Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Вказівка ШВП у протоколі

Вказівка ШВП у протоколі

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка у мене в трьох протоколах і лише тільки за 2008 рік не вказано у графі (до виплати - ШВП, тобто виду пенсії), просто стоїть сума, і зазначена доплата до цієї суми ( 995) до розміру пенсії розмір пенсії - 383.69.
Чому в усих інших протоколах з 2004 року ШВП вказано, а у 2008 році ні? Чи обовязково зазначати в графі до виплати ШВП?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Скажіть будьласка у мене в трьох протоколах

Щось багато протоколів… Точно не в розпорядженнях? ;)
Взагалі, на такі дрібниці ніхто уваги не звертає. Розпорядження — документ для внутрішнього вжитку, він не зобов’язаний бути досконалим, як художній твір.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
І всеж таки вернуся і запитаю. З 01.09.2004 року мені (сину ) була призначена виплата як особі яка не отримує пенсію по втраті годувальника?
А може це стосується інвалідів які мали право на пенсію по інвалідності але не звернулися за нею?
Допоможіть мені, чи можу я в суді застосувати доплату 709 як основний доказ того що пенсія по втраті не виплачувалась? Хоч і нараховувалась?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
З 01.09.2004 року мені (сину ) була призначена виплата як особі яка не отримує пенсію по втраті годувальника?

Та невже? І що ж це за виплата така?

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Допоможіть зясувати чому у моєму випадку застосували доплату 709?
Важлива ваша думка як гуру.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Допоможіть зясувати чому у моєму випадку застосували доплату 709?

А ну ж покажіть-но цю виплату. І особливо її суму… :lol:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Розпорядження про признчення адресної допомоги згідно постанови КМУ № 1215 від 18.09.2004 року.
доплати (991, 709) сума 13.54.
Даною постановою забезпечено з 01.09.2004 року виплата допомоги з урахуванням одержаних виплат одержувачам соціальної пенсії по інвалідності з дитинства та дітям інвалідам, які до прийняття цієї постанови одержували державну соціальну допомогу відповідно до ЗУ 2109.
І розпорядження від 12.01.2005 року.
Ці розпорядження стали останніми у моїй пенсійній справі, потім мені різко запропонували перейти на соціальну допомогу. А з 01.01.2006 року продовжили виплату на сина.
Можливо натяк на те що мала право на соціальну допомогу але не зверталася ?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Розпорядження про признчення адресної допомоги згідно постанови КМУ № 1215 від 18.09.2004 року.
доплати (991, 709) сума 13.54.

Читаємо до повного просвітлення:
Якщо уважно на нього подивитись, то можна зрозуміти, що в шапці таблиці розміщені всі можливі коди в два ряди.

В цій темі ще можна чекати подальшого розвитку конспірологічних теорій? :lol: Не став перебивати тамтешній діалог нудною прозою реальності…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А як можна визначити це доплата по 991 чи по 709 по тому що , в шапці таблиці розміщені всі можливі коди в два ряди. По якому рядку по верхньому чи по нижньому? :angry: Як ви визначили що доплпта по 991 а не по 709?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А як можна визначити це доплата по 991 чи по 709 по тому що , в шапці таблиці розміщені всі можливі коди в два ряди.

Ну, не знаю, спробуйте лінійку прикласти, чи щось таке… :roll: Якщо другий рядок порожній, це не значить, що його немає. Якщо умовно показати пальцем, то сума 709, у разі її наявності, стояла б під 13,54.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка, чому в усих наших попередніх і послідуючих розпорядженнях стоять коди виплат в один рядок і тоді зрозуміло відповідно до якого шифру відноситься виплата.
Чому лише ці 3 розпорядження від 01.08.2004 року, 01.09.2004 року та від 12.01.2005 року ( перед переводом мене на соціальну допомогу) та 2 розпорядження від 2008 року( коли знімали групу інвалідності) містять по два рядки шифру?
Як на мене то це маніпуляція з шифрами прикриває дночасні соціальні виплати під видом призначеної трудової пенсії. ( як ви кажете документи для внутрішнього застосування з підтекстом)
Як на вашу думку, для чого вписувати декілька шифрів одночасно до мого розпорядження якщо перерахунок здійснюється до визначенноговже програмним забезпеченням одного шифру?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Ще раз переконуюсь, що Ви шукаєте не відповіді, а підтвердження власних фантазій. :flood:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
З вами не можливо припускати, ви відразу :bomb: Просто відповіді шукаю в маленьких деталях щоб довести те що є. Результати буду викладати пізніше.
А як підбирають шифри в одну колонку, доплати відповідно до них якісь схожі чи як? Ну наприклад в шифр 709 може стояти з будьяким шифром в одній колонці? Чи лише з деякими шифрами ? Ну можливо не правильно задаю питання але ви ж розумієте про що я :sad2:

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А як підбирають шифри в одну колонку, доплати відповідно до них якісь схожі чи як?

Головне, щоб усе помістилось. Жодного таємного змісту не вкладено.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А можливо це шифри на виплати яких має дана особа право або таке щось, ну добре, на цій темі поки що крапка, бо відчуваю що ви скоро в огород підете викопувати кулемет для спілкування зі мною :сдаюсь:

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
А можливо це шифри на виплати яких має дана особа право або таке щось

Це шапка таблиці. Вона універсальна для всіх. Крапка.


Вернуться в Питання Lanetы