Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы інвалід чи не інвалід?

інвалід чи не інвалід?

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Цікавий факт отримуємо. Так інвалід чи не інвалід після 16 років ????????????????????? Бо якщо у 16 років групу не надали, це означає що не визнано інвалідом. Так??????????? Висновок виданий про інвалідність до 16 років.
Тоді питання: Групу не надали, але право на соціальну допомогу має після 16 років до 18 років. Тоді це означає що інвалідом у цьому випадку він визнаний до 16 років і після 16 років? А якщо так то де група??????????????? А якщо не визнаний, то яке право надалі отримувати соціальну допомогу як дитина інвалід? Так значить всеж таки недієздатний?

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Вот сейчас еще такую фразу встретила в инете: "По просьбе работника, имеющего ребенка-инвалида или инвалида с детства до достижения им возраста восемнадцати лет, работодатель обязан устанавливать им неполный рабочий день или неполную рабочую неделю".
В чем разница? - Це фраза з форуму матерів інвалідів. Але мені також цікаво у чому різниця?

Тепер щодо нашої історії. Цікаво що на МСЕК у 18 років направлення нам оформляли не як дитині - інваліду до 18 років а як інваліду дитинства. І до того ж на МСЕК направлявся не на встановлення групи а на підтвердження права на отримання соціальної допомоги. Саме так написано у направленні - направляється інвалід дитинства для вирішення питання подовження виплати соціальної допомоги.


Вернуться в Питання Lanetы

|

cron