Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы Постанова КМУ від 11.03.2009 року №198.

Постанова КМУ від 11.03.2009 року №198.

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
31.08.2009 року моєму сину призначена пенсія по втраті годувальника. На цей час йому виповнилось майже 20 років. У повідомленні про подовження виплати пенсії зазначена доплата у розмірі 14.20 код-816, та 89.28 код -995.
Відповідно до постанови КМУ від 11.03.2009 року №198, непрацюючим пенсіонерам встановлюються підвищення з 01.07.2009 року 14.20.
Для одержувачів пенсії по втраті годувальника підвищення надається незалежно від ознаки роботи, якщо пенсію на дитину до 18 років та/або недієздатну особу отримує мати або опікун.

Питання: Чи міг мій син який навчався в ущилищі вважатися непрацюючим пенсіонером?
Якщо ні то чи я могла бути отримувачем пенсії (Для одержувачів пенсії по втраті годувальника підвищення надається незалежно від ознаки роботи, якщо пенсію на дитину до 18 років та/або недієздатну особу отримує мати або опікун)

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Чи міг мій син який навчався в ущилищі вважатися непрацюючим пенсіонером?

Так.

Якщо ні то чи я могла бути отримувачем пенсії

Незрозуміле питання. «Чи могла бути» — теоретично, чи як? Лише у випадку, коли син визнаний недієздатним.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Чи міг мій син який навчався в ущилищі вважатися непрацюючим пенсіонером?

Так.

Якщо ні то чи я могла бути отримувачем пенсії

Незрозуміле питання. «Чи могла бути» — теоретично, чи як? Лише у випадку, коли син визнаний недієздатним.


Ви говорите, що міг вважатися непрацюючим пенсіонером, то в протоколі як буде зазначено? Особа яка навчається до 23 років чи не працюючий чи може ще якось?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Ви говорите, що міг вважатися непрацюючим пенсіонером, то в протоколі як буде зазначено?

Якщо працює — буде «Працює» після ПІБ утриманця.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А якщо не працює а навчається?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Навчається — значить, не працює (якщо не працює поза навчанням, звісно). Не зовсім розумію питання…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
У протоколі зазначено - Заявник - не працює, а на проти графи утриманець зазначено - особа до 23 років яка навчається.
То я питала вас чи буде зазначено в одному протоколі що як заявник - не працює, і що як утриманець - він особа яка навчається до 23 років.

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
а на проти графи утриманець зазначено - особа до 23 років яка навчається.

Якби працював, там ще було б «Працює». В чому питання?

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
а на проти графи утриманець зазначено - особа до 23 років яка навчається.

Якби працював, там ще було б «Працює». В чому питання?


Я до того що, заявник і утриманець - різні особи.( в моєму випадку)


Вернуться в Питання Lanetы

cron