Каким образом это доказывают без личного участия пенсионера?
Можно ли, скажем, пообщаться с инспектором ПФУ по Скайпу и тем самым его полностью удовлетворить? Например, разбив перед веб-камерой кирпич ребром ладони...

Силантий Гусаров писал(а):Как часто и начиная с какого возраста пенсионер должен демонстрировать ПФУ, что он пока ещё жив (и "не дождётесь")?
Каким образом это доказывают без личного участия пенсионера?
Можно ли, скажем, пообщаться с инспектором ПФУ по Скайпу
~Jhellico писал(а):Можно ли, скажем, пообщаться с инспектором ПФУ по Скайпу
Нет.
Силантий Гусаров писал(а):Интересно, в какой норме закона это запрещено?
Уже и цифровая подпись давно узаконена, кстати.
~Jhellico писал(а):Силантий Гусаров писал(а):Интересно, в какой норме закона это запрещено?
Найдите где-либо в законодательстве юридический стаутс "общения по Скайпу"
~Jhellico писал(а):Уже и цифровая подпись давно узаконена, кстати.
Какое она имеет к этому отношение?
Силантий Гусаров писал(а):Почти уверен, что не найду никакого упоминания. Следовательно, такое общение законом не запрещено. Вот вам и ответ.
~Jhellico писал(а):Силантий Гусаров писал(а):Как часто и начиная с какого возраста пенсионер должен демонстрировать ПФУ, что он пока ещё жив (и "не дождётесь")?
При получении пенсии по доверенности или длительном (более года) отсутствии снятия денег со счёта - надо подтверждать, "что он пока ещё жив".Каким образом это доказывают без личного участия пенсионера?
Насколько мне известно, нотариус может подтверждать факт, что человек жив.
Можно ли, скажем, пообщаться с инспектором ПФУ по Скайпу
Нет.
Стаття 47. Виплата пенсії
1. Пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють
виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за
який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним
у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України
або перераховується на визначений цією особою банківський рахунок
у порядку, передбаченому законодавством.
2. Пенсія може виплачуватися за довіреністю, порядок
оформлення і строк дії якої визначаються законом. Виплата пенсії
за довіреністю здійснюється протягом усього періоду дії
довіреності за умови поновлення пенсіонером заяви про виплату
пенсії за довіреністю через кожний рік дії такої довіреності.
Порядок писал(а):Заява про припинення виплати пенсії у зв'язку з виїздом за кордон, поновлення виплати раніше призначеної пенсії, про виплату частини пенсії на непрацездатних членів сім'ї особи, яка перебуває на повному державному утриманні, про виплату пенсії за довіреністю, термін дії якої більше одного року, - через кожний рік дії такої довіреності тощо, подається пенсіонером (опікуном, піклувальником) особисто до органу, що призначає пенсію, за місцем проживання (реєстрації).
Likvidator писал(а):например отправляя его по почте
Закон "Про нотаріат" писал(а):Стаття 34. Нотаріальні дії, що вчиняють нотаріуси
.......
14) посвідчують факт, що фізична особа є живою;
15) посвідчують факт перебування фізичної особи в певному місці;
Стаття 38. Нотаріальні дії, вчинювані консульськими установами України.
......
8.) посвідчують факт, що громадянин є живим;
dog-fox писал(а):Не знаю как для получения соцвыплат из Украины, но для получения соц. выплат из России часто используют нотариально заверенное свидетельство о ....
~Jhellico писал(а):Порядок писал(а):Заява про припинення виплати пенсії у зв'язку з виїздом за кордон, поновлення виплати раніше призначеної пенсії, про виплату частини пенсії на непрацездатних членів сім'ї особи, яка перебуває на повному державному утриманні, про виплату пенсії за довіреністю, термін дії якої більше одного року, - через кожний рік дії такої довіреності тощо, подається пенсіонером (опікуном, піклувальником) особисто до органу, що призначає пенсію, за місцем проживання (реєстрації).
Поэтому Ваше "самодеятельное"Likvidator писал(а):например отправляя его по почте
мягко говоря, неверно.
З урахуванням положень Закону 530 зупиняється, зокрема, перебіг строків, визначених для звернення за призначенням пенсій за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі Закон — 1058); за призначенням пенсій по інвалідності відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»; за продовженням виплати пенсії за довіреністю; за виплатою недоотриманої пенсії.
Силантий Гусаров писал(а):
Однако мой вопрос, заданный в начале темы, касается именно Украины. Например, если пенсионер получает пенсию на свой банковской счёт, то он вполне может умереть, а его банковской карточкой может пользоваться кто-то другой. Чтобы таких злоупотреблений не было, должен существовать какой-то механизм. Мой вопрoс в начале этой темы как раз касался такого механизма.
Контроль за виплатою пенсії за довіреностями в установах банків дещо інший. Якщо суми пенсій одержують за довіреністю більше як один рік, банк зобов‘язаний повідомити про це орган Пенсійного фонду, який нараховує відповідні кошти, не пізніше 28 числа місяця, у якому виникли зазначені обставини. А одержувач пенсії має особисто подати нову заяву до органу Пенсійного фонду щодо продовження виплати пенсії за довіреністю. Якщо пенсіонер не подає зазначену заяву, виплату пенсії здійснюють шляхом включення у відомості на виплату пенсії через відділення поштового зв’язку.
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0
| |