує пенсію в разі втрати годувальниказ 05.11.1998 року дитина інвалід. надбавка на догляд. І це все жирним олівцем було підчеркнуто, нібито виділено яка виплата. А коли виповнилося 18 років сину то моє імя перечеркнуто і написано і написано його та зазначено Дсд інвалід з дитинства 3 група. То схоже що до 16 річного віку виплачувалася соціальна пенсія по втраті годувальника по інвалідності та надбавка на догляд як дити ні інваліду.
А ще цікаво що пенсійні справи вправно підчищаються під потрібні виплати.


Вернуться в Питання Lanetы

cron