Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) Порядок оформления пенсии

Порядок оформления пенсии

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
Victor2013 посетитель

Сообщения: 13
Правильно ли я понимаю порядок оформления пенсии?

Я должен подать заявление о назначении пенсии, в котором есть фраза:
“При призначенні пенсії прошу виключити із підрахунку заробітної плати період
з …….. до ……. або провести це автоматизованим способом.”

Если я хочу выбрать исключаемый период самостоятельно, я должен иметь данные по общему страховому стажу и помесячные данные по зарплате с июля 2000 г.
Следовательно сотрудники ПФ мне обязаны предоставить эти данные из своей базы ДО заполнения заявления.
Является ли это общепринятым либо нужен ли какой-то официальный запрос?

gonor2010 посетитель

Сообщения: 72
Откуда: Vizhnitsa
У Вас є два способи отримання індивідуальних відомостей про застраховану особу (у будь-якому випадку - це похід до ПФ):
1) Написати заяву у ПФ про видачу інд. від. про застр. особу і Вам їх видадуть з штампом відділу ОПВО.
2) Написати заяву у ПФ про про реєстрацію на веб-порталі електронних послуг ПФУ, Вам видадуть код заяви і Ви зможете зареєструватись на порталі, отримувати постійно свіжі дані про зарплату, зарплату до пенсії, зарахований помісячно стаж, а після призначення пенсії - всю пенсійну справу. Дані можна розпечатати.
З собою треба мати паспорт та інд. код. Зразки заяв є у ПФ - їх Вам не прийдеться шукати.
Ну а далі попрацювати із пенсійним калькулятором. До речі, назбирайте за якнайбільший період довідки про ЗП до 01.07.2000р.
Успіхів!

Victor2013 посетитель

Сообщения: 13
Велике спасибi

busya45 гость

Сообщения: 5
Откуда: Донецк
подскажтие пожалуйта ссылку веб портала- электроных услуг.

Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

busya45 писал(а):
подскажтие пожалуйта ссылку веб портала- электроных услуг.
http://portal.pfu.gov.ua/Info/DetailRegister

Прошу соблюдать тематику (топик)!!!
-= Пенсионер - это профессия! =-


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)