Список форумов Загальна категорія Питання Lanetы ознака роботи в протоколі про призначення пенсії

ознака роботи в протоколі про призначення пенсії

Незвичні питання c неординарними висновками
laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка, що означає в протоколі після зазначення ШВП та СТАТЬ отримувача :

Робота - 6

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Робота - 6

«Не працює».

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Робота - 6

«Не працює».
Якщо я заявник, то не працює заявник?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Якщо я заявник, то не працює заявник?

Так.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
А якщо я насправді працююча, який сенс зазначати що я не працюю? Через те що тоді джерела фінансування інші?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

Різниці ніякої. Тому часто в таких випадках не звертають уваги на факт роботи отримувача.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
Різниці ніякої. Тому часто в таких випадках не звертають уваги на факт роботи отримувача.


Чому тоді ретельно прослідковують факт роботи матері при призначенні соціальної надабавки на догляд за інвалідом?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Чому тоді ретельно прослідковують факт роботи матері при призначенні соціальної надабавки на догляд за інвалідом?

Надбавка на догляд до соціальної допомоги призначається непрацюючій особі. Читати закон корисно…

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
Скажіть будьласка, соціальна допомога до 18 років завжди виплачується разом з соціальною допомогою на догляд за дитиною інвалідом.
Чи є соц.допомога на догляд як окремий вид виплати?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Чи є соц.допомога на догляд як окремий вид виплати?

У даному випадку — ні. Це надбавка на догляд. А надбавка — завжди «до чогось». ДСД на догляд як окремий вид існує в Законі 1727 і стосується інших категорій осіб.

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
Чи є соц.допомога на догляд як окремий вид виплати?

У даному випадку — ні. Це надбавка на догляд. А надбавка — завжди «до чогось». ДСД на догляд як окремий вид існує в Законі 1727 і стосується інших категорій осіб.


У мене на руках є заява про призначення мені надбавки на догляд за дитиною інвалідом до 16 років та рішення про призначеня ДСД у 2006 році.
У журналі рішень управління праці зазначено: ДСД дитині інваліду, надбавка повторно. Розмір 502 грн. з 02.03.2006 року по 05.05.2007 рік.

То це означає що я отримувала соц.допомогу відповідно до ЗУ 1727?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
У журналі рішень управління праці зазначено: ДСД дитині інваліду, надбавка повторно. Розмір 502 грн. з 02.03.2006 року по 05.05.2007 рік.

Все вірно, надбавка до ДСД дитині-інваліду. До чого тут 1727? Почитайте його — до якої категорії з зазначених там Ви зможете себе віднести? :flood:

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
~Jhellico писал(а):
laneta писал(а):
У журналі рішень управління праці зазначено: ДСД дитині інваліду, надбавка повторно. Розмір 502 грн. з 02.03.2006 року по 05.05.2007 рік.

Все вірно, надбавка до ДСД дитині-інваліду. До чого тут 1727? Почитайте його — до якої категорії з зазначених там Ви зможете себе віднести? :flood:

Розмір надбавки по ЗУ 2109 на дитину інваліда до 18 років зовсім інший , у нас а документами ін складав з 25.07.2005 року до 31.05.2007 року 297.50.грн.
То цікавить що це за ще одна надбавка на догляд з 2006 року на мене у розмірі 502 гривні? І це сума не разом із соц.допомогою а окреме призначення.
Сума схожа на 100% прожиткового мінімуму ля осіб які втратили працездатність на 200-2006 рік.
І ще одне питання, чи заповняється декларація про доходи сімї для призначення соціальної допомоги відповідно до ЗУ 2109, та чи береться дохід за останні 6 місяців?

~Jhellico Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 3007
Откуда: Україна, Чернігів

laneta писал(а):
Розмір надбавки по ЗУ 2109 на дитину інваліда до 18 років зовсім інший

Березень 2006:
ДСД = 350*0,7 = 245; надбавка на догляд = 514*0,5 = 257; разом = 245 + 257 = 502.
І де тут «зовсім інший»? :flood:

І ще одне питання, чи заповняється декларація

Питаннями управління праці не цікавлюсь. :)

laneta участник

Сообщения: 420
Откуда: Poltava
на повторну ДСД ( 502грн) було відкрито зовсім інший рахунок.

lyezan активист

Сообщения: 1598
Откуда: Україна Славутич
~Jhellico писал(а):
Питаннями управління праці не цікавлюсь. :)

Извините, это в виде оффтопа...
Это и в других регионах или только у нас? ... может кто знает?
СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
Про перейменування управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради та затвердження Положення про управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради

Враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21.12.2012 № 741 «Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації» та від 05.02.2013 № 43 «Про затвердження Положення про департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації», керуючись ст. 25, ч. 4 ст. 54, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
м і с ь к а р а д а
В И Р І Ш И Л А :
1. Перейменувати управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради Київської області в управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутицької міської ради...

http://slavutich.ukrmisto.org:2010/List ... -30-VI.doc
Сегодня хорошо, а будет ещё хуже.


Вернуться в Питання Lanetы

cron