переход с вида на вид

Разовые вопросы случайных посетителей.
Вопрос-ответ (и ничего более). Типа консультационного пункта.

переход с вида на вид

Сообщение abrakadabra » 13-02-2014, 16:07

В ноябре 2011 года произведен переход с военной пенсии на пенсию по возрасту.
Вопрос: на тот момент следовало учитывать стаж по ЗУ 3638 - 35 лет или до 01.01.12 еще действовало условие 25 лет для мужчин?
Средний для начисления должен был брался за 2010год? Программа выдает средний за 2010г.
Спасибо!!!
Всё, что летает - требует уважения !
Аватара пользователя
abrakadabra
посетитель
 
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 25-12-2008, 10:13

Re: переход с вида на вид

Сообщение ~Jhellico » 13-02-2014, 16:53

abrakadabra писал(а):Вопрос: на тот момент следовало учитывать стаж по ЗУ 3638 - 35 лет

Да.

Средний для начисления должен был брался за 2010год?

За год, предшествующий назначению военной пенсии (но не менее 2006).
Аватара пользователя
~Jhellico
эксперт
 
Сообщения: 3024
Зарегистрирован: 20-10-2006, 07:27
Откуда: Україна, Чернігів

Re: переход с вида на вид

Сообщение Likvidator » 13-02-2014, 20:52

~Jhellico писал(а):
abrakadabra писал(а):Вопрос: на тот момент следовало учитывать стаж по ЗУ 3638 - 35 лет

Да.

Средний для начисления должен был брался за 2010год?

За год, предшествующий назначению военной пенсии (но не менее 2006).
На каком основании не менее 2006 :?:
05" лютого 2014 р. м. Київ К/800/30941/13

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:
...
При переведенні з одного виду пенсії на інший за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) попереднього виду пенсії.

Якщо особа після призначення пенсії по інвалідності продовжувала працювати та набула не менш як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі, при переведенні вперше з пенсії по інвалідності на пенсію за віком застосовується середня заробітна плата (дохід), визначена частиною другою статті 40 цього Закону для призначення пенсії.

З аналізу цих норм слідує, що середня заробітна плата, яка визначена частиною другою статті 40 Закону № 1058-IV при переведенні на пенсію за віком застосується лише у випадку переходу особи з пенсії по інвалідності та за умови набуття такою особою 24 місяців додаткового страхового стажу.

Оскільки ОСОБА_1 оформив переведення на пенсію за віком з військової пенсії, підстави для застосування вищезазначеної норми в частині перерахунку пенсії з урахуванням середньої заробітної плати на одну застраховану особу в цілому в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, у відповідача були відсутні.

Враховуючи наведені обставини, Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим абсолютно правильно визнав незаконним дії відповідача щодо перерахунку пенсії позивача з урахуванням частини другої статті 40 Закону № 1058-IV та задовольнив вимоги позову.

Севастопольський апеляційний адміністративний суд, який переглянув постанову суду першої інстанції, прийшов до аналогічних висновків і обґрунтовано залишив її без змін.
Керуючись статтями 222-224, 231, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів

у х в а л и л а :

Касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Красногвардійському районі Автономної Республіки Крим залишити без задоволення.

Постанову Красногвардійського районного суду Автономної Республіки Крим від 5 грудня 2012 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 29 квітня 2013 року у цій справі залишити без змін.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/37067185
Программа не врет :nono:
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7992
Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44

Re: переход с вида на вид

Сообщение abrakadabra » 19-02-2014, 16:08

Спасибо огромное за помощь!!!!!!!!!!!!!!
Всё, что летает - требует уважения !
Аватара пользователя
abrakadabra
посетитель
 
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 25-12-2008, 10:13


Вернуться в Спрашивайте - отвечаем (что сможем)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |