Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы розбіжності в поясненні обрахунку рублів.

розбіжності в поясненні обрахунку рублів.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
" Если в пенсионном деле указан заработок, полученный до 1 января 1992 года, то его умножают на коэффициент, утвержденный для того года, когда он был получен . Затем полученную сумму делят на 100 000."
Питання: Чи правильно буде робити так перерахунок? Бо у попередній відповіді мені повідомили що заробіток ділять на 100 000, і нічого не сказано за помноження перед цим на коефіцієнт року? Буду чекати відповіді.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Бо у попередній відповіді мені повідомили що заробіток ділять на 100 000, і нічого не сказано за помноження перед цим на коефіцієнт року?

По-перше, «домноження на коефіцієнти» — з механізму обчислення пенсії за Законом 1788. По-друге, питання було про застосування/незастосування курсу рубля, а не про те, що буде потім з переведеним у гривні заробітком.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Тобто це обраховується заробіток для пенсії тільки відповідно до закону 1788? А чи цей механізм приміняють при обчисленні заробітку для пенсії відповідно до закону 1058?

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Ну будьласка поясніть, всеж таки якщо сину була призначена пенсія по втраті годувальника у 1999 році відповідно до закону 1788, то як потрібно переводити нам для обчислення пенсії довідку померлого годувальника за період роботи в росії до 01.01.1992 року? спочатку суму множити на коефіцієнт того року а потім отриману суму ділимо на 100 000?
Як бути в цьому випадку? Пенсію призначено за законом 1788, а перераховано у 2004 році за законом 1058.


Вернуться в Питання Lanetы