Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Момент призначення пенсії.

Момент призначення пенсії.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Як визначається момент призначення пенсії. Наприклад право на пенсію по втраті годувальника виникло ( смерть годувальника) 05.11.1998 рік. Заява на призначення пенсії написана 05.05.1999 року. Призначена пенсія з 05.11.1998 року.
Яка дата буде вважатися моментом прризначення пенсії?
З якої дати потрібно обраховувати курс рубля до гривні ( довідка видана в російських рублях)

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Доповню питання для ясності. Раніше заяву на отримання пенсії по втраті годувальника у 1999 році мати як опікун. Потім пенсію продовжили виплачувати на сина. На даний момент він просить перерахувати пенсію по втраті годувальника з урахуванням нових довідок про заробітну плату померлого годувальника присланих в 2009 році до пенсійного фонду з Хантимансійська оформлені в російських рублях. Для того щоб перевести заробіток за 1992, 1993, 1994 рік, я повинна це зробити по курсу рубля до гривні. Скажіть коли буде вважатися рік ( до моменту призначення пенсії)?
Це буде рік набуття права на пенсію ( 1998 рік) ? Чи це буде рік написання мною заяви на призначення пенсії моєму сину? Чи це буде вважатися рік отримання даних довідок пенсійним фондом ( 2009 рік) Чи це буде його заява на перерахунок пенсії згідно даних довідок ( 2014 рік)
Прошу вас відповісти. Пенсійний фонд взагалі відмовляється трактувати.


Вернуться в Питання Lanetы

|

cron