Список форумов Проблеми чорнобильців Загальні питання чорнобильців Размер разовой денежной помощи к 5 мая

Размер разовой денежной помощи к 5 мая

Крім пенсійних
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
Постанова кабмина от 04.04.2011г. № 341

2) іншим ветеранам війни, в тому числі учасникам бойових дій, із числа осіб, які брали участь у воєнних конфліктах на території інших держав у період до і після Великої Вітчизняної війни, а також іншим особам, не зазначеним у підпункті 1 цього пункту, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”:

інвалідам I групи — 730 гривень;

інвалідам II групи — 580 гривень;

інвалідам III групи – 510 гривень;

учасникам бойових дій — 460 гривень;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 730 гривень;

членам сімей, зазначеним у пункті 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, які не одружилися вдруге, та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 245 гривень;

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd

gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
Очередное издевательство над людьми. Очередные судебные разборки :evil: :evil: :evil:

ngeology Аватара пользователя
участник

Сообщения: 308
Откуда: Київ
Я трохи не в темі. Хоча вона стосується моєї мами (учасниця бойових дій, інвалід 1 групи, інвалід війни). Скажіть, чому йде мова про розборки в судах? Що тут не так?

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
gor писал(а):
Очередное издевательство над людьми. Очередные судебные разборки


В мае пишу заявлениев УПСЗН, получаю ответ и опять подаю в суд :sad2: По другому не получается.
А ПРЕЗИДЕНТ заверяет, что выплаты ликвидаторам должны выполняться
безукоризненно и в полном объёме. Заверяет,но не выполняет.
http://news.tochka.net/62951-yanukovich ... rnobyltsam

dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
ngeology писал(а):
Я трохи не в темі. Хоча вона стосується моєї мами (учасниця бойових дій, інвалід 1 групи, інвалід війни). Скажіть, чому йде мова про розборки в судах? Що тут не так?

Да потому что вашей маме, к 9-му мая приблизительно в 10 раз больше должны выплатить помощь.
Moderator

Сообщение 10-04-2011, 12:51
gor участник

Сообщения: 79
Откуда: Одесса
ngeology писал(а):
Я трохи не в темі. Хоча вона стосується моєї мами (учасниця бойових дій, інвалід 1 групи, інвалід війни). Скажіть, чому йде мова про розборки в судах? Що тут не так?

Вашей маме по ЗУ "О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты" положена ежегодная денежная помощь, как инвалиду войны первой группы, в рамере 10 минимальных пенсий по возрасту. Минимальная пенсия по возрасту = прожиточный минимум для нетрудоспособных. С 1 апреля он составляет 764 грн. Т.о. денежная помощь по Закону 10 * 764 = 7640 грн. А выплатят ей по постановлению КМУ 1000 грн (если она инвалид Великой Отечественной войны) или 730 грн (если она приравнивается к инвалидам войны). Разница очевидна...
[url=http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=341-2011-п]Постановление КМУ[/url]

koks активист

Сообщения: 1078
Я, наверное, не совсем понимаю, ху из инвалид ВОВ? Их осталось с гулькин нос. Настоящие инвалиды имеют, как минимум, ранения. Остальные все участники, а это не одно и то же.

Сообщение 10-04-2011, 13:35
vict Аватара пользователя
участник

Сообщения: 227
Откуда: Днепропетровск
gor писал(а):
Вашей маме по ЗУ "О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты" положена ежегодная денежная помощь, как инвалиду войны первой группы, в рамере 10 минимальных пенсий по возрасту. Минимальная пенсия по возрасту = прожиточный минимум для нетрудоспособных. С 1 апреля он составляет 764 грн. Т.о. денежная помощь по Закону 10 * 764 = 7640 грн. А выплатят ей по постановлению КМУ 1000 грн (если она инвалид Великой Отечественной войны) или 730 грн (если она приравнивается к инвалидам войны). Разница очевидна...


А где в законе именно про обязательность выплаты десятикратного минимума?

Щорічно до 5 травня інвалідам війни виплачується разова
грошова допомога у розмірах, які визначаються Кабінетом Міністрів
України
в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.
Последний раз редактировалось vict 10-04-2011, 14:16, всего редактировалось 1 раз.
Изображение

Сообщение 10-04-2011, 13:41
vict Аватара пользователя
участник

Сообщения: 227
Откуда: Днепропетровск
koks писал(а):
Я, наверное, не совсем понимаю, ху из инвалид ВОВ? Их осталось с гулькин нос. Настоящие инвалиды имеют, как минимум, ранения. Остальные все участники, а это не одно и то же.


Это обозначено в законе... а он касается не только ВОВ, включает и Чернобыль и другие военные конфликты и операции
Изображение

koks активист

Сообщения: 1078
Дайте ссылку на закон, плиз.

Сообщение 10-04-2011, 14:12
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
koks писал(а):
Я, наверное, не совсем понимаю, ху из инвалид ВОВ? Их осталось с гулькин нос. Настоящие инвалиды имеют, как минимум, ранения. Остальные все участники, а это не одно и то же.

Имеется в виду инвалиды войны из числа участников ВОВ - им выплата по 1-му пункту постановы, остальным инвалидам войны (по статусу) - пункт 2.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 10-04-2011, 14:15
vict Аватара пользователя
участник

Сообщения: 227
Откуда: Днепропетровск

Сообщение 10-04-2011, 16:48
ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
koks писал(а):
Я, наверное, не совсем понимаю, ху из инвалид ВОВ? Их осталось с гулькин нос. Настоящие инвалиды имеют, как минимум, ранения. Остальные все участники, а это не одно и то же.


Учасники боевых действий ВОВ у которых была инвалидность общего заболевания к 60-летию ПОБЕДЫ всех приравняли к инвалидам войны. :yes:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
vict писал(а):
Щорічно до 5 травня інвалідам війни виплачується разова

грошова допомога у розмірах, які визначаються Кабінетом Міністрів

України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про

Державний бюджет України. { Статтю 13 доповнено частиною згідно із

Законом N 367-XIV ( 367-14 ) від 25.12.98; в редакції Закону

N 107-VI ( 107-17 ) від 28.12.2007 - зміну визнано

неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду

N 10-рп/2008 ( v010p710-08 ) від 22.05.2008 }


Отсудил за два года денежную помощь к 5 мая как инвалид войны
2 группы 2009г.,2010г.
dog-fox писал(а):
N 3551-XII писал(а): Стаття 13. Пільги інвалідам війни

..........

Щорічно до 5 травня інвалідам війни виплачується разова грошова допомога у розмірах: інвалідам I групи - десять мінімальних пенсій за віком; II групи - вісім мінімальних пенсій за віком; III групи - сім мінімальних пенсій за віком.


За 2007г. , 2008г. - отказали.

Сообщение 10-04-2011, 17:14
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
dog-fox писал(а):
А положено:
N 3551-XII писал(а):
Стаття 13. Пільги інвалідам війни
..........
Щорічно до 5 травня інвалідам війни виплачується разова грошова допомога у розмірах: інвалідам I групи - десять мінімальних пенсій за віком; II групи - вісім мінімальних пенсій за віком; III групи - сім мінімальних пенсій за віком.

да, я знаю. Это в постанове кабмина инвалидов войны разделили на ВОВ и не ВОВ.

ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Отсудил за два года денежную помощь к 5 мая как инвалид войны

Я тоже. Пару дней назад пришло решение апел.админ.суда - апел.жалобу УТСЗН оставить без удовлетворения.
Но это такие же мертвые деньги, как и по оздоровлению. Их не выплачивают по реш. судов.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 10-04-2011, 17:21
koks активист

Сообщения: 1078
Какой войны?

Сообщение 10-04-2011, 17:23
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
mekena писал(а):
Имеется в виду инвалиды войны из числа участников ВОВ

Нет в законе N 3551-XII такого понятия как Великая Отечественная Война - это у историков.
А в законе:
N 3551-XII, Стаття 7 писал(а):
До інвалідів війни належать особи з числа військовослужбовців діючої армії та флоту, партизанів, підпільників, працівників, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час захисту Батьківщини, виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків) чи пов'язаних з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з'єднаннях, підпільних організаціях і групах та інших формуваннях, визнаних такими законодавством України, в районі воєнних дій, на прифронтових дільницях залізниць, на спорудженні оборонних рубежів, військово-морських баз та аеродромів у період громадянської та Великої Вітчизняної воєн або з участю в бойових діях у мирний час.
До інвалідів війни належать також інваліди з числа:
1) військовослужбовців, осіб вільнонайманого складу, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час захисту Батьківщини, виконання інших обов'язків військової служби, пов'язаних з перебуванням на фронті в інші періоди, з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, ядерних аварій, ядерних випробувань, з участю у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, іншим ураженням ядерними матеріалами;
2) осіб начальницького і рядового складу органів Міністерства внутрішніх справ і органів Комітету державної безпеки колишнього Союзу РСР, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України та інших військових формувань, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час виконання службових обов'язків, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, ядерних аварій, ядерних випробувань, участі у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, інших уражень ядерними матеріалами;
4) осіб, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних у районах бойових дій у період Великої Вітчизняної війни та від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння у повоєнний період, а також під час виконання робіт, пов'язаних з розмінуванням боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни незалежно від часу їх виконання;
5) осіб, які стали інвалідами внаслідок воєнних дій громадянської та Великої Вітчизняної воєн або стали інвалідами із зазначених причин у неповнолітньому віці у воєнні та повоєнні роки;
6) військовослужбовців, осіб вільнонайманого складу, а також колишніх бійців винищувальних батальйонів, взводів і загонів захисту народу та інших осіб, які брали безпосередню участь у бойових операціях по ліквідації диверсійно-терористичних груп та інших незаконних формувань на території колишнього Союзу РСР і стали інвалідами внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час виконання службових обов'язків у цих батальйонах, взводах і загонах у період з 22 червня 1941 року по 31 грудня 1954 року;
7) учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов'язаних з перебуванням у цих державах;
8.) осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, та осіб, які у неповнолітньому віці були призвані чи добровільно вступили до лав Радянської Армії і Військово-Морського Флоту під час військових призовів 1941-1945 років і стали інвалідами внаслідок загального захворювання або захворювання, отриманого під час проходження військової служби чи служби в органах внутрішніх справ, державної безпеки, інших військових формуваннях;
9) осіб, залучених до складу формувань Цивільної оборони, які стали інвалідами внаслідок захворювань, пов'язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи.

Так что сколько страна будет принимать участие во всякого рода военных конфликтах, столько еще у нас будет действовать этот закон.

vict писал(а):
сложно разобраться

Вот на этом "власть" и играет, а разбираться надо. На том сайте, что я дал ссылку, это очень удобно сделать. Сразу над самим Законом есть строчка, в которой первым стоит РЕДАКЦІЇ. Нажимаете и выбираете нужную ( в даном случае до 28.12.2007 года) ну и т.д.
Moderator

Сообщение 10-04-2011, 17:32
ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
koks писал(а):
Какой войны?


Учасники ЛПА на ЧАЭС 1 категории призванные от военкомата
имеют статус инвалида войны.
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Сообщение 10-04-2011, 17:36
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
dog-fox писал(а):
Нет в законе N 3551-XII такого понятия как Великая Отечественная Война - это у историков.

А я и написал выше:
mekena писал(а):
Это в постанове кабмина инвалидов войны разделили на ВОВ и не ВОВ.
Смерть рашистским оккупантам!

Сообщение 10-04-2011, 17:36
koks активист

Сообщения: 1078
Какой войны?

Сообщение 10-04-2011, 17:45
dog-fox Аватара пользователя
SuperModerator

Сообщения: 3875
Откуда: Запоріжжя
ВЛАДИМИР КОВАЛЁВ писал(а):
Учасники ЛПА на ЧАЭС 1 категории призванные от военкомата имеют статус инвалида войны.

Видно не только:
N 3551-XII, Стаття 7 писал(а):
До інвалідів війни належать також інваліди з числа:
1) військовослужбовців, осіб вільнонайманого складу, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час захисту Батьківщини, виконання інших обов'язків військової служби, пов'язаних з перебуванням на фронті в інші періоди, з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, ядерних аварій, ядерних випробувань, з участю у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, іншим ураженням ядерними матеріалами;

Или "особи вільнонайманого складу" - это те, кто поехал по собственной инициативе, но тоже через военкомат???
Moderator

Сообщение 10-04-2011, 17:54
ВЛАДИМИР К. Аватара пользователя
Эксперт

Сообщения: 3111
mekena писал(а):
mekena писал(а): Это в постанове кабмина инвалидов войны разделили на ВОВ и не ВОВ.


Разделелили на ВОВ и не ВОВ к 65 летию ПОДЕДЫ.
Стали выдавать разные суммы денежной помощи, раньше были одинаковые.
Прихоть КМУ, что хотят то и делают ждут не дождутся 7562 :nono:
Моя жизнь - Мои правила.
Не дай Вам Бог жить в эпоху перемен /Конфуций/

Сообщение 10-04-2011, 18:03
koks активист

Сообщения: 1078
Ребята! При чём здесь форум Чернобыльцев?

Сообщение 10-04-2011, 18:05
mekena Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 4671
Откуда: Донецкая обл. УКРАИНА!
koks
при том, что инвалиды-чернобыльцы приравнены к инвалидам войны и имеют соответствующие удостоверения и получают ежегодные разовые выплаты к 5 мая по постанове, указанной в первом посте.
Вы не в курсе?

Сообщение 10-04-2011, 18:23
Nickolas Аватара пользователя
Site Admin

Сообщения: 3226
Откуда: Харьков

koks писал(а):
Ребята! При чём здесь форум Чернобыльцев?
О каком форуме Вы спрашиваете?
-= Пенсионер - это профессия! =-

След.

Вернуться в Загальні питання чорнобильців