Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Продовження виплати пенсії.

Продовження виплати пенсії.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Доброго дня.
Отримала два рішення суду у яких встановлено що син є інвалідом 1 групи з дитинства.
З даними рішеннями звернулася до пенсійного про продовження виплати пенсії по втраті годувальника як інваліду з дитинства. Звісно було відмовлено, бо відсутня довідка медична МСЕК. Подала апеляцію. Буду чекати.
У мене є копія медичної довідки про інвалідність до 16 років, але то тільки копія. Вже є рішення суду у якому встановлено що дана довідка є копією і не є юридичним документом. Мабудь тепер потрібно встановити юридичний фак та визнати факт інвалідності з дитинства?

Тепер питання, що робити якщо виплату пенсії по втраті годувальника як інваліду з дитинства було припиненор з 2011 року,чи можна зобовязати через суд пенсійний виплатити за минулий час пенсію як інваліду з дитинства 1 групи не застосовуючи 6 - ти місячний термін для подання адмін позову?

KitenRiki Аватара пользователя
гость

Сообщения: 4
Откуда: Киев
laneta писал(а):
Артек Доброго дня.
Отримала два рішення суду у яких встановлено що син є інвалідом 1 групи з дитинства.
З даними рішеннями звернулася до пенсійного про продовження виплати пенсії по втраті годувальника як інваліду з дитинства. Звісно було відмовлено, бо відсутня довідка медична МСЕК. Подала апеляцію. Буду чекати.
У мене є копія медичної довідки про інвалідність до 16 років, але то тільки копія. Вже є рішення суду у якому встановлено що дана довідка є копією і не є юридичним документом. Мабудь тепер потрібно встановити юридичний фак та визнати факт інвалідності з дитинства? Заява про застосування податкової соціальної пільги
Тепер питання, що робити якщо виплату пенсії по втраті годувальника як інваліду з дитинства було припиненор з 2011 року,чи можна зобовязати через суд пенсійний виплатити за минулий час пенсію як інваліду з дитинства 1 групи не застосовуючи 6 - ти місячний термін для подання адмін позову?
Якщо ви тільки доведете, що не отримували пенсію з вини держави. Аде це майже нереально.
Последний раз редактировалось KitenRiki 19-10-2014, 11:31, всего редактировалось 1 раз.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
laneta писал(а):
Доброго дня.
Отримала два рішення суду у яких встановлено що син є інвалідом 1 групи з дитинства.
...чи можна зобовязати через суд пенсійний виплатити за минулий час пенсію як інваліду з дитинства 1 групи не застосовуючи 6 - ти місячний термін для подання адмін позову?

Цивільним позовом:
стаття 268 ЦК України писал(а):
1. Позовна давність не поширюється: ... 3) на вимогу про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю;

atnest активист

Сообщения: 561
Откуда: Odessa
Увы, позов административный и там только 6 месяцев...
Примут ухвалу статьи 99 6 месяцев, и никакие ссылки на инши закони що регулюют спирни видносини не примут во внимание..увы...

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
atnest писал(а):
Увы, позов административный и там только 6 месяцев...
Примут ухвалу статьи 99 6 месяцев, и никакие ссылки на инши закони що регулюют спирни видносини не примут во внимание..увы...

Никто не мешает подавать гражданский иск .
После начисления по решению суда- новый иск "О компенсации":
Стаття 46. Виплата пенсії за минулий час


2. Нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що
призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без
обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації


Вернуться в Питання Lanetы