Список форумов Загальна категорія Запитуйте - відповідаємо (що зможемо) Допомога у розмірі десяти місячніх пенсій

Допомога у розмірі десяти місячніх пенсій

Разові питання випадкових відвідувачів.
Питання-відповідь(і нічого більше). Типу консультаційного пункту.
Valentina80 гость

Сообщения: 2
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка: в цьому році мені призначена пенсія та виплата допомоги в 10-кратному розмірі як викладачу музичної школи (педагогічний стаж 30 років та 5 міс). Але в останній момент обласний пенсійний фонд мені відмовив у виплаті нарахованої допомоги, мотивуючи це тим, що музична школа має статут позашкільного навчального закладу. Але ж у постанові Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1191 написано, що викладач музичної школи має право на виплату. Допоможіть розібратися.
Дуже вдячна!
Валентна.

Likvidator эксперт

Сообщения: 7606
Valentina80 писал(а):
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка: в цьому році мені призначена пенсія та виплата допомоги в 10-кратному розмірі як викладачу музичної школи (педагогічний стаж 30 років та 5 міс). Але в останній момент обласний пенсійний фонд мені відмовив у виплаті нарахованої допомоги, мотивуючи це тим, що музична школа має статут позашкільного навчального закладу. Але ж у постанові Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 №1191 написано, що викладач музичної школи має право на виплату. Допоможіть розібратися.
Дуже вдячна!
Валентна.

Письмово звертайтесь до фонду,посилаючись на перелік з 4 видів навчальних закладів( за правилами державної мови):
Загальноосвітні навчальні заклади(1),
військові загальноосвітні навчальні заклади(2),
музичні(3) і художні (4) школи

Valentina80 гость

Сообщения: 2
Дуже Вам вдячна!


Вернуться в Запитуйте - відповідаємо (що зможемо)