Список форумов Загальна категорія Втрата годувальника поштові відомості про виплату пенсії

поштові відомості про виплату пенсії

Пенсії по втраті годувальника,
перехід вдови (вдовця), призначення пенсії дітям
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
з 2005 року мені була призначена ( начебто) соціальна допомога на дитину інваліда до 18 років замість пенсії яку розпочали виплачувати з 01.01.2005 року згідно ЗУ 171.
З 01.01.2006 року сину поновили виплату пенсії по втраті годувальника яку призначено було у 1998 році по 06.05. 2007 рік ( діти до 18 років) відповідно до ЗУ 1788.

Я роздобула копії поштових відомочстей про виплату пенсії та соціальної допомоги за 2006 роки та 2007 роки. З великим трудом але офіційно. Так ось у відомостях зазначено виплата яку приносили мені : Відомості Форма В1-М, тип відомості - 1. ( виплата допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам) А далі сума до виплати наприклад - липень 2006 рік - 514.80 грн. А внизу дописано нараховано : кількість 1 сума пенсії 514.80.
Мене цікавить чи виплачується соціальна допомога і а надбавка на догляд однією сумою?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Мене цікавить чи виплачується соціальна допомога і а надбавка на догляд однією сумою?

Звичайно. Чи ви гадаєте, листоноші важливі складові суми, яку він видає?


Вернуться в Втрата годувальника