Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Пенсії по ст.24 Закона Украины № 1977-XII "Про наукову і науково-технічну діяльність"

Re: Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение ~Jhellico » 03-01-2012, 16:52

Если Вы не видите разницу между понятиями "пенсия назначена по Закону 1058" и "заработок определен с учётом ч.2 ст. 40 Закона 1058" - тут я Вам не помогу... :mda:
Аватара пользователя
~Jhellico
эксперт
 
Сообщения: 3007
Зарегистрирован: 20-10-2006, 08:27
Откуда: Україна, Чернігів

Re: Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение Likvidator » 05-01-2012, 09:44

В.Н. писал(а):
Закон Про Державний бюджет України на 2008 рік... писал(а):
"Встановити, що у 2008 році пенсії, призначені згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки, підлягають перерахунку з 1 січня 2008 року із урахуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2006 рік, що застосовується для обчислення пенсій".

Где написано, что это не касается НАУЧНЫХ пенсий?

Например,здесь:

Стаття 24. Пенсійне забезпечення та соціальний захист наукового працівника писал(а):Різниця між сумою пенсії, призначеної за цим Законом, та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право науковий працівник, фінансується:
для наукових (науково-педагогічних) працівників державних бюджетних наукових установ, організацій та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації - за рахунок коштів державного бюджету;
Пенсія науковим (науково-педагогічним) працівникам відповідно до цього Закону призначається з дня звернення за призначенням пенсії та за умов звільнення з посади наукового (науково-педагогічного) працівника, за винятком осіб, які працюють за строковим трудовим договором (контрактом), що укладений після досягнення пенсійного віку.
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Тема: Re: Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение В.Н. » 22-01-2012, 08:53

ст.24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" гласит:
"Пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам
призначаються в розмірі 80 відсотків від сум заробітної плати
наукового (науково-педагогічного) працівника, яка визначається
відповідно до статті 23 цього Закону та частини другої статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ) та на яку відповідно до законодавства нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування (внески)
".

Следовательно. Для научного пенсионера статьёй 24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" определён лишь коэффициент стажа (статья 23).

Всё остальное - по "частині другій статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ( 1058-15 ) та на яку відповідно до законодавства нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування (внески)".

Следовательно. Утверждение Закона Про Державний бюджет України на 2008 рік: "Встановити, що у 2008 році пенсії, призначені згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки, підлягають перерахунку з 1 січня 2008 року із урахуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2006 рік, що застосовується для обчислення пенсій" относится и к научным пенсиям.

Где написано, что это не касается НАУЧНЫХ пенсий?
В.Н.
посетитель
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 18-12-2011, 10:57

Re: Тема: Re: Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение Likvidator » 22-01-2012, 18:24

В.Н. писал(а):
Следовательно. Утверждение Закона Про Державний бюджет України на 2008 рік: "Встановити, що у 2008 році пенсії, призначені згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки, підлягають перерахунку з 1 січня 2008 року із урахуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2006 рік, що застосовується для обчислення пенсій" относится и к научным пенсиям.

Где написано, что это не касается НАУЧНЫХ пенсий?

Здесь:
Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування писал(а):Стаття 9. Види пенсійних виплат і соціальних послуг

1. Відповідно до цього Закону за рахунок коштів Пенсійного
фонду в солідарній системі призначаються
такі пенсійні виплати:

1) пенсія за віком;

2) пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання
(у тому числі каліцтва, не пов'язаного з роботою, інвалідності з
дитинства);

3) пенсія у зв'язку з втратою годувальника.

2. За рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного
страхування, що обліковуються на накопичувальних пенсійних
рахунках Накопичувального фонду або на індивідуальних пенсійних
рахунках у відповідних недержавних пенсійних фондах - суб'єктах
другого рівня системи пенсійного забезпечення, здійснюються такі
пенсійні виплати, як довічні пенсії і одноразова виплата.
{ Частина друга статті 9 в редакції Закону N 3668-VI ( 3668-17 )
від 08.07.2011 }
Likvidator
эксперт
 
Сообщения: 7606
Зарегистрирован: 23-10-2006, 07:44

Re: Тема: Re: Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение Al418 » 22-01-2012, 22:01

В.Н. писал(а):... Утверждение Закона Про Державний бюджет України на 2008 рік: "Встановити, що у 2008 році пенсії, призначені згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки, підлягають перерахунку з 1 січня 2008 року із урахуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2006 рік, що застосовується для обчислення пенсій...
Ключевые слова: " призначені згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування "
ч.16 ст.24 ЗУ1977 писал(а):Пенсія науковим (науково-педагогічним) працівникам відповідно до цього Закону призначається ...
Ключевые слова: відповідно до цього Закону призначається.

Следовательно пенсия научному работнику назначается не на общих основаниях, а по отдельному Закону (1977) и перерасчет, установленный для пенсионеров, которым пенсия назначена на общих основаниях не применим для пенсионеров, пенсия которым назначается по отдельному закону. Если это не оговорено отдельно, как, например, о мартовских повышениях и об индексации (ч.ч. 13 и 12 ЗУ1977 соответственно)

При этом Законом 1977 не определено, как, например, для ЗУ796, что
ст.55 ЗУ796 писал(а):Призначення та виплата пенсій названим категоріям провадиться
відповідно
до Закону України "Про загальнообов'язкове державне
пенсійне страхування" ( 1058-15 ) і цього Закону.
- что делает невозможным применить положения, распространяемые на ЗУ1058 к пенсионерам, пенсия которым назначена в соответствии с ЗУ 1977
Al418
активист
 
Сообщения: 959
Зарегистрирован: 22-05-2010, 09:57
Откуда: Запорожская обл.

Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение В.Н. » 22-01-2012, 22:29

ст.24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" гласит:
«Для обчислення заробітку під час призначення пенсії науковому (науково-педагогічному) працівнику застосовується середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України…».

Закон України «Про Державний бюджет України на 2008 рік» гласит:
"Встановити, що у 2008 році пенсії, призначені… із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки, підлягають перерахунку з 1 січня 2008 року із урахуванням показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2006 рік, що застосовується для обчислення пенсій".

То есть, моя научная пенсия, рассчитанная «із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки, підлягає перерахунку з 1 січня 2008 року». Ибо, «час призначення» моей научной пенсии был 2004 год. Попадает в промежуток 2002-2005.

Таким образом, речь идёт ЛИШЬ о пенсиях, рассчитанных «із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки».
В.Н.
посетитель
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 18-12-2011, 10:57

Re: Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение Al418 » 22-01-2012, 23:17

В.Н. писал(а):...Таким образом, речь идёт ЛИШЬ о пенсиях, рассчитанных «із застосуванням показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за 2002-2005 роки».
Да, но назначенных по ЗУ1058, а не по ЗУ1977!!
Al418
активист
 
Сообщения: 959
Зарегистрирован: 22-05-2010, 09:57
Откуда: Запорожская обл.

Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение В.Н. » 23-01-2012, 00:27

ОК.
В.Н.
посетитель
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 18-12-2011, 10:57

Перерасчёт НАУЧНОЙ пенсии с 01.01.2008 года

Сообщение В.Н. » 23-01-2012, 00:37

Al418 !
Как Вас найти?
Я тоже из Запорожья.
Меня найти очень просто. Ищите в ГУГЛе : "БАДЫГИН Валерий Николаевич". Или: "Кузьма Гуляйпольский".
Можете написать мне по электронному адресу.
В.Н.
посетитель
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 18-12-2011, 10:57

Пред.

Вернуться в Наукові пенсії

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

| |