Список форумов Проблеми чорнобильців Різне - спілкування, пошуки, гумор Мысли о будущем: разборки после выборов

Мысли о будущем: разборки после выборов

Спілкування чорнобильців з різнобічних питань
Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Николай_52 писал(а):
Radcha писал(а):
"Ківа судимий за корупційний злочин і амністований за сумнівних обставин".... довідка з Полтавської обласної психіатричної лікарні, в якій стверджується, що Ківа був на лікуванні з діагнозом "наслідки закритої черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості". На момент суду у Ківи була друга група інвалідності і "хворобливий стан". ну й персонажі в Раді є ....
Указ Президента України
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня захисника України

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов'язків, постановляю:
Нагородити орденом Данила Галицького
КИВУ Іллю Володимировича - підполковника міліції :bomb:

Президент України П.ПОРОШЕНКО
м. Київ 10 жовтня 2015 року № 575/2015
Ти що, придурюєшся? Чи справді вижив з розуму? Для тупих ще раз: мені похер хто кого коли назначав- нагороджував- вибирав і т.д. Це зрозуміло? Ти боїшся, щоб на Зе не кивнули? Да там кругом стільки гівна! Тільки тронь- іоні буде. А ти носишся з Порошенком :mrgreen: Проснися, Микола ліквідаторний :bye:

Николай_52 участник

Сообщения: 374
Radcha писал(а):
Radcha писал(а):
"Ківа судимий за корупційний злочин і амністований за сумнівних обставин".... довідка з Полтавської обласної психіатричної лікарні, в якій стверджується, що Ківа був на лікуванні з діагнозом "наслідки закритої черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості". На момент суду у Ківи була друга група інвалідності і "хворобливий стан". ну й персонажі в Раді є ....
Для тупих ще раз: мені похер хто кого коли назначав- нагороджував- вибирав і т.д. Це зрозуміло?
:victory:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Замість "почути кожного", Зеленський і Богдан діють у гірших традиціях Януковича" Сьогодні(17 грудня, - ред.) спецпризначенці жорстоко побили учасників мирної акції протесту, які виступали проти розпродажу української землі.

Це сталося, коли аграрії почали ставити свої намети під стінами Верховної Ради. Поліція почала бити фермерів, активісти Нацкорпусу стали на їх захист...Частина поліцейських була у масках та без розпізнавальних знаків. Силовики напали без попередження, при цьому діяли особливо цинічно та із застосуванням спецзасобів.У результаті одна людина загинула, десятки – звіряче побиті та отруєні сльозогінним газом, чотири активісти потрапили до реанімації, двадцять шість мітингувальників були затримані.

Нагадаємо, 70% українців –- проти відкриття ринку землі. Проте влада, яка обіцяла провести референдум із цього питання, робить усе, щоб проштовхнути розпродаж землі, попри волю народу. Влада йде на злочин, силою розганяючи мирну акцію протесту. Національна поліція є ланцюговими псами режиму.

Разом з тим У центрі Києва помер не фермер, а учасник протестів під Нацбанком, тричі судимий Павло Боков Згідно з даними Інформаційного порталу Національної поліції, Павло Боков був раніше неодноразово судимий за різні види злочинів. Так, у 1999 році він був засуджений за грабіж (ч.2 ст.186 КК), у 2002-му він сів у в'язницю на 4 роки за тією ж статтею, а в 2009-му - на три роки за крадіжку майна (ч .3 ст. 185 КК). В даний момент Боков числиться підсудним за крадіжки в Шевченківському (двічі) і Солом'янському управліннях НПУ.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha,может хватит нагнетать обстановку на пустом.Негатива можно найти на любого в интернете.Проблем даже наших куча,в самого ведь с оплатой ЖКХ траблы.Так давайте их и обсуждать,пользы будет больше! :boast:
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Borzow писал(а):
Radcha,может хватит нагнетать обстановку на пустом.Негатива можно найти на любого в интернете.Проблем даже наших куча,в самого ведь с оплатой ЖКХ траблы.Так давайте их и обсуждать,пользы будет больше! :boast:
:mrgreen: Ні фіга собі, цензура тут з'явилася? Я порушив правила форуму? Тут проблеми ЖКГ не в тему... По великому рахунку між любими проблемами можна ставити знак рівності. Проблема ЖКГ важливіша від проблем , що на кожному кроці нас оточують? Не думаю. Від того, що ми гордо будемо в душі відчувати , що в країні не все гаразд, що крадуть як і крали зникнуть ці проблеми? Ні. Он кацапи на своїх форумах старанно оминають тему своєї участі в війні в Україні. Зайдіть на форум Курська. Якийсь бот dinaburger з Латвії (наче так) всі теми мутить про громадянську війну в Україні, крах нашої економіки , фашистів і т.д. Місцеві -жодного допису. І що? Війни нема і не гинуть люди? Поза страуса не допоможе, це 100%. Нема і не буде в нас бога від влади, щоб на нього молилися. Не було і не буде месій від опозиції- завжди з душком їхні дії. І люди про них дізнаються з різних джерел. Форуми -одне з них.
А для проблем з ЖКГ є окрема тема , там і будемо їх розбирати.

Borzow Аватара пользователя
эксперт

Сообщения: 771
Откуда: Донбасс
Radcha писал(а):
Ні фіга собі, цензура тут з'явилася? Я порушив правила форуму?

Я всего лишь предостерёг вас(не только тебя)от негатива и грязи,которую вы льёте здесь друг на друга.Я смотрю ты по жизни наверное такой!!И наверное только ты один любишь Украину?Мне не отвечай,в спор я вступать не собираюсь!!!!!
Теория - это когда все всё знают, но ничего не работает.
Практика - это когда всё работает, но никто не знает почему.
Мы совмещаем теорию и практику - У НАС НИХРЕНА НИЧЕГО НЕ РАБОТАЕТ И МЫ НЕ ЗНАЕМ ПОЧЕМУ!!!

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Борзов, та не тут ті особистості, які примушують кого б то не було давати лінк на якусь статтю в СМІ. Дивно, коли деякі форумчани сприймають інформацію про дії якогось посадовця як особисту образу. Якщо мер Дніпра Філатов заявив про Провал бюджету: Кабмін зупинив фінансування будівництва по всій країні. то це він бруд вилив на друга , чи говорить як мер, крупний спеціаліст і управлінець? Можна кивати на папередників скільки завгодно, але ж сьогодні вся влада під президентом і в президента. Не тільки досягнення, а і провали всі в цієї влади. Давайте позитив, яка проблема? Якщо знайдете...
P.S. Слова "ти один любиш Україну " до чого тут? Я здається нікому ніколи подібного не закидав. І твою любов до України під сумнів не ставлю.
Последний раз редактировалось Radcha 19-12-2019, 11:36, всего редактировалось 2 раз(а).

Николай_52 участник

Сообщения: 374
Radcha писал(а):
Зайдіть на форум Курська.
Ти там шукаєш своїх "братьєв по разуму"? :lol:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Заходжу глянути , як проживають на історично українській землі. Зайди і ти , щось цікаве для себе знайдеш . З святом тебе

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
На ремонті моста в Станиці Луганській розікрали гроші, - прокуратура Ну а про цих мародерів якось ніяково говорити.... Ну при чому тут Зе??

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
"ТУПА БІОМАСА" – БАТЬКО ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО УКРАЇНЦІВ, ЯКІ РОЗЧАРУВАЛИСЯ У ПРЕЗИДЕНТІвідповідаючи на запитання про падіння рейтингу Зеленського останнім часом, батько гаранта заявив, що розчарування у президентові виникло "у тупих".

"Які люди розчаровані? Біомаса ця?" – запитував він, зазначивши, що розумні люди розуміють, що "країну вже довели до сказу", – наголосив Олександр Зеленський

Ото гною буде !!!!


Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Я все життя без віри- церква заборонена була, комуністична ідеологія зробила пропуск на мені :mrgreen: Хтось вірив в щасливе майбутнє.... Поживемо- побачимо.
А тепер урочисте відкриття світлофору з кнопочкою :mrgreen: Radchі дали натиснути :?:
http://debaty.sumy.ua/news/vidomij-blog ... topi-video

https://www.youtube.com/watch?v=QAuPB-R6ky4

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Ліквідатор Миколо ,не твоє це. Черговий раз впевнився- не всі , хто роздає поради в якомусь одному руслі, розумні. Засунь того шарія собі в дупу. Дороги в Конотопі зроблені. Навіть ті, що ще з 60-70 ямами були. Башкою хоч трошки думай- ти статтю пропагандона адресуєш жителю міста, мера якого Шарій повинен обісрати ...Перевіряєш його ? Чи так йому віриш ? Даа :mrgreen: лікуйся, убогий. І менше читай Шарія . Прив'язати свій комент до мого, на який ти це видав , можеш? Аби перднути ?

Николай_52 участник

Сообщения: 374
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
Я все життя без віри- церква заборонена була, комуністична ідеологія зробила пропуск на мені :mrgreen: Хтось вірив в щасливе майбутнє.... Поживемо- побачимо.
А тепер урочисте відкриття світлофору з кнопочкою :mrgreen: Radchі дали натиснути :?:
http://debaty.sumy.ua/news/vidomij-blog ... topi-video

https://www.youtube.com/watch?v=QAuPB-R6ky4
"Сьогодні для нашого міста відбувається Значуща та довгоочікувана подія - урочисте відкриття світофора." :victory:
До слова запрошується міський голова Конотопа Артем Семеніхін. "....Слава Україні! Саме головне, що я хочу сказати, що цей світофор працює за вимогою, тобто тут є кнопка і для того, щоб перейти дорогу треба натиснути на цю кнопку...".


Коното́п — місто обласного значення в Сумській області України, адміністративний центр Конотопського району та Конотопської міської ради. Населення 86 267 (01.01.2019).

koks активист

Сообщения: 1078
Николай_52 писал(а):
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
Я все життя без віри- церква заборонена була, комуністична ідеологія зробила пропуск на мені :mrgreen: Хтось вірив в щасливе майбутнє.... Поживемо- побачимо.
А тепер урочисте відкриття світлофору з кнопочкою :mrgreen: Radchі дали натиснути :?:
http://debaty.sumy.ua/news/vidomij-blog ... topi-video

https://www.youtube.com/watch?v=QAuPB-R6ky4
"Сьогодні для нашого міста відбувається Значуща та довгоочікувана подія - урочисте відкриття світофора." :victory:
До слова запрошується міський голова Конотопа Артем Семеніхін. "....Слава Україні! Саме головне, що я хочу сказати, що цей світофор працює за вимогою, тобто тут є кнопка і для того, щоб перейти дорогу треба натиснути на цю кнопку...".


Коното́п — місто обласного значення в Сумській області України, адміністративний центр Конотопського району та Конотопської міської ради. Населення 86 267 (01.01.2019).

Шарий вчера осветил эту тему... :mrgreen:

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Николай_52 писал(а):
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
Я все життя без віри- церква заборонена була, комуністична ідеологія зробила пропуск на мені :mrgreen: Хтось вірив в щасливе майбутнє.... Поживемо- побачимо.
А тепер урочисте відкриття світлофору з кнопочкою :mrgreen: Radchі дали натиснути :?:
http://debaty.sumy.ua/news/vidomij-blog ... topi-video

https://www.youtube.com/watch?v=QAuPB-R6ky4
"Сьогодні для нашого міста відбувається Значуща та довгоочікувана подія - урочисте відкриття світофора." :victory:
До слова запрошується міський голова Конотопа Артем Семеніхін. "....Слава Україні! Саме головне, що я хочу сказати, що цей світофор працює за вимогою, тобто тут є кнопка і для того, щоб перейти дорогу треба натиснути на цю кнопку...".


Коното́п — місто обласного значення в Сумській області України, адміністративний центр Конотопського району та Конотопської міської ради. Населення 86 267 (01.01.2019).

Мабуть цукру багато їси. І що ж тут такого, що мер відкрив регульований перехід на небезпечній ділянці дороги? І показав людям, що не потрібно стояти і чекати півгодини зеленого світла? А таке було на проспекті, кнопка заделана в стовп була. Знайшов чим дивуватися :mrgreen: . Ти , пане Ліквідатор Миколо що, не довіряєш прокацапському блогеру ( трудяга !!!) Шарію? Чи що? Питаєш в мене , чи це правда? :bye: Менше його читай- спокійніше помреш. Те чмо бачило, які роботи ведуться по заміні магістрального водогону на 150 мм по вул.Червоної калини? Без знімання асфальту і зупинення руху транспорту. Або нове покриття від Старого роддому до вул. Пушкіна- ото був полігон! Я уяснив для себе - таких як Шарій читають сходячи слюньою ватоголові дебілоіди.
Які застрягли в червні місяці, і чекають манни небесної :mrgreen:
Последний раз редактировалось Radcha 28-12-2019, 21:36, всего редактировалось 1 раз.

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
koks писал(а):
Шарий вчера осветил эту тему... :mrgreen:

Нарешті!!! І коксу посвітліло ... Я радий :mrgreen: Розумію- тяжко жити в темноті .. Та і Янусу тут якось одиноко було, вибачайте за комплімент...
Глава держави привітав місцевих жителів і будівельників із завершенням ремонту моста, зруйнованого повінню.

Зеленський разом із головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денисом Шмигалем пройшовся відновленим мостом.

Розумію, масштаби більші.. Але ж радість то яка. Випадково робоча поїздка, випадково міст. Слава Україні !

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Команда Зеленського привласнила собі заслуги Порошенка в отриманні 3 млрд дол. від "Газпрому", зливаючи новий позов на 12 млрд, - ГончаренкоКоманда Зеленського привласнила собі заслуги Порошенка в отриманні 3 млрд дол. від "Газпрому", зливаючи новий позов на 12 млрд, - Гончаренко..."А тепер питання: чи зможе нинішня влада довести до перемоги інші позови проти Росії. Ніхто не говорить відкрито, але ходять чутки і російська влада розповідає, що Україна наперед відмовляється від значної суми позову проти Москви. Тому чи виграш це... Думайте!"- написав політик.
А й справді, чому б не поділитися, якщо це перемога ?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Колишній заступник глави Адміністрації Президента часів Януковича Андрій Портнов опублікував порцію образ і погроз на адресу слідчих, прокурорів і адвокатів, які займаються розслідуванням злочинів проти Революції Гідності....Забути можна буде, коли ви в одній клітці зі слідчими, прокурорами та адвокатами так званих героїв Майдану за обідом з'їсте цю кримінальну справу. Ми вас у цей бік ведемо, барани тупі", - написав Портнов.
Як казав один мій хороший товариш-" до3.14здиться" . Порошенко жирний мінус, що залишив після себе таку правоохоронну систему, яка дозволяє таке всяким шаріям, портновим, лукашам, і 3.14дорасам з ОПЗЖ так себе вести. І Ліквідатора Миколу з коксом зовсім розпустив той Порошенко... :mrgreen:

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
жителю міста, мера якого Шарій повинен обісрати ..

Мер керував авто ?:
http://konotop.in.ua/novosti/ostann-nov ... ofor-foto/

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Radcha писал(а):
Дороги в Конотопі зроблені. Навіть ті, що ще з 60-70 ямами були.

:no2:
https://www.youtube.com/watch?v=UiVev7zjmaI

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
Дороги в Конотопі зроблені. Навіть ті, що ще з 60-70 ямами були.

:no2:
https://www.youtube.com/watch?v=UiVev7zjmaI

:bye: Камера стоїть на кінотеатрі, до дороги 50-60метрів , за фонтаном. Ссилка на що саме? Навкруги парку є доріжка, під'їзд до магазинів, аптеки і т.д. Тобі самому не смішно?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Likvidator писал(а):
Radcha писал(а):
жителю міста, мера якого Шарій повинен обісрати ..

Мер керував авто ?:
http://konotop.in.ua/novosti/ostann-nov ... ofor-foto/

:fool: :fool: Таке навіть вже коментувати не буду. Буває. Переключайся на дотримання законності в діях влади. Озирнися- як і при Порошенко творять хто що хоче, навіть гірше. Роз'ясни , чому при п'ятому президенту всі гріхи івідповідальність валили прямо на главу держави, а тепер винні бояри? Що сталося?

Radcha активист

Сообщения: 1349
Откуда: Україна
Пресслужба Зеленського напередодні звільнення ексберкутівців розсилала "методички", які відтворили "віддані пси" зі "Слуги народу" і сам президент, - журналіст Кутєпов "Ви поклали болт на почуття мільйонів людей, випустивши на волю ймовірних убивць Небесної Сотні, по яких наступного року мав завершитися судовий процес. Замість вислухати аргументи проти, які можливо б змусили вас передумати, ви поширюєте гнилу й наскрізь брехливу маячню. Її в формі методички ваші люди розсилала в регіони, її передрукували найвідданіші пси зі "Слуги Народу". У моїй редакції подумали, що це може бути фейком. Але вчора ввечері, після зустрічі звільнених полонених, на брифінгу ви повторили її майже слово в слово. І про те, що готові міняти хоч 100 злочинців на 1 живого (але по беркутівцям не було вироків, вони ж навіть формально не засуджені), і про те, що "хіба мало було 6 років розслідувати" (навпаки, це рекордно швидкий суд у турбо-режимі, коли йдеться про подібні справи, там же 200 постраждалих, сотні свідків, тисячі документів, і це все якраз ішло до завершення). Які нафіг 5 років по закону Савченко? Їм світило довічне! Ви це розумієте?", - запитує президента Кутєпов

Пред.След.

Вернуться в Різне - спілкування, пошуки, гумор

cron