Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) 13-я зарплата после увольнения

13-я зарплата после увольнения

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
777 гость

Сообщения: 5
Я уволился с предприятия в январе 1986 года, а в феврале мне, этим же предприятием, была назначена и выплачена премия по итогам работы за 1985 год т.н. 13-я зарплата и вот ее ПФУ отказывается принимать в расчет, поскольку, по трудовой, я уже там не работал, хотя, по моему мнению, она должна быть добавлена равными долями ко всем 12 месяцам 85 года. Предприятие, помимо стандартной справки за 5 лет, выдало для ПФ объяснительную с полным описанием причин выплаты данной суммы. Есть ли положительный для меня выход из данной ситуации, кроме обращения в "самый гуманный в мире"?

vic Аватара пользователя
активист

Сообщения: 1221
Откуда: ХАРЬКОВ
777 писал(а):
Я уволился с предприятия в январе 1986 года, а в феврале мне, этим же предприятием, была назначена и выплачена премия по итогам работы за 1985 год т.н. 13-я зарплата и вот ее ПФУ отказывается принимать в расчет, поскольку, по трудовой, я уже там не работал, хотя, по моему мнению, она должна быть добавлена равными долями ко всем 12 месяцам 85 года. Предприятие, помимо стандартной справки за 5 лет, выдало для ПФ объяснительную с полным описанием причин выплаты данной суммы. Есть ли положительный для меня выход из данной ситуации, кроме обращения в "самый гуманный в мире"?

На словах они иногда такие сказки рассказывают, просто ужас. Есть официальный письменный отказ, с подписями и печатями? Если нет, получите, и выложите его на форум, может кто-то, что-то и присоветует
с надеждой на лучшее

777 гость

Сообщения: 5
Головне управління Пенсійного фонду України розглянуло Ваше звернення до Пенсійного фонду України та повідомляє.
Відповідно до п. 17 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду від 25.11.2005р. № 22-1 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції 27.12.2005р. за № 1566/11846 довідка про заробітну плату (дохід) особи видається на підставі особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів про нараховану та сплачену заробітну плату підприємством, установою чи організацією, де працювала особа.
Згідно ст. 41 вищезазначеного Закону всі види заробітку враховуються в місяці їхнього одержання, тобто в тому місяці, на який вони припадають згідно з особовим рахунком, виплатною відомістю, тому врахувати зазначену суму рівними частками до сум заробітної плати 1985 року підстав немає.

Заступник начальника головного управління

Вот такой ответ я получил от ПФУ.
Ссылки на статьи законов, на мой взгляд, не соотв. их истинному содержанию. Кто что сможет подсказать?
Буду весьма обязан

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
777 писал(а):
Відповідно до п. 17 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”...
Згідно ст. 41 вищезазначеного Закону всі види заробітку враховуються в місяці їхнього одержання, тобто в тому місяці, на який вони припадають згідно з особовим рахунком, виплатною відомістю, тому врахувати зазначену суму рівними частками до сум заробітної плати 1985 року підстав немає..
Ссылки на статьи законов, на мой взгляд, не соотв. их истинному содержанию. Кто что сможет подсказать?
Нет в ст.41 таких слов :nono:
Обратитесь в прокуратуру о привлечени к уголовной ответственности Заступника начальника головного управління :
Службове підроблення ст.41 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”... :mda:

777 гость

Сообщения: 5
Они ссылаются на пункт 2 ст.41 у которого в конце его:
...і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної
плати в Україні на день отримання зазначених сум.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
777 писал(а):
Они ссылаются на пункт 2 ст.41 у которого в конце его:
...і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної
плати в Україні на день отримання зазначених сум.

Остальные слова статьи(после запятой,а не точки:
і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної
плати в Україні на день отримання зазначених сум,у розрахунку на
кожний місяць виконання роботи.
Перелік таких осіб, а також
порядок визначення для них заробітної плати (доходу) для
обчислення пенсії ( 306-2005-п ) встановлюється Кабінетом
Міністрів України; ( Пункт другий статті 41 доповнено абзацом
згідно із Законом N 2343-IV ( 2343-15 ) від 13.01.2005 )
не учитывают :?:
13 зарплату нужно поделить на 12, и потом сравнивать с 5,6 :nono:


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)