Об индексации пенсий

Индексации пенсий и зарплат

Re: Об индексации пенсий

Сообщение Likvidator » 01-04-2020, 15:51

До завершення здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України зупинена індексація військових пенсій( передбачена Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб») :roll: :
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
до Проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)»Зміст положення (норми) чинного акта законодавства Зміст відповідного положення (норми) проекту акта

Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»
Відсутній Розділ IX
ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

Кабінету міністрів України:
вижити ( :shok: ) заходи щодо недопущення зменшення розміру виплат пенсій, а також проведення індексації пенсій, після завершення здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.
:shok:
Такі самі двоповерхові заходи вжиті до індексації соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю:
Закон України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»
...
3. Вжити заходи щодо недопущення зменшення розміру виплат державної соціальної допомоги, а також проведення індексації виплат, після завершення здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.

У той же час .....прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяє проіндексувати пенсії в квітні:
Міністерство соціальної політики шукає можливість проіндексувати пенсії в Україні вже у квітні.
Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Поки що ми працюємо на тому ресурсі, який у нас є. Буквально в ці дні - сьогодні, завтра - Міністерство соціальної політики проводить перерахунок і шукає можливість проіндексувати пенсії вже у квітні нашим пенсіонерам", - сказав Шмигаль.

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-pogod ... iyu-pensij
Постанова про «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», зокрема, передбачає:

індексацію пенсій на 11%;
щомісячну виплату у розмірі 500 гривень пенсіонерам старше 80-річного віку, у яких розмір пенсійної виплати не перевищує 9205 гривень. При цьому встановлюється, що для вказаних пенсіонерів із страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків пенсійна виплата не може бути менша, ніж 2600 грн;
встановлення мінімальної пенсійної виплати на рівні 2100 грн особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків).
Крім того, у квітні буде здійснена одноразова виплата грошової допомоги у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення. Зокрема:

пенсіонерам, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року;
одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»);
одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Ждем публикацию первоапрельской ПКМУ через тиждень :idea:
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7983
Зарегистрирован: 23-10-2006, 06:44

Re: Об индексации пенсий

Сообщение argon » 03-04-2020, 10:16

Перерахунок пенсій почнуть з 1 травня

https://buh.ligazakon.net/ua/news/19428 ... ennya--kmu
Снайпер, куди попав - туди і цілився.
Аватара пользователя
argon
активист
 
Сообщения: 1614
Зарегистрирован: 20-01-2011, 01:38
Откуда: Київ

Re: Об индексации пенсий

Сообщение dog-fox » 03-04-2020, 10:22

argon писал(а):Перерахунок пенсій почнуть з 1 травня

https://buh.ligazakon.net/ua/news/19428 ... ennya--kmu

Пока не внесут соответствующие изменения в ЗАКОН УКРАЇНИ "Про Державний бюджет України на 2020 рік", ничего не будет.
Moderator
Аватара пользователя
dog-fox
SuperModerator
 
Сообщения: 3581
Зарегистрирован: 31-01-2011, 15:39
Откуда: Запорожье

Пред.

Вернуться в Индексации

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |