Список форумов Загальна категорія Переходи на інші пенсії та види пенсій переход с военной на гражданскую

переход с военной на гражданскую

Переведення на інший вид пенсії (за віком, по інвалідності), на іншу пенсію (страхова, наукова, військова, чорнобильська та інші)
Vala Аватара пользователя
гость

Сообщения: 2
Откуда: Odessa
Почему при переходе с военной пенсии на гражданскую по возрасту в 2013 году (20 лет военной + 21 год трудовой)
при расчёте, средней заработной платы по Украине за год, предшествующий году, в котором человек обратился за пенсией; в пенсионном фонде Одессы берут за 2007 год, а не среднее 3 лет предшествующему это: 2010, 2011, 2012 годы?

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1032
Откуда: Київ
Vala писал(а):
Почему при переходе с военной пенсии на гражданскую по возрасту в 2013 году (20 лет военной + 21 год трудовой)
при расчёте, средней заработной платы по Украине за год, предшествующий году, в котором человек обратился за пенсией; в пенсионном фонде Одессы берут за 2007 год, а не среднее 3 лет предшествующему это: 2010, 2011, 2012 годы?

Вы не одиноки и Одесса так же. Увы, полтавщина (г. Хорол) - с вами!
Мой дядя, 75 лет, перешел на гражданскую пенсию и она увеличилась на 600 грн.(тело). Если бы ПФ преступно не нарушал закон и применил средний за 10,11,12-й годы, пенсия увеличилась бы вдвое, до ~6800 грн.
В борьбе за последнюю цифру (здоровья на это нет) я советую ему вступить в доверительные отношения с адвокатом. Дальше заявление в прокуратуру (она должна в суде быть на стороне истца, законные права которого нарушены) и , собственно, суд.
А как действовать собираетесь Вы?
Бороться надо. И за себя, и за близких, котрые, вероятно, будут на пенсии по утере кормильца.
Удачи Вам.
Последний раз редактировалось argon 10-07-2013, 16:19, всего редактировалось 1 раз.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
argon писал(а):
Vala писал(а):
Почему при переходе с военной пенсии на гражданскую по возрасту в 2013 году (20 лет военной + 21 год трудовой)
при расчёте, средней заработной платы по Украине за год, предшествующий году, в котором человек обратился за пенсией; в пенсионном фонде Одессы берут за 2007 год, а не среднее 3 лет предшествующему это:

Вы не одиноки и Одесса так же. Увы, полтавщина (г. Хорол) - с вами!

Апеляционные судьи Донбасса и Одессы приглашают военных пенсионеров:
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 лютого 2013 року справа №2а/0528/688/2012
Як вбачається з матеріалів справи, позивач перебуває на обліку в УПФУ у м. Краматорську та отримує пенсію за вислугою років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Після призначення пенсії позивач продовжує працювати, що підтверджується копією трудової книжки.

06.09.2012 року позивач звернувся до відповідача з заявою про призначення йому пенсії за Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (а.с.6).

Рішенням пенсійного органу № 269 від 14 вересня 2012 року позивачу було відмовлено в призначенні пенсії за Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» по тим підставам, що згідно ст.40 зазначеного Закону та листа УПФУ від 05.04.2012 року № 806/02-20 застосовується показник середньої заробітної плати (доходу) за 2007 рік -1197.91 грн., що враховується для обчислення пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у році, в якому заявник звернувся за призначенням пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Розмір пенсії після призначення згідно Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» становить 1876 грн. 01 коп., що менше розміру пенсії до призначення 2251 грн. 59 коп. (а.с.16).
Апеляційну скаргу ОСОБА_4 - задовольнити частково.

Постанову Краматорського міського суду Донецької області від 21 грудня 2012 року у справі № 2а/0528/688/2012 за позовом ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області про визнання незаконним рішення, зобов'язання вчинити певні дії - скасувати.

Позов ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області - задовольнити частково.

Скасувати рішення Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області про відмову в призначенні пенсії № 269 від 14 вересня 2012 року.

Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області вирішити питання щодо призначення пенсії ОСОБА_4 відповідно до його заяви від 06.09.2012 року.
Головуючий суддя С.В.Білак

Судді Т.Г.Гаврищук

С.П. Дяченко
:mda: Спешите, пока нет письма ВАСЯ или ВСЯ ,или решения КСЯ :
"О запрещении изменения признанного папередным КСЮ неконституционным с 22.05.2008г показателя Зс от Ю.В. Тимошенко за 2007 год" :shok:

ir участник

Сообщения: 375
Откуда: Киев
Хочу услышать мнение. Мама с июня 1988 г. была на пенсии по возрасту, продолжала работать. С 01.01.1995 г. перешла на пенсию как вдова загиблого ( военкомат). Подала ( за нее) документы на "умовний перерахунок ". Спрашивала - переход с пенсии одного вида на пенсию по возрасту. Лично - кричали, чуть не с пеной у рта, 19 лет не в нашем ПФУ - первичное рассмотрение. Итак, написав заявление на умовний, получила ответ. Умовний розмір , обчислений із середн. зарплати (доходу) в 2007 р ( 1197,91), при загальному страх.стажі роботи - 61р.6м.4дн., та середньомісячному заробітку - 1688,90 грн ( визн. за період страхстажу з 01.07.2000 по 31.08.2013р.) склав 1266,68 грн., 294,19 доплата за поднормат. стаж, 66.43 - надбавка дітям війни. Ваше мнение - если 19 лет 5 месяцев человек получал пенсию не из ПФУ ( мне кричали - 5 лет), значит первинний? Якщо первинне призначеня, с чего считают по ср. - 2007 г.? Нужно по 2013? Как изменится размер пенсии, если считать по средн. 2013 г.?

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ir писал(а):
Хочу услышать мнение. Мама с июня 1988 г. была на пенсии по возрасту, продолжала работать. С 01.01.1995 г. перешла на пенсию как вдова загиблого ( военкомат). Подала ( за нее) документы на "умовний перерахунок ". Спрашивала - переход с пенсии одного вида на пенсию по возрасту. Лично - кричали, чуть не с пеной у рта, 19 лет не в нашем ПФУ - первичное рассмотрение. Итак, написав заявление на умовний, получила ответ. Умовний розмір , обчислений із середн. зарплати (доходу) в 2007 р ( 1197,91), при загальному страх.стажі роботи - 61р.6м.4дн., та середньомісячному заробітку - 1688,90 грн ( визн. за період страхстажу з 01.07.2000 по 31.08.2013р.) склав 1266,68 грн., 294,19 доплата за поднормат. стаж, 66.43 - надбавка дітям війни. Ваше мнение - если 19 лет 5 месяцев человек получал пенсию не из ПФУ ( мне кричали - 5 лет), значит первинний? Якщо первинне призначеня, с чего считают по ср. - 2007 г.? Нужно по 2013? Как изменится размер пенсии, если считать по средн. 2013 г.?
Вы же не захотели первинний или написали :?: Что значит "умовний перерахунок " :?: :roll:
В Вашем случае , при первичном обращении,например в 2014 Закон 1058-15 предписывает расчитывать размер пенсии по возрасту по средней за 2011,2012,2013= 2700,98 - размер пенсии будет (1266,68)*(2700,98/1197,91)= 1266,68*2,25= 2856,04 грн.
Для проверки воспользуйтесь бесплатной программой ПФУ "Пенсионный калькулятор"

ir участник

Сообщения: 375
Откуда: Киев
Прежде всего СПАСИБО, за то что обратили внимание. История такова. Я посчитала пенсию , гражданская вроде больше. Поймите правильно. В чернобыльских вопросах я еще что-то могу. В пенсиях военных..... Итак. Обратилась к инспектору по поводу перехода с военной. Та глянула в комп. - мамы в ПФУ нет. Взяла за руку (меня), привела к начальнику отдела по первичным пенсиям. Более 9 лет человек у нас не обслуживался, значит первиннэ нарахування. Я поправила - более 19 лет. Далее я просила просмотреть, А стоит-ли? Меня отправили на умовний перерахунок. Заявление я не писала. Я не имею права. Или доверенность, или я маму привезу на такси в пенсионный. Ответ по поводу УМОВНОГО я получила. Ткнулась к специалисту ( в ответе указано, кто исполнитель и телефон, ну как обычно), ее в этот день на месте не было. На следующий день задала вопросы по телефону. Почему считаете по 2007? Если более 5 лет человек получал пенсию не у вас, почему не первинний? Тишина. Я закончила разговор - я буду у Вас в приемные дни. Мне, честно говоря стремно снимать маму с пенсии военной, не имея уверенности, что ПФ когда-нибудь начислит ей пенсию. У меня пенсия инвалида ЧАЭС, будет сложно прожить только на мою. Хотя с другой стороны, все равно отправят в отдел контроля городского пф, все равно время потянут. Но хоть-бы результат. Может надеются, что мама не доживет, или считать не умеет, маме 11 июня исполняется 81 год.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
ir писал(а):
Ответ по поводу УМОВНОГО я получила. Ткнулась к специалисту ( в ответе указано, кто исполнитель и телефон, ну как обычно), ее в этот день на месте не было. На следующий день задала вопросы по телефону. Почему считаете по 2007? Если более 5 лет человек получал пенсию не у вас, почему не первинний? Тишина. Я закончила разговор - я буду у Вас в приемные дни. Мне, честно говоря стремно снимать маму с пенсии военной, не имея уверенности, что ПФ когда-нибудь начислит ей пенсию.... маме 11 июня исполняется 81 год.
Возьмите на вооружение:
Відповідно до статті 7 Закону № 2262, військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, які одночасно мають право на різні державні пенсії, призначається одна пенсія за їх вибором. У разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до цього Закону та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", призначається одна пенсія за її вибором.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Likvidator писал(а):
ir писал(а):
Ответ по поводу УМОВНОГО я получила. Ткнулась к специалисту ( в ответе указано, кто исполнитель и телефон, ну как обычно), ее в этот день на месте не было. На следующий день задала вопросы по телефону. Почему считаете по 2007? Если более 5 лет человек получал пенсию не у вас, почему не первинний? Тишина. Я закончила разговор - я буду у Вас в приемные дни. Мне, честно говоря стремно снимать маму с пенсии военной, не имея уверенности, что ПФ когда-нибудь начислит ей пенсию.... маме 11 июня исполняется 81 год.
Возьмите на вооружение:
Відповідно до статті 7 Закону № 2262, військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, які одночасно мають право на різні державні пенсії, призначається одна пенсія за їх вибором. У разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до цього Закону та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", призначається одна пенсія за її вибором.

Живу в Киеве. Подаю иск в суд по переходу с военной на гражданскую (все тот же 2007г.)

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1032
Откуда: Київ
Павленко С.В. писал(а):
Likvidator писал(а):
ir писал(а):
Ответ по поводу УМОВНОГО я получила. Ткнулась к специалисту ( в ответе указано, кто исполнитель и телефон, ну как обычно), ее в этот день на месте не было. На следующий день задала вопросы по телефону. Почему считаете по 2007? Если более 5 лет человек получал пенсию не у вас, почему не первинний? Тишина. Я закончила разговор - я буду у Вас в приемные дни. Мне, честно говоря стремно снимать маму с пенсии военной, не имея уверенности, что ПФ когда-нибудь начислит ей пенсию.... маме 11 июня исполняется 81 год.
Возьмите на вооружение:
Відповідно до статті 7 Закону № 2262, військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, які одночасно мають право на різні державні пенсії, призначається одна пенсія за їх вибором. У разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до цього Закону та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", призначається одна пенсія за її вибором.

Живу в Киеве. Подаю иск в суд по переходу с военной на гражданскую (все тот же 2007г.)

Бог у поміч. Діліться результатами. Бажано у ЛС текст позовної заяви.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Павленко С.В. писал(а):
Likvidator писал(а):
ir писал(а):
Ответ по поводу УМОВНОГО я получила. Ткнулась к специалисту ( в ответе указано, кто исполнитель и телефон, ну как обычно), ее в этот день на месте не было. На следующий день задала вопросы по телефону. Почему считаете по 2007? Если более 5 лет человек получал пенсию не у вас, почему не первинний? Тишина. Я закончила разговор - я буду у Вас в приемные дни. Мне, честно говоря стремно снимать маму с пенсии военной, не имея уверенности, что ПФ когда-нибудь начислит ей пенсию.... маме 11 июня исполняется 81 год.
Возьмите на вооружение:
Відповідно до статті 7 Закону № 2262, військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, які одночасно мають право на різні державні пенсії, призначається одна пенсія за їх вибором. У разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до цього Закону та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", призначається одна пенсія за її вибором.

Живу в Киеве. Подаю иск в суд по переходу с военной на гражданскую (все тот же 2007г.)

Выложу позже, а пока напишу что я делал.
1. За 2 месяца до 60- летия обратился в районное ПФУ за ПЕРСОНИФИКЦИЕЙ.Получил ответ.
2.С пом. Пенсионного калькулятора посчитал приблизительно свой коэф. и пенсию(для ориентира)
3.Написал в рай ПФУ заявление с просьбой рассчитать будущую пенсию.
4.Получил ответ.Рассчитанная пенсия больше военной на 1000 даже если считать по их 2007г.
5.Получил Атестат в ведомстве, кот. выплачивает пенсию (снялся с учета до 1 числа месяца, с которого я хочу получать гр. пенсию).
6. Через 4 дня после дня рождения подал док. в рай.ПФУ на переход и еще одно заявление, но уже расширенное со всеми объяснениями и додатками.
7.Получил ответ (такой как был ) без каких либо объяснений. Просто факт - так , а не иначе!!!
8.Подаю в суд.
Заявления нужно подавать юристам с регистрацией и штампом о принятии на своем экз. Копии всех заявлений и др. документов - сохранять
Пока все. тфу-тфу-тфу(чтоб не сглазить)
Последний раз редактировалось Павленко С.В. 03-02-2015, 19:40, всего редактировалось 1 раз.

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1032
Откуда: Київ
Павленко С.В. писал(а):
Павленко С.В. писал(а):
Живу в Киеве. Подаю иск в суд по переходу с военной на гражданскую (все тот же 2007г.)

Выложу позже, а пока напишу что я делал.
1. За 2 месяца до 60- летия обратился в районное ПФУ.Получил ответ.
2.С пом. Пенсионного калькулятора посчитал приблизительно свой коэф. и пенсию(для ориентира)
3.Написал в рай ПФУ заявление с просьбой рассчитать будущую пенсию.
4.Получил ответ.Рассчитанная пенсия больше военной на 1000 даже если считать по их 2007г.
5.Получил Атестат в ведомстве, кот. выплачивает пенсию (снялся с учета до 1 числа месяца, с которого я хочу получать гр. пенсию).
6. Через 4 дня после дня рождения подал док. в рай.ПФУ на переход и еще одно заявление, но уже расширенное со всеми объяснениями и додатками.
7.Получил ответ (такой как был ) без каких либо объяснений. Просто факт - так , а не иначе!!!
8.Подаю в суд.
Заявления нужно подавать юристам с регистрацией и штампом о принятии на своем экз. Копии всех заявлений и др. документов - сохранять
Пока все. тфу-тфу-тфу(чтоб не сглазить)


Зацікавив пункт 6-й у, частині розширеної заяви, та 7-й.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
argon писал(а):
Павленко С.В. писал(а):
Павленко С.В. писал(а):
Живу в Киеве. Подаю иск в суд по переходу с военной на гражданскую (все тот же 2007г.)

Выложу позже, а пока напишу что я делал.
1. За 2 месяца до 60- летия обратился в районное ПФУ.Получил ответ.
2.С пом. Пенсионного калькулятора посчитал приблизительно свой коэф. и пенсию(для ориентира)
3.Написал в рай ПФУ заявление с просьбой рассчитать будущую пенсию.
4.Получил ответ.Рассчитанная пенсия больше военной на 1000 даже если считать по их 2007г.
5.Получил Атестат в ведомстве, кот. выплачивает пенсию (снялся с учета до 1 числа месяца, с которого я хочу получать гр. пенсию).
6. Через 4 дня после дня рождения подал док. в рай.ПФУ на переход и еще одно заявление, но уже расширенное со всеми объяснениями и додатками.
7.Получил ответ (такой как был ) без каких либо объяснений. Просто факт - так , а не иначе!!!
8.Подаю в суд.
Заявления нужно подавать юристам с регистрацией и штампом о принятии на своем экз. Копии всех заявлений и др. документов - сохранять
Пока все. тфу-тфу-тфу(чтоб не сглазить)


Зацікавив пункт 6-й у, частині розширеної заяви, та 7-й.


Пункт 6:
Начальнику УПФ України
в Хххххххххххх районі
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
0ХХХХ, м.Київ, ХХХХХХ район
1ХХХХХХХ, буд. ХХХ.
тел. 067 ХХХХХХХ
e.mail: ххххххххх
ЗАЯВА
В жовтні 2014 року за моєю заявою ПФУ в Ххххххх районі було зроблено попередній розрахунок пенсії за віком № ххххх від __.__.2014 року , право на яку я маю з хххххххххх 2014 року.
До хх хххххххх 2014 року я отримував пенсію за вислугою років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Після призначення цієї пенсії я продовжував працювати, що підтверджується копією трудової книжки.
З пояснень головного спеціаліста ПФУ в хххххххх районі хххххххх. мені стало відомо, а з попереднього розрахунку № ХХХХ від ______14 року видно , що при попередньому розрахунку пенсії було застосовано показник середньої заробітної плати (доходу) за 2007 рік -1197.91 грн., з чим я категорично не згоден.
Відповідно абз. 2 ч.3 ст.45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» при переведенні з одного виду пенсії на інший лише за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в ч.1 ст. 40 цього Закону із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення попереднього виду пенсії.
Прошу:
1. Здійснити перерахунок та виплату державної пенсії за віком, та як призначення пенсії повинно проводитись відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
З 1 січня 2012 року при обчисленні розміру майбутньої пенсії має застосовуватись показник середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески, за три календарні роки, що передують зверненню за призначенням пенсії. Тобто в 2014-му році застосовується показник середньої зарплати за 2011-й, 2012-й та 2013 роки, а саме - 2370грн.53коп., 2752грн.95Коп., 2979грн.46коп. (2370,53+2752,95+2979,46)/3 = 2700 грн. 98 коп.
Таким чином при обрахунку пенсій відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» показник "Зс - середня заробітна плата (дохід) у середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки" складає 2700 грн. 98 коп.
2. Врахувати що я не перераховую вже призначену пенсію, а лише вперше звернувся саме за «призначенням » пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та те що я на протязі 1999 -2010 років для подальшого отримання гідної пенсії сумлінно сплачував максимальні внески в Пенсійний фонд, а перерахована УПФУ пенсія менше в 2,25 рази, ніж належить при застосуванні порядку розрахунку, прописаного у Законі України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування».
3. Взяти до відома, що за аналогіними позовами до Судів України, відповідачем в яки є Пенсійний фонд України, прийняті рішення на користь позивача, а саме:
Постанова ДОНЕЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ України від 15 лютого 2013 року, м.Донецьк, справа №2а/0528/688/2012 ( витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 29487871, копія додається)
та Ухвала ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 34298385, копія додається),
тому прошу не відволікати судову систему, а прийняти рішення відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням вищенаведеного, не доводячи справу до Суду.
До заяви додаються: 1.Копія витягу з Єдиного державного реєстру судових рішень Постанови ДОНЕЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ України від 15 лютого 2013 року, м.Донецьк, справа №2а/0528/688/2012.
2. Копія витягу з Єдиного державного реєстру судових рішень Ухвали ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13.
___ листопада 2014 року.
______________ХХ.Ххххххххх

Заяву та документи на ___ аркушах прийнято «___»хххххххх2014р. та зареєстровано під №_______.

Пункт 7 нечем отсканировать но в нем только отписка - ваш коэфф. такой то, ср. зарплата за 2007 год - типа так все, общаая пенсия такая то.
Сегодня состоялось судебное заседания районного суда. Мне - отказ. Пока устно, через неделю дадут в письменном виде. Буду подавать иск в Апелляционный суд, но уже воспользуюсь пом. адвоката.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Бог у поміч. Діліться результатами. Бажано у ЛС текст позовної заяви.[/quote]

До Ххххххххххх районного суду міста Києва

Позівач
___________________________
вул.1________________________ , буд.___.
Хххххххххххххх район, м.Київ
індекс
тел. 067 ХХХХХХХ
адреса електронної пошти:
_____________________
Відповідач
Управління Пенсійного фонду України в Ххххххххххххххххх районі м.Києва
вул.________________,__, м.Київ
індекс
тел/ факс 044-ххххххххх
адреса електронної пошти:
________________________
Адміністративний позов про оскарження рішення УПФУ в Хххххххххххххх районі м.Києва № _______ від __.__.2014року .
I
В жовтні 2014 року за моєю заявою УПФУ в Хххххххх районі м.Києва було зроблено попередній розрахунок пенсії за віком № ______ від __.__.2014 року , право на яку я маю з _ ________ 2014 року.
До __ ________ 2014 року я отримував пенсію за вислугою років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Після призначення цієї пенсії я продовжував працювати, що підтверджується копією трудової книжки.
З пояснень головного спеціаліста УПФУ в Х___________ районі м.Києва _________. мені стало відомо, а з попереднього розрахунку № _______ від __.__.2014 року видно , що при попередньому розрахунку пенсії було застосовано показник середньої заробітної плати (доходу) за 2007 рік -1197.91 грн., з чим я був категорично не згоден.
В наступній заяві до УПФУ в Хххххххххх районі м.Києва № ________ від __ ________ 2014 року, наданої мною в момент подачи документів для призначення пенсії за віком, я просив:
1. Здійснити перерахунок розрахованої в попередньому розрахунку державної пенсії за віком , так як призначення пенсії повинно проводитись відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
З 1 січня 2012 року при обчисленні розміру майбутньої пенсії має застосовуватись показник середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески, за три календарні роки, що передують зверненню за призначенням пенсії. Тобто в 2014-му році застосовується показник середньої зарплати за 2011-й, 2012-й та 2013 роки, а саме - 2370грн.53коп., 2752грн.95Коп., 2979грн.46коп. (2370,53+2752,95+2979,46)/3 = 2700 грн. 98 коп.
Таким чином при обрахунку пенсій відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» показник "Зс - середня заробітна плата (дохід) у середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки" складає 2700 грн. 98 коп., що значно быльшепоказника середньої заробітної плати (доходу) за 2007 рік (1197.91 грн.)
2. Врахувати що відповідно абз. 2 ч.3 ст.45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» при переведенні з одного виду пенсії на інший лише за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в ч.1 ст. 40 цього Закону із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення попереднього виду пенсії.
Оскільки я не надавав такої згоди та згоди на застосування показника заробітної плати за 2007 рік, відповідач протиправно зменшив розмір моєї пенсії, застосувавши показник заробітної плати за 2007 рік.
3. Врахувати що я не перераховую вже призначену пенсію, а лише вперше звернувся саме за призначенням пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», тому призначення пенсії повинно проводитись відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
4. Взяти до відома, що за аналогічними позовами до Судів України, відповідачем в яких є Пенсійний фонд України, прийняті рішення на користь позивача, а саме:
Постанова ДОНЕЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ України від 15 лютого 2013 року, м.Донецьк, справа №2а/0528/688/2012 ( витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 29487871),
Ухвала ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 34298385),
Ухвала ОДЕСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКАЇНИ від 13 червня 2013 року, справа № 483/807/2013 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 31812745)
II
___ _________ 2014 року я отримав від УПФУ в Хххххххх районі м.Києва листа № ________від __ листопада 2014 року, з якого видно, що в УПФУ в Хххххххххх районі взагалі не звернули ніякої уваги на мої вимоги і так само, як і в попердньому листі без будь яких пояснень вказали, що розрахунок моєї пенсії буде здійснено із застосуванням показника середньої заробітної плати за 2007р., з чим я і далі категорично не згоден.
Вважаю таке рішення протиправним, оскільки ним порушено ч.2.ст. 40 та абз. 2 ч.3 ст. 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»
На підставі викладеного прошу:
1.Визнати незаконним рішення УПФУ в Ххххххххххххх районі м.Києва (лист № ________ від __ листопада 2014року) щодо відмови мені в перерахунку попередньо розрахованої державної пенсії за віком їз застосовуванням показника середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески за три календарні роки, що передують зверненню за призначенням пенсії, а саме в 2014-му за - 2011-й, 2012-й та 2013 роки, (2370,53+2752,95+2979,46)/3 = 2700 грн. 98 коп., та зобов'язати Управління Пенсійного фонду України в Ххххххххххххх районі м.Києва вирішити питання щодо призначення мені пенсії відповідно до моєї заяви № _________ від __ листопада 2014 року та виплатити недораховані кошти з урахуванням індексу інфляції на момент виплати (бестроково), починаючи з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку та забезпечити в подальшому її виплату відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»
Одночасно заявляю такі клопотання:
1. Відповідно ст.61 Цивільного процесуального кодексу України, ст.72 Кодексу адміністративного судочинства та враховуючи
Постанову ДОНЕЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 15 лютого 2013 року, справа №2а/0528/688/2012 ( витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 29487871) ,
Ухвалу ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, справа № К/800/13675/13 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 34298385) та
Ухвалу ОДЕСЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДА від 13 червня 2013 року, справа № 483/807/2013 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 31812745)
по аналогічній судовій справі , відповідачем в якій є Пенсійний фонд України, прошу визнати наявність підстав для визнання обставин, викладених в моєму позові, такими що не потребують доказування.
2. Забовязати Управління Пенсійного фонду України в Ххххххххх районі м.Києва компенсувати мені судові витрати в повному обсязі.

До позовної заяви додаю:
1. Докази, що підтверджують позовні вимоги (на _____ аркушах).
2. Копію позовної заяви та всіх документів, що приєднуються до неї для
відповідача.
3. Документ про сплату судового збору.
"___" грудня 2014 року
__________________ (підпис)




Заяву та документи на ___ аркушах прийнято «___»__________ 2014р. та зареєстровано під №_______.

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1032
Откуда: Київ
Павленко С.В. писал(а):
Павленко С.В. писал(а):
Выложу позже, а пока напишу что я делал.
1. За 2 месяца до 60- летия обратился в районное ПФУ.Получил ответ.
2.С пом. Пенсионного калькулятора посчитал приблизительно свой коэф. и пенсию(для ориентира)
3.Написал в рай ПФУ заявление с просьбой рассчитать будущую пенсию.
4.Получил ответ.Рассчитанная пенсия больше военной на 1000 даже если считать по их 2007г.
5.Получил Атестат в ведомстве, кот. выплачивает пенсию (снялся с учета до 1 числа месяца, с которого я хочу получать гр. пенсию).
6. Через 4 дня после дня рождения подал док. в рай.ПФУ на переход и еще одно заявление, но уже расширенное со всеми объяснениями и додатками.
7.Получил ответ (такой как был ) без каких либо объяснений. Просто факт - так , а не иначе!!!
8.Подаю в суд.
Заявления нужно подавать юристам с регистрацией и штампом о принятии на своем экз. Копии всех заявлений и др. документов - сохранять
Пока все. тфу-тфу-тфу(чтоб не сглазить)

Пункт 6:
Начальнику УПФ України
в Хххххххххххх районі
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ
0ХХХХ, м.Київ, ХХХХХХ район
1ХХХХХХХ, буд. ХХХ.
тел. 067 ХХХХХХХ
e.mail: ххххххххх
ЗАЯВА
В жовтні 2014 року за моєю заявою ПФУ в Ххххххх районі було зроблено попередній розрахунок пенсії за віком № ххххх від __.__.2014 року , право на яку я маю з хххххххххх 2014 року.
До хх хххххххх 2014 року я отримував пенсію за вислугою років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Після призначення цієї пенсії я продовжував працювати, що підтверджується копією трудової книжки.
З пояснень головного спеціаліста ПФУ в хххххххх районі хххххххх. мені стало відомо, а з попереднього розрахунку № ХХХХ від ______14 року видно , що при попередньому розрахунку пенсії було застосовано показник середньої заробітної плати (доходу) за 2007 рік -1197.91 грн., з чим я категорично не згоден.
Відповідно абз. 2 ч.3 ст.45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» при переведенні з одного виду пенсії на інший лише за бажанням особи може враховуватися заробітна плата (дохід) за періоди страхового стажу, зазначені в ч.1 ст. 40 цього Закону із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення попереднього виду пенсії.
Прошу:
1. Здійснити перерахунок та виплату державної пенсії за віком, та як призначення пенсії повинно проводитись відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
З 1 січня 2012 року при обчисленні розміру майбутньої пенсії має застосовуватись показник середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачені страхові внески, за три календарні роки, що передують зверненню за призначенням пенсії. Тобто в 2014-му році застосовується показник середньої зарплати за 2011-й, 2012-й та 2013 роки, а саме - 2370грн.53коп., 2752грн.95Коп., 2979грн.46коп. (2370,53+2752,95+2979,46)/3 = 2700 грн. 98 коп.
Таким чином при обрахунку пенсій відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» показник "Зс - середня заробітна плата (дохід) у середньому на одну застраховану особу в цілому в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки" складає 2700 грн. 98 коп.
2. Врахувати що я не перераховую вже призначену пенсію, а лише вперше звернувся саме за «призначенням » пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та те що я на протязі 1999 -2010 років для подальшого отримання гідної пенсії сумлінно сплачував максимальні внески в Пенсійний фонд, а перерахована УПФУ пенсія менше в 2,25 рази, ніж належить при застосуванні порядку розрахунку, прописаного у Законі України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування».
3. Взяти до відома, що за аналогіними позовами до Судів України, відповідачем в яки є Пенсійний фонд України, прийняті рішення на користь позивача, а саме:
Постанова ДОНЕЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ України від 15 лютого 2013 року, м.Донецьк, справа №2а/0528/688/2012 ( витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 29487871, копія додається)
та Ухвала ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 34298385, копія додається),
тому прошу не відволікати судову систему, а прийняти рішення відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням вищенаведеного, не доводячи справу до Суду.
До заяви додаються: 1.Копія витягу з Єдиного державного реєстру судових рішень Постанови ДОНЕЦЬКОГО АПЕЛЯЦІЙНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ України від 15 лютого 2013 року, м.Донецьк, справа №2а/0528/688/2012.
2. Копія витягу з Єдиного державного реєстру судових рішень Ухвали ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13.
___ листопада 2014 року.
______________ХХ.Ххххххххх

Заяву та документи на ___ аркушах прийнято «___»хххххххх2014р. та зареєстровано під №_______.

Пункт 7 нечем отсканировать но в нем только отписка - ваш коэфф. такой то, ср. зарплата за 2007 год - типа так все, общаая пенсия такая то.
Сегодня состоялось судебное заседания районного суда. Мне - отказ. Пока устно, через неделю дадут в письменном виде. Буду подавать иск в Апелляционный суд, но уже воспользуюсь пом. адвоката.

Дякую, бужаю удачі.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Прошу помощи! Срочно нужны услуги хорошего адвоката в Киеве, который разбирается во всех тонкостях перехода с военной пенсии на гражданскую. Желательно контакты того кто представлял интересы Позивача в суде:
Ухвала ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 34298385)

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
17 жовтня 2013 року                                         м. Київ                              К/800/13675/13
Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:
Калашнікової О.В. Леонтович К.Г.   Васильченко Н.В.  
розглянувши в порядку письмово провадження адміністративну справу за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області про визнання незаконним рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
......................
т.к. ситуация сейчас такая что адвокатов много, а никто толком не понимает суть вопроса.
мой тел. 0672206269.
Заранее благодарю
Павленко С.В.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Павленко С.В. писал(а):
Прошу помощи! Срочно нужны услуги хорошего адвоката в Киеве, который разбирается во всех тонкостях перехода с военной пенсии на гражданскую. Желательно контакты того кто представлял интересы Позивача в суде:
Ухвала ВИЩОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2013 року, м. Київ, справа № К/800/13675/13 (витяг з Єдиного державного реєстру судових рішень № 34298385)

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
17 жовтня 2013 року                                         м. Київ                              К/800/13675/13
Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:
Калашнікової О.В. Леонтович К.Г.   Васильченко Н.В.  
розглянувши в порядку письмово провадження адміністративну справу за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_4 до Управління Пенсійного фонду України у м. Краматорську Донецької області про визнання незаконним рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
......................
т.к. ситуация сейчас такая что адвокатов много, а никто толком не понимает суть вопроса.
мой тел. 0672206269.
Заранее благодарю
Павленко С.В.

Нашел адвоката , кот. будет представлять мои интересы. У кого будут вопросы -задавайте здесь или звоните. Чем смогу - помогу. Живу в Киеве. Первый совет- не экономьте, нанимайте адвоката для составления Позову в суд и представления Ваших интересов в суде. Есть много тонкостей, которые простой человек не знает, хотя все кажется не так сложно. Также есть еще очень много вопросов, на которые нужно обратить внимание при оформление пенсии в ПФ, которые на этапе оформления сделать легко, а потом решаются очень сложно.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Павленко С.В. писал(а):
Нашел адвоката , кот. будет представлять мои интересы. У кого будут вопросы -задавайте здесь или звоните. Чем смогу - помогу. Живу в Киеве. Первый совет- не экономьте...

Какую сумму не экономить :?: :mda:

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Нас сегодняшний день 800 грн. - составление "Поз.заяви" в Админ.суд. ( да и в любой другой суд) и столько же - представление интересов в суде. Можно эти затраты включить в "Поз. заяву" как "Судові витрат: и просить чтобы при решении в Вашу пользу их оплатил ответчик. Но это маловероятно.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Павленко С.В. писал(а):
Нас сегодняшний день 800 грн. - составление "Поз.заяви" в Админ.суд. ( да и в любой другой суд) и столько же - представление интересов в суде.
Гарантия или вероятность выиграша в суде 1-й инстанции(ссылки на выигранные за эти деньги решения в ЕДР) ...засекречены :?: :mda:

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Likvidator писал(а):
Павленко С.В. писал(а):
Гарантия или вероятность выиграша в суде 1-й инстанции(ссылки на выигранные за эти деньги решения в ЕДР) ...засекречены :?: :mda:

Адвокат, к кот. я буду обращаться далее сказала что , как правило, суды первой инстанции отказывают. Я думаю что причина очень простая -это, пока к сожалению , одна и та же мафия под одни и тем же паханом. Исключение которое мне известно - это ссылка в решение Одесского апелляционного суда на суд первой инстанции ( в Вашем сообщении от 30.06.2013). Можно еще поискать в реестре ( по фрагментам), но там найти не так просто. Еще такая тонкость. Когда я получил первую "Ухвалу" про открытие "суд. впровадження" там была фраза что будет проведено "скорочене" судебное заседание (это даже без вызова сторон). Я думаю -вот здорово какой я молодец, моя "Поз.заява" убедила суд что доказывать нечего. Оказывается что это делается для того, чтобы "Позивач" не смог потом подавать (я точно не понял) то ли апелляцию, то ли далее , а в этом случае судом первой инстанции дается 100% отказ. В моем случае такого сокр. рассмотрения не произошло, т.к ответчик прислал заяву что он хочет рассм. дела в открытом суд. зас. То есть нужно этого не допустить и после получения "Ухвали на відкр. суд впровадження" сразу сделать заявление, что Вы хотите открытое суд. рассмотрение (срок там ограниченный и указан в самой Ухвале). А гарантии выиграша дела в Админ. суде высоки.

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Продолжаю борьбу. Сегодня подал апелляцию .Все суды как сговорились -последнее время все выносят отрицательные решения(со слов адвоката).

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Павленко С.В. писал(а):
Продолжаю борьбу. Сегодня подал апелляцию .Все суды как сговорились -последнее время все выносят отрицательные решения(со слов адвоката).

Все суды получили "маляву" еще при Януковиче, и тупо ей следуют...

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Павленко С.В. писал(а):
Есть много тонкостей, которые простой человек не знает, хотя все кажется не так сложно.

Павленко С.В. писал(а):
Likvidator писал(а):
Павленко С.В. писал(а):
Гарантия или вероятность выиграша в суде 1-й инстанции(ссылки на выигранные за эти деньги решения в ЕДР) ...засекречены :?: :mda:

Адвокат, к кот. я буду обращаться далее сказала ...Оказывается что это делается для того, чтобы "Позивач" не смог потом подавать (я точно не понял) то ли апелляцию, то ли далее , а в этом случае судом первой инстанции дается 100% отказ. ... А гарантии выиграша дела в Админ. суде высоки.
Эти "тонкости" Вы точно не поняли, из разъяснения адвоката за 800 гривен :?: unsure

Павленко С.В. посетитель

Сообщения: 26
Откуда: г.Киев
Пишу кому интересно. С ноября 2014г. , без дат. Первая инстанция (2 заседания)- решение против меня. Апелляция - против меня. Высший административный суд Украины- отменяет решения первых двух инстанций и возвращает дело в суд первой инстанции на пересмотр. Проходит 3 судебных заседания - в результате я выигрываю!!!! с полным удовлетворением моих требований (пересчет правильно и выплата недоплаченных средств с ноября 2014г.) В данный момент имею на руках "Постанову про відкриття виконавчого провадження". Завтра поеду в ПФ. Постиг все тонкости этого процесса.

argon Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1032
Откуда: Київ
Павленко С.В. писал(а):
Пишу кому интересно. С ноября 2014г. , без дат. Первая инстанция (2 заседания)- решение против меня. Апелляция - против меня. Высший административный суд Украины- отменяет решения первых двух инстанций и возвращает дело в суд первой инстанции на пересмотр. Проходит 3 судебных заседания - в результате я выигрываю!!!! с полным удовлетворением моих требований (пересчет правильно и выплата недоплаченных средств с ноября 2014г.) В данный момент имею на руках "Постанову про відкриття виконавчого провадження". Завтра поеду в ПФ. Постиг все тонкости этого процесса.

Напишіть і про подальші перемоги, можливо, Ваші досягнення надихнуть на боротьбу інших.
Снайпер, куди попав - туди і цілився.

След.

Вернуться в Переходи на інші пенсії та види пенсій

cron