Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Фіксована індексація (822)

Фіксована індексація (822)

Незвичні питання c неординарними висновками
Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
~Jhellico писал(а):
Likvidator писал(а):
Виплату індексації ,якщо я не помиляюсь , пенсіонер може помітити через 2 місяці на третій,незалежно від її фіксації.

«Через 2 місяці» — від чого?.
Від місяця за який індексується пенсія.


~Jhellico писал(а):
якщо заява про переведення з 25.11.2003 або з 01.01.2004 -не надавалась

Вкотре нагадую, що з пенсії за віком на пенсію за віком — не переходять, тому ні про яку заяву мова йти не може. :flood:

Вперше нагадую, що не тільки за ЗУ 1058-15 пенсії надаються при досягненні певного віку,а ШВП=150 це не пенсія за віком із солідарної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування , а державна пенсія для окремої категорій громадян за нормами закону 796-12,передбачена ст.2 ЗУ 1058-15:
Стаття 2. Структура системи пенсійного забезпечення в Україні
3. Для окремих категорій громадян законами України можуть встановлюватися умови, норми і порядок їх пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і недержавного пенсійного забезпечення.
:mda:
На якій ,на Вашу думку підставі, у цьому випадку було змінено ШВП з 150 на 101 після досягнення віку 55 років :?:
Последний раз редактировалось Likvidator 25-09-2013, 12:34, всего редактировалось 1 раз.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Likvidator писал(а):
Від місяця за який індексується пенсія.

Не певен, що зрозумів, що саме Ви називаєте «місяцем, за який індексується пенсія», тому, про всяк випадок, — в червні виплачується пенсія за червень, в т. ч. її (тобто, за червень) індексація.

ШВП=150 це не пенсія за віком із солідарної системи,а пенсія для окремої категорій громадян за нормами закону 796-12

Мою думку з цього приводу Ви знаєте, не буду повторювати. :flood:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
~Jhellico писал(а):
Likvidator писал(а):
Від місяця за який індексується пенсія.

Не певен, що зрозумів, що саме Ви називаєте «місяцем, за який індексується пенсія», тому, про всяк випадок, — в червні виплачується пенсія за червень, в т. ч. її (тобто, за червень) індексація.:

Як індексація за червень може бути виплачена у червні,якщо на початок червня невідомий індекс споживчих цін за червень :?:
~Jhellico писал(а):
ШВП=150 це не пенсія за віком із солідарної системи,а пенсія для окремої категорій громадян за нормами закону 796-12

Мою думку з цього приводу Ви знаєте, не буду повторювати. :flood:

Я запитав Вас про інше: 1.На якій ,на Вашу думку підставі, у цьому випадку було змінено ШВП з 150 на 101 після досягнення віку 55 років :?:
2. Яким чином враховані в діючій редакції АСОПД,або були враховані у минулій редакції, рекомендації діючого листа до ІОЦ МінСоцПолітики,щодо переведення з одного виду пенсії на інший :?:
Последний раз редактировалось Likvidator 25-09-2013, 12:46, всего редактировалось 2 раз(а).

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Likvidator писал(а):
Як індексація за червень може бути виплачена у червні,якщо на початок червня невідомий індекс споживчих цін за червень :?:

Читайте Порядок. :bye:

Я запитав Вас про інше:

На момент моєї відповіді Ви ще нічого не питали. ;)

На якій ,на Вашу думку підставі, у цьому випадку було змінено ШВП

На підставі досягнення 55 років. Шифр — це внутрішня для системи ознака, і призначена для потреб системи.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
~Jhellico писал(а):
Likvidator писал(а):
Як індексація за червень може бути виплачена у червні,якщо на початок червня невідомий індекс споживчих цін за червень :?:

Читайте Порядок. :bye:

Мені здається,що на форумі присутні 2 ~Jhellico
попередній ~Jhellico, який не читав Порядок писал(а):
в червні виплачується пенсія за червень, в т. ч. її (тобто, за червень) індексація.



~Jhellico писал(а):

Я запитав Вас про інше:

На момент моєї відповіді Ви ще нічого не питали. ;)

На якій ,на Вашу думку правовій підставі, у цьому випадку було змінено ШВП

На підставі досягнення 55 років. Шифр — це внутрішня для системи ознака, і призначена для потреб системи.

Я не встигаю запитувати :oops:
Будь ласка проясніть підставу зміни ШВП,якщо вона не засекречена:
1.На якій ,на Вашу думку підставі(нормативно правовому акті чи статті закону), у цьому випадку було змінено ШВП з 150 на 101 після досягнення віку 55 років :?:
2. Яким чином враховані в діючій редакції АСОПД,або були враховані у минулій редакції, рекомендації діючого листа до ІОЦ МінСоцПолітики,щодо переведення з одного виду пенсії на інший :?:

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Likvidator писал(а):
Мені здається,що на форумі присутні 2 ~Jhellico

А мені здається, що я веду дискусію, яка нікому, крім мене самого, не цікава… А Ви, незважаючи на мої неодноразові поради читати Порядок індексації, перш ніж говорити про неї, його таки не читали (інакше б знали, як обчислюється індексація за червень). Отож, на цьому й зупинимось. :bye:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
~Jhellico писал(а):
Likvidator писал(а):
Мені здається,що на форумі присутні 2 ~Jhellico

А мені здається, що я веду дискусію, яка нікому, крім мене самого, не цікава…

Мені дуже цікава Ваша відповідь або думка щодо питання 2 про АСОПД та розяснення Боніславського. Невже моя дискусія настільки для Вас образлива, що я не одержу ніякої відповіді :?:
~Jhellico писал(а):
(інакше б знали, як обчислюється індексація за червень).

Як видно з прикладу, у березні відбулося перевищення 101%. Фактично індекс споживчих цін за березень був опублікований у квітні 2003 р., звідси випливає, що бухгалтер повинен провести індексацію з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому опублікований індекс споживчих цін, тобто в травні 2003 р.
Сума індексації за травень 2003 р.:

Горбунков М. М. 4,02 = 365 х 1,1%;

У той час як:
попередній ~Jhellico, який читав Порядок писал(а):
в червні виплачується пенсія за червень, в т. ч. її (тобто, за червень) індексація.

:?: :no2:


Пред.

Вернуться в Питання Lanetы